Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. icon

Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11.
Скачати 149.73 Kb.
НазваРозпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11.
Дата конвертації27.11.2012
Розмір149.73 Kb.
ТипРозпорядження

Про визнання такими, що втратили

чинність окремих розпоряджень

голови районної державної адміністрації


На підставі статей 6, 12 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», Закону України від 07.04.2011 року № 3204-VI «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» :

1. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації:

- від 05.04.2006 року № 219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11.04.2006 року № 5/172;

- від 08.11.2010 року № 941/2010-р «Про затвердження Положення про адміністратора з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності райдержадміністрації», зареєстровано у Волочиському районному управлінні юстиції від 22.12.2010 року № 23/227.

2. Дане розпорядження опублікувати в районній газеті «Зоря».

3. Розпорядження набирає чинності з моменту його державної

реєстрації в районному управлінні юстиції.


Голова адміністрації І. ДОБЖАНСЬКИЙ


Затверджую

Голова районної

державної адміністрації

І. ДОБЖАНСЬКИЙ

«27» вересня 2011 року


^ Доповнення до Плану діяльності Волочиської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік.№ н/п

Назва проекту регуляторного акту

Розробник проекту

^ Термін виконання
«Про затвердження Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та Переліку документів дозвільного характеру».

Державний адміністратор дозвільного центру райдержадміністрації

Жовтень

2011 року
«Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру»


Державний адміністратор дозвільного центру райдержадміністрації

Жовтень

2011 рокуПерший заступник

голови адміністрації В.КОВАЛЬ


^ Повідомлення про оприлюднення

проекту регуляторного акта - розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області

«Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 23 травня 2011 року №178/2011-р»


Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області про визнання таких, що втратили чинність окремих розпоряджень голови районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності», «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру» та аналіз регуляторного пливу 19 вересня 2011 року опубліковане в районній газеті «Зоря».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

•  поштою за адресою: 00312, м. Волочиськ пл Центральна ,1.

•  на електронну адресу: rdd_1351@rdd.org.ua


Перший заступник

голови адміністрації В.КОВАЛЬ
^ АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

Проекту розпорядження голови райдержадміністрації

«Про визнання таких, що втратили чинність окремих розпоряджень

розпорядження«Про затвердження Положення про адміністратора з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності райдержадміністрації» та «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру».


Проект розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.05.2011 №178/2011-р» розроблено державним адміністратором дозвільного центру Волочиської районної державної адміністрації та «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру» на підставі Закону України від 7 квітня 2011 року № 3204-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».


  1. ^ Визначення та аналіз проблеми, яку буде розв'язано шляхом державного регулювання.

Проектом розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації визнається таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.05.2011 №178/2011-р, яким затверджено Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, та яке суперечить вимогам чинного законодавства (Закону України від 7 квітня 2011 року № 3204-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»).

З метою забезпечення видачі документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами за принципом організаційної єдності та уникнення використання в роботі застарілих нормативно-правових актів необхідно прийняти даний проект розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 23.05.2011 №178/2011-р» та «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру» .


2. Ціль державного регулювання.


Державне регулювання в сфері дозвільної системи запроваджене з метою удосконалення системи видачі державним адміністратором документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності.

Ціль державного регулювання – визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 23.05.2011 №178/2011-р «Про затвердження Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності» відповідно до чинного законодавства та надалі державний адміністратор керуватиметься Положенням про адміністратора та порядком його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, затвердженим наказом Держкомпідприємництва від 05.12.2005 року № 116 із внесеними змінами 30.05.2011року та «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру».


^ 3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей.

Альтернативними способами досягнення зазначених вище цілей є:

- вирішення питання за допомогою чинних нормативно-правових актів або внесення до них відповідних змін;

- прийняття запропонованого проекту розпорядження.

Перший варіант є неприйнятним, оскільки на виконання вимог Закону України від 07.04.2011 року № 3204-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» вилучено положення про необхідність затвердження відповідними районними державними адміністраціями Положень про державного адміністратора та порядків взаємодії місцевих дозвільних органів, державного адміністратора, суб’єкта господарювання та спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру» . Вирішення питання за допомогою чинних нормативно-правових актів або внесення до них відповідних змін може призвести до ситуації, коли одні і ті ж суспільно-правові відносини будуть регулюватись різними нормативно-правовими актами, що суперечать один одному та вимогам чинного законодавства.

Враховуючи зазначене, виникла необхідність прийняття запропонованого проекту розпорядження. голови районної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 08.11.2010року №941/2010-р та від 05.04.2006 року № 219/2006-р, що дасть змогу привести зазначений регуляторний акт у відповідність до Закону України від 07.04.2011 року № 3204-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від  30.05.2011 року № 34, яким були внесені зміни до Типового положення про адміністратора та порядку його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, затвердженого наказом Держкомпідприємництва від 05.12.2005 року № 116.


^ 4. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми, і відповідні заходи.

Представлений проект регуляторного акту передбачає втрату чинності розпорядження голови адміністрації від 08.11.2010року №941/2010-р «Про затвердження Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності» та розпорядження голови адміністрації від 05.04.2006 року № 219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру» .

Одним із механізмів розв’язання проблем є приведення розпорядження голови адміністрації у відповідність до вимог вищевказаного Закону України та уникнення використання в роботі застарілих нормативно-правових актів.

В подальшому державний адміністратор користуватиметься в роботі Положенням про державного адміністратора та порядком його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, що передбачено Законом України від 07.04.2011 року № 3204-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Дія акту поширюється у межах Волочиського району Хмельницької області.

Акт доводиться до відома суб'єктам господарювання через розміщення районній газеті «Зоря» .


^ 5. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття регуляторного акта.

Впровадження цього регуляторного акту дозволить упорядкувати діяльність дозвільного центру за принципом організаційної єдності. Затвердження даного проекту розпорядження надасть можливість досягнути визначених цілей щодо дотримання чинного законодавства сторонами правових відносин. Реалізація засад запропонованого регуляторного акту не потребує додаткових матеріальних та фінансових витрат.

^ 6. Очікуванні результати прийняття акта. Аналіз вигод та витрат.

Аналіз вигод та витрат:н/п

Вигоди

Витрати

Сфера інтересів держави

1

Підвищення іміджу влади завдяки виконанню вимог чинного законодавства

Адміністрування регуляторного акту.

2

Удосконалення системи видачі державним адміністратором документів дозвільного характеру

Впровадження даного регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних та інших витрат

3

Оптимізація взаємодії дозвільного центру із дозвільними органами

Впровадження даного регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних та інших витрат

^ Сфера інтересів суб’єктів господарювання та громадян

1

Покращення процесу отримання документів дозвільного характеру


Впровадження даного регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних та інших витрат

2

Зменшення витрат часу суб’єктів господарювання та населення на отримання документів дозвільного характеру

Впровадження даного регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних та інших витрат

Впровадження цього регуляторного акту дозволить забезпечити видачу документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами за принципом організаційної єдності; організувати роботу посадових осіб, які відповідають за видачу дозвільних документів у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Негативних результатів від прийняття регуляторного акта не очікується. Ризик впливу зовнішніх та внутрішніх чинників на дію регуляторного акта відсутній.

^ 7. Строк дії регуляторного акта.

Постійно з дня опублікування. Не потребує повторних відстежень.

8. Показники результативності акта.

Для відстеження результативності регуляторного акта обрано такі показники:

1. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та / або фізичних осіб з основних положень акта.

2. Скорочення часових витрат суб’єктів господарювання на отримання документів дозвільного характеру.

3. Кількість документів, необхідних для виконання вимог регуляторного акта.

^ 9. Заходи, за допомогою яких здійснюється відстеження результативності акта.

Базове відстеження результативності дії регуляторного акта буде проведено до набрання ним чинності шляхом опрацювання наданих зауважень та пропозицій за наслідками оприлюднення проекту даного розпорядження.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта проводитись не буде.


Перший заступник

голови адміністрації В.КОВАЛЬ

^ ЗВІТ

про базове відстеження результативності проекту розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області

«Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 08 листопада 2010 року №941/2010-р та 05 квітня 2006 року № 219/2006-р.»


 Відповідно до статті 10 Закону України „Про заходи державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” було проведено відстеження результативності регуляторного акта з метою визначення можливості досягнення даним актом визначених в ньому цілей.


^ 1.Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується.


Проект розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 08 листопада 2010 року №941/2010-р та 05 квітня 2006 року № 219/2006-р.»


^ 2.Назва виконавця заходів відстеження.


Державний адміністратор апарату Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області .


^ 3.Цілі прийняття акта


Прийняття даного розпорядження дасть можливість привести розпорядження райдержадміністрації у відповідність до чинного законодавства. Відповідно до Закону України від 7 квітня 2011 року № 3204-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» буде визнано таким, що втратило чинність Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та Представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва в Хмельницькій області, що відповідає вимогам чинного законодавства та «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру» .

.

В подальшій роботі державний адміністратор користуватиметься «Положенням про державного адміністратора та порядком його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності», затвердженим наказом Держкомпідприємництва від 05.12.2005 року № 116 із внесеними змінами.


^ 4.Строк виконання заходів з відстеження


Заходи з відстеження проводились на протязі місяця з дня опублікування проекту розпорядження в районній газеті «Зоря».


^ 5.Тип відстеження


Базове відстеження.


6.Методи одержання результатів відстеження.


Одержання результатів відстеження досягнуто шляхом опитування суб’єктів господарювання та місцевих дозвільних органів щодо можливої ефективності прийняття регуляторного акта.


^ 7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.


Результативність регуляторного акта відстежувалась шляхом аналізу отриманої інформації, яка одержана від результатів опитування суб’єктів господарювання.


^ 8.Кількісні та якісні значення показників результативності акта


Акт доведено до відома суб'єктам господарювання через розміщення в районній газеті «Зоря».

Отримані результати опитування показують, що прийняття даного регуляторного акта призведе до значного скорочення часових витрат суб’єктів господарювання на отримання документів дозвільного характеру та дасть можливість чітко врегулювати питання отримання дозвільних документів та унеможливить виникнення ситуації, коли одні і ті ж суспільно-правові відносини будуть регулюватись різними нормативно-правовими актами, що суперечать один одному та вимогам чинного законодавства.

Для реалізації вимог регуляторного акта будуть виконані всі документи, передбачені чинним законодавством.


^ 9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей


Результати реалізації регуляторного акта та ступеню досягнення будуть визначені при зверненні суб’єктів господарювання до державного адміністратора, коли у них не виникатиме труднощів, пов’язаних із отриманням необхідних дозвільних документів. Також буде проведено аналіз роботи дозвільного центру.


Перший заступник

голови адміністрації В.КОВАЛЬ


^ ДОВІДКА

супровід проекту регуляторного акта


  1. Назва органу виконавчої влади, що розробляє:

Волочиська районна державна адміністрація


  1. Назва структурних підрозділів, які розробляли регуляторні акти, адреса і телефон:

юридичний сектор апарату райдержадміністрації

Хмельницька область, м. Волочиськ, пл. Центральна,1


  1. Категорія регуляторного акта:

проект розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації


  1. Назва регуляторного акта:

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 08 листопада 2010 року №941/2010-р. та розпорядження 05 квітня 2006 року № 219/2006-р.


Пріоритетність регуляторного акта:

Розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації приймається відповідно до вимог Закону України від Закону України від 7 квітня 2011 року № 3204-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».


  1. Потенційний економічний ефект:

Приведення у відповідність до чинного законодавства.


7. Чи проводились консультації з неурядовими організаціями:

ні


8.Термін дії регуляторного акта:

постійно


9. Запланована дата впровадження:

жовтень 2011 року


Перший заступник

голови адміністрації В.КОВАЛЬСхожі:

Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11.
Про визнання такими, що втратили чинність окремих розпоряджень голови районної державної адміністрації
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 14. 06. 2001 року №232/а «Про створення постійно діючого тендерного комітету», зареєстроване в районному управлінні юстиції 23.
Про визнання розпорядження голови райдержадміністрації від 14. 06. 2001 року №232/а таким, що втратило чинність
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 04. 07. 2011 року №463/2011-р «Про надання відпустки Добжанському І. М.», розглянувши пропозицію управління Держкомзему у Волочиському районі від 15. 07. 2011 року №265
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30. 11. 2006 року №835/2006-р
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 04. 07. 2011 року №463/2011-р «Про надання відпустки Добжанському І. М.», розглянувши пропозицію управління Держкомзему у Волочиському районі від 15. 07. 2011 року №258
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03. 05. 2006 року №309/2006-р
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 04. 07. 2011 року №463/2011-р «Про надання відпустки Добжанському І. М.», розглянувши пропозицію управління Держкомзему у Волочиському районі від 15. 07. 2011 року №267
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03. 05. 2006 року №308/2006-р
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. icon3. Розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації у Волочиському районному управлінні юстиції
Визнати такими,що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови райдержадміністрації від 18. 07. 2000 року №300/00-р таким, що втратило чинність
Розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації у Волочиському районному управлінні юстиції
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 27. 04. 2006 року №296/2006-р
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27. 04. 2006 року №296/2006-р
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 03. 05. 2006 року №307/2006 р
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03. 05. 2006 року №307/2006 р
Розпорядження голови районної державної адміністрації: від 05. 04. 2006 року №219/2006-р «Про затвердження розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру», зареєстроване у Волочиському районному управлінні юстиції від 11. iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 02. 08. 2006 року №494/2006-р
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02. 08. 2006 року №494/2006-р
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи