Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 icon

Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90
НазваВиконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90
Сторінка1/4
Дата конвертації02.03.2014
Розмір0.51 Mb.
ТипВиконання плану роботи
  1   2   3   4

Першому заступнику голови районної державної адміністрації

В.В.Яременку
З В І Т

про виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.03.201№ 90

Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами з питань організаційно-правової роботи органів державної влади, Регламентом районної державної адміністрації та відповідно до плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.03.2013 № 90 зусилля Краснокутської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших, наданих державою, а також делегованих районною радою, повноважень.

Завдяки постійній координації роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів виконавчої влади вирішувалися найважливіші питання життєдіяльності району. Особлива увага приділялася покращанню соціально-економічних показників району, розвитку малого бізнесу, розв’язанню соціальних проблем інвалідів, ветеранів війни і праці, забезпеченню функціонування житлово-комунального господарства району, поліпшенню санітарного стану населених пунктів району.

Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації протягом ІІ кварталу 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Планом роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року заплановано до виконання 472 питань. Заплановані заходи, що були передбачені планом роботи райдержадміністрації виконані.

Планом було передбачено 158 питань з перевірки виконання раніше прийнятих рішень, в тому числі з перевірки виконання Законів України – 54, актів Президента України – 17, актів Уряду –41, розпоряджень голови обласної державної адміністрації –17, розпоряджень голови районної державної адміністрації - 23, інші документи –6.

В ІІ кварталі 2013 року робота відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації гідно плану було підготовлено всі необхідні матеріали і організаційно забезпечено проведення 1 спільного засіданння колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району на якому розглянуті питання:

планові питання: про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району за І квартал 2013 року; про підсумки проведення опалювального сезону 2012-2013 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років; про внесення змін до списку осіб, які рекомендуються для участі в конкурсному відборі на навчання в Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Харківський національний економічний університет у 2013 році, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2012 року №400.

-у порядку контролю: про хід виконання рішення спільного засіданя колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 23 січня 2013 року «Про підсумки роботи з контрольними документами, які надійшли до райдержадміністрації за 2012 рік»; про хід виконаня рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 23 січня 2013 року «Про підсумки роботи з контрольними документами, які надійшли до районної державної адміністрації за 2012 рік»;

Було забезпечено проведення 8 розширених апаратних нарад у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, відповідних керівників підприємств, установ та організацій району, на яких розглянуто 32 питання. За їх наслідками головою райдержадміністрації видано відповідні доручення, вживаються заходи щодо їх виконання у встановлені строки.

Підготовлено необхідні матеріали та забезпечено проведення 11 апаратних нарад у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників відділів, завідувачів секторів апарату райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Всього головою райдержадміністрації у ІІ кварталі 2013 року було прийнято 214 розпорядження, з них: 85 розпоряджень з основної діяльності, 129 - з кадрових питань.

Щомісяця та щотижня готувалися плани основних заходів, які будуть проводитися управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації. Здійснювався упереджувальний контроль за підготовкою до їх проведення.

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про місце перебування голови районної державної адміністрації.

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Підготовлений плани роботи апарату райдержадміністрації на ІІІ квартал 2013 року.

Відповідно до розпорядження глови райдержадміністрації від 20.12.2013 №444 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» 6 травня 2013 року, згідно графіку, проведено перевірку виконавчого комітету Краснокутської селищної ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

22 травня 2013 року було організовано та проведено семінар-нараду з начальниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань планування роботи, кадрової роботи, дотримання Інструкції з діловодства, про стан складання та удосконалення номенклатури справ, про стан роботи щодо запобігання та протидії корупції , про дотримання Законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації» .

27 червня 2013 року проведено нараду у керівника апарату за підсумками роботи апарату райдержадміністрації у ІІ кварталі 2013 року та про розгляд довідок про роботу апаратів райдержадміністрацій області.

Підготовлені матеріали до організаційного відділу облдержадміністрації для присвоєння почесного звання „Мати-героїня” 2 громадянкам Краснокутського району.

Протягом кварталу підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації: від 25.06.2013 №181 «Про затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2013 року».

Спільно з районною радою підготовлені розпорядження: від 23.04.2013 №116/16 «Про нагородження Катасонової Т.Я.», від 13.05.2013 №139/17 «Про нагородження працівників Краснокутського міжрайонного управління водного господарства», від 15.05.2013 №144/19 «Про нагородження працівників культури району», від 18.05.2013 №148/20 «Про нагородження грамотами працівників районної державної адміністрації та районної ради переможців районних конкурсів «Учитель року-2013», «Кращий учень року-2013 та районного фестивалю «Вихователь року-2013»», від 21.05.2013 №153/21 «Про нагородження грамотами районної державної адміністрації та районної ради», від 27.05.2013 №156/23 «Про нагородження працівників редакції Краснокутської районної газети «Промінь»», від 13.06.2013 №170/26 «Про нагородження працівників Комунального закладу охорони здоров'я «Краснокутська районна лікарня»»», від 19.06.2013 №176/28 «Про нагородження до Дня державної служби», від 27.06.2013 №183/30 «Про нагородження до Дня Конституції України».

Проводилась спільна з районною радою робота щодо підготовки матеріалів з питань, що розглядаються на сесіях ради та засіданнях постійних комісій ради.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 20.12.2012 №444 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» перевірено виконкоми Колонтаївської сільської та Краснокутської селищної рад. За наслідками перевірки виконкому надані ата акт перевірки.

Протягом звітного періоду було перевірено роботу усіх консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації за ІІ квартал 2013 року. Всього в райдержадміністрації створено і працюють станом на 01.07.2013 53 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, персональний склад яких постійно підтримується в актуальному стані. Засідання проводяться згідно з відповідними положеннями.

Щоквартально відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації узагальнюється інформація щодо їх діяльності, кількості проведення засідань.

В районній державній адміністрації постійно здійснюються заходи щодо надання роботі з кадрами системного планового характеру.

У квітні-червні 2013 року робота відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання закону України «Про державну службу» та інших нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом ІІ кварталу були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області.

-про запобігання корупції серед державних службовців від 26.04.2013 року № 03-28/1467; від 29.05.2013 року № 03-28/1830; від 27.06.2013 року № 03-28/2228;

-звіт про наявність вільних робочих місць від 26.04.2013 року № 03-33/1411; від 26.05.2013 року № 03-33/1801, від 27.06.2013 року № 03-33/2227,

-звіт про прийнятих працівників від 26.04.2013 року № 03-33/1466;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 24.04.2013 року № 03-30/1445, від 28.05.2013 року № 03-30/1805;від 25.06.2013 року № 03-30/2175,.

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 24.04.2013 року № 03-32/1446; від 28.05.2013 року № 03-32/1804, від 25.06.2013 року № 03-32/2171,

- звіт про заплановане вивільнення працівників від 25.04.2013 року № 03-33/1463;

-звіт про призначених та звільнених керівників територіальних органів від 24.04.2013 року № 03-30/1413; від 28.05.2013 року № 03-30/1812; від 21.06.2013 року № 03-30/2148,

- звіт про зміни облікових даних державних службовців ІV – VII та ІІІ категорії районної державної адміністрації до Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації від 24.04.2013 року №03-32/1416, від 24.04.2013 року № 03-30/1417, від 28.05.2013 року № 03-32/1813, від 28.05.2013 року № 03-30/1814, від 25.06.2013 року № 03-32/2170, від 25.06.2013 року № 03-30/2173,

- звіт про відомості про осіб, які закінчили навчання в Харківському регіональному інституті державного управління при Президентові України та відомості про магістрів державного управління, які працюють в районній державній адміністрації, із зазначенням їх просування по службі від 08.04.2013 року №03-30/1231, від 07.06.2013 року №03-32/1872,

-звіт про звільнення та працевлаштування чи переведення випускників магістратур державного управління та державної служби від 10.06.2013 року № 03-32/1988,

-звіт про закордонні відрядження працівників райдержадміністрації від 25.06.2013 року № 03-30/2172,

-звіт про фінансову дисципліну від 25.06.2013 року № 03-30/2169,

-звіт про стан кадрової роботи за І півріччя 2013 року від 21.06.2013 року № 03-30/2059 та інші.

В квітні 2013 року в районній державній адміністрації проведено І Тур Всеукраїнського конкурс «Кращий державний службовець».

Щомісячно проводилися семінари – наради з працівниками апарату, відділів та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації на яких розглядалися питання застосування законодавства про засади запобігання і протидії корупції.

Проведена спеціальна перевірка відомостей випускника магістратури Хар РІ НАДУ при Президентові України Бабаєвої Ірини Олексіївни, яка призначена на посаду спеціаліста І категорії служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Проведено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії економічного аналізу і соціального розвитку відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до трьох річного віку.)

Надана методична допомога в оформленні документів учасникам конкурсу Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

16 травня відділом кадрової роботи апарату районної державної адміністрації було здійснено перевірку кадрової роботи та дотримання вимог чинного законодавства Краснокутської селищної ради.

Проведено засідання ради по роботі з кадрами при райдержадміністрації, протокол № 02 від 20 травня 2013 року, де розглянуті питання про підсумки формування кадрового резерву на посади державних службовців в апараті райдержадміністрації, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації на 2012 рік, звіт Каліберди С.О., начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про стан кадрової роботи в управлінні; про стан дотримання законодавства України щодо запобігання проявам корупції серед державних службовців в 2013 році.

Підготовлено пакет документів до районного ради з пропозицією присвоєння звання «Почесний громадянин Краснокутського району» Нікітенку М.П.

Проводилася робота по стажуванню на посадах державних службовців працівників райдержадміністрації та проходженню практики студентів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (Яхно Н.О.).

Продовжувалася робота по направленню працівників райдержадміністрації на курси підвищення кваліфікації в Хар РІ НАДУ при Президентові України. – Ечкенко В.М., Павлюк Т.М., Каліберда С.О., Назарова С.В.

Підготовлені документи до обласної державної адміністрації для внесення змін для зарахування до кадрового резерву на посаду першого заступника голови районної державної адміністрації – Павлюк Тетяни Михайлівни, заступника начальника – начальника бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації.

Підготовлені документи для вступу в магістратуру державного управління Хар РІ НАДУ при Президентові України Каліберди С.О. та Павлюк Т.М., та в магістратуру державної служби Харківського Національного економічного університету Дубинки О.Л.

Проведено прийом документів від конкурсантів для участі в конкурсному відборі на вакантну посаду – спеціаліста ІІ категорії відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

Проведено роботу по внесенню змін до штатного розпису апарату районної державної адміністрації з відділом кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації та Департаменту фінансів обласної держаної адміністрації (ліквідація посад – державного реєстратора та водія відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації та введення нових посад в штатний розпис апарату РДА).

Підготовлено розпорядження голови районної державної адміністрації про утворення центру надання адміністративних послуг у відділі економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації та перезатверджений розподіл обов»язків між головою районної державної адміністрації та його заступниками та керівником апарату районної державної адміністрації.

За ІІ квартал 2013 року видано 129 розпоряджень голови райдержадміністрації, із них по особовому складу 59, розпоряджень по відпустках 54, по відрядженю працівників 13, з адміністративно-господарських питань -3.

Продовжувалася робота ведення комп’ютерної бази даних в системі «Картка».

На протязі квітня 2013 року надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах районної державної адміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників районної державної адміністрації на 2013 рік.

На протязі кварталу вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства ( переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

За ІІ квартал 2013 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 822 листа, що на 100 листів більше, ніж за ІІ квартал 2012 року, в тому числі: з облдержадміністрації – 427; (за відповідний період минулого року 376), в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 34; (39 ), доручень голови облдержадміністрації – 12 (18), районних організацій – 109 ; ( на 119 менше минулого року), інші організації за межами району – 119;( на 23 більше минулого року), електронною поштою – 386; ( 324).

За звітний період прийнято 85 розпоряджень голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 96 розпоряджень). За результатами апаратних нарад оформлено 4 доручення голови та заступників райдержадміністрації. Всі доручення поставлено на контроль. За звітний період загальним відділом оформлено 1 протокол спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району та 19 протоколів апаратних нарад. Примірники розпоряджень та протоколи колегій щомісячно відправляються в облдержадміністрацію на перевірку.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено 1123 листа, інформацій, звітів, що на 145 більше, ніж за відповідний період 2012 року.

Загальним відділом апарату районної державної адміністрації проведено експертизу цінностей за 2009-2011 роки, підготовлено описи справ постійного зберігання та описи справ з особового складу за 2009-2011 роки для передачі до районного архіву для подальшого зберігання.

Загальним відділом апарату закінчено роботу по підготовці розпоряджень голови райдержадміністрації за 2012 рік до постійного зберігання.

Робота архівного підрозділу загального відділу апарату райдержадміністрації в ІІ кварталі 2013 року здійснювалась згідно графіка, затвердженого керівником апарату райдержадміністрації.

Згідно графіка перевірок делегованих повноважень районною державною адміністрацією на ІІ квартал 2013 року загальним відділом було проведено перевірку стану ведення діловодства та службового листування виконкому Краснокутської селищної ради, сектору цивільного захисту райдержадміністрації та сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації та надано практичну допомогу.

Протягом ІІ кварталу 2013 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації здійснювався оперативно-технічний контроль за термінами виконання 95 документа. А саме: 70 -документів органів влади вищого рівня, із них: 10 -розпоряджень голови обласної державної адміністрації, 5 -доручень голови обласної державної адміністрації, 7 -розпоряджень голови районної державної адміністрації та 3 -доручень голови райдержадміністрації.

За звітний період утримувався на контролі 62 довгостроковий документ. А саме: 4- розпорядження та 2- доручення голови обласної державної адміністрації, 6-розпоряджень та 1- доручення голови районної державної адміністрації. Решта контрольних документів, це були листи від органів влади вищого рівня.

За звітний період було знято з контролю 33 документів: 1 -розпорядження голови облдержадміністраціїї, 5- доручення голови облдержадміністрації, 2-розпорядження голови районної державної адміністрації та 1- доручення голови райдержадміністрації, решта - це листи від органів влади вищого рівня.

В цілому в райдержадміністрації створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів.

Окрім того, сектором контролю апарату районної державної адміністрації щомісячно готується довідка голові райдержадміністрації щодо аналізу стану виконавської дисципліни у відділах, управліннях та структурних підрозділах районної державної адміністрації за минулий місяць 2013 року.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації щоп'ятниці готувались листи - нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації. Також, кожного понеділка на апаратній нараді у голови райдержадміністрації сектором контролю доповідається про стан роботи з контрольними документами на наступний тиждень.

Робота сектору по роботі зі зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації у звітному періоді проводилась відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», іншими директивними документами, що регламентують цю роботу.

Протягом ІІ кварталу 2013 року до райдержадміністрації надійшло 131 звернення громадян, із них особистому прийомі 36 звернень.

У зверненнях громадян було порушено 141 питання. Найчастіше надходять звернення з питань аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства, соціального захисту.

Особлива увага приділялась розгляду звернень найменш соціально захищених верств населення, вишукувались можливості надання їм консультативної та матеріальної допомоги.

Соціальна інформація, яка присутня у зверненнях громадян, має велике значення для поліпшення роботи державних органів, а тому протягом звітного періоду проводився щомісячний аналіз та узагальнення звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації.

Керівництвом Краснокутської райдержадміністрації здійснювались особисті та виїзні прийоми громадян. За ІІ квартал 2013 року на прийомах у голови та заступників райдержадміністрації під час проведення особистих прийомів побувало 36 громадян.

Протягом ІІ кварталу 2013 року вживались заходи з удосконалення роботи з розгляду звернень та прийому громадян щодо надання безкоштовної правової допомоги відповідно до затвердженого графіку. Надана безкоштовна правова допомога 38 громадянам. Для забезпечення обліку громадян, що звернулись до юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, ведеться відповідний журнал.

Протягом ІІ кварталу керівництвом райдержадміністрації систематично проводилися телефонні «гарячі лінії».

Протягом ІІ кварталу 2013 року проведено 3 засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Керівництвом райдержадміністрації протягом ІІ кварталу 2013 року проведено 6 зустрічей з населенням Мурафської, Пархомівської, Козіївської, Рябоконівської сільських та Костянтинівської селищної рад з метою виявлення конкретних проблем, що турбують мешканців населених пунктів району.

Особлива увага приділяється виконанню вимог ст.20 Закону України «Про звернення громадян» щодо дотримання термінів розгляду звернень. У звітному періоді випадків порушення терміну розгляду звернень не було.

Протягом ІІ кварталу здійснювалися перевірки стану роботи зі зверненнями громадян в управліннях, відділах райдержадміністрації і делегованих повноважень в органах місцевого самоврядування. За звітній період проведено 3 перевірки стану роботи із зверненнями громадян в Краснокутській селищній раді, в секторі цивільного захисту та у секторі у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Відповідно розробленого Графіку передачі публічної інформації структкрними підрозділами районної державної адміністрації до сектору по роботі зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації, який затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.11.2012 № 375 «Про систему обліку публічної інформації розпорядником, якої є Краснокутська районна державна адміністрація» управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації систематично надається публічна інформація. До системи обліку публічної інформації протягом ІІ кварталу внесено 297 документів, розпорядником яких є Краснокутська районна державна адміністрація.

На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації розроблено структуру розділу сторінки та забезпечено розміщення інформації щодо організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом IІ кварталу до райдержадміністрації надійшло 8 запитів на інформацію. Протягом 5 робочих днів було надано змістовні відповіді.

З метою інформування населення про роботу щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній газеті «Промінь» від 18 травня 2013 року №39-40 розміщено матеріал «Прозорість та відкритість райдержадміністрації».

3 червня 2013 року проведено семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями сільських, селищних рад про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом ІІ кварталу сектором по роботі зі зверненнями громадян проводилася робота щодо розміщення публічної інформації на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

До
  1   2   3   4Схожі:

Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2013 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2013 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconВиконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319
Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconВиконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 22. 06. 2012 №204
Краснокутської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на І квартал 2012 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на І квартал 2014 року
Відповідно п. 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconВиконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року
Положення про колегію, яке затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2011 р. №514. Розпорядженням голови...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90 iconРозпорядження від 29 березня 2013 року №58 Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на другий квартал 2013 року
«Про затвердження плану роботи обласної державної адміністрації на другий квартал 2013 року», регламенту районної державної адміністрації,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи