Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року icon

Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року
Скачати 499.86 Kb.
НазваВиконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року
Сторінка1/2
Дата конвертації22.03.2014
Розмір499.86 Kb.
ТипВиконання плану
  1   2ЗАТВЕРДЖУЮ :


перший заступник голови

районної державної адміністрації

__________С.М.Лобановський

«25» липня 2013 року


ЗВІТ

про виконання плану роботи

Близнюківської районної державної адміністрації

за ІІ квартал 2013 року
Протягом ІІ кварталу 2013 року робота Близнюківської районної державної адміністрації була спрямована на забезпечення виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня.

Апарат, інші структурні підрозділи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.


Засідання колегії районної державної адміністрації.

Відповідно до плану роботи райдержадміністрації спільні засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району проводилися щомісячно в останній понеділок місяця. Підготовка питань для розгляду на спільних засіданнях здійснювалася відповідно до вимог Положення про колегію, яке затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.09.2011 р. №514. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.09.2011 р. № 500 «Про затвердження персонального складу колегії районної державної адміністрації» (зі змінами) затверджено склад колегії.

У ІІ кварталі 2013 року проведено 3 спільних засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району, у тому числі 1 виїзне засідання на базі Близнюківського ліцею спільно з Громадською радою.

Всього на засіданнях колегії протягом кварталу заслухано 13 питань, у тому числі 4 питання у порядку контролю за виконанням прийнятих рішень колегій. За результатами колегії головою райдержадміністрації прийнято 13 розпоряджень.

Консультативно-дорадчі органи.

Станом на 01.07.2013 р. в райдержадміністрації нараховується 50 консультативно-

дорадчих органів райдержадміністрації, з них:

11 – очолює голова райдержадміністрації Шулець Л.С.;
19 – очолює перший заступник голови райдержадміністрації Лобановський С.М.;
6 – очолює заступник голови райдержадміністрації Воронкін А.В.;
14 – очолює заступник голови райдержадміністрації Лисенко О.М.

У ІІ кварталі 2013 року після чергового проведення аналізу роботи консультативно-дорадчих органів протягом І півріччя 2013 року, визначення керівниками консультативних та дорадчих органів доцільності продовження їх роботи у подальшому. У травні-червні 2013 року розпорядженнями голови райдержадміністрації було припинено діяльність 9 консультативно-дорадчих органів.

Протягом ІІ кварталу 2013 року проведено 88 засідань консультативно-дорадчих органів, у 17 комісій протягом звітного періоду вносилися зміни до складу. Проводилась робота щодо перегляду Положень консультативно-дорадчих органів, у разі необхідності вносились зміни або затверджувались нові.


Співпраця з органами місцевого самоврядування району.

У квітні 2013 року Близнюківщина відзначила 90-річчя з дня заснування району. На свято прибуло чимало поважних гостей, серед них – народний депутат України Дмитро Маркович Добкін, ректор Луганського університету внутрішніх справ ім. Е.Дідоренка Віталій Мар'янович Комарницький, які особисто привітали близнюківців зі святом. Також з привітальними словами до присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Лідія Сергіївна Шулець, голова районної ради Володимир Вікторович Бреус, настоятель Свято-Іллінського храму Олексій Павлович Сокаль, Близнюківський селищний голова Геннадій Степанович Король. Кращих близнюківців відзначили Почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації, грамотами Харківської обласної організації інвалідів, спільними грамотами Близнюківської районної державної адміністрації та Близнюківської районної ради. Святкові подарунки отримали матері-героїні.

У травні 2013 року керівництво району, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації брали участь у святкових заходах з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, які проводилися по сільським радам району та у святі «Останній дзвоник» і випускних вечорах, які проходили в загальноосвітніх навчальних закладах району, що розташовані на територіях селищної та сільських рад.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 березня 2013 року №101 “Про затвердження Плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2013 рік» організовано та проведено перевірку виконання делегованих повноважень виконавчих комітетів Башилівської сільської ради (24.04.13-30.04.13) та Криштопівської сільської ради (29.05.13-04.06.2013), за результатами підготовлено довідки та складено акти, які направлено до сільських рад для розгляду, опрацювання та вжиття невідкладних заходів щодо усунення недоліків у діяльності виконкомів, які було виявлено під час перевірки.

Протягом кварталу керівники відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації брали участь у семінарах-нарадах з посадовими особами органів місцевого самоврядування Близнюківського району, які організовувались щомісячно організаційним відділом Близнюківської районної ради.

У червні 2013 року організовано та проведено семінар – навчання з головами та секретарями виконкомів селищної та сільських рад, де розглядалися питання:

 1. Про розгляд актів перевірок здійснення виконавчими комітетами місцевих рад

району делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» (із змінами) станом на 01 червня 2013 року;

 1. Про розгляд довідок про роботу виконкомів селищної, сільських рад з питання

забезпечення доступу до публічної інформації.

З метою надання роз’яснювальної роботи громадянам віддалених та малочисельних сіл району з питань, які є найбільш актуальними, роз’яснень чинного законодавства України, соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича розпорядженням голови райдержадміністрації від 29.12.2012 №1532 утворено та затверджено склад мобільної групи, графік проведення «Загальносистемного дня інформування на селі». За ІІ квартал 2013 року проведено 3 виїзди у віддалені та малочисельні населені пункти Софіївської (25.04.2013), Новонадеждинської (23.05.2013), Надеждинської (23.05.2013) сільських рад. За результатами виїздів складено протоколи та надано доручення до виконання.

Організаційна робота.

Проводилися заходи райдержадміністрації:

 • до Дня Чорнобильської трагедії (26.04.13);

 • урочистості з нагоди Дня Перемоги (08-09.05.13), Міжнародного дня захисту дітей

(01.06.13), Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (21.06.13), Дня Конституції (27.06.13), Дня молоді (29.06.13);

 • проведення комісій по виплаті першочергових платежів та погашення заборгованості

по заробітній платі (щомісячно);

 • виїзні оперативні групи працівників райдержадміністрації на території сільських

рад (щосереди);

 • проведення «гарячої лінії» з керівництвом райдержадміністрації, начальниками

управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації;

 • оперативні наради з керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм

власності, селищним та сільськими головами (перший, другий, третій понеділок місяця);

 • апаратні наради (щопонеділка) із заступниками голови, керівником апарату та

керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нарадах-навчаннях під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Покас Н.М. проводився аналіз довідок про стиль та методи роботи апаратів райдержадміністрацій області та вживалися відповідні заходи по недопущенню вказаних у довідках недоліків, а також переймався позитивний досвід роботи.

Протягом ІІ кварталу 2013 року надавалась методична допомога відділам, секторам апарату, структурним підрозділам райдержадміністрації з питань якісного формування пропозицій до планів роботи та звітності про їх виконання. Протягом звітного періоду на виконання графіку надання методичної та практичної допомоги апарату, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації щодо планування роботи на 2013 рік проведено перевірку та надано практичну і методичну допомогу у відділі з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (15.04.2013) та у освіти райдержадміністрації (29.05.2013). За результатами перевірки складено довідки, які направлено до відділів для розгляду та врахування в роботі. Надано рекомендації та запропоновано їх врахувати в подальшій роботі при складанні планів роботи у відділах та пропозицій до планів роботи райдержадміністрації.

Виконувались вимоги, передбачені законами України «Про доступ до публічної інформації» та «Про захист персональних даних», що входять до компетенції відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

В районній державній адміністрації здійснюються заходи по наданню роботі з кадрами системного планового характеру. Кадровою службою відділу організаційно - кадрової роботи апарату райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань державної служби в органах виконавчої влади. З цією метою складаються річний, щоквартальні, щомісячні та щотижневі плани роботи.

При районній державній адміністрації діє, як дорадчій орган районна Рада по роботі з кадрами, яка надає практичну допомогу управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації. Свою діяльність рада здійснює згідно з планом. Засідання ради по роботі з кадрами проводяться щоквартально. У ІІ кварталі поточного року засідання ради по роботі з кадрами було проведено 21 червня 2013 року, розглянуті питання:

1.Про стан реалізації державної кадрової політики у місцевих органах виконавчої влади, підпорядкованих органах, підприємствах, установах та організаціях

2. Про підсумки проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань у 2012 році

3. Про підсумки проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в районній державній адміністрації.

У травні 2013 року на оперативній нараді розглянуто питання «Про стан дотримання законодавства України щодо запобігання і протидії корупції серед державних службовців в органах виконавчої влади».

За звітний період поточного року звільнений 1 державний службовець - за переведенням, п.5 ст.36 КЗпП України.

Призначено на вакантні посади районної державної адміністрації 2 державних службовці: 1 - стажування та конкурс, 1 – конкурс.

За ІІ квартал 2013 року підвищили кваліфікацію та пройшли підготовку 9 державних службовців у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, 1- у Центральному інституті післядипломної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України, м. Київ.

За ІІ квартал 2013 року проведено 1 стажування на посаду головного спеціаліста відділу фінансово - господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації.

Проведено 1 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад, в яких приймала участь 1 особа. Переможець конкурсу рекомендований для призначення на посаду після проходження спеціальної перевірки щодо кандидатів на зайняття посад державних службовців відповідно до Порядку організації проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33/2012.

У районній державній адміністрації проводиться постійно робота по забезпеченню дотримання державними службовцями обмежень, передбачених законами України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції».

З метою дотримання законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції районної державною адміністрацією розроблена районна Програма запобігання і протидії корупції на 2013 - 2015 роки, яка затверджена рішенням ХХІV сесії Близнюківської районної ради VI скликання № 396/ VI від 26 червня 2013 року.

У ІІ кварталі 2013 року постанов суду про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» державними службовцями не надходило.

У квітні (1) та червні (2) 2013 року правоохоронними органами за порушення вимог антикорупційного законодавства було складено та направлено до суду 3 протоколи про адміністративне правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП України, відносно Федорченка Анатолія Івановича, депутата Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області, Цукана Романа Івановича, депутата Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області, та Ляшенка Анатолія Геннадійовича, депутата Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області. Близнюківським районним судом Харківської області винесені постанови про застосування адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 гривень.

У квітні 2013 року з державними службовцями апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації та особами, зарахованими до кадрового резерву на посади державних службовців районної державної адміністрації, проведені навчання, на яких розглядались питання щодо відповідальності за корупційні правопорушення.

Розроблений та затверджений План роботи з питань запобігання і протидії корупції районної державної адміністрації на ІІ півріччя 2013 року, де включені додатково питання взаємодії з громадськістю.

Уповноважена особа, на яку покладені виконання обов’язків з питань запобігання та протидії корупції в районній державній адміністрації 26 червня 2013 року приймала участь у семінарі-навчанні з питань впровадження нового антикорупційного законодавства в м. Харкові.

В райдержадміністрації функціонує єдина державна комп’ютерна система «Картка» ЄДКС «Кадри» (електронний облік особових справ державних службовців). Станом на 01 липня 2013 року введено 92 особові картки. Проводилось систематичне оновлення електронного обліку державних службовців системи «Картка».

Протягом кварталу якісно і своєчасно надавалась інформація на контрольні документи до Харківської обласної державної адміністрації та Управління державної служби Головного управління державної служби у Харківській області.

Вносились зміни і доповнення до особових справ і трудових книжок працівників, що призначені раніше. Проводилось звільнення працівників районної державної адміністрації у відповідності до діючого законодавства в Україні.

Здійснювався постійний контроль та підготовка матеріалів щодо присвоєння чергових рангів, встановлення надбавок та надбавок за вислугу років.

Готувались розпорядження по особовому складу.

Юридичним відділом апарату райдержадміністрації за ІІ квартал 2013 року здійснено 298 перевірок відповідності законодавству проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, із них по кадрах – 83.

Участь у засіданні постійно діючої районної комісій з питань земельних відносин при Близнюківській райдержадміністрації. Підготовлено 5 протоколів засідань, де розглянуті звернення, заяви громадян та юридичних осіб щодо надання дозволів на розробку технічної документації про встановлення меж земельних часток (паїв) та їх затвердження.

Захист інтересів районної державної адміністрації в засіданнях:

 • районного суду - 13;

 • Харківського окружного адміністративного суду - 2;

 • Харківського господарського суду – 2;

 • Харківського апеляційного адміністративного суду – 1;

 • Харківського апеляційного господарського суду - 1.

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» юридичним відділом апарату районної державної адміністрації, згідно графіка проводиться особистий прийом громадян, що потребують правової (юридичної) допомоги. За ІІ квартал 2013 року надано 36 усних консультацій. Також надавалися письмові відповіді на звернення громадян, що стосуються діяльності райдержадміністрації та відносяться до компетенції юридичного відділу. Ведеться журнал обліку проведення особистого прийому.

У районному управлінні юстиції за ІІ квартал 2013 року розпоряджень голови районної державної адміністрації, що носять нормативно-правовий характер не зареєстровано.
  1   2Схожі:

Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconВиконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2013 року Протягом ІІІ кварталу 2013 року
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 22. 09. 2011 р. №500 «Про затвердження персонального складу колегії районної державної...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconРозпорядження від 29 березня 2013 року №58 Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на другий квартал 2013 року
«Про затвердження плану роботи обласної державної адміністрації на другий квартал 2013 року», регламенту районної державної адміністрації,...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconРозпорядження 25 березня 2013 року смт Близнюки №132 Про затвердження Перспективного плану роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року
Відповідно до ст ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09. 04. 1999 року (зі змінами), п. Регламенту...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 22. 01. 2014 №24 Звіт про виконання плану роботи районної державної адміністрації за 2013 рік
У 2013 році Каланчацька районна державна адміністрація працювала згідно з перспективним планом роботи, затвердженим розпорядженням...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconРозпорядження 21. 06. 2013 Валки №221 Про затвердження плану роботи Валківської районної державної адміністрації на III квартал 2013 року
Відповідно до п. Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconРозпорядження 19. 03. 2013 Валки №61 Про затвердження плану роботи Валківської районної державної адміністрації на II квартал 2013 року
Відповідно до п. Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconРозпорядження 28. 12. 2013 №237 -р Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на перший квартал 2014 року
Відповідно до пункту 6 Регламенту Путильської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconРозпорядження 25 грудня 2012 року смт Близнюки №1491 Про затвердження Перспективного плану роботи районної державної адміністрації на І квартал 2013 року
Відповідно до ст ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09. 04. 1999 року (зі змінами), п. Регламенту...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconВиконання плану роботи районної державної адміністрації за IV квартал 2012 року
Ли, структурні підрозділи райдержадміністрації в установлені терміни надали до організаційного відділу апарату райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року iconВиконання плану роботи районної державної адміністрації за І квартал 2012 року
Нші структурні підрозділи райдержадміністрації в установлені терміни надали до організаційного відділу апарату райдержадміністрації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи