Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року icon

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року
Скачати 335.82 Kb.
НазваВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року
Дата конвертації02.03.2014
Розмір335.82 Kb.
ТипВиконання плану

Голові районної

державної адміністрації

В.М. Ечкенку
ЗВІТ


про виконання плану основних заходів

Краснокутської районної державної адміністрації

за серпень 2013 року


Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації до облдержадміністрації підготовлені календарний план заходів, які будуть проводитися в Краснокутському районі протягом вересня 2013 року. Підготовлені тижневі плани заходів райдержадміністрації.

Щопонеділка забезпечено проведення апаратних нарад у голови райдержадміністрації.

Згідно графіка підготовлено та організовано проведення 3 розширених апаратних нарад, на яких розглянуто 10 питань.

28 серпня 2013 року проведено спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району на якому були розглянуті планові питання:

- про підсумки роботи навчальних закладів за 2012-2013 навчальний рік та визначення пріоритетних завдань на 2013-2014 навчальний рік;

- про підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років;

- про роботу відділу Держземагентства у Краснокутському районі Харківської області щодо стану виконання Програми раціонального використання земель на 2012 рік;

У порядку контролю:

- про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 27 березня 2013 року «Про стан роботи з кадрами та дотримання вимог чинного законодавства про державну службу і боротьбу з корупцією в райдержадміністрації у 2012 році»;

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Протягом місяця готувались вітальні листівки з нагоди відзначення днів народження керівників установ, організацій району та області.

Підготовлений план роботи апарату райдержадміністрації на вересень 2013 року.

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про перебування голови районної державної адміністрації.

Підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації від 22.08.2013 №280 «Про нагородження грамотою Краснокутської районної державної адміністрації з нагоди Дня Незалежності України», розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 21.08.2013 №279/34 «Про нагородження грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради з нагоди Дня Незалежності України», розпорядження від 27.08.2013 №286/37 «Про нагородження грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради», розпорядження від 27.08.2013 №387/38 «Про нагородження грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради».

В серпні 2013 року робота відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу» та інших нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом серпня 2013 року були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області.

-звіт про призначених та звільнених керівників територіальних органів від 27.08.2013 року № 03-30/3094,

- про запобігання корупції серед державних службовців від 23.05.2013 № 03-32/3075;

-звіт про попит на робочу силу від 23.08.2013 № 03-33/3076;

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 23.08.2013 року № 03-32/3074;

-звіт про наявність вакантних посад до облдержадміністрації від 23.08.2013 року № 03-30/3073;

-звіт про зміни облікових даних державних службовців ІV – VII та ІІІ категорії районної державної адміністрації до Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації від 23.08.2013 року № 03-32/3072, від 23.08.2013 року № 03-30/3071.

02 серпня проведено засідання Ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації та прийняті відповідні рішення, які доведені до управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації.

07 серпня проведена розширена апаратна нарада, на якій розглянуто питання «Про внесення змін до закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

В районній державній адміністрації проводиться постійна робота, спрямована на вдосконалення кадрової політики, забезпечення державної служби кваліфікованими кадрами, здатними вирішувати важливі питання економічного і соціального розвитку району.

На протязі серпня пройшли стажування при призначенні на вищі посади два державних службовця та при призначені на посаду державного службовця проходить стажування одна особа.

02 серпня 2013 року відповідно до чинного законодавства призначено спеціаліста ІІ категорії відділу організаційної апарату роботи районної державної адміністрації.

09 серпня 2013 року звільнено завідувача сектору інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації відповідно до пункту 1 статті 36 КЗпП України.

10, 17 та 24 серпня 2013 року в районній газеті «Промінь» надруковано оголошення проведення конкурсів на заміщення вакантних посад: спеціаліста І категорії відділу фінансово – господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до трьох річного віку), спеціаліста І категорії служби у справах дітей районної державної адміністрації (тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до трьох річного віку), спеціаліста ІІ категорії архівного відділу районної державної адміністрації та спеціаліста ІІ категорії сектору інфраструктури, житлово - комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації

За серпень 2013 року видано 62 розпоряджень голови райдержадміністрації із них по особовому складу 37, розпоряджень по відпустках 22, по відрядженнях працівників 3,

Продовжувалася робота по веденню комп’ютерної бази даних в системі «Картка».

На протязі серпня 2013 року надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах райдержадміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників райдержадміністрації на 2013 рік.

На протязі серпня вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства (переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

За серпень місяць 2013 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 167 листів, що на 5 листів менше, ніж за серпень 2012 року, в тому числі: з облдержадміністрації -104; (за відповідний період минулого року 122); в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 12; (16); доручень голови облдержадміністрації - 7 (6 ); районних організацій - 32 (29 ); інші організації за межами району - 28 (28); електронною поштою - 76 (102).

За звітний період прийнято 62 розпорядження голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 42 розпорядження). За результатами апаратних нарад та розширених апаратних нарад оформлено 7 протоколів та видано 1 доручення голови райдержадміністрації. Копії розпоряджень голови райдержадміністрації в установлений термін загальним відділом було направлено до обласної державної адміністрації. Також, щомісяця до 25 числа копії розпоряджень голови райдержадміністрації та реєстр розпоряджень направляються направлені до прокуратури Краснокутського району.

За звітний період загальним відділом оформлено протокол спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно - господарського активу району. Копії розпоряджень голови райдержадміністрації та протокол спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району в установлений термін загальним відділом відправлені в облдержадміністрацію.

Вихідної кореспонденціїї з райдержадміністрації відправлено за звітний період 553 листа, інформацій, звітів, що на 186 листів більше відповідного періоду минулого року.

В серпні місяці засідань експертної комісії районної державної адміністрації не було.

За серпень 2013 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації взято на контроль 5 доручень голови обласної державної адміністрації. Розпоряджень голови районної державної адміністрації - 4, доручень -1.

Всього довгострокових документів, які надійшли за серпень -18.

В цілому в райдержадміністрації створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації щоп'ятниці готувались листи - нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації. Також, кожного понеділка на апаратній нараді у голови райдержадміністрації сектором контролю доповідається про стан роботи з контрольними документами на наступний тиждень.

На протязі серпня 2013 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювався прийом громадян з правових питань.

Всього було прийнято 6 осіб, яким було надано консультації та роз’яснення з приводу заявлених ними питань.

Крім цього, юридичним сектором розглядались заяви, звернення і скарги громадян і керівників підприємств, установ, організацій.

Всього було розглянуто та надано відповіді по 7 зверненнях, скаргах і заявах.

Також юридичним сектором було здійснено перевірку відповідності нормам чинного законодавства та завізовано 62 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Крім цього, завідувач юридичного сектору особисто приймав участь в судових засіданнях по розгляду справ в різних судах та в роботі консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (комісії, групи).

Всього було прийнято участь у 16 засіданнях.

Протягом місяця проводилась робота по підготовці додаткових угод до договорів оренди землі. Були направлені листи до суб’єктів господарювання з пропозицією змінити умови договорів.

На виконання розпорядження голови Харківської облдержадміністрації від 18.12.2012 №730 направлено до облдержадміністраціїї на погодження 1 проект розпорядження голови райдержадміністрації.

^ Сектором по роботі зі зверненнями громадян протягом серпня проводився прийом звернень громадян та запитів на інформацію. До районної державної адміністрації у серпні надійшло 40 письмових звернень громадян та 3 запити на публічну інформацію.

Протягом місяця було розглянуто, оформлено та відправлено 33 відповіді заявникам та 3 відповіді на запит на публічну інформацію.

Згідно затвердженого графіку за серпень керівництвом райдержадміністрації було проведено 5 особистих прийомів. Виїзні прийоми відбулися у Олексіївській, Мурафській, Любівській, Козіївській, Каплунівській та Качалівській сільських радах. На особистих та виїзних прийомах побувало 17 громадян. Під час проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації прийнято 5 письмових звернень. 5 питань, що порушувалися громадянами на прийомах було вирішено на місці, 5 взято на контроль, по іншим – керівництвом райдержадміністрації були надані роз’яснення та рекомендації.

Щопонеділка сектором по роботі зі зверненнями громадян надавалася інформація до облдержадміністрації щодо дотримання особистих та виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації.

У серпні місяці 39 звернень знято з контролю.

До 05 серпня був підготовлений статистичний звіт обліку звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за серпень місяць 2013 року.

Згідно затвердженого графіку у серпні місяці здійснено перевірку вивчення стилю, форм і методів роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації у відділі освіти районної державної адміністрації. За результатами перевірки підготовлено довідку та рекомендації керівнику відділу щодо покращення роботи із зверненнями громадян.

З метою виявлення конкретних проблем, що турбують мешканців населених пунктів району керівництвом районної державної адміністрації протягом серпня 2013 року проведено 6 зустрічей з жителями с. Олексіївка, с. Городне, с. Каплунівка, с. Любівка, с. Мирне, с. Качалівка.

Протягом серпня місяця проводилася робота щодо оприлюднення публічної інформації, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація, всього оприлюднено 121 документ. З них 51 розпорядження голови районної державної адміністрації.

На протязі місяця до системи обліку публічної інформації внесено 104 документи, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація.

На протязі серпня 2013 року робота відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету міністрів України « Про порядок обчислення середньої заробітної плати», «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», «Про ведення касових операцій», інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, розпоряджень голови райдержадміністрації та голови облдержадміністрації

У серпні 2013 року були підготовлені та здані всі місячні звіти до управління державної казначейської служби у Краснокутському районі, районному відділу статистики, Пенсійному фонду, фінансовому управлінню Краснокутської райдержадміністрації та іншим. Вчасно, без затримки, була нарахована та виплачена заробітна плата за серпень 2013 року працівникам райдержадміністрації.

На протязі місяця здійснювалася проплата обов’язкових платежів та здійснювалися розподіли бюджетних коштів по місцевому та державному бюджетах між отримувачами та розпорядниками нижчого рівня, надавались різні довідки особам, які звертались до відділу. Щоденно здійснювалися облік та упорядкування банківських, касових та меморіальних документів.

Відповідно до плану роботи відділу забезпечені належні умови роботи з комп’ютерного набору та тиражування проектів службових документів районної державної адміністрації.

На протязі серпня місяця 2013 року робота сектору масових комунікацій апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів, які відбувалися в районі та участі в масових заходах з залученням громадськості району.

За серпень місяць 2013 року діяльність політичних партій та громадських організацій району була пасивною, окрім діяльності політичних партій та громадських організацій району, яка була спрямована до участі в масових заходах, що проводились на території району.

На протязі серпня місяця проводився прийом громадян, представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та релігійних громад. Одночасно аналізувався банк даних про діяльність політичних партій, громадських організацій, релігійних громад та профспілок на території району.

Стан суспільно – політичної ситуації в районі припустимо оцінити, як стабільний, виразних проявів боротьби між партіями, громадськими організаціями, коаліціями та релігійними громадами не простежувалось.

За даними районного управління юстиції станом на 01.08.2013 в районі зареєстровано 58 районних організацій політичних партій з них найбільш впливовими в Краснокутському районі є Партія Регіонів, ВО «Батьківщина», КПУ, «Наша Україна», партія «Удар».

В Краснокутському районі діє 37 громадських організацій. Найбільш активну співпрацю з районної державною адміністрацією проводять такі громадські організації, як Рада Краснокутської районної організації ветеранів, Краснокутська районна організація «Союз Чорнобиль України», Спілка ветеранів Афганців Краснокутського району «Пам'ять».

На території Краснокутського району діють 24 релігійні громади, в тому числі 11- Української православної церкви, 1- Української автокефальної православної церкви, 5- євангельських християн – баптистів, 5- євангельських християн – п’ятидесятників, 2- свідків єгових.

На протязі серпня місяця сектором надавалась методична допомога управлінням, відділам райдержадміністрації, відповідним службам, районним установам, сільським та селищним радам.

На виконання указу Президента України від 19 жовтня 2012 року № 604 «Про заходи до 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років». З метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ушанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, на території Краснокутського району з 17 серпня по 20 серпня відбулася Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» Символи естафети: копія Прапору Перемоги у Великій Вітчизняній війні та капсула з землею з місць боїв урочисто передавалися кожній сільській, селищній раді, де на центральних пам’ятниках загиблим воїнам проводилися урочисті мітинги присвячені цій події.

На території Краснокутського району були проведенні заходи з нагоди Дня Державного Прапора, 22-ї річниці Незалежності України та 90 – річниці створення Краснокутського району.

Протягом серпня місяця готувались звіти до Харківської обласної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації.

Проводився аналіз публікацій в пресі щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації, сільських та селищних рад. Готувалися матеріали для районних ЗМІ про заходи до знаменних дат.

На протязі серпня місяця сектором проводилася організація напрямків роботи щодо реалізації у регіонах соціальних ініціатив Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, вирішення питань громадян, що зверталися до Глави держави у рамках проекту «Діалог з країною», забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави, модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Постійно проводилася робота з керівниками установ та організацій району, щодо покращення передплати контрольних республіканських видань, обласних видань, районної газети «Промінь» на 2013 рік.

На протязі серпня місяця 2013 року робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз обстановки з профілактики злочинності та правопорушень в районі, контроль за виконанням заходів забезпечення режиму секретності щодо охорони державної таємниці в районній державній адміністрації, проведення заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району.

15 серпня комісією Краснокутської районної державної адміністрації проведено перевірку готовності запасного пункту управління до роботи у особливий період.

15 серпня було проведено заняття з працівниками сільських, селищних рад відповідальних за проведення заходів з мобілізаційної підготовки на тему: «Задачі пункту збору сільської ради, його склад, обов’язки посадових осіб. Порядок роботи пункту збору сільської ради. Ведення необхідної документації».

16 серпня організовано проведення засідання міжвідомчої координаційно-методичної Ради з правової освіти населення при районній державній адміністрації, на якому було розглянуто питання: «Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 09.11.2012 № 635/2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році» підготовлено розпорядження голови районної державної адміністрації від 13.08.2013 № 260 «Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2013 року».

Основні зусилля сектору були зосереджені на проведенні заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району відповідно до доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.04.2011 №01-16/3015 за підсумками селекторної наради від 22.04.2011 з питання «Про стан виконання Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

На виконання Указів Президента України від 17 лютого 2001 року № 101 «Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення» та №683/2002 «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади» сектор проводить свою роботу в напрямку оборонної та мобілізаційної роботи.

Відділом ведення^ Державного реєстру виборці апарату Краснокутської райдержадміністрації за серпень 2013 року була проведена слідуюча робота:

- відомості поновлення бази даних Реєстру внесені та оброблені в повному обсязі - 25 шт., застарілі відомості поновлення відсутні;

- забезпечено взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань внесення змін та доповнень до бази даних Державного реєстру;

- надавалася консультативна та практична допомога персоналу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань ведення Державного реєстру виборців;

- оперативно виконувалися поточні доручення, розпорядження Секретаріату Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації;

- підтримується в актуальному стані інформація про відділ на офіційному WEB – сайті розпорядника „Державний реєстр виборців”;

- одержані дані в порядку періодичного поновлення персональних даних виборців своєчасно вносились до бази даних реєстру виборців;

- направлено до районного сектору Головного управління Державної міграційної служби 2 запити для встановлення достовірності даних 11 виборців та усунення кратних включень у кількості – 1 громадянин, які своєчасно опрацьовані;

- в повному обсязі оброблено звіт – аналіз розбіжностей, виявлених при обробці відомостей отриманих від органів юстиції та Державної міграційної служби - 12 громадян;

- сформовано та опрацьовано 3 ініціативні відомості на переадресування 2 виборців іншими ВВДРВ та виборців, які вибули з обліку відділу та 1 виборця на зміну ідентифікаційних даних, 9 на включення до реєстру;

- сформовано та включено в звернення до Розпорядника Реєстру 61 чоловік, внесено змін до Реєстру - 204, включено - 18, відмовлено включень та внесення змін до Реєстру - 22, включено до наказів - 223, змін відхилено - 1, всього опрацьовано 312 виборців.

Згідно плану організаційної і контрольно - економічної роботи фінансового управління райдержадміністрації на серпень 2013 року управлінням проведено 4 наради у начальника управління. На всіх нарадах були визначені завдання на поточний тиждень та підведені підсумки роботи за минулий тиждень.

^ З метою підвищення кваліфікації працівників проведено 2 заняття по вивченню законодавчих актів.

За даними Звіту про виконання місцевих бюджетів, наданого Управлінням державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області проведений аналіз виконання зведеного бюджету району за січень - липень 2013 року з інформуванням районної державної адміністрації та районної ради. Надана інформація відділу економічного розвитку і торгівліі. Щоденно здійснювався контроль за надходженнями до місцевих бюджетів.

Забезпечений контроль за надходженням субвенції з Державного бюджету на виплату допомог сім’ям з дітьми, адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, допомоги при усиновленні дитини, допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, виплату населенню пільг та житлових субсидій населенню.

Одержані кошти субвенції своєчасно перераховані Управлінню соціального захисту населення.

Забезпечений контроль електронного зв”язку, програмне забезпечення, обробка інформації, отриманої від УДКС в Краснокутському районі Харківської області, Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, райдержадміністрації.

Підготовлений проект рішення районної ради від 14 серпня 2013 року “Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього, затвердженого рішенням районної ради від 24 грудня 2013 року (зі змінами).

Забезпечено надання Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, районній державній адміністрації, районній раді, Управлінню державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області, іншим установам, організаціям необхідної інформації з питань складання і виконання бюджету.

Протягом серпня 2013 року відділом економічного розвитку і торгівлі вживалися заходи щодо безумовного виконання планів роботи Краснокутської районної державної адміністрації. Всі заплановані заходи виконані.

До Департаменту економіки і міжнародних відносин направлені інформації: про провадження господарської діяльності з переробки, металургійної переробки металобрухту, кольорових і чорних металів; для розміщення на сторінках «Соціально-економічного атласу Харківської області»; про підвищення рівня виконавської дисципліни у сфері зовнішніх зносин; про створення центрів надання адміністративних послуг; щодо використання коштів усіх рівнів бюджету: на будівництво, реконструкцію, ремонт об’єктів району, про стан організації районною державною адміністрацією пасажирських перевезень на приміських маршрутах.

Співробітники відділу економічного розвитку і торгівлі брали участь у підготовці експозиції району на Великому Слобожанському ярмарку.

Підготовлені проекти розпоряджень голови райдержадміністрації: «Про затвердження Положення про конкурсний комітет з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району», «Про затвердження складу конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району», «Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району».

У серпні 2013 року розпочата процедура ліквідації юридичної особи. У зв’язку з цим були оповіщені всі фонди та організації, з якими укладені угоди про співпрацю. Готуються справи для передачі правонаступнику при ліквідації юридичної особи.

Також протягом місяця здійснювався збір інформації щодо залучення іноземних інвестицій для реалізації програми місцевого і регіонального розвитку. Була підготовлена та надана до відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації інформація по виконанню Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та інформація для якісного наповнення даних підсистеми обліку державних службовців єдиної державної комп’ютерної системи «Картка». Надавалася консультативно-методична допомога органам місцевого самоврядування, бюджетним організаціям району з питань державних закупівель, з питань регуляторної політики.

Відповідно до Закону України «Про металобрухт» на території району проводився контроль заготівлі брухту та відходів чорних та кольорових металів. Шляхом аналізу виконання маршрутів, підготовки інформації й розгляду звернень громадян відбувався контроль за дотриманням Закону України «Про автомобільний транспорт» по перевізникам на приміських маршрутах в частині дотримання умов перевезення визнаних «Замовником».

Протягом серпня 2013 року сектором культури, методичним центром районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи надано практичну та методичну допомогу клубним установам та бібліотекам по підготовці та проведенню культурно – масових заходів.

Протягом звітного періоду до Департаменту культури і туризму обласної державної адміністрації надавалася інформація та звітність про проведені культурно – масові заходи, поповнення та стан матеріально – технічної бази, фінансовий стан галузі, роботу закладів культури в осінньо – зимовий період та ін. Щопонеділка проводилися галузеві наради та виробничі наради з керівниками структурних підрозділів сектору, також згідно графіку особистого прийому щосереди та щоп’ятниці проводився особистий прийом громадян.

На виконання плану роботи сектору культури та клубних закладів району протягом серпня 2013 року у Краснокутському районі відбулося 20 культурно – мистецьких заходів, зокрема, 07 серпня проведено дитяче свято «Країна казок» (Дублянський сільський клуб). З 21 по 24 серпня дня Державного прапора та 22 – річниці незалежності України в сільських клубах і Будинках культури відбулися свята, святкові концерти, літературно – музичні композиції та розважальні програми.

23 серпня на центральній площі селища проведені урочистості присвячені 70 – й річниці визволення Краснокутщини від німецько – фашистських загарбників, 90 – й річниці створення Краснокутського району, 22 – ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України, а саме: урочиста частина (привітання керівництва району, нагородження тощо), святковий концерт, який складався з ІІІ блоків (І блок – дитячий блок, ІІ – концерт О.Добронравова, ІІІ – концерт гурту «Релакс»). Також цього дня проведений районний конкурс серед сільських та селищних рад Краснокутського району, на кращий коровай та сніп. Конкурс складався з творчої презентації сільських та селищних рад Краснокутського району, короваю та снопу з урожаю 2013 року (І місце – Краснокутська селищна рада; ІІ місце – Любівська сільська рада; ІІІ місце – Козіївська сільська рада).

В серпні 2013 року районним Будинком культури на базі Городнянського сільського Будинку культури відбулося 3 кінопокази Кількість присутніх – 93 громадян.

Протягом звітного періоду районним Будинком культури проведено 6 заходів. Загальна кількість відвідувачів – 2314 громадян.

У серпні бібліотеками Краснокутського району проводилися до 100 –річчя з дня смерті Лесі Українки, української поетеси книжково-ілюстративна виставка «Багатогранність легендарної постаті» (Центральна бібліотека), вечір поезії «На перехресті долі» (Л.Українка) (Колонтаївський сільський філіал), книжково – ілюстративна виставка «Джерела могутнього таланту» (Л.Українка) (Олексіївська сільська бібліотека), книжкова виставка «Світоч української літератури» (Любівський сільський філіал), літературний вечір «На крилах Лесиних пісень» (Слобідський сільський філіал), відкритий перегляд літератури «Лесин віночок» (Червонопрапорська сільська бібліотека), вечір – портрет «Обернуся в легенду» (Л.Українка) (Костянтинівська міська бібліотека), літературна година «Донька Прометея» (Володимирівська сільська бібліотека).

До дня Державного прапора та 22 – річниці незалежності України проведено: тематична полиця «Прапор України – національна святиня» (Чернещанський сільський філіал), «Наш стяг у золоті й блакиті» (Любівський сільський філіал), пізнавальна година «Наш стяг у золоті й блакиті» (В’язівська сільська бібліотека), година цікавих повідомлень «Державна символіка – гордість України» (Слобідський сільський філіал), бесіда «Символи держави – гордість нації» (Олексіївська сільська бібліотека), виставка – експозиція «Тризуб і Прапор – символи держави» (Червонопрапорська сільська бібліотека), година повідомлень «Державні символи України» (Центральна бібліотека), бесіда «Прапор – символ держави» (Качалівський сільський філіал), інформаційний список літератури «Мальовнича моя Україна» (центральна дитяча бібліотека), книжково – ілюстративні виставки «Ти одна і неподільна, Україно моя вільна!» (Дублянська сільська бібліотека), «Україна: шлях у майбутнє» (Любівський сільський філіал), «У серці Україна і у слові, одна єдина, рідна для усіх» (центральна бібліотека, Козіївська сільська бібліотека), «Звешся величаво Україною, земле зачарована моя» (Володимирівська сільська бібліотека), «Пам’ять серця» (Костянтинівська міська бібліотека), «Моя земля – це незалежна Україна» (Олексіївська сільська бібліотека, Городнянська сільська бібліотека), відкриті перегляди літератури «Моя земля – це незалежна Україна» (Мурафська сільська бібліотека), «В боях за Харківщину» (Любівський сільський філіал), година краєзнавства «Історія мого села» (Каплунівська сільська бібліотека), усний журнал «Я і моя Батьківщина» (Качалівський сільський філіал), інформаційна година «Моя країна – це незалежна Україна» (Водянська сільська бібліотека), пізнавальна година «Тризуб і Прапор: символи держави» (Володимирівська сільська бібліотека), бесіда «Про Державний Прапор України» (Маяківський сільський філіал), усний журнал «Прапор України – символ віри» (Водянська сільська бібліотека), пізнавальна година «Наш стяг у золоті й блакиті» (Дублянська сільська бібліотека), вікторина «Моя країна – незалежна Україна» (Центральна бібліотека), бесіда «Моя земля – це незалежна Україна» (Каплунівська сільська бібліотека), історичний круїз «Живи та міцній наша державо» (Козіївська сільська бібліотека), літературно – музична композиція «Краю волошковий – краю незрівнянний» (Колонтаївський сільський філіал),

літературна композиція «Моя земля – це незалежна Україна» (Чернещанський сільський філіал), поетичний альбом «Тріпоче на вітру наш нескоримий стяг» (Основ’янський сільський філіал).

До 70 – річчя визволення Краснокутщини) оформлені відкриті перегляди літератури «Полум’яні сторінки історії рідної Краснокутщини» (Дублянська сільська бібліотека), «В боях за наше місто» (Маяківський сільський філіал), книжково-ілюстративна виставка «То рідної землі минула доля» (Новоодеська сільська бібліотека), відкритий перегляд літератури «Очима болю і вустами гніву» (Водянська сільська бібліотека), історичний екскурс «На лінії вогню» (Качалівський сільський філіал), тематична полиця «Відлуння війни, відлуння в серцях» (Олексіївська сільська бібліотека), бібліографічний огляд літератури «Літопис рідної землі» (Чернещанський сільський філіал).

В серпні 2013 року записалося нових читачів по Краснокутській ЦБС – 549 чол., відвідало бібліотеки – 3737 чол., видано літератури – 16140 примірників.

Протягом серпня відділом освіти райдержадміністрації проводилася підготовка закладів освіти до роботи в новому 2013/2014 н.р. та в осінньо-зимовий період.

У дошкільних навчальних закладах організовано оздоровчу кампанію.

З 05 по 08 серпня 2013 року районною комісією проведено огляд готовності навчальних закладів до роботи в 2013/2014 навчальному році.

З 20 по 22 серпня 2013 року проведено засідання районної тарифікаційної комісії.

23-31.08.2013 організовано інтернет-конференцію для батьків, діти яких з 1 вересня 2013 року почнуть навчання в 2-х і 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів, на порталі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

З 26 по 30 серпня 2013 року працівники освіти району взяли участь в обласних секційних засіданнях з відповідних напрямів роботи у межах обласної педагогічної декади.

29 серпня 2013 року проведено районну педагогічну конференцію педагогічних працівників району, відділу освіти, методичної служби, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань з визначення завдань і основних напрямків роботи на 2013/2014 навчальний рік, секційні засідання учителів - предметників.

30 серпня 2013 року в навчальних закладах проведені педагогічні наради і зустрічі вчителів з учнями та їх батьками.

Начальником та працівниками відділу освіти протягом місяця були здійснені виїзди до навчальних закладів з метою здійснення моніторингу їх діяльності та підготовки до роботи в 2013/2014 навчальному році.

Протягом серпня проведено експертизу проектів робочих навчальних планів та планів роботи навчальних закладів на 2013/2014 навчальний рік; комплектування навчальних закладів педагогічними працівниками з відповідною фаховою освітою; організований набір учнів до 1-х та 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації приймали активну участь в роботі районних комісій, нарадах. Забезпечено підготовку звітів до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, районних служб, райдержадміністрації. Здійснювався особистий прийом громадян з питань соціального захисту населення.

На протязі місяця проводились внутрішні наради з питань діяльності управління.

Протягом звітного періоду розглянуто 13 звернень від громадян, з них - 11 письмових з питань надання матеріальної допомоги.

Призначено державні допомоги 305 сім’ям району, субсидії на тверде паливо та скраплений газ призначені на суму 2420,3 тис.грн, профінансовані на суму 2403,1 тис. грн., заборгованість складає 17,2 тис.грн.

Компенсації на продукти харчування, пільги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС нараховані 185 особам на суму 42,3 тис.грн., виплачені на суму 42,6 тис.грн., заборгованість складає 49,5 тис.грн.

Матеріальну допомогу за рахунок коштів районного бюджету отримали 5 малозабезпечених осіб на суму 1,0 тис.грн., за рахунок коштів державного бюджету - 1 малозабезпечена особа на суму 0,4 тис.грн.

Протягом звітного періоду видано 12 направлень інвалідам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами та засобів реабілітації. До центрального банку даних з проблем інвалідності внесено 28 індивідуальних програм інвалідів.

Безкоштовними ліками забезпечено 6 громадян постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС на суму 1426 грн.

Санаторно - курортним оздоровленням забезпечено 3 інвалідів та 3 дітей потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Проведений щомісячний моніторинг щодо питань оплати праці на підприємствах району, стану зайнятості населення району.

Колективно - договірним регулюванням охоплено 4233 осіб, що складає 97 % від загальної чисельності працюючих в районі. Проведені перевірки 2 підприємств з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

З метою своєчасного інформування населення про законодавчі зміни в наданні державних допомог, пільг та субсидій, забезпечено роботу „мобільного офісу ”. В районній газеті здійснено публікацію 2 інформаційно - роз’яснювальних матеріалів з питань соціального захисту населення.. Протягом звітного періоду проведено 1 засідання тимчасової комісії з питань погашення заробітної плати та інших соціальних виплат, 1 засідання комісії для вирішення конфліктних питань по наданню населенню субсидій та соціальної допомоги та 1 засідання комісії з надання адресної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам, 1 засідання спостережної комісії, 1 засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Спеціалісти управління приймали участь у відзначенні Дня Партизанської Слави, проведенні інших районних заходів.

Спеціалістами управління агропромислового розвитку протягом серпня проведено роботу з керівниками сільськогосподарських підприємств з переробки сільськогосподарської продукції щодо прийняття невідкладних мір по попередженню виникнення пожеж на об’єктах в період підготовки та збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.

Щоденно проводився збір та надання оперативної інформації по сільськогосподарських підприємствах району. Проведений моніторинг рівня закупівельних цін на молоко, яке закуплене від сільськогосподарських підприємств та господарств населення, виплати заробітної плати по сільськогосподарських підприємствах району.

Розроблені технологічні потреби матеріально-технічних ресурсів на період проведення збирання зернових культур. Протягом місяця здійснювався постійний контроль за ходом заготівлі кормів в сільськогосподарських підприємствах району.

Проведений моніторинг закупки техніки по господарствах району, про кількість прийнятих документів для виплати дотацій фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби.

16 серпня з керівниками сільськогосподарських підприємств була проведена нарада по підсумках збирання ранніх зернових культур та розробки структури посівних площ на 2014 рік.

Надавалась інформація по розрахунках за оренду землі в 2013 році господарствам району.

Здано до Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації звітність по тваринництву.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 року №246 «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету» та доручення Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22.05.2012 року № 37-14-3-12/8770 надано до Департаменту агропромислового розвитку відомість на нарахування дотацій за молодняк великої рогатої худоби в сумі 49500 грн.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації М.М. Добкіна від 08.02.2013 року № 30 «Про проведення продовольчих ярмарків у м. Харків, районах і містах області» було забезпечено проведення ярмарків щосуботи у м. Харків та два ярмарки 10 та 17 серпня у смт. Краснокутськ.

Підготовлені матеріали на засідання комісій, селекторні та апаратні наради.

Розроблені, затверджені та доведені до відома керівників господарств заходи щодо стабілізації та розвитку галузі тваринництва в господарствах Краснокутського району.

^ Сектором у справах молоді та спорту протягом серпня 2013 року до Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації була надана інформація про діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, оперативна інформація про перебіг літньої оздоровчої кампанії 2013 року, про роботу МТЗ станом на 25 серпня 2013 року, план заходів щодо організації та проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку, направлений лист у обласну федерацію футболу про стан справ в команді ФК «Краснокутськ». Було проведено засідання оргкомітету по підготовці до Дня фізичної культури та спорту.

Протягом звітного періоду згідно розподілу путівок Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації 6 дітей пільгових категорій району були оздоровлені, а саме: 2 дитини в санаторії «Таврія», 2 дітей в ДЗОЗ «Літня школа Бойка», 2 дитини в ДЗОЗ «Гвоздика».

У серпні 2013 року до відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації направлено 2 пакети документів на отримання почесного звання України «Мати – героїня».

У серпні 2013 року було надано 6 консультацій щодо продовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї.
Станом на 01.09.2013 р. сектором було видано 496 посвідчення дітям з багатодітних сімей та 243 посвідчення батькам з багатодітних сімей.

Протягом серпня службою у справах дітей райдержадміністрації проводився прийом дітей, батьків, зацікавлених осіб (12 осіб).

Постійно ведеться обстеження дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах (8 сімей), всього за місяць було обстежено 1 сім’ю. Цим сім’ям надана консультативна допомога.

За серпень спільно з відповідними підрозділами проведено 4 рейди по місцях концентрації молоді з метою виявлення і запобігання розвитку алкоголізму, наркоманії, СНІДу, злочинності, правопорушень серед дітей.

У серпні 2013 року пройшло до влаштування до ДБСТ родини Мартиненків 2 дітей, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування та ДБСТ Безкоровайної Л.І. та Гусейнова В.А. – 2 дітей, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування.

З дітьми, схильними до правопорушень, проводиться профілактична робота: індивідуальні бесіди, лекції .

07 серпня 2013 року проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянуто 9 питання.

Сектором цивільного захисту райдержадміністрації в серпні місяці 2013 року проведені організаційно-практичні заходи направлені на запобігання та попередження надзвичайних ситуацій на території району а саме:

Проводився контроль за станом виконання плану організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2013 року та плану організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у літній період 2013 року.

Підготовлено розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.08.13 року № 281 «Про створення комісії для проведення перевірки та оновлення касет оповіщення, що знаходяться в черговій зміні цеху ТП №18 (смт. Краснокутськ) Харківської філії ПАТ «Укртелеком».

Розроблений та затверджений Комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки у Краснокутському районі в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

Підготовлено накази голови районної державної адміністрації - начальника цивільного захисту району з питань цивільного захисту.

Підготовлені плани реагування районної ланки ТП ЄДС на надзвичайні ситуації.

Надані термінові та строкові донесення до Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації відповідно до табеля термінових донесень.

Згідно Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» видача документів дозвільного характеру здійснювалась за принципом організаційної єдності, виключно в Дозвільному центрі.

За серпень 2013 року до державного адміністратора звернувся 1 суб’єкт господарювання по якому видано документ дозвільного характеру.

Всі дозвільні документи занесені до журналу обліку/реєстрації заяв та документів, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, які подає суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа державному адміністратору.

Відповідно до плану роботи дозвільного центру постійно здійснювалась консультативно-методична допомога:

- місцевим дозвільним органам з питань виконання Закону України від 06 вересня 2005 року № 2806 - IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства економіки розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року № 28 «Про затвердження положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання»; постанови КМУ від 21.05.2009 року №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»; Закону України від 19 травня 2011 року № 3392-VI «Про перелік документів дозвільного характеру»;

- суб’єктам господарювання з питань видачі документів дозвільного характеру.

Забезпечено щомісячний моніторинг діяльності дозвільного центру з наданням відповідної звітності до Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Сектором інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва у серпні розглянуто 11 звернень громадян з питань житлово-комунального господарства.

Здійснено моніторинг стану надходження коштів та виконання робіт на об’єктах газифікації та об’єктах будівництва соціальної сфери. За звітний період кошти на об’єкти Краснокутського району відповідно до Угоди про співробітництво між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Харківської області до району не надходили.

Проводилась робота щодо моніторингу використання коштів та виконання робіт по будівництву, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району у 2013 році. Так, станом на 01 вересня 2013 року робіт по ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району виконано на 709,4 тис.грн., в тому числі: капітальні ремонти дороги смт Краснокутськ, вул. Куйбишева на суму - 327,4 тис.грн., дороги с. Колонтаїв, вул. Берегова на суму – 14,0 тис.грн., дороги с. Мурафа, вул. Свердлова на суму – 103,4 тис.грн., дороги с. Пархомівка, вул. Іванова на суму – 64,6 тис.грн., дороги смт Краснокутськ по вул. Перемоги на суму – 200,0 тис.грн.

Надано до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації інформацію щодо стану претензійно – позовної роботи по заборгованості населення та юридичних осіб та звіт про виконання Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за ЖКП», а також, інформацію про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств ЖКГ.

Здійснено моніторинг стану розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги.

19 серпня 2013 року проведено засідання міжвідомчої комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії (електричну енергію, природній газ).

Інформація щодо рівня розрахунків споживачів району висвітлена на вебсайті Краснокутської районної державної адміністрації.

Підготовлено та надано відділу економічного розвитку Краснокутської районної державної адміністрації пропозиції про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району на 2013 рік.

Проводився моніторинг та аналіз стану підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Краснокутського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013/2014 років.

Проводилась робота щодо підготовки та висвітлення питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та апаратних нарадах райдержадміністрації.

^ Сектором містобудування та архітектури у серпні розглянуто 4 звернення громадян з питань комунального господарства, житлової політики, земельних відносин.

Щопонеділка та на протязі усього місяця у секторі проводився прийом громадян, на якому було прийнято 42 громадян.

Особливу увагу було направлено на реалізацію програми з оновлення та розроблення містобудівної документації, а саме визначити основні етапи з розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів та їх фінансування, починаючи з 2012 року до 2015 року.

Надавалася інформація до управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, а саме звіт Краснокутського району Харківської області щодо актуалізації містобудівної документації на регіональному та місцевих рівнях та щодо введення житла в експлуатацію та перелік забудовників по Краснокутському району.

Проведено аналіз виконання: Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у Краснокутському районі на 2011-2015 роки; районної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2016 роки.

Протягом серпня 2013 року до архівного відділу звернулося 39 громадян району.

Надійшло 4 запити з Пенсійного фонду в Краснокутському районі з питань надання архівних довідок про підтвердження факту роботи та нарахування заробітної плати для призначення, перерахунку пенсії.

Протягом серпня 2013 року зареєстровано 25 заяв, переважна кількість яких складають заяви з питань щодо нарахування заробітної плати – 15 заяв, підтвердження факту роботи громадян - 10 заяв. Виготовлено і видано громадянам 30 архівних довідок.

Архівним відділом було надано методичну та практичну допомогу з питань роботи архівного підрозділу в двох сільських радах району, а саме у В`язівській та Олексіївській. Відповідальним працівникам роз’яснені правила складання описів справ.

Протягом серпня 2013 року розглянуто і направлено на затвердження Харківською обласною ЕПК експертні висновки, описи справ постійного зберігання (продовження) за 1991-2012 роки на 101 од.зб, описи справ з особового складу 2000-2012 роки на 34 од.зб, Краснокутського міжрайонного управління водного господарства.

Протягом серпня 2013 року в архівосховищі проводились слідуючі види робіт : перевірка наявності справ у фондах архіву; картонування справ; санітарні дні;


Керівник апарату

райдержадміністрації С.В. Назарова

Моцик 3 11 60
Схожі:

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи