Довідка 2012 року icon

Довідка 2012 року
Скачати 122.36 Kb.
НазваДовідка 2012 року
Дата конвертації18.12.2012
Розмір122.36 Kb.
ТипДовідка


Голові районної

державної адміністрації

Поддубному В.О.

Довідка

____ ________2012 року


Про роботу районної державної

адміністрації за 2011 рік


Діяльність районної державної адміністрації у 2011 році здійснювалась відповідно до плану, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 грудня 2010 року №1094 і була направлена на виконання законів України, актів президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів голови обласної державної адміністрації, районних програм, взаємодію з органами місцевого самоврядування.

З метою визначення перспективи соціально-економічного розвитку територіальних громад району головою районної державної адміністрації 13 та 14 січня проведено співбесіди з селищним, сільськими головами за участю заступників голови районної державної адміністрації, голови районної ради, окремих керівників структурних підрозділів, районних установ.

Структурними підрозділами районної державної адміністрації протягом звітного періоду забезпечувалося відповідно до плану надання матеріалів для розгляду на постійних комісіях та сесіях районної ради.

Значна увага приділялася підготовці та організаційно-технічному забезпеченню роботи колегії районної державної адміністрації. За звітний період проведено 13 засідань колегії, 4 з яких – виїзні (на територіях Радянської, Станіславської, Дніпровської, Широкобалківської сільських рад). Проведення таких засідань дало можливість учасникам колегії оглянути об’єкти соціальної сфери, розглянути різні шляхи вирішення проблемних питань соціально-економічного та культурного розвитку територій, використати позитивний досвід.

У цілому на засіданнях колегії районної державної адміністрації протягом звітного періоду розглянуто 73 питання, зокрема:

- соціально-економічного розвитку -5;

- охорони правопорядку -3;

- праці та соціального захисту населення -4;

- медичного обслуговування населення -3;

- фінансово-бюджетні -8;

- агропромислового комплексу -4;

- роботи з дітьми, молоддю та сім’ями -4;

- житлово-комунального господарства -6;

- роботи із зверненнями громадян -6;

- освіти -6;

- кадрової роботи -4;

- інші -20.

За результатами розгляду питань на засіданнях колегії видано 43 розпорядження та дано 18 доручень голови районної державної адміністрації.

Суттєвий вплив на керованість процесами, які відбувались в районі, мали різноманітні наради. Так, щодня головою районної державної адміністрації проводились апаратні наради із заступниками голови та керівником апарату районної державної адміністрації.

За участю керівників структурних підрозділів, районних служб, селищного, сільських голів щопонеділка проводилися розширені апаратні наради.

З метою вирішення проблем району, які потребують оперативного розв’язання, голова районної державної адміністрації проводив наради з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району.

У квітні поточного року головою районної державної адміністрації проведено нараду із закріпленими за селищною, сільськими радами заступниками голови, керівниками структурних підрозділів, районних служб, селищним, сільськими головами з питань проведення благоустрою, весняно-польових робіт, виконання програми соціально-економічного розвитку територій. За результатами наради дані протокольні доручення безпосереднім виконавцям щодо проведення заходів, направлених на належне утримання територій населених пунктів району.

У травні поточного року відбулася нарада при голові районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, селищного, сільських голів з питань виконання місцевих бюджетів, безпеки утримання водонапірних башт, санітарного стану населених пунктів району, завершення посіву зернових культур та інших.

У червні проведено районний семінар-нараду по збиранню ранніх зернових культур та впровадженню крапельного зрошення на овочевому полі, який відбувся на базі СК «Радянська земля». У нараді брали участь керівництво району, начальники служб та інспекцій, керівники та агрономи сільгосппідприємств, голови фермерських господарств, наукові працівники.

У серпні поточного року відбувся семінар – нарада з питань роз’яснення положень Закону України «Про державний земельний кадастр» та обговорення законопроекту «Про ринок земель» за участю селищного, сільських голів та землевпорядників сільських рад.

Відділом освіти районної державної адміністрації за участю керівництва району та заступника начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Кулькіної Є.П. проведено районну педагогічну конференцію та нараду керівників закладів освіти.

26 вересня 2011 року на виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації від 21 вересня 2011 року № 04-М «Про проведення виїзних нарад з питань підвищення ефективності агропромислового комплексу Херсонської області» в районній державній адміністрації була проведена розширена нарада з питань підвищення ефективності роботи агропромислового комплексу району за участю керівників обласних та районних служб, керівників сільськогосподарських підприємств району, селищного та сільських голів, землевпорядників, керівництва обласної державної адміністрації.

Управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації протягом звітного періоду проводилися тематичні семінари з безробітними, що перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, із соціальними працівниками селищної, сільських рад.

28 жовтня 2011 року в с. Музиківка за участю помічника голови обласної державної адміністрації Підвисоцького В.Г., заступника голови районної державної адміністрації, керівників підприємств Музиківської сільської ради відбулася нарада в рамках проекту «Конкурентноспроможна Херсонщина» щодо розвитку Музиківської територіальної громади.

Щомісяця організовувалось проведення нарад з директорами загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Організаційно забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Відповідно до плану проводилися засідання комісій, рад, робочих груп, утворених для сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації. Так, зокрема, щотижня проводилися засідання постійно діючої комісії з розгляду та врегулювання земельних відносин, засідання районного комітету з економічних реформ. Відповідно до плану відбулися засідання комісії з питань безприбуткової діяльності суб’єктів підприємництва, постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, комісії з питань захисту прав дитини та координаційної ради у справах дітей районної державної адміністрації. З метою підготовки до пропуску льодоходу та паводкових вод проведено засідання районного комітету з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протягом 2011 року, з метою забезпечення конституційного права працівників на своєчасне отримання заробітної плати, проведено 12 засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, із них 2 засідання були виїзними. Розроблено районний графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати, здійснювався щомісячний контроль за його виконанням. Щочетверга проводився моніторинг стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами-боржниками.

23 лютого проведено засідання «круглого столу» на тему: «Організація сезонних робіт – вимога часу» спільно з координаційною радою з питань розвитку підприємства при районній державній адміністрації. Розглядалися питання про необхідність продуктивної зайнятості населення та надання якісних послуг роботодавців з питань організації сезонних робіт.

Також, проводилися засідання Ради по культурному будівництву при відділі культури і туризму. Для працівників закладів культури району проведено семінар – нараду з питань підсумків роботи закладів культури району за 2011 рік, напрямків діяльності у 2012 році.

Проводилися засідання постійно діючого штабу щодо посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених для цього місцях. На засіданні розглядалися питання щодо необхідності ліквідації «стихійної» торгівлі в районі, а також можливість вжиття відповідних заходів з приводу вирішення даного питання.

08 листопада 2011 року відбулося засідання районної комісії з питань фінансування розвитку виноградарства та садівництва.

Відповідно до плану структурними підрозділами районної державної адміністрації проводилися різноманітні семінари, навчання, засідання „круглого столу”, проводилися перевірки, надавалася практична та методична допомога з питань роботи із зверненнями громадян, здійснення контролю за виконанням документів, ведення кадрової роботи, стану діловодства та збереженості документів та інші.

Проводилися перевірки дотримання трудового законодавства щодо безпеки та умов праці, перевірки з легалізації оплати праці та зайнятості населення (проведено 30 рейдів, у тому числі 3 - на вимогу районної прокуратури. Перевірено 215 суб’єктів, у тому числі: 159 фізичних осіб - підприємців, 54 юридичні особи та 2 фізичні особи, що займаються господарською діяльністю на території 18 сільських, Білозерської селищної рад. Виявлено 47 суб’єктів, які використовували працю 86 найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин).

Продовжено практику щодо аналізу рішень виконкомів у частині виконання делегованих повноважень. Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 листопада 2006 року № 1149 «Про порядок організації контролю за здійсненням виконавчими органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» здійснювалася перевірка структурними підрозділами районної державної адміністрації державної адміністрації виконкомів селищної, сільських рад з питань додержання вимог законодавства про звернення громадян, у сфері освіти, культури, соціального захисту населення, охорони здоров’я тощо (за звітний період проведено 35 перевірок).

Відповідно до регламенту забезпечувалась підготовка планів роботи районної державної адміністрації та здійснювався контроль за виконанням заходів, передбачених планом роботи.

У відповідності із затвердженим планом проводилися заходи, спрямовані на реалізацію державної кадрової політики в районі. У 2011 році відбулося 6 засідань конкурсної комісії, в яких взяли участь 13 осіб, претендуючих на заміщення вакантних посад державних службовців. За результатами проведених конкурсів на посади призначено 6 державних службовців. У звітному періоді проведено стажування 11 державних службовців, з них призначено на посади 9 осіб.

У звітному періоді підвищили кваліфікацію 30 державних службовців районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, селищний та 21 сільський голови, 3 секретарі сільських рад. Навчання проводилось за програмами професійними та короткотермінових семінарів у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Херсонської обласної державної адміністрації.

Навчання в Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України за програмою тематичного короткотермінового семінару пройшли 2 сільських голови.

Відповідно до річного плану роботи відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації проводиться робота з кадровим резервом. При його формуванні велике значення надається залученню студентів та випускників Національної Академії державного управління при Президентові України, магістратур, осіб, рекомендованих конкурсними комісіями для зарахування до кадрового резерву, зменшенню вікового цензу резервістів. Так, із 40 осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади начальників управлінь, відділів, служби районної державної адміністрації та її апарату, 9 осіб віком до 30 років, що становить 22,5 відсотки. Кадровий резерв ефективно використовується. Так, в поточному році на керівні посади з кадрового резерву призначено 8 осіб.

Проведено протягом року організаційно-контрольні заходи, пов’язані з проведенням щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань.

Постійно проводиться робота щодо введення до електронної бази даних особових карток державних службовців та оновлення версій даної системи. Так, станом на 15 грудня 2011 року база даних системи «Картка» ЄДКС «Кадри» налічує 93 особових картки.

Протягом року організаційно забезпечено проведення Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”.

Проводилась робота щодо неухильного дотримання та правильного застосування законів та інших нормативних документів. Організовувалась претензійна та велась позовна робота, забезпечувалось представництво районної державної адміністрації в судах під час розгляду правових питань і спорів.

Щоденно проводилась робота з вхідною та вихідною кореспонденцією. Аналіз документообігу показав, що з початку року до апарату районної державної адміністрації надійшло 3545 вхідних документів. Вихідних документів видано 2543 одиниці. Таким чином, документообіг в апараті районної державної адміністрації склав за 12 місяців 2011 року 6091 документ, що на 85 документів менше у порівнянні з показником 2010 року. Щодня готувалися проекти документів, забезпечувалося їх оформлення та випуск. Аналізувались на відповідність чинному законодавству проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації.

Забезпечувався дієвий контроль за своєчасним і повним виконанням вимог контрольних документів усіх рівнів. Так, протягом 2011 року проконтрольовано 7269 завдань директивних документів, що на 3482, або 48% завдань, більше показника 2010 року.

За підсумками місяця та щокварталу проводився аналіз стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації, установах району. Підсумки стану виконавської дисципліни протягом звітного року розглядалися на колегіях районної державної адміністрації та апаратних нарадах, які проводив голова районної державної адміністрації.

Протягом 2011 року поновлювався соціально-економічний та суспільно-політичний паспорти району, банк даних на районні осередки політичних партій (82), громадських організацій (36), релігійних громад (66). Забезпечувалась підготовка інформаційно-роз’яснювальних матеріалів для інформаційно-пропагандистських груп районної державної адміністрації, селищної, сільських рад та щомісячно проводився Єдиний день інформування населення району за відповідною тематикою. Підготовлено 112 інформацій для обласної державної адміністрації про останні події в районі, діяльність суб’єктів політичного процесу та для розміщення на сайті обласної державної адміністрації.

Проводилася відповідна робота щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, вживалися заходи стосовно докорінного її поліпшення, ґрунтовного та всебічного розгляду питань, що порушувалися жителями району.

За 2011 рік до районної державної адміністрації надійшло 584 письмових звернення, що на 61, або 13,7%, більше показника 2010 року. 106 громадян звернулося до голови районної державної адміністрації, його першого заступника і заступників, керівника апарату під час особистого прийому громадян. З метою зменшення кількості звернень громадян до центральних органів виконавчої влади та забезпечення їх повного та об’єктивного розгляду проводилися виїзні прийоми громадян за місцем їх проживання. З початку року проведені прийоми у 22 сільських, селищній радах. Завдяки зазначеному заходу 92 мешканця району мали можливість розв’язати свої проблеми безпосередньо за місцем проживання. Більшість звернень стосувалися питань соціального захисту, аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства, транспорту та зв’язку.

Крім цього, громадяни мали змогу вирішувати нагальні питання за допомогою прямої телефонної лінії з головою районної державної адміністрації. Під час прямої телефонної лінії надійшло 3 звернення. З урядової телефонної «гарячої лінії» надійшло 14 звернень.

Велика увага приділялася вирішенню питань найбільш вразливої категорії громадян. У 2010 році 21 ветерану та інваліду війни безкоштовно надані путівки для проходження курсу лікування в санаторно-курортних закладах на суму 96,159 тис. грн., 62 інвалідам видано технічні засоби реабілітації на суму 67,337 тис. грн.

Протягом 2011 року за сприяння районної державної адміністрації через районну програму «Турбота» отримали матеріальну допомогу 160 громадян на загальну суму 109,0 тис. грн. Допомога надавалася на проведення ремонту житлових будинків та на лікування.

Продовжувала працювати в районі програма підтримки індивідуального будівництва на селі „Власний дім”. 38 громадян району звернулися до районної державної адміністрації та отримали клопотання на виділення пільгового кредиту на газифікацію та придбання житлових будинків через обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

У районній газеті „Придніпровська зірка” систематично висвітлювалися матеріали стосовно роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації, надавалися оголошення щодо особистого прийому громадян.

Стан роботи із зверненнями громадян систематично аналізувався. Так, протягом звітного періоду питання про підсумки роботи із зверненнями громадян розглядалися на засіданнях колегії районної державної адміністрації.

Відповідно до графіка проведено 11 перевірок з питань додержання вимог законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах районної державної адміністрації. Результати перевірок стану роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах районної державної адміністрації щомісяця розглядалися на засіданнях групи контролю районної державної адміністрації.

Проведено навчання-нараду із спеціалістами, що відповідають за роботу із зверненнями громадян у селищній, сільських радах.

Відповідно до графіка інформування селищного, сільських голів перед головою районної державної адміністрації з питань додержання вимог законодавства про звернення громадян на 2011 рік заслуховувалися інформації селищного, сільських голів на засіданнях групи контролю районної державної адміністрації.

Протягом звітного року голова районної державної адміністрації та його заступники брали участь у сходах громадян, на яких порушувались питання ефективного використання земель, стану розрахунків за майно, земельні паї, газифікації та водозабезпечення населених пунктів.

Відповідно до плану забезпечено організацію і проведення державних та професійних свят.

Отже, як свідчить аналіз виконання плану роботи за 2011 рік, завдання, передбачені планом роботи, в основному виконані.

Довідку про виконання завдань, передбачених планом роботи на 2011 рік, пропоную розглянути на розширеній апаратній нараді.


Заступник керівника апарату, начальник

відділу організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації С.Д. Ковальчук
Схожі:

Довідка 2012 року iconДовідка основних показників роботи кз лор лолвл за 9 місяців 2012 року

Довідка 2012 року iconАналітична довідка про соціально економічний розвиток м. Знамянка за січень жовтень 2012 року промисловість
За січень – жовтень 2012 року реалізовано промислової продукції на 67011,2 тис грн., за аналогічний період 2011 року – 58199 тис...
Довідка 2012 року iconЗразок довідки для банку Довідка
Довідка видана виконавчим комітетом ради
Довідка 2012 року iconДовідка про стан здоров’я особи, якій потрібен помічник (довідка мсек)
Прошу призначити мені помічника
Довідка 2012 року iconПерелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги
...
Довідка 2012 року iconДовідка Видана Тимощуку Володимиру Даниловичу в тому, що він дійсно працює в «Кредитбанк» на посаді касира
Довідка видана для пред’явлення в консульський відділ посольства Німеччини в Україні
Довідка 2012 року iconДовідка за телефонами 401 -72 -29, 097 482 49 29 Левченко Ірина Миколаївна
«Про організацію міського етапу обласного конкурсу фахової майстерності «Практичний психолог – 2012 року» 19. 01. 2012 о 1000 на...
Довідка 2012 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2012 році Протягом звітного періоду районною державною адміністрацією, її
До райдержадміністрації та до органів місцевого самоврядування протягом 2012 року надійшло всього 2753 звернення (2011 – 3086), в...
Довідка 2012 року iconДовідка про розгляд звернень громадян Новобузькою райдержадміністрацією за січень-квітень 2012 року
За аналогічний період минулого року у зверненнях громадян було порушено 151 питання, з них найбільше було порушено питань сільського...
Довідка 2012 року iconДовідка про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації
Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи