Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» icon

Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»
НазваРозпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»
Дата конвертації03.10.2013
Розмір44 Kb.
ТипРозпорядженняБЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


26 березня 2013 року смт Близнюки № 135


Про проведення в районі

щорічної всеукраїнської

акції з благоустрою «За чисте довкілля»


З метою належної організації проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», керуючись ст. ст. 6, 41, Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 року, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 11 червня 2010 року № 310 "Про проведення в області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» (зі змінами):

1. Організувати проведення у квітні-травні 2013 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів району «День довкілля» 20 квітня 2013 року.


2. Затвердити заходи щодо проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів Близнюківського району (додаються).


3. Головам виконкомів селищної та сільських рад, керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації за участю органів місцевого самоврядування, із залученням колективів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також мешканців населених пунктів, учнівської молоді:


3.1. Організовувати та здійснювати заходи з повної ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, а також забезпечувати очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.


2


3.2. Проводити організаційну роботу з керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності, населенням щодо належного санітарного утримання територій, визначення та закріплення за підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та господарювання, територій, що підлягають санітарному очищенню.


3.3. За підсумками проведеної роботи інформувати районну державну адміністрацію через відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації до 15 квітня та 1 травня 2013 року.


4. Відділу освіти райдержадміністрації (Бондаренко Л.В.) залучати до участі у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» учнівську молодь.


5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Тимощук Н.В.) залучати до участі у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.


6. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації (Володченко С.С.) узагальнювати та подавати інформацію до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації в установлені терміни.


7. Рекомендувати редакції газети «Нове життя» та районному радіо сприяти широкому висвітленню проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» в засобах масової інформації.


8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Воронкіна А.В.


^ Голова районної державної

адміністрації Л.С.Шулець


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови районної

державної адміністрації

26 березня 2013 р. № 135


^ Заходи

щодо проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля»

та дня благоустрою території населених пунктів Близнюківського району


1. Організувати проведення у квітні-травні 2013 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів району «День довкілля» 20 квітня 2013 року.


2. Виконавчим комітетам сільських та селищної рад, організувати створення «Вуличних комітетів» та на базі даних комітетів створити екологічні дружини, метою створення яких являється контроль за належним санітарним станом територій населених пунктів.


3. Виконавчим комітетам сільських та селищної рад, керівникам управлінь, відділів та інших структурних відділів районної державної адміністрації із залученням колективів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також мешканцям району і учнівській молоді щороку:

3.1. Організовувати та здійснювати заходи з повної ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг та тротуарів, зупинок міського транспорту, а також забезпечувати очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.


3.2. Здійснювати заходи з очищення узбіч автодоріг та лісосмуг, які знаходяться на підвідомчій території.


4. Відділу освіти райдержадміністрації (Бондаренко Л.В.) залучити до участі у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» учнівську молодь.


2


5. Начальнику управління соціального захисту населення райдержад-міністрації (Тимощук Н.В.) залучити до участі у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» осіб, що перебувають на обліку у центрі зайнятості.


Заступник голови районної

державної адміністрації А.В.Воронкін


/Володченко С.С./

Схожі:

Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconРозпорядження 19. 03. 2013 Валки №58 Про проведення в районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»
Харківської обласної державної адміністрації від 11. 06. 2010 №310 «Про проведення в Харківській області щорічної Всеукраїнської...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconНаказ №119 Про підведення підсумків всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та «Живий пам’ятник природи Тарасові Шевченку»
«Про проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на території області» у квітні-травні 2013 року колективи...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconНаказ №48 Про організацію проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
Провести з 18 березня по 03 травня 2013 року щорічну акцію «За чисте довкілля» та день благоустрою населених пунктів 20 квітня 2013...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconПро проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»
Лохвицької рда від 02. 04. 2013 року №117 «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» навчальними...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconНаказ №76 Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
На виконання листа Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 08. 04. 2013 року №12-01-11-994 «Про проведення...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconНаказ №82-н/ад Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів
«Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» та на виконання розпорядження...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconНаказ №122 Про проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій навчальними закладами району
«Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території області», з метою озеленення території закладів освіти,...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconНаказ №138 Про проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» у навчальних закладах району
«Про проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» навчальними закладами області» та з метою озеленення територій закладів...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconРозпорядження від 10 квітня 2012 р. №66 м. Знам`янка Про проведення "Дня довкілля"
На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 квітня 2010 року щодо проведення щорічної...
Розпорядження 26 березня 2013 року смт Близнюки №135 Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» iconРозпорядження 05. 04. 2011 №76-р м. Чернівці Про проведення в м. Чернівцях весняної акції "За чисте довкілля" Відповідно до статей 42 І 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Кабінету Міністрів України від 31. 03. 2010р. №777-р “Деякі питання проведення щорічної акції “За чисте довкілля” та дня благоустрою...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи