Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ icon

Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ
Скачати 39.96 Kb.
НазваРозпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ
Дата конвертації16.04.2013
Розмір39.96 Kb.
ТипРозпорядження
УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІРОЗПОРЯДЖЕННЯ

24.11.2011

м. Волочиськ


1002/2011-р
Про стан кадрової роботи та дотримання законодавства про державну службу та протидію корупції у структурних підрозділах районної державної адміністрації


На підставі статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до планів роботи районної державної адміністрації на ІУ квартал 2011 року, Координаційної ради з питань державної служби відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації було вивчено організацію роботи з кадрами, дотримання вимог чинного законодавства, надано методично-практичну допомогу структурним підрозділам райдержадміністрації.

Переважна більшість структурних підрозділів райдержадміністрації приділяє належну увагу реалізації державної політики у сфері державної служби.

Новопризначені державні службовці приймають Присягу державного службовця, підписують Підтвердження про ознайомлення із Загальними правилами державного службовця та Попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законами України «Про державну службу» та «Про боротьбу з корупцією» щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби.

У вказані строки якісно проведено щорічне оцінювання державних службовців. Складені та затверджені списки кадрового резерву, проводиться його навчання відповідно до затвердженого графіка.

Декларації про доходи за попередній рік вчасно подані та долучені до особових справ державних службовців.

Розроблені графіки відпусток. Особові справи державних службовців у задовільному стані, їх зміст відповідає Порядку ведення особових справ, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.1998 року № 731.

Відповідальними працівниками структурних підрозділів забезпечується функціонування та супроводження комп’ютерної системи «Картка» ЄДКС «Кадри», вчасно оновлюються облікові дані, щомісячно та щоквартально подаються звіти.

Чергові ранги присвоюються із дотриманням чинного законодавства.

Разом з тим, потрібно відмітити, що робота по дотриманню законодавства про державну службу в структурних підрозділах райдержадміністрації є недостатньою щодо питань проходження державної служби та стану кадрової роботи.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації (відділу освіти, управлінь праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку, фінансового управління, служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) недостатньо уваги приділяють вдосконаленню кадрової роботи та підвищенню рівня підготовки працівників, які виконують цю роботу.

У деяких перевірених підрозділах зафіксовано випадки порушення порядку ведення особових справ державних службовців та трудових книжок. Характерним недоліком при заповненні трудових книжок є невідповідність запису у трудовій книжці змісту розпорядження чи наказу керівника. До особових справ не долучаються документи, які повинні там міститися відповідно до Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затвердженого постановою КМУ від 25.05.1998 року № 731 (районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення).

Із порушенням термінів формуються особові справи. При заповнені особових справ здійснюються невчасно записи у розділах ІІІ “Просування по службі в державному органі”, ІУ “Відпустки”, УІІ “Зарахування до кадрового резерву”, УІІІ “Підвищення кваліфікації” (відділи освіти, культури та туризму).

Є ряд порушень у кадрових наказах із особового складу. Подекуди кадрові накази не мають посилань на статті законодавчих актів або містять порушення.

Щорічно відповідно до ст. 28 Закону України «Про державну службу» затверджується кадровий резерв. Однак, дієвість кадрового резерву у структурних підрозділах районної державної адміністрації надзвичайно низька, що є наслідком формального підходу до його формування.

З метою підвищення ефективності діяльності ведення кадрової роботи та дотримання вимог Законів України «Про державну службу» , «Про боротьбу з корупцією» та враховуючи вищевикладене:

1. Начальникам відділу освіти Плотніковій А.М., управління праці та соціального захисту населення Партиці О.Г., фінансового управління Міняйлу І.Б., управління агропромислового розвитку Колодію В.В., начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Ткачук Л.М., директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гуляку В.М.:

1.1. У тижневий термін розробити та затвердити відповідні заходи щодо усунення виявлених в ході перевірки недоліків.

1.2. Привести у відповідність з нормативними документами кадрове діловодство та вжити дієвих організаційних заходів з усунення причин та посилення відповідальності за допущені порушення.

1.3. Ефективно використовувати кадровий резерв.

2. Начальнику відділу організаційної-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Моздіру В.В. забезпечити працівників, що відповідають за ведення кадрової роботи в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації, методичними рекомендаціями щодо застосування основних законодавчих та нормативних положень з питань державної служби.

3. Про усунення виявлених в ході перевірки порушень повідомити відділ організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації до 02.12.2011 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації М. Горобця.


Голова адміністрації І. ДОБЖАНСЬКИЙ
Схожі:

Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ
Про зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни в установах району за 10 місяців 2011 року
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 12. 07. 2011 м. Волочиськ №506/2011-р
Про затвердження протоколу розподілу земельної ділянки спадкоємцю земельної частки (паю) по колишньому ксп «Зоря» с. Писарівка гр....
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 17. 08. 2011 м. Волочиськ
Про визнання такими, що втратили чинність, окремих розпоряджень голови районної державної адміністрації
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 17. 08. 2011 м. Волочиськ
Про оновлення складу районної міжвідомчої кординаційно-методичної ради по правовій освіті населення
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 18. 08. 2011 м. Волочиськ
Волочиської райдержадміністрації від 21. 07. 2011 року, розробленої нормативно- грошової оцінки земельної ділянки затвердженої рішенням...
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 18. 08. 2011 м. Волочиськ
Про припинення права користування земельною ділянкою водного фонду гр. Журбою Ю. В. на території Петриковецької сільської ради за...
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 18. 08. 2011 м. Волочиськ
Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки водного фонду гр. Радченку П. М. на території Поповецької сільської ради за...
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 17. 08. 2011 м. Волочиськ
Про оновлення складу постійно діючої комісії по приведенню відомчих нормативно-правових актів у відповідність до Конституції України...
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 04. 07. 2011 року №463/2011-р «Про надання відпустки Добжанському І. М.»
Про надання дозволу тов «Волочиськ Агро» на виготовлення технічної документації із землеустрою по передачі в оренду невитребуваних...
Розпорядження 24. 11. 2011 м. Волочиськ iconРозпорядження 18. 08. 2011 м. Волочиськ
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи