Витяг І icon

Витяг І
Скачати 71.09 Kb.
НазваВитяг І
Дата конвертації06.10.2013
Розмір71.09 Kb.
ТипВитяг


Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Центр координації роботи методичних службУмови проведення

фестивалю педагогічних ідей
«Інновації – освіті Донеччини

XXI століття»присвячується 80-річчю Донецької області


Донецьк, 2012


Умови проведення

фестивалю педагогічних ідей

«Інновації – освіті Донеччини XXI століття»


ВИТЯГ


І. Загальна частина

1.1. Фестиваль педагогічних ідей (далі – фестиваль) – це обласний освітянський захід, у межах якого методичні кабінети, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники мають можливість представити інноваційні ідеї, авторські методики, технології, окремі інноваційні методи, прийоми та форми роботи, моделі управлінської діяльності, навчального та виховного процесів, систему науково-методичного супроводу професійного зростання педагогів, розкрити досвід модернізації навчально-виховного процесу у сучасному навчальному закладі тощо.

1.2. Метою фестивалю є поширення інноваційного методичного та педагогічного досвіду щодо стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку та задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освітянської галузі; формування ефективної системи неперервної освіти педагогів та відтворення її практичного досвіду; розвиток творчих зв'язків та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації.

1.3. Основними завданнями фестивалю є:

- виявлення ініціативних, творчо працюючих педагогічних працівників, які застосовують у своїй практиці сучасні науково-теоретичні положення, самостійно розробляють нові педагогічні ідеї, методики, технології, окремі інноваційні методи, прийоми та форми роботи, моделі навчального та  виховного процесів, управлінської діяльності;

- популяризація педагогічних інновацій;

- створення сприятливих умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації;

- обмін практичним досвідом модернізації навчально-виховного процесу у сучасному навчальному закладі.

1.4. Співзасновниками фестивалю є управління освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

1.7. Мови фестивалю – українська, російська.

1.8. Місце проведення фестивалю: 83001, м. Донецьк, вул. Артема, 129-а, Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

 

ІІ. Порядок проведення фестивалю

2.1. Фестиваль проводиться 20-23 серпня 2012року у межах Серпневої педагогічної студії. Підготовку та проведення фестивалю здійснює постійно діючий організаційний комітет (далі - оргкомітет), до складу якого входять посадові особи від співзасновників, визначені внутрішніми наказами (рішеннями) співзасновників.

2.3. Структура фестивалю складається із двох частин: конкурсної і позаконкурсної.

2.4. Конкурсна частина фестивалю проводиться за номінаціями:

  • Інновації міської (районної) методичної служби в умовах сталого розвитку;

  • Школа культури здоров’я у спадщині В.О. Сухомлинського;

  • Шкільна методична служба – акмеологічний простір освіти;

  • Педагогічний олімп творчого вчителя;

  • Міжнародна інтеграція у дзеркалі освіти.

2.5. Конкурсна частина фестивалю проводиться у два етапи:

- перший етап -  відбірковий;

- другий етап -  заключний.

Відбірковий етап відбувається заочно.

У заключному етапі фестивалю беруть участь конкурсанти, які перемогли у відбірковому етапі конкурсу. Відповідальним за їх запрошення є Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

2.6. У позаконкурсній частині фестивалю можуть проходити майстер-класи науковців, методичних та педагогічних працівників області; презентації інноваційних педагогічних проектів; екскурсії до культурних та історичних місць Донеччини, а також можуть підбиватися підсумки та презентуватися результати інших конкурсів педагогічної майстерності, які започатковані і проводяться співзасновниками фестивалю.

2.7. Для підбиття підсумків та визначення переможців конкурсної частини фестивалю створюється  журі, склад якого визначається оргкомітетом. До складу журі включаються науковці, методисти та педагогічні працівники.

Журі уповноважене визначати лауреатів фестивалю та претендентів на спеціальні нагороди у номінаціях.

2.9. Конкурсні роботи приймаються для оцінювання Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у термін, визначений оргкомітетом.

2.10. Усі роботи, що надійшли на адресу організаторів фестивалю, не рецензуються та учасникам не повертаються.

 

ІІІ. Учасники фестивалю

 3.1. Для участі у фестивалі запрошуються наукові, науково-педагогічні, методичні та педагогічні працівники Донецької області.

3.2. Для участі у конкурсній частині фестивалю необхідно до 05 травня поточного року надіслати заявку на участь у конкурсі та опис авторської педагогічної інновації: електронний варіант на електронну пошту ckrmsippo@gmail.com та друкований варіант – на поштову адресу оргкомітету: Центр координації роботи методичних служб, каб. 308, Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Артема, 129-а, м. Донецьк, 83001 (з поміткою «На фестиваль. Номінація «_______________»»).

3.3. Форма  заявки на участь у конкурсі:


З А Я В К А

на участь у Фестивалі педагогічних ідей

«Інновації – освіті Донеччини XXI століття»


1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника

 

2. Місце роботи, посада

 

3. Науковий ступінь

 

4. Вчене звання

 

5.Номінація конкурсу, у якій бажаєте  взяти участь

 

6. Назва (тема) інноваційної ідеї

 

7. Вид педагогічної інновації (метод, прийом, форма, методика, модель тощо)

 

8. Перелік друкованих джерел, у яких популяризувалась дана інновація (якщо такі є)

 

9. Адреса учасника фестивалю

 

10. Електронна адреса учасника

 

11. Поштова або електронна адреса, за якою необхідно направити запрошення

 

12. Дозвіл на використання персональних даних автора

3.5. Вимоги до опису авторської педагогічної інновації: обсяг – до 10 сторінок форматом А4,  кегль – 14, інтервал – 1,5.

Опис може містити додатки, які ілюструють зміст і результативність інноваційної ідеї.

3.6. Учасник гарантує власне авторство конкурсної роботи та дотримання авторських прав.

3.7. Для участі у позаконкурсній частині фестивалю необхідно надіслати на адресу оргкомітету фестивалю план проведення майстер-класу, презентації, круглого столу, іншої форми популяризації педагогічних інновацій, а також інформацію для контактів.

3.8. У заключному  етапі фестивалю беруть участь науковці, методисти та педагогічні працівники області, які отримали запрошення від оргкомітету.

3.11. З питань проведення фестивалю звертатися до оргкомітету за телефонами: (062)348-92-02, центр координації робот методичних служб облІППО (ЦКРМС); (062)348-99-36, кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання облІППО (КСГДМВ); (062)348-92-04, кафедра педагогіки, психології та педагогічної творчості облІППО (КПППТ); (062)304-95-19, відділ школознавства (ВШ); (062)337-73-22, відділ міжнародної інтеграції облІППО (ВМІ).

        

V. Нагородження переможців

5.1. Журі фестивалю присвоює звання лауреатів та нагороджує спеціальними дипломами переможців фестивалю за кращі роботи у кожній номінації конкурсної частини фестивалю.

5.2. За ініціативою державних та наукових установ, громадських організацій, благодійних фондів, творчих колективів педагогічної преси  можуть встановлюватися заохочувальні премії, призи та інші відзнаки, нагородження якими обов’язково погоджується з оргкомітетом та журі фестивалю.

5.3. Кожний учасник заключного етапу фестивалю отримує сертифікат про участь у заході.


^ VI. Орієнтовна Програма заключного етапу конкурсної та позаконкурсної частин фестивалю

6.1. Програмою заключного етапу конкурсної та позаконкурсної частин фестивалю передбачається:

- урочисте відкриття фестивалю педагогічних ідей «Інновації – освіті Донеччини XXI століття» (20 серпня 2012р., облІППО, о 10.00);

- виставка матеріалів учасників фестивалю, пристендові доповіді (20 серпня 2012р., облІППО, з 10.30 до 14.00);

- проведення майстер-класів, презентацій інноваційних ідеї, авторських методик, технологій, прийомів, форм роботи, моделей навчального та  виховного процесів, управлінської діяльності, інноваційних проектів тощо (21 серпня 2012 р., облІППО, з 10.30 до 15.00);

- урочисте закриття фестивалю, нагородження учасників (22 серпня 2012р., облІППО, о 10.30).
Схожі:

Витяг І iconВитяг 9 клас-і тур 9 клас-іі тур 9 клас заг 9 клас витяг 10 клас-і тур 10 клас-іі тур 10 клас заг 10 клас витяг 11 клас І тур 11 клас ІІ тур 11 клас заг 11 клас витяг
Всеукраїнської олімпіади з математики учнів шкіл Полтавської області в 2013-2014 н р
Витяг І iconВитяг до внесення змін до Реєстру. Електронний кабінет платника податку незліченні можливості в режимі реального часу
Відповідні законодавчі зміни набирають чинності з 1 січня поточного року. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням...
Витяг І iconВитяг з протоколу
Розгляньте розвиток зв’язного мовлення. Ділові папери. Протокол. Витяг з протоколу
Витяг І iconРішення міської ради VІ скликання 31. 01. 2013 №747 список землекористувачів, яким надається дозвіл на складання проектів відведення земельних ділянок в оренду № з/п
Заява Черкез А. В., зареєстрована 12. 11. 2012р за №Ч-550/2, витяг про державну реєстрацію прав від 03. 10. 2012р. №35708353, витяг...
Витяг І iconРішення міської ради VІ скликання 31. 05. 2012 №517 список осіб, яким надається дозвіл на складання проектів відведення земельних ділянок безоплатно у спільну сумісну власність
Заява Берник Н. В. та Михайлецької Л. Ю. зареєстрована 20. 03. 2012р за №Б-1737, витяг про державну реєстрацію прав від 22. 03. 2012р....
Витяг І iconПро внесення змін до ухвали міської ради від 15. 05. 2008 №1783
Україні, беручи до уваги рекомендації комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова...
Витяг І iconПро внесення змін до ухвали міської ради від 15. 05. 2008 №1784
Україні, беручи до уваги рекомендації комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова...
Витяг І iconПро надання в оренду нежитлових приміщень на вул.І. Миколайчука, 9
Україні, беручи до уваги рекомендації комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова...
Витяг І iconРішення 20 сесії міської ради VІ скликання 23. 02. 2012 №431 список осіб, яким надається дозвіл на складання проектів відведення земельних ділянок безоплатно у спільну сумісну власність
Г-5620, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 19. 09. 2006р. №11881481, витяг про реєстрацію права власності...
Витяг І iconДокументи
1. /Витяг з р_чного плану роботи 2012-2013 н.р/Виховна д_яльн_сть.doc
2. /Витяг...

Витяг І iconВитяг з Реєстру про реєстрацію народження дитини може видаватися її батькам та усиновлювачам (незалежно від віку дитини), а також опікунам, піклувальникам, адміністрації закладу охорони здоров’я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина.
Згідно Інструкції «витяг з Реєстру» — видається на запити фізичних та юридичних осіб та містить окремі відомості певного актового...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи