Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» icon

Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»




Скачати 18.22 Kb.
НазваРішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Дата конвертації18.12.2012
Розмір18.22 Kb.
ТипРішення

ПРОЕКТ



БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІІ сесія VІ скликання

РІШЕННЯ
  1. Від 19 квітня 2012 року № -VІ





Про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»




На виконання рішення Харківської обласної ради від 01 березня 2012 року 384-VІ «Про обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування», Програми розвитку місцевого самоврядування Близнюківського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії Близнюківської районної ради від 19 квітня 2012 року, з метою підвищення професіоналізму і творчої активності посадових осіб місцевого самоврядування Близнюківського району, зміцнення авторитету служби в органах місцевого самоврядування шляхом узагальнення досвіду роботи кращих посадових осіб районної, селищної та сільських рад району, сприяння розвитку місцевого самоврядування, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності та правопорядку (протокол № від 2012 року), на підставі ст. 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:


1. Утворити конкурсну комісію для проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» (далі – Конкурсна комісія). Доручити голові районної ради затверджувати персональний склад цієї комісії.

2. Конкурсній комісії в своїй діяльності керуватися «Положенням про обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування», затвердженим рішенням ХІ сесії Харківської обласної ради від 01 березня 2012 року № 384-VІ «Про обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування»,

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району сприяти працівникам, які виявили бажання взяти участь у обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування».

4. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це рішення у Близнюківській районній громадсько-інформаційній газеті «Нове життя» та на офіційному сайті Близнюківської районної ради в мережі Інтернет.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності та правопорядку (Биченко Р.М.).

Голова районної ради В. Бреус



Схожі:

Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconПро затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Відно до ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення ХІІІ сесії Близнюківської районної ради...
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРішення від 19 квітня 2012 року №209-vі про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРішення від 19 квітня 2012 року №209-vі про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconПлан роботи конкурсної комісії для проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Провести перше засідання Конкурсної комісії. Здійснити розподіл обов’язків між членами Конкурсної комісії
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconКонкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування»
Харківської обласної ради VI скликання від 01 березня 2012 року №384-vi оголошено проведення обласного конкурсу «Кращий працівник...
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРозпорядження від 12 березня 2012 року №86 Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"
Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", з метою підвищення професіоналізму,...
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconВ номінації «краща посадова особа виконавчого апарату районної ради»
Близнюківська районна рада повідомляє, що 15 червня 2012 року відбувся І тур обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»,...
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРозпорядження «01» березня 2012 року №184 Про створення Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року №29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо...
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconНаказ №403 Про проведення міського етапу обласного конкурсу „Кращий працівник року в сфері освіти в 2012 році
«Про обласний конкурс «Кращий працівник року» в сфері освіти в 2012 році», з метою підвищення престижу та стимулювання працівників...
Рішення від 19 квітня 2012 року № -VІ про створення конкурсної комісії з проведення першого туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» iconРозпорядження 11 березня 2011 року №132 Про створення Організаційного комітету з проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказом Головного управління державної служби...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи