Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» icon

Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край»
Скачати 100.34 Kb.
НазваНаказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край»
Дата конвертації22.03.2014
Розмір100.34 Kb.
ТипНаказ
УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Н А К А З


18.10.2013 м. Хмельницький № 223

Про проведення районного конкурсу

на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію

учнівської молоді «Мій рідний край»


На виконання підпункту 9.11 пункту 9 Положення про відділ освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької райдержадміністрації від 27 лютого 2013 року № 77/2013-р, відповідно до Листа МОНмолодьспорт від 02.06.2011 № 1/9-425, з метою залучення учнівської молоді до активної краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи з вивчення історико-культурної спадщини українського народу та природного різноманіття рідного краю,


НАКАЗУЮ:


1. Провести з 20 жовтня по 20 листопада 2013 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації районний конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» відповідно до Умов про проведення Всеукраїнського конкурсу.

2. Затвердити склад оргкомітету районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (Додається).

3. Затвердити склад журі районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (Додається).

4. Керівникам навчально-виховних закладів:

4.1.Скоординувати роботу педагогічних колективів, керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку на якісну підготовку конкурсних матеріалів та забезпечити участь у даному заході.

4.2. Конкурсні матеріали надіслати на адресу відділу освіти, молоді та спорту

Хмельницької райдержадміністрації до 20 листопада 2013 року.

5. Директору Центру дитячої та юнацької творчості Гіджеліцькому І.К.:

5.1.Провести роз’яснювальну роботу щодо питань організації конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» серед навчально-виховних закладів району.


5.2. Забезпечити участь кращих методичних матеріалів у обласному конкурсі до 01 грудня 2013 року.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста районного методичного кабінету Мельник О.В.


Начальник відділу В.Данілова


Погоджено: юрисконсульт Левицька О.П.____________ 18.10.2013

Погоджено: зав.методкабінетом Фещук М.М..____________18.10.2013


Мельник І. В., 4-94-22

Затверджено

до наказу відділу освіти, молоді та спорту

Хмельницької райдержадміністрації

20.10.2013 № 223


Склад оргкомітету

районного конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал

туристсько-краєзнавчої тематики


  1. Фещук М.М.- завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації.

  2. Мельник О.В.- методист районного методичного кабінету відділу освіти молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації.

  3. Гіджеліцький Ігор Казимирович - директор Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької райдержадміністраціїНачальник відділу В.Данілова


Затверджено

до наказу відділу освіти, молоді та спорту

Хмельницької райдержадміністрації

18.10.2013 № 223


Склад журі

районного конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал

туристсько-краєзнавчої тематики  1. Мельник І.В. - методист Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької райдержадміністрації, голова журі.

2. Лисиченко Н.С. - методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадмістрації, член журі.

3. Ратнікова Р.С. - заступник директора Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької райдержадмістрації, член журі.

  1. Суховій А.І. - керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької райдержадмістрації, член журі.Начальник відділу В.Данілова


У М О В И

проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування

^ „МІЙ РІДНИЙ КРАЙ”


I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнський конкурс на кращу туристськокраєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край” (далі – Конкурс) проводиться в рамках руху учнівської молоді України за збереження і примноження традицій, звичаїв, обрядів народу „Моя земля – земля моїх батьків” та Міжгалузевої програми „Пізнай свою країну”, затвердженої спільним наказом Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України та Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 27.08.2007 року № 49 /765/3027/308.

Конкурс проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

^ II. МЕТА І ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до активної краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи з вивчення історико-культурної спадщини українського народу та природного різноманіття рідного краю.

^ Основними завданнями Конкурсу є:

- удосконалення форм та засобів туристсько-краєзнавчої роботи;

- стимулювання розвитку різних напрямів краєзнавства та видів спортивного туризму серед учнівської молоді;

- поліпшення змісту туристсько-краєзнавчих подорожей, оволодіння учасниками Конкурсу практичними навичками польових краєзнавчих досліджень;

- активізація експедиційної роботи;

- виявлення та розповсюдження кращого досвіду проведення краєзнавчих експедицій з активним способом пересування;

- визначення кращих команд учнівської молоді за підсумками Конкурсу.


^ III. КЕРІВНИЦТВО КОНКУРСОМ

Загальне керівництво Конкурсом здійснює Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Безпосередня робота з організації та проведення Конкурсу покладається на Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

В Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі проведенням Конкурсу керують Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Організаційне та методичне забезпечення Конкурсу здійснюють Кримський республіканський, обласні, Київський та Севастопольський міські центри туризму і краєзнавства учнівської молоді, станції юних туристів.


^ IV. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

КОНКУРСУ

Конкурс носить проводиться щорічно у два тури.

Перший тур проводиться в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі до 30 грудня поточного року, починаючи з 2011 року.

Другий (Всеукраїнський) тур проводиться у м. Києві до 15 березня щорічно, починаючи з 2012 року.


^ V. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

У Конкурсі можуть брати участь туристські групи учнівської молоді, що здійснили відповідно до чинних (на час проведення експедицій) Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю туристсько-краєзнавчі експедиції з активним способом пересування у будь-якому районі України у період з 01 вересня поточного року до 31 серпня наступного року за датою початку експедиції та вчасно подали звіти про експедиції для участі у першому турі.

До участі у другому (Всеукраїнському) турі Конкурсу допускаються лише звіти туристських груп - переможців та призерів першого туру, але не більше трьох.

^ VI. ПРОГРАМА ТА УМОВИ УЧАСТІ

У КОНКУРСІ

У Конкурсі можуть брати участь звіти туристських груп про краєзнавчі експедиції з історичного, географічного, літературного краєзнавства, археології, геології, екології, фольклору та етнографії, українознавства, народознавства тощо, проведені з активним способом пересування, якщо вони відповідають вимогам, що висуваються до походів від ІІ ступеня до І категорії складності будь-якого виду спортивного туризму.

Маршрут повинен носити лінійний або кільцевий характер, радіальні виходи можуть складати не більше 20% його протяжності.

Звіти про туристсько-краєзнавчі експедиції складаються відповідно до „Рекомендацій щодо складання звіту про туристсько-краєзнавчу експедицію” (додаток 1), що затверджуються Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.


^ VII. ДОКУМЕНТАЦІЯ ТА СТРОКИ ЇЇ ПОДАННЯ

Для участі у першому турі Конкурсу звіти про експедиції надсилаються на адресу Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді до 01 грудня 2011 року (у наступні роки – до 1 грудня поточного року).

Для участі у другому (Всеукраїнському) турі Конкурсу на адресу Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (поштова адреса: 01135, м. Київ-135, а/с 190 з поміткою «На конкурс «Мій рідний край») надсилаються:

  • копія підсумкового наказу організації, що проводила перший тур Конкурсу;

  • заявка на участь звітів туристських груп у другому (Всеукраїнському) турі Конкурсу, завірена печаткою організації, що проводила перший тур та продубльована на електронному носії у форматі RTF за вказаною формою (додаток 2);

  • звіти про експедиції переможців та призерів першого туру Конкурсу ( не більше 3-х від території);

  • копії документів, що дають дозвіл на проведення пошукових робіт чи досліджень (якщо такі передбачені чинними нормативно-правовими актами);

- оригінали маршрутних книжок (маршрутних листів) з відмітками про проходження маршруту, затверджені та оформлені згідно з вимогами, передбаченими для туристських походів відповідної складності.

Матеріали на другий (Всеукраїнський) тур мають бути надіслані до 01 лютого, починаючи з 2011 року.

Звіти, надіслані на другий тур Конкурсу, не повертаються і зберігаються в бібліотеці Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. За умови надання копії звіту оригінал може бути повернуто після закінчення Конкурсу. Маршрутні документи повертаються за вимогою.


^ VIII. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ

ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Підведення підсумків першого туру Конкурсу здійснює журі, затверджене організацією, яка його проводить.

Підведення підсумків другого (Всеукраїнського) туру Конкурсу здійснює журі, затверджене Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Визначення переможців та призерів Конкурсу:

переможці Конкурсу першого та другого турів визначаються за найбільшою сумою набраних балів:

якщо звіти не набрали 85% балів, перше місце не присуджується;

якщо звіти не набрали 75% балів, друге місце не присуджується;

якщо звіти не набрали 65% балів, третє місце не присуджується;

Краєзнавча частина оцінюється методом експертної оцінки відповідно до „Рекомендацій щодо складання звіту про туристсько-краєзнавчу експедицію” та „Критеріїв експертної оцінки звітів про туристсько-краєзнавчу експедицію” (додаток 3), затверджених Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У спортивно-туристській частині – до уваги беруться формальні складові, що засвідчують проходження маршруту засобами певного виду спортивного туризму, викладені відповідно до „Рекомендацій щодо складання звіту про туристсько-краєзнавчу експедицію” та зараховані маршрутно-кваліфікаційною комісією (далі – МКК).

Якщо маршрут, пройдений під час краєзнавчої експедиції, не відповідає заявленій складності, або відсутній залік походу повноваженою МКК, звіт знімається з Конкурсу.

Журі другого туру Конкурсу має право зняти до 20% балів за незначні порушення техніки безпеки проходження маршруту, виявлені у звіті.


^ IX. НАГОРОДЖЕННЯ

На підставі висновків журі першого та другого турів туристські групи, звіти яких стали переможцями та призерами Конкурсу, нагороджуються грамотами, дипломами, кубками, а за наявності бюджетного фінансування - призами, грошовими преміями, туристсько-екскурсійними поїздками, поїздками на відпочинок.

^ X. ФІНАНСУВАННЯ.

Витрати на підготовку та проведення експедицій, підведення підсумків та нагородження переможців та призерів першого туру Конкурсу здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів та залучених коштів.

Фінансування другого (Всеукраїнського) туру Конкурсу, нагородження переможців та призерів здійснюється за рахунок бюджетних коштів Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України згідно із затвердженим кошторисом та залучених коштів.Схожі:

Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconІнформація про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край»
Сумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край». Захід...
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconІнформація про підсумки проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Лілія Гулковська
Вивчення історико-культурної спадщини українського народу та природного різноманіття рідного краю, 9 листопада 2011 року підведено...
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconНаказ №30-а м. Київ Про затвердження документів щодо проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»
України від 04. 02. 2013 №80, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18. 02. 2013 за №286/22818 «Про затвердження Положення...
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconНаказ №401 м. Київ Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край»
Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» підведено підсумки обласного конкурсу на...
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconКонкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край
Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconНаказ №28-а м. Київ Про підсумки ІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту від 02. 06. 2011 №1/9-425 та лист Українського державного центру туризму І краєзнавства...
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconІнформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край»
Саме завдяки експедиціям юні краєзнавці ведуть активну пошукову роботу з вивчення і дослідження свого краю
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconПлан туристсько-краєзнавчих та туристсько-спортивних заходів 2011-2012 навчальний рік
Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію “Мій рідний край”
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconПлан туристсько-краєзнавчих та туристсько-спортивних заходів 2012-2013 навчальний рік
Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію “Мій рідний край”
Наказ №223 Про проведення районного конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» iconПлан масових краєзнавчих заходів на 2011-2012 навчальний рік
Умови проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи