Україна краснокутська районна державна адміністрація icon

Україна краснокутська районна державна адміністрація
Скачати 74.08 Kb.
НазваУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Дата конвертації02.03.2014
Розмір74.08 Kb.
ТипДокументи
УКРАЇНА


КРАСНОКУТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


62002, Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92

Е- mail: Krasnkutskarda@rambler.ruНачальнику відділу з питань запобігання і виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації

Мухарю В.В.

№ від 23.12.2013 _ № 03-28/4989

на № 01-44/4900 від 26.07.2010

Про роботу з питання запобігання і

протидії корупції в районній державній

адміністрації станом на 26.12.2013 року


В Краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, Законів України „Про засади запобігання і протидії корупції“, „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Плану заходів з реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру, Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату районної державної адміністрації у запобіганні корупційним проявам серед державних службовців, покращення стану виконавської дисципліни, виконання посадових обов’язків.

Організаційна та роз’яснювальна робота щодо запобігання проявам корупції в районній державній адміністрації проводиться постійно і має системний характер.

На належному рівні забезпечується виконання Плану заходів щодо усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.

На належному рівні забезпечується  виконання розроблених заходів щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади,  які затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 січня 2011 року № 08.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 09 грудня 2013 року № 450 затверджено План заходів стосовно реалізації в районній державній адміністрації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2014 рік, яке перебуває на контролі виконання у відділі кадрової роботи апарату районної державної адміністрації. Дане розпорядження доведено до всіх структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» до обласної державної адміністрації подано на погодження та затвердження штатний розпис апарату районної державної адміністрації, який буде введено з 01 січня 2014 року, в якому в межах загальної чисельності апарату районної державної адміністрації передбачено посаду особи з питань запобігання та виявлення корупції в апараті районної державної адміністрації.

З метою попередження посадових злочинів та інших правопорушень, пов’язаних із службовою діяльністю працівників райдержадміністрації, здійснюється комплекс заходів, які розпочинаються з проведення прозорого відбору кандидатів на державну службу, ознайомлення із положеннями  нормативно-правових актів з питань державної служби та боротьби з корупцією, в тому числі в частині обмежень, пов’язаних з проходженням державної служби.

У відповідності з вимогами пункту 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. N 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в обов’язковому порядку друкується в районній газеті „Промінь” та розміщується на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

В грудні 2013 року конкурсною комісією районної державної адміністрації проведено іспит на заміщення вакантної просади начальника відділу маркетингу продукції рослинництва, тваринництва та матеріально технічних ресурсів управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

З кандидатами на зайняття вакантних посад державних службовців проведені   співбесіди щодо знання вимог антикорупційного законодавства, ознайомлення  із спеціальними обмеженнями, встановленими для осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

На виконання Указу Президента України від 25 січня 2013 року № 33 «Про організацію порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» копії документів переможця конкурсу надіслані для проведення спецперевірки.

У відповідності з вимогами Закону України «Про державну службу» на протязі грудня 2013 року проходить стажування на посаді державного службовця державний службовець територіального органу державної влади, який за результатами стажування та шляхом переведення ( без проведення спец перевірки) буде призначений на посаду державного службовця районної державної адміністрації.

12 грудня 2013 року провідний спеціаліст юридичного сектору апарату районної державної адміністрації та спеціаліст І категорії відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації підвищили кваліфікацію на тематичному семінарі «Актуальні питання державної служби» в Харківській обласній державній адміністрації.

20 грудня 2013 року з державними службовцями апарату районної державної адміністрації, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації проведено повтороно семінар – нараду на тему «Урегулювання конфлікту інтересів та здійснення заходів щодо урегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення».

На протязі грудня 2013 року в районній державній адміністрації оновлені профілі професійної компетентності посад державної служби та мінімальні вимоги до рівня професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття цієї посади.

Закінчено роботу по формуванню кадрового на посади державних службовців районної державної адміністрації на 2014 рік відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року № 199.

В грудні 2013 року всіх державних службовців апарату районної державної адміністрації під підпис ознайомлено із пам»яткою щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Забезпечується контроль за погодженням призначення та звільнення з посад керівників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, урядових органів державного управління, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади.

Протягом звітного періоду здійснювалася юридична експертиза всіх проектів нормативно – правових актів, організаційно – розпорядчих документів, що видаються в районній державній адміністрації. Під час проведення юридичної експертизи проектів розпоряджень, чинників, які б сприяли чи могли б сприяти вчиненню корупційних правопорушень не виявлено; службових розслідувань (перевірок) з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційних порушень або не виконанню вимог антикорупційного законодавства не проводилось.

Важливим профілактичним заходом щодо запобігання проявам корупції в районній державній адміністрації є підвищення рівня обізнаності та правової освіти державних службовців.

Юридичним сектором апарату районної державної адміністрації систематично проводяться роз’яснення законодавства з метою підвищення рівня правової культури і правової самосвідомості державних службовців, поглиблення знань для виконання завдань професійної діяльності, активізації роботи по попередженню проявів корупції та постійно проводиться правова експертиза проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації.

В кожному випуску районної газети «Промінь» розміщується інформація з актуальних питань економічного і соціального розвитку Краснокутського району, роботи райдержадміністрації, відповіді на звернення громадян тощо. На офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації створено веб-сторінку райдержадміністрації. Представники районної газети „Промінь” постійно обов’язково запрошуються на засідання колегій та щотижневі апаратні наради, які оприлюднюють результати їх роботи в газеті.

Для більш широкого інформування населення про діяльність райдержадміністрації на веб-сайті постійно оновлюється інформація щодо соціально-економічного розвитку району, анонсується проведення роботи у певні дні, надаються для ознайомлення відповідні документи.

Питання запобігання і протидії корупції регулярно розглядаються на робочих нарадах у голови райдержадміністрації, щопонеділка головою райдержадміністрації  на щотижневих апаратних нарадах постійно акцентується  увага начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів про відповідальність керівників за невжиття заходів щодо боротьби з корупцією, а також на безумовне  виконання законів України ”Про засади запобігання і протидії корупції”,  ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення”   та інших нормативних актів.

Державні службовці у повсякденній роботі дотримуються Загальних правил поведінки державних службовців, Законів України „Про державну службу” та „Про засади запобіганні і протидії корупції”.

На виконання Закону України „Про звернення громадян”, актів Президента України та Кабінету Міністрів України стосовно забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення вживаються заходи щодо підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення всебічного розгляду порушених у них питань, оперативного їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян. Введено в практику роботи проведення керівництвом райдержадміністрації виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Прийоми громадян (в тому числі виїзні) здійснюються відповідно до затверджених графіків за попереднім записом, що сприяє детальному вивченню суті порушених у зверненнях питань. Громадяни мають можливість оперативно отримати повну відповідь або роз’яснення щодо вирішення порушених проблем безпосередньо під час прийому. Оголошення про заплановані прийоми громадян, результати їх проведення та розгляду звернень публікуються у засобах масової інформації. Згідно затверджених графіків прийому громадян у голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації щотижнево визначені дні прийому громадян. Особисті прийоми громадян здійснюють також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Питання щодо роботи із зверненнями громадян знаходяться на постійному контролі в райдержадміністрації.

Відповідно до плану роботи райдержадміністрації затверджено графік роботи гарячої лінії - спілкування керівництва районної державної адміністрації з населенням району, яка працює згідно затвердженого графіка.

На адресу райдержадміністрації з боку правоохоронних органів інформації про допущені державними службовцями та іншими особами, уповноваженими на виконання функцій держави правопорушення не надходили.

Постанови суду про притягання до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення державних службовців не надходили.


Голова районної

державної адміністрації В.М. Ечкенко


Ніколаєнко 3 13 01
Схожі:

Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація харківської області фінансове управління
Карла Маркса, 1, смт. Краснокутськ, Харківська обл., 62002, тел./факс: (05756)3-14-18
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна близнюківська районна державна адміністрація
Кабінету Міністрів України від 28. 11. 2011року №1240, районна державна адміністрація повідомляє, що за травень 2012 року в апараті...
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Відповідно до протоколів засідань Координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей (протокол №5-7) вирішили...
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна острозька районна державна адміністрація відділ освіти
Острозька районна державна адміністрація відділ освіти вул. Татарська, 92, м. Острог, 35800, тел./факс (03654) 2-22-92, e-mail
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconКраснокутська районна державна адміністрація
Про створення експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconКраснокутська районна державна адміністрація
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16. 07. 2010 року №227
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconЗразок запиту на інформацію
Харківська обл., Краснокутський район, смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса 1, Краснокутська районна державна адміністрація
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи