Положення про шкільний сайт icon

Положення про шкільний сайт
Скачати 50.37 Kb.
НазваПоложення про шкільний сайт
Дата конвертації25.12.2012
Розмір50.37 Kb.
ТипПоложення

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи

__________ Деркач В.О.

«____»________20___р.


Положення про шкільний сайт

1. Загальні положення

1.1. Дане Положення розроблено з метою визначення порядку створення та роботи інформаційного сайту Енергодарського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад» №9 в рамках реалізації проекту Створення регіонального єдиного інформаційного освітнього простору Запорізької області.

1.2. Шкільний Web-сайт (далі Cайт) створюється з метою активного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у практику роботи школи, як інструмент мережевої взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

1.3. Сайт є одним із інструментів забезпечення навчальної та позаурочної діяльності школи і є публічним органом інформації, доступ до якої відкритий для всіх бажаючих.

1.4. Дійсне положення визначає поняття, цілі, вимоги, критерії та організацію шкільного сайту і розроблено з метою визначення вимог до організації і підтримки працездатності шкільного сайту в рамках модернізації системи освіти в умовах інформаційного суспільства.

1.5. Керівник навчального закладу призначає редактора сайту, який несе відповідальність за вирішення питань про розміщення інформації, про видалення чи оновлення застарілої інформації.

1.6. Створення і підтримка сайту є предметом діяльності шкільної команди. Сайт - це не окремий специфічний вид діяльності, він поєднує в собі процес збору, обробки, оформлення, публікації інформації з процесом інтерактивної комунікації і в той же час презентує актуальний результат діяльності школи.

^ 2. Мета і задачі шкільного сайту

2.1. Мета: розвиток єдиного інформаційного освітнього простору в школі, в місті та регіоні, представлення школи Інтернет - спільноті.

2.2. Задачі:

- Позитивна презентація інформації про досягнення учнів та педагогічного колективу, про особливості школи, історії її розвитку, про освітні програми та проекти.

- Систематичне інформування учасників освітнього процесу про діяльність навчального закладу.

- Формування позитивного іміджу школи.

- Здійснення обміну педагогічним досвідом та демонстрація досягнень педагогічного, учнівського колективів.

- Створення умов для мережевої взаємодії всіх учасників освітнього процесу: педагогів, учнів, батьків, випускників, громадських організацій та зацікавлених осіб.

- Створення умов мережевої взаємодії школи з іншими установами.

- Стимулювання творчої активності вчителів та учнів.

- Підвищення ролі інформатизації освіти, організація навчання з використанням мережевих освітніх ресурсів.

- Сприяння створенню в регіоні єдиної інформаційної інфраструктури.

3. Інформаційний ресурс Сайту

3.1. Інформаційний ресурс Сайту формується у відповідності до діяльності всіх структурних підрозділів школи, вчителів, учнів, батьків, ділових партнерів та зацікавлених осіб.

3.2. Інформаційний ресурс Сайту є відкритим і загальнодоступним.

3.3. Основними інформаційно-ресурсними компонентами Сайту є:

- контактна інформація про школу (адреса, номери телефонів, адреса електронної пошти);

- дані про адміністрацію;

- довідкові матеріали про навчальні програми, порядок вступу до школи;

- електронні версії організаційних документів загальноосвітнього навчального закладу (Концепція, Програма розвитку, Устав школи, локальні акти та положення);

- матеріали по організації навчального процесу, режим навчання;

- навчально-методичні матеріали вчителів школи;

- матеріали про науково-дослідницьку діяльність учнів та їх участь в олімпіадах та конкурсах;

- електронні каталоги інформаційних ресурсів школи;

- інформація про події (свята, конференції, конкурси);

- матеріали про персоналії (керівники, вчителі, працівники-випускники, ділові партнери).

3.4. Заборонено розміщувати на шкільному сайті:

- інформаційні матеріали, які вміщують заклики до насильства, розпалювання соціальної та расової ворожнечі, міжнаціональних та релігійних чвар; екстремістські релігійні та політичні ідеї;

- інші інформаційні матеріали, які заборонені законодавством України.

3.5. Розміщення інформації рекламно-комерційного характеру допускаються лише за умови дозволу директора школи. Умови розміщення такої інформації регламентуються спеціальними договорами.

3.6. Частина інформаційного ресурсу, який формується за ініціативи підрозділів, творчих колективів, педагогів, учнів, може бути розміщена на окремих блогах та сайтах, доступ до яких організується із Сайту школи.

^ 4. Організація інформаційного наповнення та супроводу Сайту

4.1. Адміністрація навчального закладу відповідає за змістове наповнення сайту та його своєчасне оновлення.

4.2. По кожному розділу Сайту (компоненту) визначаються підрозділи (посадові особи), відповідальні за підбір та надання відповідної інформації. Перелік обов’язкової інформації, яка подається підрозділами, та відповідальність за її якість затверджуються директором школи.

4.3. Керівництво забезпеченням функціонування Сайту та його програмно-технічна підтримка покладається на адміністратора сайту.

4.4. Діяльність адміністратора сайту безпосередньо пов’язана з експлуатацією Сайту:

- зміна дизайну та структури;

- розміщення нової та видалення застарілої інформації, публікація інформації з баз даних, розробка нових web - сторінок;

- реалізація політики розмежування доступу та забезпечення безпеки інформаційних ресурсів.

4.5 Адміністратор сайту здійснює консультування осіб, відповідальних за надання інформації, з реалізації концептуальних рішень та поточних проблем, пов’язаних з інформаційним наповненням та актуалізацією інформаційного ресурсу.

4.6. Інформація, яка підготовлена для розміщення на Сайті, надається в електронному вигляді адміністратору Сайта.

4.7. В окремих випадках текстова інформація може бути надана у рукописному варіанті без помилок та виправлень; графічна – у вигляді фотокарток, схем, креслень – у такому випадку матеріали переносяться (скануються) на електронні носії під керівництвом відповідального за інформатизацію навчально-виховного процесу.

4. 8. Поточні зміни структури Сайту здійснюються відповідальним за інформатизацію навчально-виховного процесу. Зміни, які носять концептуальний характер, погоджуються директором школи.

4.9. Оновлення Сайту здійснюється не менше одного разу на тиждень.

^ 5. Персональні дані

5.1. При підготовці матеріалів для розміщення в Інтернеті, адміністрація школи та розробники Сайту зобов’язані забезпечити виконання вимог

Закону України "Про захист персональних даних" ( у ЗМІ від 02.07.2010).

5.2. Розробники Сайту зобов’язані збирати письмові дозволи на учасників заходів (їх батьків), які надають право розробникам публікувати персональні дані учнів та педагогів на сайті школи.

5.3. Відомості про суб’єкт персональних даних можуть бути вилучені в будь-який час із загальнодоступних джерел персональних даних на вимогу суб’єкта персональних даних чи його законних представників.
Схожі:

Положення про шкільний сайт iconДодаток 2 до наказу від 18. 10. 2011р. №273 Положення про шкільний веб-сайт
Шкільний Web-сайт (далі Сайт) створюється з метою активного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у практику роботи...
Положення про шкільний сайт iconНаказ №23 Про організацію та проведення районного конкурсу "Найкращий шкільний сайт"
Організувати проведення з 1 лютого по 1 квітня 2013 року конкурсу «Найкращий шкільний сайт»
Положення про шкільний сайт iconПоложення про шкільний сайт Загальні положення
Дане Положення розроблено з метою визначення порядку створення та роботи інформаційного сайту (повна назва навчального закладу) в...
Положення про шкільний сайт iconПоложення про шкільний сайт Загальні положення Дане Положення розроблено з метою визначення порядку створення та роботи інформаційного сайту
Дане Положення розроблено з метою визначення порядку створення та роботи інформаційного сайту (повна назва навчального закладу) в...
Положення про шкільний сайт iconЛаскова Наталія Олександрівна
Шкільний сайт як вагома складова єдиного інформаційного освітнього простру навчального закладу
Положення про шкільний сайт iconПоложення про сайт днз №7 м. Нетішин Загальні положення
Це Положення визначає призначення, принципи організації та регламент функціонування сайту дошкільного навчального закладу ( ясла-садок)...
Положення про шкільний сайт iconПоложення про раду дитячо юнацького об`єднання «Шкільний дім» Загальні положення
Вона покликана активно сприяти згуртованості колективу школи, формуванню у всіх учнів свідомого та відповідального відношення до...
Положення про шкільний сайт iconДокументи
1. /р_шення 15 сес_я 6 скликання на сайт/Затвердження техн_чнох документац_х.doc
2....

Положення про шкільний сайт iconПоложення про шкільний конкурс дитячого малюнка «Я за безпечний Інтернет» І загальні вимоги

Положення про шкільний сайт iconНаказ №296 Про хід виконання програми «Шкільний автобус» та стан підвезення у 2011 році
Відповідно до вимог загальнодержавної та обласної програм «Шкільний автобус» від 16. 01. 2003 №31 відділом освіти Ізяславської рда...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи