Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» icon

Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Скачати 24.01 Kb.
НазваКонкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Дата конвертації18.12.2012
Розмір24.01 Kb.
ТипКонкурс

Обласний конкурс

«Кращий працівник місцевого самоврядування»


XI сесією  Харківської обласної ради VI скликання від 01 березня 2012 року № 384-VI оголошено проведення обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».

Конкурс проводиться з метою підвищення професіоналізму, розвитку ініціативи і творчої активності посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних, районних рад, тобто рад усіх рівнів відповідно до ст. 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Конкурс проводиться серед посадових осіб органів місцевого самоврядування у два тури за наступними (шістьма) номінаціями:

-        кращий голова районної ради;

-        кращий сільський голова;

-        кращий селищний, міський (міста районного значення) голова;

-        кращий міський голова (міста обласного значення);

-        краща посадова особа сільської, селищної, міської ради;

-        краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.

І тур Конкурсу (квітень – серпень) організовується і проводиться міськими (міст обласного значення) та районними радами. Організаційне забезпечення проведення в Близнюківському районі І туру Конкурсу здійснює виконавчий апарат районної ради.


Для участі в І турі Конкурсу необхідно подати в термін до 10 червня 2012 року до Конкурсної комісії Близнюківській районної ради:

1) заяву про участь в Конкурсі;

2) копію особової справи за формою П-2ДС.

Переможці та лауреати І туру Конкурсу оголошуються Конкурсною комісією до 01 липня 2012 року. Переможці І туру можуть брати участь у ІІ турі Конкурсу, де і будуть визначені переможці обласного Конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».

ІІ тур Конкурсу  (вересень – листопад) організовується і проводиться обласною радою та її Конкурсною комісією. Організаційне забезпечення проведення ІІ туру Конкурсу здійснює виконавчий апарат обласної ради.

У Конкурсі можуть брати участь посадові особи місцевого самоврядування, що мають загальний стаж:

  • у номінаціях кращий сільський, селищний, міський голова; кращий голова районної ради – не менше п’яти років державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, із них на керівних посадах не менше двох років;

  • у номінаціях краща посадова особа сільської, селищної, міської ради,  краща посадова особа виконавчого апарату районної ради – не менше двох років державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

До участі у Конкурсі допускаються посадові особи, які не мають дисциплінарних стягнень.

Відповідно до рішення XI сесії  обласної ради VI скликання від 01 березня 2012 року № 384-VI переможці та лауреати обласного Конкурсу нагороджуються відзнаками Харківської обласної ради.

Близнюківська районна рада щиро запрошує до участі в Конкурсі посадових осіб органів місцевого самоврядування.


За детальною інформацією звертайтесь

до Близнюківської районної ради за тел. 5-11-51; 5-15-57


Голова Конкурсної комісії Б. МухінСхожі:

Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconПро затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Відно до ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення ХІІІ сесії Близнюківської районної ради...
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРішення від 19 квітня 2012 року №209-vі про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРішення від 19 квітня 2012 року №209-vі про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconНаказ №7 Про участь в обласному конкурсі "Кращий працівник року" На виконання рішення Донецької обласної ради від 29. 12. 2010р. №6/2-23 "Про обласний конкурс "Кращий працівник року" у 2011 році"
Донецької обласної ради від 29. 12. 2010р. №6/2-23 “Про обласний конкурс “Кращий працівник року” у 2011 році” та з метою підвищення...
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconВ номінації «краща посадова особа виконавчого апарату районної ради»
Близнюківська районна рада повідомляє, що 15 червня 2012 року відбувся І тур обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»,...
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconНаказ №403 Про проведення міського етапу обласного конкурсу „Кращий працівник року в сфері освіти в 2012 році
«Про обласний конкурс «Кращий працівник року» в сфері освіти в 2012 році», з метою підвищення престижу та стимулювання працівників...
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРішення обласної ради від 01 березня 2012 року №384-vi (XI сесія VI скликання) положення про обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» І. Загальні положення
У конкурсі беруть участь (за їх згодою) посадові особи виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, виконавчих апаратів районних...
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconНаказ №37 Про проведення міського етапу обласного конкурсу " Кращий працівник року" На виконання рішення Донецької обласної ради від 29. 12. 2010р. №6/2-23 "
Про обласний конкурс “Кращий працівник року” у 2011 році”, наказу уон дода від 18. 01. 2011р. №7, з метою підвищення престижу й стимулювання...
Конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconНаказ №74 від 16 березня 2011 року смт Недригайлів Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу „Кращий працівник психологічної служби системи освіти
Всеукраїнського конкурсу «Кращий працівник психологічної служби системи освіти», з метою удосконалення фахової майстерності практичних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи