Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу icon

Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу
Скачати 147.18 Kb.
НазваРозпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу
Дата конвертації19.12.2012
Розмір147.18 Kb.
ТипРозпорядження
УКРАЇНА

БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«____» ____________ 2011 року №___


Про затвердження Переліку відомостей,

які містять конфіденційну інформацію,

що є власністю держави, і яким

надається гриф обмеження доступу

«Для службового користування»


Згідно зі ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 року, ст. ст. 28, 30 Закону України «Про інформацію», відповідно до вимог Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19 квітня 2006 року № 272/А-2006 (зі змінами), наказом МНС України від 02.12.2008 р. № 880, листом облдержадміністрації від 10.02.2009 р. № 03/02-27/12-дск, листом облдержадміністрації від 12.04.2010 р. № 14/03-40-1158/1749 - для використання в роботі лист Генерального штабу Збройних сил України від 10.03.2010 р. № 300/1/С/551):


1. Затвердити Перелік відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» (далі – Перелік), що додається.


2. Управлінням, відділам районної державної адміністрації забезпечити впорядкування роботи з документами відповідно до затвердженого переліку.


3. Визнати такими, що втратили чинність:

- розпорядження голови райдержадміністрації від 1 липня 2009 року № 485 «Про затвердження Переліку конфіденційної інформації, що є власністю держави», яким надається гриф обмеження доступу «ДСК»;


2


- розпорядження голови райдержадміністрації від 24 червня 2010 року № 337 «Про внесення змін до Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію що є власністю держави, і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»;


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Бухтатого Є.О.


^ Перший заступник голови

районної державної адміністрації В.Іваненко


Затверджено

розпорядженням голови районної

державної адміністрації

від «___»_________ 2009 року №__


ПЕРЕЛІК

відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є

власністю держави, і яким надається гриф обмеження

доступу «Для службового користування»


  1. Економіка, промисловість та енергетика


1.1. Зведені відомості про обсяги товарообігу, виробництва продукції та послуг підприємств, установ, організацій.

1.2. Відомості про фінансовий стан підприємств торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення (дебіторська, кредиторська заборгованість, балансовий прибуток, складські запаси готової продукції).

1.3. Зведені відомості про складські запаси комплектуючих виробів і готової продукції підприємств, за винятком озброєння (боєприпасів, військової техніки, комплектуючих виробів до них, спеціальної техніки, спеціальних технічних засобів).

1.4. Аналітичні матеріали стосовно перспектив нарощування експорту традиційних товарів підприємств області.

1.5. Технічні завдання на використання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (ТЗ НДДКР), технічні завдання на продукцію (виріб), звіти про НДДКР, уся напрацьована під час виконання науково-технічна, конструкторська, технологічна, проектна та нормативна документація до опублікування, у разі наявності в них інформації, яка може бути предметом патентування чи містить ознаку НОУ-ХАУ і не становить державної таємниці.

1.6. Інформація щодо методів та систем захисту оперативно-диспетчерського управління об’єднаної енергосистеми України.

1.7. Технічні креслення та інструкції щодо керування системою управління доступом на об’єкти паливно-енергетичного комплексу, уразливі в терористичному відношенні, що не становлять державної таємниці.

1.8. Відомості про місця установлення та принципи дії приладів і пристроїв, що використовуються в системах фізичного захисту або охорони на підприємствах, в установах, організаціях паливно-енергетичного комплексу, що не становлять державної таємниці.

1.9. Збірники основних техніко-економічних показників (ТЕП) промислових підприємств у розрізі галузей та підприємств.


2


1.10. Відомості щодо формування пропозицій та програм зі створення, модернізації та освоєння у виробництві зразків озброєння і військової техніки та створення для цього спеціальних технологічний, що не становлять державної таємниці.

1.11. Відомості, які пов’язані з роботою підприємств щодо укладення договорів, контрактів та інформації про клієнтів.

1.12. Відомості щодо забезпечення безпеки залізничного руху.

1.13.Схеми комп’ютерних мереж.


2. Кадрові питання


2.1. Інформація про особу.

2.2. Перелік посад і професій, за якими бронюються військовозобов’язані.

2.3. Відомості про кількість військовозобов’язаних, заброньованих за райдержадміністрацією, селищною радою, підприємствами, установами, організаціями, які не виробляють озброєння (боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них).


^ 3. Житлово-комунальне господарство


3.1. Відомості, що розкривають схеми та джерела водозабезпечення, заходи їх охорони в містах з населенням понад 100 тис. осіб, крім відомостей, що становлять державну таємницю.

3.2. Відомості, що розкривають координати місць приєднань до комунальних водоводів об’єктів промисловості.

3.3. Координати об’єктів джерел комунального водозабезпечення в місцях водозабору.

3.4. Організаційні заходи та технічні засоби охорони об’єктів комунального водозабезпечення.

3.5. Відомості про запаси знезаражуючих речовин для очищення питної води.

3.6. Відомості про фактичні об’єми запасів місця розташування поверхневих або підземних резервних джерел водозабезпечення в районах і містах з населенням до 100 тис. осіб та більше, якщо такі відомості не становлять державну таємницю.


^ 4. Будівництво та архітектура


4.1. Плани міст та інших населених пунктів, виконаних на топографічних матеріалах у масштабі:

а) 1:50000 і крупніше в будь-якій системі координат крім державної;


3


б) 1:100000 у державній системі координат 1942 р. або в іншій системі координат, але в Балтійській системі висот, які містять за сукупністю всіх показників повну інформацію для детального вивчення та оцінки місцевості.

4.2. відомості про координати астрономічних, гравіметричних, геодезичних пунктів на території України, які визначені з точністю 20 м і точніше в умовній та місцевій системі координат.


^ 5. Соціальний захист населення

5.1. Персональні дані інвалідів, дітей-сиріт, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, малозабезпечених громадян, одержувачів допомоги, пільг.

5.2. Персональні дані про одержувачів субсидій.

5.3. Персональні дані користувачів пільг, сформованих на базі Єдиного державного автоматичного Реєстру пільговика (ЄДАРП).


^ 6. Цивільна оборона


6.1. Зведені відомості про економічний і технічний стан мереж життєзабезпечення населення.

6.2. Перелік об’єктів, що належать до категорії ЦО.

6.3. Зведені відомості про сили та засоби інженерного захисту населення області.

6.4. Відомості про інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони), що плануються (реалізовані) у генеральних планах забудови населених пунктів області.

6.5. Відомості за сукупністю всіх показників про зміст та основні напрями розвитку інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) особливого періоду, що плануються (реалізовані) у генеральних планах забудови населених пунктів області.

6.6. Зведені відомості за окремими показниками про кількість, загальну площу та місткість захисних споруд ЦО (ЦЗ) на підприємствах, в установах, містах, селищах і сільській місцевості району.

6.7. Зведені відомості про використання захисних споруд цивільної оборони для потреб населення в районі.

6.8. Зведені відомості про кількість населення, яке проживає в зонах можливих заражень, можливі втрати, площу можливого ураження.

6.9. Зведені відомості про кількість населення, яке проживає в зонах можливої евакуації при виникненні НС природного і техногенного характеру в районі.


4


6.10. Зведені відомості про наявність мобілізаційних запасів засобів індивідуального захисту та приладів радіаційної і хімічної розвідки.

6.11. Зведені відомості про хімічно небезпечні об’єкти господарської діяльності І-ІІІ ступенів хімічної небезпеки (дислокація, види і кількість сильнодіючих отруйних речовин (СДОР), кількість працюючих, план території, місця розташування сховищ СДОР та інші спеціальні дані).

6.12. Зведені відомості про потребу та наявність запасів фінансових і матеріально-технічних ресурсів на об’єктах господарської діяльності для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій.

6.13. Документи зі зв’язку при проведенні радіо тренувань та інших заходів.

6.14. відомості про пункти управління, що не становлять державну таємницю.


^ 7. Соціальний захист дітей


7.1. відомості облікових карток дітей, у т.ч. анкети дитини та обліково- статистичні картки дитини.

7.2. Відомості про усиновлення дитини.

7.3. Відомості про потенційних і дійсних усиновлювачів, опікунів та піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів.

7.4. Аналітична та статистична інформація, зведена за певними критеріями на основі інформації про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей що перебувають у складних життєвих обставинах, потенційних і дійсних усиновлювачів; потенційних і визначених опікунів та піклувальників, прийомних батьків і батьків-вихователів.


^ 8. Охорона здоров’я


8.1. Зведені відомості про запаси матеріальних цінностей мобілізаційного резерву району, що не становлять державну таємницю.

8.2. Зведені відомості за окремими показниками про норми, обсяги заготівлі донорської крові, її препаратів станціями переливання крові, що не становлять державну таємницю.


9. релігія


9.1. Орієнтування щодо врегулювання конфліктних ситуацій в так званих «гарячих населених пунктах» і стосовно інших передбачуваних подій, що можуть виникнути на релігійному ґрунті.


5


9.2. Конфіденційна інформація, отримана від громадян, державних і релігійних діячів із питань, пов’язаних із захистом інтересів держави, збереженням миру та злагоди в релігійному середовищі, досягненням єдності в православ’ї, мусульманстві тощо.

9.3. Щорічний інформаційний звіт про стан і тенденції розвитку релігійної ситуації.

9.4. Орієнтування про віровчення та культову діяльність окремих новітніх релігійних організацій.


^ 10. Комп’ютерне забезпечення


10.1. Зведені відомості щодо комп’ютерних програм в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації.


11. Зв’язок


11.1. Відомості за окремими показниками про державну систему урядового та спеціального зв’язку, що не становлять державну таємницю.

11.2. Відомості про канали зв’язку, траси, призначення типи засобів зв’язку, кількість і розміщення, що не становлять державну таємницю.

11.3. Відомості про радіо дані внутрішньо обласного та державного рівня системи радіозв’язку, що не становлять державну таємницю.


^ 12. Технічний захист інформації


12.1. Відомості за окремими показниками про методи, способи, засоби, можливості технічних розвідок без розкриття організації системи протидії.

12.2. Відомості про загрози (моделі загроз, моделі порушників) для конфіденційної інформації, що циркулює на окремому об’єкті інформаційної діяльності або в окремій інформаційній (автоматизованій, телекомунікаційній чи інформаційно-телекомунікаційній системі).

12.3. Відомості, що не становлять державну таємницю про методики контролю ефективності технічного захисту конфіденційної інформації, якщо розкриваються вимоги щодо забезпечення захисту конфіденційної інформації.

12.4. Відомості, що не становлять державну таємницю, про вимоги із забезпечення технічного захисту конфіденційної інформації за окремими складовими показниками.

12.5. Відомості за окремими показниками про планування, організацію, запровадження заходів, фактичний стан, наявність недоліків в організації технічного захисту конфіденційної інформації щодо об’єкта інформаційної діяльності, інформаційній (автоматизованій), телекомунікаційній чи інформаційно-телекомунікаційній системі, де циркулює конфіденційна інформація.


6


12.6.Відомості за окремими показниками про зміст заходів, склад засобів комплексу технічного захисту (комплексної системи захисту) конфіденційної інформації, що циркулює на окремому об’єкті інформаційної діяльності або в окремій інформаційній (автоматизованій), телекомунікаційній чи інформаційно-телекомунікаційній системі, із грифом обмеження доступу «Для службового користування».

12.7. Відомості за окремими показниками про організацію, результати перевірок ефективності технічного захисту конфіденційної інформації, що циркулює на окремому об’єкті інформаційної діяльності або в окремій інформаційній (автоматизованій), телекомунікаційній чи інформаційно-телекомунікаційній системі, із грифом обмеження доступу «Для службового користування».

12.8. Відомості, що не становлять державну таємницю, про характеристики засобів забезпечення технічного захисту конфіденційної інформації, якщо розкриваються окремі показники норм ефективності захисту або вимог щодо забезпечення захисту інформації.

12.9. Програмне забезпечення функціональних комплексних завдань, у яких використовується конфіденційна інформація.


^ 13. Охорона державної таємниці


13.1. Відомості за окремими показниками про планування, організацію запровадження заходів, фактичний стан, наявність недоліків в організації охорони державної таємниці конкретного суб’єкта режимно-секретної діяльності.

13.2. Зведені відомості щодо обліку секретних документів у журналах обліку та в номенклатура секретних справ.

13.3. Зведені відомості щодо перевірок наявності секретних документів, перегляду грифів секретності та знищення секретних документів.

13.4. Відомості про перелік посад, які дають право посадовим особам, що їх займають, надавати матеріальним носіям інформації грифи секретності та доступ працівників до секретних мобілізаційних документів.

13.5. Відомості про надання та скасування допуску до державної таємниці, номенклатури посад працівників, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.

13.6. Відомості щодо облікової картки про надання допуску громадянину до державної таємниці та мотивованого запиту до органу СБУ про його надання.

13.7. Відомості щодо захисту інформації з обмеженим доступом під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців.


7


13.8. Відомості про тактико-технічні дані інженерно-технічних засобів охорони, систем сигналізації, зміст заходів пропускного та внутрішньооб’єктового режиму.

13.9. Відомості про забезпечення режиму секретності в разі введення правового режиму воєнного або надзвичайного стану.


^ 14. Мобілізаційна робота


14.1. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки, мобілізаційного плану райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району усіх форм власності, що не містять інформації, віднесеної до ЗВДТ (440-05) щодо:

- створення, розвитку, утримання, передачі, ліквідації, реалізації та фінансування мобілізаційних потужностей підприємств, установ і організацій району;

- виробництва та поставки технічних засобів і майна речової служби в особливий період;

- виробництва, закупівлі та поставки продовольства сільсько-господарської продукції в особливий період;

- виробництва та поставки лікарських засобів та медичного майна в особливий період;

- виробництва та поставки пально-мастильних матеріалів в особливий період;

- мобілізаційних завдань із замовлення на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг в особливий період;

- кількості автотранспортної, дорожньо-будівельної, підіймально-транспортної техніки, залізничного рухомого складу, які підлягають передачі до складу Збройних Сил України в райдержадміністрації, органах місцевого самоврядування;

- забезпечення виконавців мобілізаційних завдань матеріально-технічними, сировинними та енергетичними ресурсами в особливий період;

- показників із праці та кадрів, джерел забезпечення кадрами потреб економіки району на особливий період;

- підготовки фахівців у закладах освіти району на особливий період;

- надання медичних, транспортних, поштових, телекомунікаційних, житлово-комунальних, побутових, ремонтних та інших послуг в районі в особливий період;

- виробництва найважливішої цивільної промислової продукції району в особливий період;

- номенклатури, обсягів (норм), місць зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в райдержадміністрації, на підприємствах, в установах,


8


організаціях району, які не задіяні у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них;

- капітального будівництва в особливий період;

- створення страхового фонду документації для забезпечення виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг в районі в особливий період;

- потреби сільського господарства району в хімічних, мікробіологічних засобах захисту рослин, мінеральних добривах в особливий період.

14.2. Відомості про методичні матеріали з питань мобілізаційної підготовки економіки району.

14.3. Відомості про виконання законів, інших нормативно-правових актів із питань мобілізаційної підготовки економіки району.

14.4. Відомості про заходи, передбачені для забезпечення сталого функціонування райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ і організацій району, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них.

14.5. Відомості про стан мобілізаційної готовності підприємств, установ і організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них.

14.6. Відомості про організацію та порядок роботи курсів підвищення кваліфікації фахівців райдержадміністрації з питань мобілізаційної підготовки.

14.7. Відомості про виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів району Збройним Силам України, іншим військовим формуванням в особливий період.

14.8. Відомості про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період у частині, що стосується райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, окремого підприємства району.

14.9. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району.

14.10. відомості (за окремими показниками) про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району щодо життєзабезпечення населення в особливий період.

14.11. Відомості (за окремими показниками) про організацію оповіщення, управління і зв’язку, порядок переведення райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування підприємств, установ і організацій району на режим роботи в у3мовах особливого періоду.


9


14.12. Відомості про довгострокові та річні програми мобілізаційної підготовки райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, окремого підприємства, установи, організації району.

14.13. Відомості (за окремими показниками) про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району.


^ 15. Міжнародна діяльність


15.1. Відомості про показники зовнішньоекономічної діяльності та експортного потенціалу підприємств військово-промислового комплексу, що не становлять державну таємницю.

15.2. Відомості щодо організації та під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців.

15.3. Відомості за сукупністю всіх показників про контрагентів, напрями, об’єми запланованої та тієї, що здійснюється міждержавної спеціалізації (кооперації) щодо створення або виробництва озброєння (військової техніки, новітніх технологій, товарів подвійного використання) у цілому щодо району.


^ 16. Земельні відносини


16.1. матеріали інвентаризації земель військових частин, установ та організацій Міністерства оборони України, департаменту з питань виконання покарань, Служби безпеки України (за наявності координат поворотних точок).


17. Безпека і охорона правопорядку


17.1. Відомості, отримані від правоохоронних органів, які не підлягають розголошенню на підставі відповідних нормативних актів і можуть привести до розкриття джерела отриманої інформації.

17.2. Відомості про зміст матеріалів дізнання (досудового слідства) з питань, що містять інформацію, віднесену до конфіденційної.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І.Нікітіна


/Цапенко С.А./Схожі:

Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconРозпорядження від 1 липня 2011 року №207 Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію І яким надається гриф "Для службового користування"
«Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», ураховуючи рішення експертної комісії апарату райдержадміністрації...
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconРозпорядження 1 липня 2011 року №207
«Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», ураховуючи рішення експертної комісії апарату райдержадміністрації...
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу icon391 Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»
Нформацію, і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування», ураховуючи рішення експертної комісії Краснокутської...
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconПро затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф обмеження доступу „Для службового користування
Ння Указу Президента України від 05. 05. 11 №547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”,...
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconПерелік відомостей, що становлять службову інформацію І яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» з питань мобілізаційної роботи
Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та складових частин мобілізаційного плану району, області щодо
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconРозпорядження 05 вересня 2012 р. №264 Про облік, зберігання І використання матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави
На час відсутності Підлубного М. Д. відповідальність покладається на головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату...
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconРозпорядження 25 березня 2013 року смт Близнюки №133 Про створення комісії по знищенню печаток, штампів та бланків Керуючись ст ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року №1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання...
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconРозпорядження від 20 червня 2011 року №283 / 2011-р м. Красилів Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію
Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформа­цію”, з ме­тою забезпечення виконання в районній державній адміністрації...
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconРозпорядження 08. 07. 2011 смт Білогір’я №250/2011-р Про затвердження відомостей, що становлять службову інформацію
Указу Президента України від 5 травня 2011 року №547/2011 “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”,...
Розпорядження 2011 року № Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, І яким надається гриф обмеження доступу iconРозпорядження 20 березня 2013 року смт Близнюки №126 Про створення комісії для перевірки наявності печаток, штампів та бланків Керуючись ст ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року №1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи