Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» icon

Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено»
НазваРозпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено»
Дата конвертації29.01.2013
Розмір75.4 Kb.
ТипРозпорядження
«ПОГОДЖЕНО»

розпорядження Макарівської районної державної адміністрації № 32\3 від «17» січня 2012 року


«Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення

Київської області»


«ЗАТВЕРДЖЕНО» загальними зборами Макарівського органу самоврядування дітей та молоді «Лідерська нація» «03» січня 2012 рокуПоложення

про проведення заходів

щодо реалізації проекту МОСДМ «Лідерська нація»

«Люби нашу Макарівщину так, як любимо її ми»


І. Мета

Метою реалізації проекту є активізація організаційно-масової роботи органів учнівського самоврядування району для вивчення історико-культурних і сучасних надбань рідної Макарівщини з нагоди святкування 80-ї річниці з дня утворення Київської області; формування у підростаючого покоління відчуття особистої причетності до процесів розвитку Макарівського району, Київщини та держави.


ІІ. Завдання

2.1. Об’єднання зусиль учнівської молоді та громадськості району для створення оптимальних умов розвитку творчої реалізації талановитих мешканців Макарівщини.

  1. Виховання любові та поваги молоді до свого народу, його традицій, духовної спадщини засобами літературного слова, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, пісні і танцю, фотографії, відеоматеріалів.

  2. Розкриття туристичних та екскурсійних можливостей Макарівського району та Київщини.

  1. . Набуття навичок роботи з інформацією.

  2. Привернення уваги місцевої влади, державних установ, громадських організацій до збереження та відродження історико-культурних надбань Макарівщини.

  3. Підвищення рівня соціальної активності дітей та підлітків, стимулювання в них бажання змінити на краще своє життя й життя свого району та області.

  4. Виявлення та розповсюдження кращого досвіду роботи шкільних органів самоврядування та координаторів навчальних закладів району.


ІІІ. Учасники проекту


  1. Учасниками проекту МОСДМ «Лідерська нація» «Люби нашу Макарівщину так, як любимо її ми» (далі – Конкурс) можуть бути учнівська молодь загальноосвітніх навчальних закладів району, координатори, педагоги, громадські організації, мешканці Макарівщини, всі, кого цікавить історія та сьогодення рідного краю.


ІУ. Організація та проведення конкурсу.


  1. Організатором Конкурсу є МОСДМ «Лідерська нація» за підтримки МРДА, Макарівського відділу освіти, Макарівської селищної ради та Сільських рад Макарівського району, громадської організації «Рідне місто».

  2. Конкурс може бути довгостроковим (за бажанням).

  3. Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет з підготовки та проведення Конкурсу.

  4. Для проведення конкурсного відбору і визначення переможців створюється жюрі за відповідними номінаціями з числа визнаних спеціалістів в кожній галузі, в тому числі представників місцевої влади, громадських організацій тощо.

  5. Конкурс проводиться у 4 вікових групах:

 • учні 1-4 класів;

 • учні 5-8 класів;

 • учні 9-11 класів;

 • студенти Макарівського медичного коледжу
  1. Конкурс проводиться за номінаціями:

 • «Літературна творчість»,

- «Живопис»,

 • «Фотохудожник»,

 • «Відеофільм», «Слайдофільм»,

 • «Декоративно-ужиткове мистецтво»,

- «Похід вихідного дня»

- Спортивно-оздоровчий конкурс «Тато, мама, я – спортивно-лідерська сім’я»

 • Фестиваль дитячої народної творчості. Виставка-конкурс.

 • Шоу-програма «Зірка + зірочка»

  1. Конкурс проводиться у два етапи: І етап – шкільний, ІІ етап – районний. Дата дії проекту з 16.01 по 20.03.2012 р. Фінал - 07.04.2012 року.
  1. Матеріали учасників Конкурсу подаються до організаційного відділу поетапно:

 • Конкурс «Літературна творчість» та «Живопис» – з 16.01 по 16.02.12 р.

- «Фотохудожник»,«Відеофільм», «Слайдофільм», «Похід вихідного дня»: «Моє село – краплиночка на карті» - з 16.02 по 16.03.2012 р.

 • «Декоративно-ужиткове мистецтво» - з 1.03 по 20.03.2012 р.

фестиваль дитячої народної творчості, виставка-конкурс - 07.04.2012 р.

 • Спортивно-оздоровчий конкурс «Тато, мама, я – спортивно-лідерська сім’я» (Положення додається)

 • Шоу-програма «Зірка + зірочка» (Положення додається) - 07.04.2012 р.У. Основні вимоги до конкурсних робіт


5.1. Вимоги до конкурсних робіт номінації Літературна творчість: «Макарівщина – кохана земле моя», «Київщина – рідний край»


   1. На Конкурс подаються різноманітні за жанром літературні твори: «Проза», «Поезія», «Журналістика». Зміст робіт повинен висвітлювати сучасність та історію окремих споруд, парків, скверів, вулиці, села, селища, району; генеалогію своєї чи відомої родини краю, видатних осіб-земляків; історію виникнення і розвитку промисловості, господарства, індустрії, екології населеного пункту; розкривати героїчні сторінки історії рідного села, селища, району, області та перспективи розвитку.

   2. Роботи повинні бути віддруковані через 1,5 інтервал на папері формату А-4, подані в одному примірнику на паперових та електронних носіях.
  1. Вимоги до конкурсних робіт номінації Живопис: «Мальовнича Макарівщина», «Київщина очима дітей».
   1. Твори образотворчого мистецтва обов’язково повинні розкривати тематику Конкурсу.

   2. Роботи можуть бути створені у різних жанрах. Техніка виконання в довільній графічній чи живописній манері. Розмір малюнку у довільному форматі.

   3. На зворотному боці малюнку зазначається прізвище, ім’я та вік автора роботи, місце навчання та клас, поштова адреса і контактний телефон, назва роботи та техніка її виконанння.
  1. Вимоги до конкурсних робіт номінації Фотохудожник: «Рідні обрії»


5.3.1. Учасники подають фотографії (формат довільний). Фотороботи - кольорові або чорно-білі за єдиною тематикою. Кожна фоторобота повинна мати назву. Фото має ілюструвати історичні та сучасні куточки рідного краю, життя його мешканців.

5.3.2. На зворотньому боці необхідно зазначити державною мовою тему роботи; прізвище, ім’я, по батькові та вік автора; повну адресу назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові педагога (керівника гуртка, студії тощо); контактний телефон.


  1. ^ Вимоги до конкурсних робіт номінації «Відеофільм» та «Слайдофільм»
   1. На конкурс подаються відеороботи тематикою яких є висвітлення життя та діяльності мешканців населеного пункту, навчального закладу, проблеми та шляхи вирішення. Може бути соціальний фільм чи реклама.

Вимоги:

 • технічний рівень;

 • режисерська майстерність;

 • якість озвучення;

 • зміст відеороботи;

 • актуальність теми;

 • оригінальність висвітлення,

 • музичний супровід;

 • креативність;

 • відповідність тематиці проекту.
   1. Роботи, подані на конкурс мають відповідати технiчним вимогам:

5.4.3. Відеофільм - сукупність фотографічних зображень (кадрів), які відтворюють єдиний сюжет, - має бути записаний на диски CD-R, CD-RW або DVD-R, DVD-RW. Програма для запису - Windows Move Market, формат AVI, MPEG4. Тривалість фільму - до 15 хвилин.

5.4.4. Слайд-фільм (слайд-шоу) - складений за єдиною тематикою набір слайдів закінченого змісту - має бути записаний на диски CD-R, CD-RW. Програма для запису - Power Point 2003. Кількість слайдів - від 15 до ...


^ 5.5. Вимоги до конкурсних робіт номінації «Декоративно-вжиткове мистецтво»

5.5.1. Конкурсанти подають роботи з декоративно-ужиткового мистецтва з наступних підномінацій:

Художнє різьблення по дереву.

Писанкарство.

Гончарство, художня кераміка, біомозаїка.

Лозоплетіння, соломоплетіння та аплікація соломкою.

Художня вишивка.

Декоративний розпис.

Бісероплетіння, вишивка бісером.

Художнє плетіння, ткацтво.

Вироби з шкіри.

Витинання.

В’язання спицями, гачком.


5.5.2. Подані роботи повинні відповідати таким вимогам: на зворотньому боці кожної конкурсної роботи слід прикріпити ярлик розміром 8х4 см, в якому необхідно зазначити такі дані: назву роботи, повне ім’я та прізвище автора, вік, навчальний заклад, назву гуртка (студії), де навчається, П.І.Б. керівника (повністю), контактний телефон.


  1. ^ Вимоги до конкурсних робіт номінації «Похід вихідного дня»: «Моє село – краплиночка на карті»


Вивчаючи нашу «малу Батьківщину» - розкрити туристичні та екскурсійні можливості Макарівщини.

5.6.1. До матеріалів опису походу включити: відомості про район походу (загальні історико-географічні, туристсько-краєзнавчі, екскурсійно-пізнавальні), оглядова карта регіону подорожі. Матеріал подається у стислій формі і повинен стосуватися безпосередньо району подорожі.

5.6.2. Текстова частина пошуково-дослідницької, краєзнавчої роботи повинна бути пов’язаною з фотографіями, картографічним матеріалом, схемами, додатками шляхом посилання в тексті. Опис цікавих туристсько-екскурсійних об’єктів може носити нарисовий характер.

5.6.3. Фотографії повинні розкривати місце, час, мету даного походу, відображати природу та визначні історико-культурні місця. Фотографії повинні мати номер, підписи назв об’єктів, містити пояснення.

Розмір фотографій повинен бути не менший 10х15 см.

5.6.4. Рекомендації: дивіться Положення історико-географічних експедицій «Мій рідний край», «Я-Київщини гордість та надія», «Історія міст і сіл».


VІ. Підбиття підсумків


  1. Журі розглядає матеріали та визначає на конкурсній основі переможців у кожній номінації за віковими категоріями.

  2. Переможці Конкурсу в кожній номінації нагороджуються грамотами й цінними подарунками.

  3. Нагородження переможців Конкурсу проводиться урочисто керівництвом Макарівщини, членами організаційного комітету та журі.

  4. Організаційний комітет оприлюднює результати Конкурсу в засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті МОСДМ «Лідерська нація» www.you-lider.at.uaVІІ. Фінансування Конкурсу


  1. Для проведення Конкурсу можуть залучатися кошти фізичних та юридичних осіб та інших джерел фінансування, що не суперечить чинному законодавству України.

Схожі:

Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 04. 04. 2012 року №80/2012-р «Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області», з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області
Про впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04. 04. 2012 року...
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 04. 04. 2012 року №80/2012-р «Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області», з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області
Про впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04. 04. 2012 року...
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження голови радехівської районної державної адміністрації львівської області від 2012 року № м. Радехів Про відзначення в Радехівському районі 16-ї річниці Конституції України
На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 8 травня 2012 року №288/0/5-12 «Про відзначенням...
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 25. 11. 2013 №434 заход и щодо підготовки святкування та відзначення 70-ї річниці утворення Херсонської області у Каланчацькому районі №
Тематичний вечір присвячений 70-й річниці заснування Херсонської обл. "Люблю тебе Херсонщина моя"
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження Богуславської районної державної адміністрації від 10 серпня 2012 року №401 «Про відзначення у Богуславському районі 21-ї річниці незалежності України» наказую
На виконання розпорядження Богуславської районної державної адміністрації від 10 серпня 2012 року №401 «Про відзначення у Богуславському...
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconНаказ №226 Про відзначення 20-ї річниці незалежності України в загальноосвітніх навчальних Закладах Богуславського району
На виконання розпорядження Богуславської районної державної адміністрації від 20 квітня 2011 року №276 «Про відзначення у Богуславському...
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 15. 11. 2011 року №429/2011-р "Про відзначення в області 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з
Про відзначення в районі 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 4 січня 2013 року №2 «Про відзначення 60 ї річниці з дня заснування Черкаської області».
Відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 4 січня 2013 року №2 «Про відзначення 60 – ї річниці...
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 02. 07. 2012 року №65/2012-р/к «Про надання відпустки Добжанському І. М.», з метою належного відзначення в районі Дня Державного Пра­пора України та 21-ї річниці незалежності України
Прапора України та 21-ї річниці незалежності України», розпорядження голови районної державної адміністрації від 02. 07. 2012 року...
Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації №32\\3 від «17» січня 2012 року «Про відзначення у Макарівському районі 80-ї річниці утворення Київської області» «затверджено» iconРозпорядження голови радехівської районної державної адміністрації львівської області від 25 квітня 2012 року №307 м. Радехів Про затвердження Плану заходів, пов’язаних з 26-ми роковинами Чорнобильської катастрофами
Відповідно до ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою відзначення 26-ї річниці Чорнобильської катастрофи...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи