Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року icon

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року
Скачати 361.41 Kb.
НазваВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року
Дата конвертації02.03.2014
Розмір361.41 Kb.
ТипВиконання плану


ЗВІТ


про виконання плану основних заходів

Краснокутської районної державної адміністрації

за жовтень 2013 року


Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації до облдержадміністрації підготовлені календарний план заходів, які будуть проводитися в Краснокутському районі протягом листопада 2013 року. Підготовлені тижневі плани заходів райдержадміністрації.

Щопонеділка забезпечено проведення апаратних нарад у голови райдержадміністрації.

Згідно графіка підготовлено та організовано проведення 3 розширених апаратних нарад, на яких розглянуто 10 питань.

21 жовтня проведено нараду у керівника апарату райдержадміністрації за результатами роботи апарату райдержадміністрації за ІІІ квартал 2013 року.

30 жовтня проведено перевірку вивчення стилю, форм і методів роботи сектору інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Протягом місяця готувались вітальні листівки з нагоди відзначення днів народження керівників установ, організацій району та області.

Підготовлений план роботи апарату райдержадміністрації на листопад 2013 року.

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про перебування голови районної державної адміністрації.

Підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 02.10.2013 №349/48 «Про нагородження грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради з нагоди Дня працівників освіти», від 10.10.2013 №359/40 «Про нагородження грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості», від 10.10.2013 №317/41 «Про нагородження грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради з нагоди Дня працівників державної санітарно – епідеміологічної служби України», від 30.10.2013 №319/42 «Про нагородження грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери».

У жовтні 2013 року робота відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу» та інших нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом жовтня 2013 року були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області.

-про корупційні діяння серед державних службовців від 30.10.2013 № 03-28/4024;

-звіт про наявність вільних робочих місць від 23.10.2013 року № 03-33/3918;

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 29.10.2013 року № 03-32/3999;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 29.10.2013 року № 03-30/3998;

- звіт про працевлаштування, звільнення чи переведення випускників, які навчалися за спеціальними замовленнями за спеціальностями галузі знань «Державне управління» від 14.10.2013 № 03-32/3773;

-звіт по системі „Картка” до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації 29.10.2013 року № 03-32/4001, від 29.10.2013 року № 03-30/4000;

-звіт про призначених та звільнених керівників територіальних органів від 29.10.2013 року № 03-30/3997

На протязі жовтня пройшли стажування на посади державних службовців дві особи.

19 жовтня 2013 року в районній газеті «Промінь» повторно надруковано оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця спеціаліста І категорії спеціаліста ІІ категорії сектору інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації.

25 жовтня 2013 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця спеціаліста І категорії відділу фінансово – економічної роботи управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до трьох річного віку). Матеріали переможця конкурсу надіслані для проведення спецперевірки.

У відповідності з вимогами чинного законодавства призначено завідувача сектору контролю апарату районної державної адміністрації, шляхом переведення.

За жовтень 2013 року видано 36 розпоряджень голови районної державної адміністрації із них по особовому складу 21, розпоряджень по відпустках 11, по відрядженнях працівників 4.

Продовжувалася робота по веденню комп’ютерної бази даних в системі «Картка».

На протязі жовтня 2013 року надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах райдержадміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників райдержадміністрації на 2013 рік.

На протязі жовтня вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства (переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

За жовтень місяць 2013 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 274 листів, що на 29 листів більше, ніж за жовтень 2012 року, в тому числі: з облдержадміністрації -138; (за відповідний період минулого року 153), в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 16; (15), доручень голови облдержадміністрації - 5 (6 ), районних організацій - 60 (27), інші організації за межами району - 35 (44), електронною поштою - 111 (136).

За звітний період прийнято 49 розпоряджень голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 41 розпорядження). За результатами апаратних нарад та розширених апаратних нарад оформлено 7 протоколів та видано 4 доручення голови райдержадміністрації. Копії розпоряджень голови райдержадміністрації в установлений термін загальним відділом було направлено до обласної державної адміністрації. Також, щомісяця до 25 числа копії розпоряджень голови райдержадміністрації та реєстр розпоряджень направляються до прокуратури Краснокутського району та до облдержадміністрації.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено за звітний період 493 листів, інформацій, звітів, що на 113 листів більше відповідного періоду минулого року.

В жовтні місяці було проведено одне засідання експертної комісії районної державної адміністрації щодо схвалення зведеної номенклатури справ апарату районної державної адміністрації на 2014 рік.

На засіданні ЕПК Державного архіву Харківської області (протокол від 23.10.2013 №10) було погоджено зведену номенклатури справ апарату Краснокутської районної державної адміністрації на 2014 рік.

Відповідно до графіка перевірок загальним відділом було здійснено перевірку стану ведення діловодства та службового листування у секторі інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Краснокутської райдержадміністрації.


На виконання вимог Указу Президента України від 26 липня 2005 року №1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України» та з метою забезпечення своєчасного виконання указів, розпоряджень та доручень Президента України, розпоряджень та доручень голови обласної та районної державних адміністрацій сектором контролю райдержадміністрації за жовтень 2013 року було поставлено на контроль 28 контрольних документів, з них 3 виконано у встановлений термін, 25 документів довгострокових, термін виконання по яких не настав.

За жовтень 2013 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації взято на контроль 4 доручення голови обласної державної адміністрації, розпоряджень голови обласної державної адміністрації-2, розпоряджень голови районної державної адміністрації-5, доручень-4. Всього довгострокових документів, які надійшли за вересень-25.

В цілому в райдержадміністрації створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації щоп'ятниці готувались листи- нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації. Також, кожного понеділка на апаратній нараді у голови райдержадміністрації сектором контролю доповідається про стан роботи з контрольними документами на наступний тиждень.

Сектором інформаційно-комп’ютерного забезпечення протягом місяця проводився контроль за функціонуванням локальної комп’ютерної мережі. Проводилась методична та практична допомога працівникам райдержадміністрації з питань експлуатації програмно-технічних засобів.

Надавалась практична допомога в розміщенні публічної інформації про діяльність районної державної адміністрації та її структурних підрозділів на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. Здійснювався нагляд за комп’ютерною та розмножувальною технікою в приміщенні райдержадміністрації та підтримка її в належному стані. На комп’ютерне обладнання встановлювалось оновлене програмне забезпечення.

Щоп’ятниці забезпечено функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи Life-Size для проведення селекторних нарад та здійснено архівування електронних документів райдержадміністрації.

На протязі жовтня 2013 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювався прийом громадян з правових питань.

Всього було прийнято 10 осіб, яким було надано консультації та роз’яснення з приводу заявлених ними питань.

Крім цього, юридичним сектором розглядались заяви, звернення і скарги громадян і керівників підприємств, установ, організацій. Всього було розглянуто та надано відповіді по 10 зверненнях, скаргах і заявах.

Також юридичним сектором було здійснено перевірку відповідності нормам чинного законодавства та завізовано 49 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

Крім цього, завідувач юридичного сектору особисто приймав участь в судових засіданнях по розгляду справ в різних судах та в роботі консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (комісії, групи). Всього було прийнято участь у 25 засіданнях.

Протягом місяця проводилась робота по підготовці додаткових угод до договорів оренди землі. Всього було укладено 11 договорів оренди.

На виконання розпорядження голови Харківської облдержадміністрації від 18.12.2012 №730 направлено до облдержадміністраціїї на погодження 1 проект розпорядження голови райдержадміністрації.

^ Сектором по роботі зі зверненнями громадян протягом жовтня 2013 року проводився прийом звернень громадян та запитів на інформацію. До районної державної адміністрації у жовтні надійшло 30 письмових звернень громадян та 1 запит на інформацію.

Протягом місяця було розглянуто, оформлено та відправлено 30 відповідей заявникам.

Згідно затвердженого графіка керівництвом райдержадміністрації проводилися особисті та виїзні прийоми громадян. На яких побувало 19 громадян. Виїзні прийоми відбулися у Пархомівській, Китченківській, Олексіївській, Каплунівській, Колонтаївській, Качалівській, Любівській сільських та Краснокутській селищній радах. Під час проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації прийнято 3 письмових звернення. 3 порушені громадянами питання взято на контроль, по іншим керівництвом райдержадміністрації були надані роз’яснення та рекомендації.

Щопонеділка сектором надавалася інформація до облдержадміністрації щодо дотримання особистих та виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації.

До 5 жовтня голові райдержадміністрації був наданий статистичний звіт обліку звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за вересень 2013 року.

Згідно затвердженого графіка у жовтні здійснено перевірку стану роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації у секторі інфраструктури, житлово - комунального господарства та будівництва райдержадміністрації. За результатами перевірки підготовлено довідку та рекомендації завідувачу сектору щодо покращення роботи.

З метою виявлення конкретних проблем, що турбують мешканців населених пунктів району керівництвом районної державної адміністрації протягом місяця проведено 8 зустрічей з населенням та трудовими колективами Пархомівської, Китченківської, Олексіївської, Каплунівської, Колонтаївської, Качалівської, Любівської сільських та Краснокутської селищній рад.

08 та 22 жовтня відбулися засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на яких були розглянуті питання: «Про роботу зі зверненнями громадян, що надходять до районної державної адміністрації» та «Про розгляд звернення мешканців с. Пархомівка з питання.

У жовтні місяці 25 звернень знято з контролю.

21 жовтня відбувся семінар - нарада за участю сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом місяця проводилася робота щодо наповнення офіційного веб-сайту районної державної адміністрації. У жовтні місяці оприлюднено 85 докуметів, з них 58 розпоряджень голови районної державної адміністрації. До системи обліку публічної інформації внесено 98 документів, що містять публічну інформацію, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація.

Протягом жовтня 2013 року проводилася робота щодо висвітлення на веб-сайті новин щодо діяльності районної державної адміністрації.

У жовтні 2013 року робота відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету міністрів України « Про порядок обчислення середньої заробітної плати», «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», «Про ведення касових операцій», інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, розпоряджень голови райдержадміністрації.

Протягом жовтня 2013 року були підготовлені та здані всі необхідні звіти до Департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації та фінансового управління райдержадміністрації, управління державної казначейської служби України у Краснокутському районі, районному відділу статистики, Пенсійному фонду, податковій інспекції та фонду соціального страхування з тимчасової непрацездатності, а саме: статистичний звіт Ф4-мтп, звітність до фінансового управління райдержадміністрації про здійснення видатків на заробітну плату з державного бюджету, місячна звітність про дебіторську та кредиторську заборгованість по державному та місцевому бюджетах, звітність до пенсійного фонду з персоніфікованого обліку за вересень 2013 року.

Вчасно без затримки, було нараховано та виплачено заробітну плату за жовтень 2013 року працівникам райдержадміністрації

Внесено зміни до кошторису витрат державного бюджету на 2013 рік по апарату, управліннях та відділах райдержадміністрації. Зроблені та надіслані до Департаменту фінансів облдержадміністрації довідки про зміни до річного та помісячного розпису асигнувань по апарату райдержадміністрації на 2013 рік.

На протязі місяця надавались різні довідки особам, які звертались до відділу.

Забезпечено належні умови роботи з комп’ютерного набору та тиражування проектів службових документів районної державної адміністрації (розпоряджень голови райдержадміністрації, виступів та доповідей, матеріалів нарад, службового листування тощо) та забезпечено належні умови роботи автотранспорту.

На протязі жовтня місяця 2013 року робота відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів, які відбувалися в районі та участі в масових заходах з залученням громадськості району.

Протягом жовтня діяльність політичних партій та громадських організацій району була пасивною, окрім діяльності політичних партій та громадських організацій району, яка була спрямована до участі в масових заходах, що проводились на території району.

На протязі місяця проводився прийом громадян, представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та релігійних громад. Одночасно аналізувався банк даних про діяльність політичних партій, громадських організацій, релігійних громад та профспілок на території району.

Стан суспільно – політичної ситуації в районі припустимо оцінити, як стабільний, виразних проявів боротьби між партіями, громадськими організаціями, коаліціями та релігійними громадами не простежувалось.

За даними районного управління юстиції станом на 01.10.2013 в районі зареєстровано 58 районних організацій політичних партій з них найбільш впливовими в Краснокутському районі є Партія Регіонів, ВО «Батьківщина», КПУ, «Наша Україна», партія «Удар».

В Краснокутському районі діє 37 громадських організацій. Найбільш активну співпрацю з районною державною адміністрацією проводять такі громадські організації, як Рада Краснокутської районної організації ветеранів, Краснокутська районна організація «Союз Чорнобиль України», Спілка ветеранів Афганців Краснокутського району «Пам'ять».

На території Краснокутського району діють 24 релігійні громади, в тому числі 11- Української православної церкви, 1- Української автокефальної православної церкви, 5- євангельських християн – баптистів, 5- євангельських християн – п’ятидесятників, 2- свідків єгових.

На території району протягом місяця проведенні заходи: до Дня людей похилого віку, Дня ветерана, 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Проводився аналіз публікацій в пресі щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації, сільських та селищних рад. Готувалися матеріали для районних ЗМІ про заходи до знаменних дат.

На протязі місяця відділом проводилася організація напрямків роботи щодо реалізації у регіонах соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни), щодо надання безоплатної правової допомоги населенню, щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, районного виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки, щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Постійно проводилася робота з керівниками установ та організацій району, щодо передплати контрольних республіканських видань, обласних видань, районної газети «Промінь» на 2014 рік.

На протязі жовтня місяця 2013 року робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату районної державної адміністрації була спрямована на постійний аналіз обстановки з профілактики злочинності та правопорушень в районі, контроль за виконанням заходів забезпечення режиму секретності щодо охорони державної таємниці в районній державній адміністрації, проведення заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району.

30 жовтня проведено заняття з керівним складом районної державної адміністрації з питання: «Законодавче та нормативне забезпечення мобілізаційної підготовки. Структура та зміст мобілізаційного плану районної державної адміністрації».

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 09.11.2012 №635/2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році», розпорядження голови районної державної адміністрації від 13.08.2013 №260 «Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2013 рок»” проводилась робота з проведення осіннього призову на території Краснокутського району.

Розроблені на основі вимог законодавства та здійснювалися заходи щодо: охо­рони державної таємниці під час проведення всіх видів секретних робіт, ко­ристування секретними документами, іншими матеріальними носіями секре­тної інформації, продовжував роботу щодо перегляду грифів секретності матеріальних носіїв інформації, відвідування райдержадміністрації іноземними делегаціями, групами чи окремими іноземцями та проведення роботи з ними. Проведено квартальну перевірку наявності виготовлених та вхідних таємних документів за ІІІ квартал 2013 року

Основні зусилля були зосереджені на проведенні заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району відповідно до доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.04.2011 №01-16/3015 за підсумками селекторної наради від 22.04.2011 з питання «Про стан виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Краснокутської райдержадміністрації за жовтень 2013 року була проведена слідуюча робота:

- відомості поновлення бази даних Реєстру внесені та оброблені в повному обсязі - 25 шт., застарілі відомості поновлення відсутні;

- забезпечено взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань внесення змін та доповнень до бази даних Державного реєстру;

- надавалася консультативна та практична допомога персоналу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань ведення Державного реєстру виборців;

- оперативно виконувалися поточні доручення, розпорядження Секретаріату Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації;

- підтримується в актуальному стані інформація про відділ на офіційному WEB – сайті розпорядника «Державний реєстр виборців»;

- одержані дані в порядку періодичного поновлення персональних даних виборців своєчасно вносились до бази даних реєстру виборців;

- направлено до районного сектору Головного управління Державної міграційної служби 2 запити для встановлення достовірності даних 7 виборців та усунення кратних включень у кількості – 2 громадян, які своєчасно опрацьовані;

- в повному обсязі оброблено звіт – аналіз розбіжностей, виявлених при обробці відомостей отриманих від органів юстиції та Державної міграційної служби - 8 громадян;

- сформовано та опрацьовано 3 ініціативні відомості на переадресування 1 виборця іншим ВВДРВ та виборців, які вибули з обліку відділу та 1 виборця на зміну ідентифікаційних даних, 5 на включення до реєстру;

- сформовано та включено в звернення до Розпорядника Реєстру 34 чоловік, внесено змін до Реєстру - 171, включено - 24, відмовлено включень та внесення змін до Реєстру - 18, включено до наказів - 195, змін відхилено - 0, всього опрацьовано 248 виборці.

Згідно плану організаційної і контрольно-економічної роботи фінансового управління райдержадміністрації протягом місяця управлінням проведено 4 наради у начальника управління. На всіх нарадах були розглянуті робочі питання.

З метою підвищення кваліфікації працівників проведено 2 заняття по вивченню законодавчих актів.

За даними Звіту про виконання місцевих бюджетів, наданого Управлінням державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області проведений аналіз виконання зведеного бюджету району за січень-вересень 2013 року з інформуванням районної державної адміністрації та районної ради. Надана інформація відділу економічного розвитку і торгівлі. Щоденно здійснювався контроль за надходженнями до місцевих бюджетів.

Забезпечений контроль за надходженням субвенції з Державного бюджету на виплату допомог сім’м з дітьми, адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’м з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, допомоги при усиновленні дитини, допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’х, виплату населенню пільг та житлових субсидій населенню. Одержані кошти субвенції своєчасно перераховані уравлінню соціального захисту населення.

Щоденно проводився моніторинг надходжень до бюджету. По мірі необхідності забезпечено внесення змін до розпису доходів і видатків районного бюджету, сільських і селищних бюджетів.

Управлінням протягом місяця були підготовлені матеріали на засідання надзвичйної комісії з питань своєчасної сплати податків та інших обов’язкових платежів до бюджету, а також на розширену апаратну нараду «Про стан виконання доручення голови районної державної адміністрації від 13.02.2013 № 05/03-04 «Про співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району з питань забезпечення видатків, що здійснюються з бюджетів сіл, селищ району і враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів».

Підготовлений проект рішення районної ради від 09 жовтня 2013 року «Про внесення змін до рішення районної ради “Про районний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього, затвердженого рішенням районної ради від 24 грудня 2013 року (зі змінами).

Забезпечене надання Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, районній державній адміністрації, районній раді, Управлінню державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області, іншим установам, організаціям необхідної інформації з питань складання і виконання бюджету.

Протягом жовтня 2013 року відділом економічного розвитку і торгівлі направлені до Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації інформації: про підсумки зовнішньоекономічної діяльності та зовнішніх зносин, аналіз залучення іноземних інвестицій, прикордонного співробітництва Харківської області, для розміщення на сторінках «Соціально-економічного атласу Харківської області», щодо показників рейтингової оцінки роботи району, про підвищення рівня виконавської дисципліни у сфері зовнішніх зносин, про створення мережі центрів надання адміністративних послуг, про використання коштів усіх видів бюджетів, про виконання заходів програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2013 рік, про надання звіту за формою №1-торги, про стан цінової ситуації на споживчому ринку області, щодо кількості творених робочих місць у галузевому та територіальному розрізі, про стан обороту роздрібної торгівлі в районах і містах області, про забезпечення перевезенням мешканців регіону залізничним транспортом приміського сполучення у сезон масових перевезень 2013 року, щодо розвитку малого і середнього підприємництва.

До Прокуратури Краснокутського району направлена інформація щодо закупівель за державні кошти. Здійснювалась інвентаризація вільних земельних ділянок.

Голові Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Бродському М.Ю. повторно надіслано для погодження виправлений проект Положення про конкурсний комітет з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району і аналіз регуляторного впливу до нього.

У жовтні продовжувалась процедура ліквідації юридичної особи. У зв’язку з цим готувалися справи для передачі правонаступнику при ліквідації юридичної особи. Підготовлені звіти до податкової: ліквідаційний податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку, ліквідаційний податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій та звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів та зборів.

Також протягом місяця здійснювалась підготовка проектних пропозицій щодо залучення міжнародної технічної допомоги.

Відповідно до Закону України «Про металобрухт» на території району проводився контроль заготівлі брухту та відходів чорних та кольорових металів. Шляхом аналізу виконання маршрутів, підготовки інформації й розгляду звернень громадян відбувався контроль за дотриманням Закону України «Про автомобільний транспорт» по перевізникам на приміських маршрутах в частині дотримання умов перевезення визнаних «Замовником».

Для організації роботи центру надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку і торгівлі Краснокутської районної державної адміністрації у жовтні 2013 року був зібраний пакет документів та отримано копію акта експертизи на ремонт Центру надання адміністративних послуг.

Згідно Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» видача документів дозвільного характеру здійснювалась за принципом організаційної єдності, виключно в Дозвільному центрі.

Відповідно до плану роботи дозвільного центру постійно здійснювалась консультативно-методична допомог місцевим дозвільним органам з питань виконання Закону України від 06 вересня 2005 року №2806- IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства економіки розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року №28 «Про затвердження положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання»; постанови КМУ від 21.05.2009 року №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»; Закону України від 19 травня 2011року № 3392-VI «Про перелік документів дозвільного характеру», суб’єктам господарювання з питань видачі документів дозвільного характеру.

Забезпечено щомісячний моніторинг діяльності дозвільного центру з наданням відповідної звітності до Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Протягом звітного періоду сектором культури, методичним центром районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи надано практичну та методичну допомогу клубним установам та бібліотекам по підготовці та проведенню культурно – масових заходів.

Протягом звітного періоду до Департаменту культури і туризму облдержадміністрації надавалася інформація та звітність про проведені культурно – масові заходи, поповнення та стан матеріально – технічної бази, фінансовий стан галузі, роботу закладів культури в осінньо – зимовий період та ін. Щопонеділка проводилися галузеві наради та виробничі наради з керівниками структурних підрозділів сектору, також згідно графіка особистого прийому щосереди та щоп’ятниці проводився особистий прийом громадян.

У жовтні 2013 року районним Будинком культури проводилася підготовка та організація різноманітних культурно – масових заходів, зокрема:

5 жовтня 2013 року, на базі Козіївського сільського Будинку культури, в рамках Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України обласного оглядового конкурсу аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони», відбувся творчий звіт аматорів народного мистецтва Краснокутського району, присвячений відзначенню 200 – річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Засновниками заходу є Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтв за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. В рамках творчого звіту було представлено: виставка робіт кращих майстрів декоративно –ужиткового мистецтва району (роботи 14 майстрів за жанрами: гончарство, бісероплетіння, лозоплетіння, вишивки бісером та нитками, живопис, вироби з природнього матеріалу), відеопрезентація «Творчі здобутки кращих аматорських та професійних колективів Краснокутщини», концертна программа, яка включала в себе основні жанри аматрського та професійного мистецтва.

Фольклорний жанр представили: жіночий вокальний ансамбль «Слобожаночка», тріо «Чарівність» Пархомівського сільського Будинку культури, хор ветеранів війни та праці клубу «Надвечір’я» та гурт «Воріття» районного Будинку культури; хореографічний жанр продемонстрували танцювальні колективи: «Мрія» Дублянського сільського клубу, «Гротеск» Козіївського сільського Будинку культури, «Світанок» Мурафського сільського Будинку культури; оригінальний жанр – Микола Бреславський та Василь Саган; інструментальнтй жанр – дует вчителів Краснокутської дитячої музичної школи у складі Михайла Панченка та Олександра Жмакіна; вокальний жанр: Олександр Федосієнко, Олександр Карєлов, Вікторія Рафальська, Наталія В’юнник, Аліна Перець, Аня Костенко та Діана Гусакова.

Також у жовтні 2013 року в клубних закладах району проведено наступні заходи:

01 жовтня – конкурсно – розважальна програма «Крок до зірок» (Любівський сільський Будинок культури), святкова програма до Дня ветеранів (Пархомівський сільський Будинок культури №2), літературно – музична композиція «Як сивину ти привітаєш, така шана буде і тобі» (Основ’янський сільський клуб).

З 03 по 05 жовтня до дня вчителя відбулися – концерт до Дня вчителя (Козіївський сільський Будинок культури), свято «Вчителі, спасибі вам за ваші знання» (Каплунівський сільський Будинок культури), концерт «Мій учителю» (Олексіївський сільський клуб), святкова програма до Дня вчителя (Мирнянський сільський Будинок культури), концертна програма «Вчителі, вчителі!» (Городнянський сільський Будинок культури), тематичний вечір «Серце віддано дітям» (Дублянський сільський клуб), свято «Вчителю, спасибі за знання» (Каплунівський сільський Будинок культури), тематичний вечір «День вчителя – свято мудрості, знань і добра» (В’язівський сільський Будинок культури)

З 12 по 15 жовтня до Дня козацької слави проведено – розважально - ігрове шоу «Козацькому роду нема переводу» (В’язівський сільський Будинок культури), конкурсно –розважальна програма «Козацькому роду нема переводу» (Олексіївський сільський клуб), інформаційна година «Пам'ять славетних тих часів» (Основ’янський сільський клуб), тематичний вечір «Козацькому роду нема переводу» (Городнянський сільський Будинок культури), тематичний захід до Дня козацтва (Пархомівський сільський Будинок культури №2), конкурсно – розважальна програма «А ми тую славетную силу збережемо» (Любівський сільський Будинок культури»), інформаційна година «Покрова» (Маяківський сільський клуб), ігрове шоу «Наш козацький рід» (Степанівський сільський клуб), тематичний вечір «Ми козаки, козацькую силу покажем» (Новоодеський сільський клуб), дтяче свято «Сила козацька» (Дублянський сільський клуб).

З 26 по 28 жовтня до Дня визволення України від німецько – фашистських загарбників – тематичний вечір «Згадаймо ті роки війни» (В’язівський сільський Будинок культури), інформаційна година «Визволення України від німецьких загарбників» (Маяківський сільський клуб), літературно – музичний вечір «Роки обпалені війною» (Дублянський сільський клуб), інформаційна година «Україна в полум’ї війни» (Любівський сільський Будинок культури)

Протягом звітного періоду проведено 38 заходів, кількість відвідувачів – 5235 чоловік, з них дітей – 1278.

У звітному місяці до бібліотек Краснокутського району записалося нових читачів – 713 чол., відвідало бібліотеки – 6317 чол., видано літератури – 23313 примірників. Проведення культурно – масових заходів відбувалося відповідно затверджених планів роботи, зокрема проведено наступні масові заходи:

01 жовтня – до Міжнародного дня людей похилого віку проведено: бесіда «Як перемогти старість» (центральна бібліотека), посиденьки: «Нам года не беда» (Козіївська сільська бібліотека), «Люди осіннього віку» (Червонопрапорська сільська бібліотека), «Шануймо старість» (Костянтинівська міська бібліотека, Китченківський сільський філіал), година доброти «Відпочинок ви заслужили» (Колонтаївський сільський філіал), відкриті перегляди літератури: «Не дай зачерствіти душі» (Любівський сільський філіал), «Книжки наших прабабусь» (Новоодеська сільська бібліотека), година спілкування «Вони відпочинок заслужили» (Мирнянська сільська бібліотека), година – спогад «І ветеранів меншає в строю» (Олексіївська сільська бібліотека), виставка – порада «Як подовжити молодість» (Основ’янський сільський філіал), урок моралі «Літа на осінь повернули» (Рябоконівський сільський філіал).

З 01 жовтня в центральній дитячій бібліотеці проходить фотоконкурс «В об’єктиві – Осінь».

З 03 по 04 жовтня до Всесвітнього дня вчителя – тематична полиця «Вам, вчителі, вклоняємося доземно…» (Мирнянська сільська бібліотека), виставка – привітання «Невтомні сіячі освітянської ниви» (Пархомівська сільська бібліотека №2), літературно – музична композиція «Наш рідний вчителю» (Каплунівська сільська бібліотека).

З 09 по 15 жовтня до дня українського козацтва – відкритий перегляд літератури «Козацької слави пам’ять невмируща» (центральна бібліотека), історична година «З історії українського козацтва» (Каплунівська сільська бібліотека), вікторина «З історії українського козацтва» (Володимирівська сільська бібліотека, Олексіївська сільська бібліотека, Пархомівська сільська бібліотека №2), година народознавства «Лицарський дух козаків» (Водянська сільська бібліотека), літературна гра «Козацькі розваги» (Качалівський сільський філіал), година цікавих повідомлень «Козацькі обереги» (Колонтаївський сільський філіал), бібліографічний огляд літератури «Скарби гетьманської слави» (Мирнянська сільська бібліотека), бібліографічний огляд літератури «Козацькій славі жити у віках» (Пархомівська сільська бібліотека №1), усний журнал «Козацької слави пам’ять невмируща» (Чернещанський міський філіал), вікторина «Україна – земля героїчного народу» (Новоодеська сільська бібліотека), вікторина «З історії українського козацтва» (В’язівська сільська бібліотека, Слобідський сільський філіал, Червонопрапорська сільська бібліотека), година народознавства «Свято Покрови – свято козацьке» (Дублянська сільська бібліотека), година цікавих повідомлень «Пам’ять козацьких славетних часів» (Основ’янський сільський філіал), історична година «Лицарський дух козаків» (Городнянська сільська бібліотека), пізнавальна година «Козацька доба» (Китченківський сільський філіал), книжково – ілюстративна виставка «Козаки – гордість України» (Рябоконівський сільський філіал), інформаційне повідомлення «Оживає дух козацький» (Козіївська сільська бібліотека), літературна гра «Українське козацтво» (Мурафська сільська бібліотека), народознавча вікторина «Запорозька Січ» (Центральна дитяча бібліотека), історична година «З історії українського козацтва» (Костянтинівська міська бібліотека).

З 20 по 29 жовтня до дня визволення України від німецько – фашистських загарбників) відбулися: відкритий перегляд літератури «Очима болю і вустами гніву» (Водянська сільська бібліотека), книжково – ілюстративна виставка «Україна в полум’ї війни» (Центральна бібліотека), тематична полиця «Відлуння далеких літ» (Рябоконівський сільський філіал), відкритий перегляд літератури «В легенду подвиги їх перейдуть» (Колонтаївський сільський філіал), відкритий перегляд літератури «Україна в полум’ї війни» (Червонопрапорська сільська бібліотека), виставка – повернення «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» (Новоодеська сільська бібліотека, Пархомівська сільська бібліотека №2), тематична полиця «В боях за Україну» (Мирнянська сільська бібліотека), урок пам’яті «А слава не згасне, а пам’ять нетлінна» (Слобідський сільський філіал), виставка – пам’ять «У вогні палала рідна Україна» (Костянтинівська міська бібліотека, Чернещанський міський філіал), інформаційне повідомлення «У вогні палала рідна Україна» (В’язівська сільська бібліотека), урок мужності «Україна в полум’ї війни» (Городнянська сільська бібліотека), інформаційне повідомлення «Ваш подвиг житиме в віках» (Любівський сільський філіал), патріотична година «Переможний салют України» (Пархомівська сільська бібліотека №1), бесіда «Визволення України» (Каплунівська сільська бібліотека), урок мужності «У вогні палала Україна» (Володимирівська сільська бібліотека), відкритий перегляд літератури «Ви крок за кроком наближали переможну мить» (Мурафська сільська бібліотека), історичний екскурс «То рідної землі минула доля» (Маяківський сільський філіал), виставка – портрет «Герої війни – України герої» (Центральна дитяча бібліотека), урок історичної пам’яті «Низький уклін пам’яті минулого» (Рябоконівський сільський філіал).

Протягом жовтня відділом освіти райдержадміністрації проводилася підготовка закладів освіти до роботи в зимовий період.

Протягом І декади у загальноосвітніх навчальних закладах проведено заходи до Дня ветерана; 03 жовтня відбулося свято до Дня працівників освіти.

З 01 жовтня розпочато опалювальний сезон. у закладах освіти району.

01 жовтня на базі Краснокутського району відбувся обласний семінар для директорів позашкільних навчальних закладів.

01 жовтня проведено районний туристичний зліт у рамках дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

З 02 по 08 жовтня вивчено стан організації харчування дітей в 3-х дошкільних навчальних закладах.

З 01 по 15 жовтня здійснено оформлення замовлення на документи про базову загальну середню освіту та повну загальну середню освіту.

07 жовтня був проведений фестиваль ораторського мистецтва за темою «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!» серед учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

09 жовтня відбулися районні змагання з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 11 жовтня - районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

З 14 по 18 жовтня проведено осінні шкільні канікули; районні секційні засідання вчителів-предметників, районні педагогічні читання імені педагога-земляка ім. А.К.Матюхіна.

18 жовтня 2013 року проведені наради для керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району, відбулося засідання колегії відділу освіти.

23 жовтня проведено районний Конкурс знавців російської мови серед учнів 10–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Начальником та працівниками відділу освіти протягом місяця були здійснені тематичні моніторингові виїзди до навчальних закладів.

Начальником відділу освіти здійснювався особистий прийом громадян 07.10.2013, 14.10.2013, 21.10.2013, 28.10.2013.

Протягом жовтня проведено перевірку підготовки дошкільних навчальних закладів до зимового періоду, шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, заходи, присвячені річниці визволення України від фашистських загарбників, районні виставки робіт учнів і вихованців з різних творчих напрямів, внутрішкільні змагання малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини», шкільний етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, моніторингове дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах; продовжуються поглиблені профілактичні медичні огляди учнів навчальних закладів.

У відділі освіти та навчальних закладах району з 22 по 31 жовтня працівниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено комплексне вивчення стану роботи з питань реалізації державної політики у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації приймали активну участь в роботі районних комісій, нарадах, семінарах. Забезпечено підготовку звітів до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, районних служб, райдержадміністрації. Здійснювався особистий прийом громадян з питань соціального захисту населення.

На протязі місяця проводились внутрішні наради з питань діяльності управління, одна галузева нарада.

Протягом звітного періоду розглянуто 5 звернень від громадян, з них - 3 письмових з питань надання матеріальної допомоги.

Призначено державні допомоги та субсидії на житлово - комунальні послуги 1369 сім’ям району, субсидії на тверде паливо та скраплений газ 29.

Забезпечено обстеження матеріально - побутових умов проживання 508 сімей, які звернулись до конфліктної комісії з приводу надання державних допомог та субсидій.

Компенсації на продукти харчування, пільги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС нараховані 185 особам на суму 43,6 тис.грн., виплачені на суму 37,1 тис.грн., заборгованість складає 43,6 тис.грн.

Протягом звітного періоду видано 12 направлень інвалідам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами та засобів реабілітації. До центрального банку даних з проблем інвалідності внесено 32 індивідуальних програм інвалідів.

Безкоштовними ліками забезпечено 11 громадян постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС на суму 3008 грн.

Санаторно- курортним оздоровленням забезпечено 1 ветерана війни та 1 інваліда загального захворювання..

Проведений щомісячний моніторинг щодо питань оплати праці на підприємствах району, стану зайнятості населення району.

Колективно - договірним регулюванням охоплено 4238 осіб, що складає 97,1 % від загальної чисельності працюючих в районі. Проведені перевірки 3 підприємств з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

З метою своєчасного інформування населення про законодавчі зміни в наданні державних допомог, пільг та субсидій, забезпечено роботу «мобільного офісу». Протягом звітного періоду проведено 1 засідання комісії з питань легалізації робочих місць, 1 засідання комісії для вирішення конфліктних питань по наданню населенню субсидій та соціальної допомоги, 1 засідання комісії з надання адресної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам, 1 засідання спостережної комісії, 1 засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Керівники управління прийняли участь в районних заходах до Міжнародного Дня людей похилого віку.

Протягом місяця спеціалістами управління агропромислового розвитку проведено засідання Штабу з координації проведення комплексу збиральних та осінньо-польових робіт сільгосппідприємствами району у 2013 році.

Щоденно проводився збір та надання оперативної інформації по сільгосппідприємствах району, моніторинг ходу заготівлі кормів, підготовки тваринницьких приміщень до зимівлі, по виплаті заробітної плати по економічно активних підприємствах району, та по потребі в кредитних коштах .

Здані квартальні фінансові, статистичні звіти господарської діяльності управління агропромислового розвитку облдержадміністарції.

Проведений аналіз розвитку галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2012 року №246 «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету» та доручення Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22.05.2012 року №37-14-3-12/8770 приймаються реєстри фізичних осіб, які мають право на отримання дотацій за молодняк великої рогатої худоби від сільських, селищних рад та зводиться відомість на нарахування дотації на підтримку галузі тваринництва.

Надавалась інформація по розрахунках за оренду землі в 2013 році господарствами району.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації М.М. Добкіна від 08.02.2013 року №30 «Про проведення продовольчих ярмарків у м. Харків, районах і містах області » було забезпечено проведення ярмарків щосуботи у м. Харків та ярмарку 12 жовтня в смт. Краснокутськ.

Розглянуто 5 звернень громадян, надавалися довідки сільгосппідприємствам району, виконувалися доручення голови районної державної адміністрації, голови обласної державної адміністрації та надавалися звіти до відділів Департаменту агропромислового розвитку та листування з іншими установами.

У цілому протягом жовтня 2013 року сектором у справах молоді та спорту було проведено такі заходи: участь команди Краснокутського району в обласних змаганнях з шахів, волейболу (чоловіки) та баскетболу (чоловіки), проведення семінару-практикуму «Працевлаштування молоді», круглий стіл «Проблеми сучасної молоді».

До Департаменту у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації була надана інформація про виконання протокольного рішення від 09.09.2013 року «Про стан та перспективи розвитку дитячо-юнацького, резервного спорту у Харківській області», стосовно переліку введених в експлуатацію об’єктів, придбаного обладнання та реалізація інвестиційних програм за рахунок усіх джерел фінансування по Краснокутському районі станом, стосовно кількості дітей, охоплених оздоровленням та відпочинком у 2013 році.

Згідно розподілу Департаментом у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації було оздоровлено 2 дітей: 1 дитина в МДЦ «Артек» та в УДЦ «Молода гвардія».

Сектором за звітний період було надано 14 консультацій щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.

Протягом жовтня службою у справах дітей райдержадміністрації проводився прийом дітей, батьків, зацікавлених осіб (29 осіб).

Постійно ведеться обстеження дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах (9 сімей), всього за місяць було обстежено 2 сім’ї. Цим сім’ям надана консультативна допомога.

За жовтень спільно з відповідними підрозділами проведено 4 рейди по місцях концентрації молоді з метою виявлення і запобігання розвитку алкоголізму, наркоманії, СНІДу, злочинності, правопорушень серед дітей.

З дітьми, схильними до правопорушень, проводиться профілактична робота: індивідуальні бесіди, лекції .

У жовтні 2013 року проведено 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації на яких розглянуто 23 питання.

^ Сектором цивільного захисту райдержадміністрації в жовтні проведені організаційно-практичні заходи направлені на запобігання та попередження надзвичайних ситуацій на території району, а саме:

- підготовлено розпорядження голови районної державної адміністраціїї від 14.10.2013 року № 365 «Про заходи щодо беаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2013-2014 роках».

- розроблений та доведений до виконавців «План організаційних і практичних заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в Краснокутському районі у 2013-2014 роках».

- підготовлено розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.10.2013 року № 370 «Про утворення районного оперативного штабу з координації дій та органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств щодо вжиття невідкладних заходів із забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення населення, оперативного реагування на можливі надзвичайні стуації та події у період ускладнення погодних умов протягом зимового періоду 2013-2014 років».

- розроблений та доведений до виконавців «План організаційних та практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 2013-2014 років».

- проведено засідання районної комісії з організації проведення огляду-конкурсу захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) Краснокутського району.

- надані інформації на листи та запити облдержадміністрації, Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації, організацій і установ.

- надані термінові та строкові донесення до Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації відповідно до табеля термінових донесень.

Робота у секторі інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації проводилась відповідно до затвердженого плану основних заходів на жовтень 2013 року.

Було розглянуто 9 звернень громадян з питань житлово-комунального господарства.

Здійснено моніторинг стану надходження коштів та виконання робіт на об’єктах газифікації та об’єктах будівництва соціальної сфери. За звітний період кошти на об’єкти Краснокутського району відповідно до Угоди про співробітництво між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Харківської області до району не надходили.

Проводилась робота щодо моніторингу використання коштів та виконання робіт по будівництву, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району у 2013 році. Так, станом на 01 листопада 2013 року робіт по ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району виконано на 831,1 тис.грн., в тому числі: капітальний ремонт дороги смт Краснокутськ, вул. Куйбишева на суму - 327,4 тис.грн., капітальний ремонт дороги с. Колонтаїв, вул. Берегова на суму – 14,0 тис.грн., капітальний ремонт дороги с. Мурафа, вул. Свердлова на суму – 103,4 тис.грн., капітальний ремонт дороги с. Пархомівка, вул. Іванова на суму – 64,6 тис.грн., капітальний ремонт дороги смт Краснокутськ по вул. Перемоги на суму – 321,7 тис.грн.

Надано до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації інформацію щодо стану претензійно – позовної роботи по заборгованості населення та юридичних осіб та звіт про виконання Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за ЖКП», а також, інформацію про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств ЖКГ.

Здійснено моніторинг стану розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги.

15 жовтня 2013 року проведено засідання міжвідомчої комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії (електричну енергію, природній газ).

Протягом місяця проводився моніторинг та аналіз стану проходження опалювального сезону 2013/2014 років.

На розширеній апаратній нараді районної державної адміністрації, яка відбулася 16 жовтня, здійснено аналіз стану розрахунків споживачів Краснокутського району за енергоносії» та початку опалювального сезону. Інформація щодо рівня розрахунків споживачів району висвітлена на вебсайті Краснокутської районної державної адміністрації.

Підготовлено проект рішення сесії районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2013 року №274-VI «Про затвердження Переліку суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району».

Розпочато підготовку проектів рішень «Про хід виконання в 2013 році Програми поводження з твердими побутовими відходами по Краснокутському районі на 2011-2014 роки» та «Про хід виконання в 2012-2013 році Програми розвитку дорожнього комплексу Краснокутського району на 2012-2016 роки».

Проводилась робота щодо підготовки та висвітлення питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та апаратних нарадах райдержадміністрації.

Протягом місяця здійснювалося вивчення, розгляд та виконання розпоряджень, доручень та кореспонденції облдержадміністрації, райдержадміністрації та інших структур з безумовним дотриманням термінів їх виконання.

За жовтень 2013 року архівним відділом прийнято від громадян 47 запитів соціально – правового характеру, з них виконано 43 запитів та 4 запити знаходяться в стадії виконання.

Основною тематикою звернень громадян були питання щодо підтвердження трудового стажу та заробітної плати, земельних та житлово-майнових відносин та інші.

Регулярно проводився прийом громадян з особистих питань, надано 43 консультацій на звернення громадян та організацій.

З Пенсійного фонду в Краснокутському районі до архівного відділу надійшло 3 запита з питань надання архівних довідок про підтвердження факту роботи та нарахування заробітної плати для призначення, перерахунку пенсії.

Методичну та практичну допомогу з питань роботи архівного підрозділу надано в трьом сільським радам району, а саме Краснокутській, Пархомівській та Костянтинівській. Відповідальним працівникам роз’яснені правила складання описів справ та номенклатур справ.

Протягом жовтня 2013 року розглянуті і направлені номенклатури справ на 2014 рік Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської селищної ради на погодження до експертно-перевіряльної комісії ДАХО.

Протягом місяця в архівосховищі проведено картонування 120 справ, прибирання кімнат, знепилення документів та контроль за температурно-вологісним режимом.


Керівник апарату

районної державної адміністрації С.В.Назарова

Моцик 3 11 60
Схожі:

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи