Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» icon

Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни»
Скачати 157.35 Kb.
НазваКалендарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни»
Дата конвертації11.05.2013
Розмір157.35 Kb.
ТипДокументи
1. /Планування 2012-2013/Календарне планування 1 год/Календарне планування 10-11 кл 1 год..doc
2. /Планування 2012-2013/Календарне планування 1 год/Потижневий план ЗВ 2012 10-11 клас 1 год.doc
3. /Планування 2012-2013/Календарне планування 1 год/поурочний план НПЗ.doc
4. /Планування 2012-2013/Календарне планування 2 год/Календарне планування 10 кл 2 год.doc
5. /Планування 2012-2013/Календарне планування 2 год/Календарне планування 11 кл 2 год.doc
6. /Планування 2012-2013/Календарне планування 2 год/поурочний план НПЗ.doc
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни»
Потижневий план
Календарно-тематичне планування навчально-польових занять
Планування з предмета «Захист Вітчизни» 10 клас у 2012-2013 навчальному році
Календарне планування з предмета “Захист Вітчизни” 11 клас у 2012-2013 навчальному році
Календарно-тематичне планування навчально-польових занять

Календарно-тематичне планування з предмету

«Захист Вітчизни»

10-й клас, навчання юнаків (І рік)

на 2012/2013 навчальний рік
з.п.

тиж-ня

Короткий зміст навчального матеріалу

К-ть

годин

Дата проведення

Примітка

І семестр

1

1

Вступний урок. Конституція України про захист суверенітету і територіальної цілісності України. Завдання, структура предмета, форми і методи занять. Вимоги до рівня підготовки учнів.


Статути ЗСУ

2

2

Т-1/1.Військовослужбовці та відносини між ними. Військові звання , знаки розрізнення і форма одягу. Обов’язки, права, відповідальність військовослужбовців


3

3

Т-2/1. Внутрішній порядок у військовій частині та її підрозділах. Правила розміщення і повсякденної діяльності військовослужбовців. Поняття про внутрішній порядок. Розподіл часу за розпорядком дня. Повсякденна діяльність.


4

4

Т-3/1.Військова дисципліна. Визначення та шляхи досягнення. Обов’язки військовослужбовців з дотримання військової дисципліни.


Стройова підготовка

5

5

Т-2/1. Стройове положення та повороти на місці. Прийняття стройового положення за командою“СТРУНКО”і без неі. Виконання команд“ВІЛЬНО”,”ЗАПРАВИТИСЬ”,”Головні убори (головний убір) -ЗНЯТИ(НАДІТИ). Повороти на місці. Рух стройовим і похідним кроком.


6

6

Т-2/3.Прийосі і рух зі зброєю. Стройове положення та прийоми зі зброєю. виконання команд:"На ремінь ", "На груди " ," За спину" (підтягування) ременя.


7

7

Т-3/1.Виконання військового вітання. Військове вітання на місці і під час руху поза строєм. Дії під час звернення начальника, відповідь на вітання. Дії під час поздоровлення, оголошення подяки. Узагальнюючий урок.


ЗСУ на «Захисті Вітчизни»

8

8

Т-1/1. Збройні Сили України - військове формування держави. Конституція і закони України про Збройні Сили України . Структура і завдання Збройних Сил.


9

9

Т-1/2. Законодавство України про військову службу. Статус військової служби. Підготовка громадян до військової служби, підготовка військових кадрів. Соціальний захист військовослужбовців.


10

10

Т-2/1.Основні історичні періоди військового мистецтва українського народу. Військове мистецтво Київської держави та Війська Запорізького. Переможні битви Богдана Хмельницького. Військова діяльність українського народу у І та ІІ світових війнах. Реформування ЗСУ за роки незалежності.


Вогнева підготовка

11

11

Т-1/1.Основи стрільби із стрілецької зброї. Внутрішня балістика стрільби. Поняття про стрільбу і балістику Явище пострілу. Початкова швидкість кулі, віддача зброї та її вплив. Політ кулі у повітрі. Відзначення дальності.


12

12

Т-2/1.Стрілецька зброя, поводження з нею, догляд і зберігання. Автомат Калашникова. Загальні відомості. Призначення, бойові властивості. Поняття про будову. Розбирання і складання автомата.


13

13

Т-2/2.Призначення,будова частин і механізмів автомата, приладдя і патронів. Приладдя до автомата. Робота частин і механізмів. Заходи безпеки при поводженні з автоматом.


14

14

Т-2/5.Малокаліберна гвинтівка. Призначення, бойові властивості, загальна будова. Будова патронів. Зарядження гвинтівки. Заходи безпеки. Затримки під час стрільби, їх усунення. Особливості чищення і змащення. Пневматична гвинтівка.


15

15

Виконання вогневих нормативів (Н-В-2,3,4,5). Узагальнюючий урок.


Міжнародне гуманітарне право

16

16

Т-2/1.Особливості ведення воєнних дій з урахуванням норм МГП. Поняття збройних сил держав та правовий статус учасників бойових дій. Заборонені методи ведення воєнних дій. Врахування норм МГП під час організації бою.


ІІ семестр

Основи цивільного захисту

17

17

Т-2/1.Загальні положення. Поняття про надзвичайну ситуацію. Класифікація, основні причини виникнення НС.


18

18

Т-2/2.Надзвичайні ситуації природного, техногенного та соціально-політичного характеру. Стихійні лиха. Поведінка населення під час стихійного лиха. Транспортні, виробничі аварії(катастрофи). Особливості ліквідації наслідків аварій(катастроф) Тероризм - загроза людству ХХІ століття.


19

19

Т-2/3.Надзвичайні ситуації воєнного характеру від дії зброї масового ураження і звичайної зброї. Ядерна зброя, призначення і характеристика. Види ядерних вибухів. Уражаючи фактори. Особливості вражаючої дії нейтронних боєприпасів. Осередок ядерного ураження. Зони радіоактивного зараження.


20

20

Т-3/1.Захист населення від надзвичайних ситуацій. Основні заходи захисту. Оповіщення та інформація. Завдання, заходи захисту населення від Н.С.Попереджувальний сигнал “Увага всім!“. Дії населення за сигналами оповіщення.


21

21

Т.3-2.Спостереження і контроль. Завдання спостереження і контролю. Об’єкти, сили і засоби спостереження і контролю. Пост РХС. Дії чергового спостерігача. Узагальнюючий урок з Т.2.


22

22

Т-3/3.Укриття населення в захисних спорудах. Призначення, класифікація захисних споруд. Укриття найпростішого типу. .ПРУ і сховища. Правила перебування у захисних спорудах.


23

23

Т-3/4.Евакуаційні заходи. Поняття про евакуацію та її види, принципи і способи здійснення, підготовка та проведення. Розміщення евакуйованого населення у безпечних районах.


24

24

Т-3/5. Засоби захисту, спостереження і конторолю. Засоби захисту органів дихання. Протипилова маска, призначення, порядок виготовлення та використання. Респіратори та фільтрувальні протигази. Тренування нормативів(Н-ОЦЗ-1,2)


25

25

Т-4/1.Основи рятувальних та інших невідкладних робіт. Рятувальні та інші невідкладні роботи у надзвичайних ситуаціях. Сили і засоби ведення рятувальних та інших невідкладних робіт.


26

26

Т-5/1.Організація цивільного захисту навчального закладу. Цивільний захист навчального закладу. Організаційна структура ЦЗ навчального закладу. Невоєнізовані формування. Дії невоєнізованих формувань за сигналами оповіщення. Узагальнюючий урок.


Військово-медична підготовка

27

27

Т-2/1.організація першої допомоги в бою. Реанімація потерпілих. Розшук поранених. Тренування у відтягненні пораненого(Н-М-1).


28

28

Т-3/1. Тимчасова зупинка кровотечі при пораненнях. Кровотечі і рани, їх класифікація. Перша медична допомога. Накладання тугої пов'язки, джгута і закрутки на рану. Пальцеве стискання кровоносних судин. Тренування у накладанні джгута і закрутки (Н-М-2)


29

29

Т-4/1.Перша медична допомога при переломах кісток. Поняття про переломи, їх класифікація. Ознаки та засоби іммобілізації. Порядок накладання шин. Тренування у накладанні шин при переломах(Н-М—3). Узагальнюючий урок.


Військова топографія

30

30

Т-1/1.Орієнтування на місцевості. Визначення сторін горизонту і витримування напрямку руху на місцевості.


Тактична підготовка

31

31

Т-1/1.Основи загальновійськового бою. Загальновійськовий бій. Поняття про бій, види бою. Способи ведення бою. Тактичні знаки.


32

32

Т-1/2.Удар, вогонь і маневр – складові частини бою. Поняття про удар. Визначення і завдання вогню. Класифікація вогню звичайної зброї. Види маневру


33

33

Резерв часу


34

34

Резерв часу


35

35

Резерв часу
Вчитель предмету «Захист Вітчизни»


Календарно-тематичне планування з предмету

«Захист Вітчизни»

11-й клас, навчання юнаків (ІІ рік)

на 2012/2013 навчальний рік
з/п

тижня

Короткий зміст навчального матеріалу

К-ть годин

Дата проведення

Примітка

І семестр

Прикладна фізична підготовка

1

1

Т-4/1.Основні елементи самозахисту. Базові елементи самозахисту в бою. Бойова стійка та її види. Пересування в стійці . Прийомі самострахування


2

2

Т-4/2.Удари та захист від них. Удари рукою, ногою, коліном і головою. Прийомі нанесення ударів по противнику що впав.


3

3

Т-4/3.Захвати та звільнення від них. Захват рукою, двома руками, та звільнення від них. Прийоми звільнення від задушливих захватів.


4

4

Т-4/4.Больові прийоми і кидки. Прийомі загину руки за спину. Важіль ліктя вниз. Викручування, затиснення кісті. Загинання руки в лікті. Узагальнюючий урок.


Тактична підготовка

5

5

Т-2/1.Солдат в бою. Завдання воїнів З С У щодо захисту Вітчизни . Обов'язки солдата в бою. Поведінка солдата в бою (М Г П). Підготовка солдата до бою.


6

6

Т-2/2. Пересування в бою(тактико-стройове). Пересування в бою в пішому порядку і на машинах. Прийоми і способи пересування Вибір шляху руху, подолання перешкод Тренування у пересуванні на полі бою(Н-Т-1.1,1.2.


Статути ЗСУ

7

7

Т-4/1.Вартова служба. Обов’язки чатового.


ЗСУ на «Захисті Вітчизни»

8

8

Т-3/1.Збройни Сили України у міжнародній діяльності. Міжнародне військове співробітництво . Військове співробітництво України з НАТО. Військове співробітництво України з Російською Федерацією, іншими міжнародними військовими структурами.


Стройова підготовка

9

9

Т-4/1.Строї відділення та взводу в пішому порядку. Шикування в розгорнутий і похідний строї. Розмикання, змикання і перешикування. Прийоми під час подання команд:"Покласти зброю",До зброї","За зброю". Військове вітання. Відповідь на поздоровлення.


Міжнародне гуманітарне право

10

10

Т-3/1.Правила поведінки учасників військових дій. Кодекс поведінки учасника бойових дій. Правила поведінки з пораненими, військовополоненими,з цивільним населенням


Вогнева підготовка

11

11

Т-5/1.Ручні гранати, поводження з ними, догляд і зберігання. Призначення, бойові властивості, загальна будова РОГ. Стисла характеристика ПКГ. Поводження з гранатами, догляд і зберігання


12

12

Т-6/1.Прийоми і правила метання ручних гранат(тренування). Особливості організації виконання вправ з метання РОГ. Вимоги безпеки. Прийоми і правила метання РОГ з різних положень. Прийоми і правила метання протитанкової гранати із окопу.


13

13

Т-3/1.Прийоми і правила стрільби із стрілецької зброї. Прийоми стрільбі(вогневі тренування). Положення під час стрільби в пішому порядку. Тренування у приготуванні до стрільби (Н-В-1). Особливості стрільби з пневматичної і малокаліберної гвинтівки.


14

14

Т-4/1.Стрільба по наземним і повітряним цілям. Основні положення та організація стрільби зі стрілецької зброї. . Порядок виконання та умови вправ стрільби. Дії за командами "До бою", "Вогонь", "Припинити вогонь", та інше.


15

15

Т-4/2.Прийомі та способи ведення вогню зі стрілецької зброї в оборонному бою. Приготування до стрільби зі стрілецької зброї з різних положень. Вирішення вогневих завдань. Виконання першої та другої вправ початкових стрільб з ПГВ. Тренування у приготуванні до стрільби (Н-В-1). Узагальнюючий урок.


Військова топографія

16

16

Т-1/3.Розвідка місцевості. Рух за азимутами. Рух у заданому напрямку з допомогою компаса. Підготовка даних для руху. Рух за азимутами. Обхід перешкод. Знаходження зворотного шляху. Тренування у русі за азимутами

(Н- Топ.-4)


ІІ семестр

Військово-медична підготовка

17

17

Т-5/1.Перша медична допомога при травмах, закритих пошкодженнях внутрішніх органів і вивихах. Поняття про забої, розтяги, розриви зв'язок і вивихи. Перша допомога. Поняття про травму. Симптоми та перша допомога. Техніка накладання і тренування у накладанні первинної перев'язки (Н-М-4).


18

18

НПЗ
Вчитель предмету «Захист Вітчизни»Схожі:

Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconНаказ № Про організацію роботи з предмету «Захист Вітчизни» Згідно Положення про початкову військову підготовку наказую: Розпочати вивчення предмету «Захист Вітчизни» з юнаками 10 І 11 класів
На заняттях «Захист Вітчизни» класи називати взводами : 10 клас – 1 взвод; 11 клас 2 взвод
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconНаказ №96 Про підсумки вивчення предмету «Захист Вітчизни» юнаками та дівчатами у 2012/2013 н р
Учні придбали навики в виконанні стройових прийомів та цивільної оборони. Стан навчально-матеріальної бази задовільний І дозволяє...
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconКалендарно-тематичне планування з інформатики 10 клас
Використання електронних посібників, навчальних програм та мультимедійних курсів з предмету
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconДокументи
1. /календарно-тематичне планування Захист В_тчизни 2012-2013 навчальний р_к/КП 10 клас.doc
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconДокументи
1. /календарно-тематичне планування з математики 2010-2011/~$лендарне планування 8A.doc
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconАналіз стану роботи ммо вчителів предмету «Захист Вітчизни» та керівників позакласного військово-патріотичного виховання молоді які працюють над проблемою: «Оволодіння
«Оволодіння основами інформаційно-комунікативних технологій та використання їх у роботі викладача предмету «Захист Вітчизни» та керівника...
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconПро вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах району
«Захист Вітчизни», науково-методичної підготовки педагогічних працівників, матеріально-технічної бази викладання предметів
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconГоловні завдання методоб’єднання у 2013-2014 навчальному році Впровадження та удосконалення нової навчальної програми предмету «Захист Вітчизни»
«Захист Вітчизни» (В. М. Мелецький (керівник авторського колективу), А. М. Бахтін, В. В. Добровольський, С.І. Жевага, О. В. Капштик,...
Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconПро стан викладання предмету «Захист Вітчизни»

Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconКалендарно-тематичне планування

Календарно-тематичне планування з предмету «Захист Вітчизни» iconКалендарно тематичне планування 10 к л а с

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи