Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року icon

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року
Скачати 366.21 Kb.
НазваВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року
Дата конвертації01.08.2013
Розмір366.21 Kb.
ТипВиконання плану

Голові

районної державної адміністрації

В. М. Ечкенку
ЗВІТ


про виконання плану основних заходів

Краснокутської районної державної адміністрації

за травень 2013 року


Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації до облдержадміністрації підготовлені календарний план заходів, які будуть проводитися в Краснокутському районі протягом червня 2013 року. Підготовлені тижневі плани заходів райдержадміністрації.

Щопонеділка забезпечено проведення апаратних нарад у голови райдержадміністрації.

Згідно графіка підготовлено та організовано проведення 2 розширених апаратних нарад, на яких розглянуто 9 питань, за результатами підготовлені доручення голови райдержадміністрації.

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Протягом місяця готувались вітальні листівки з нагоди відзначення днів народження керівників установ, організацій району та області.

Підготовлені план роботи райдержадміністрації та план роботи апарату райдержадміністрації на червень 2013 року.

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про перебування голови районної державної адміністрації.

Підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 13.05.2013 №139/17 «Про нагородження працівників Краснокутського міжрайонного управління водного господарства», 16.05.2013 №144/19 «Про нагородження працівників культури району», 18.05.2013 №148/20 «Про нагородження грамотами районної державної адміністрації та районної ради переможців районних конкурсів «Учитель року – 2013» та районного фестивалю «Вихователь року – 2013», 21.05.2013 №153/21 «Про нагородження грамотами районної державної адміністрації та районної ради», 27.05.2013 №156/23 «Про нагородження працівників редакції Краснокутської районної газети «Промінь», розпорядження голови районної державної адміністрації 14.05.2013 №142 «Про утворення районної Робочої групи з питань організаційного забезпечення роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

В районній державній адміністрації постійно здійснюються заходи щодо надання роботі з кадрами системного планового характеру.

У травні 2013 року робота відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації була спрямована на виконання законів України „Про державну службу ”, „Про засади запобіганні і протидії корупції ” та інших нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом травня 2013 року були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області.

- про запобігання корупції серед державних службовців від 29.05.2013 № 03-28/1830;

-звіт про наявність вільних робочих місць від 26.05.2013 № 03-33/1801;

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 28.05.2013 року №03-32/1804;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 28.05.2013 року № 03-30/1805;

-звіт про призначених та звільнених керівників територіальних органів від 28.05.2013 року № 03-30/1812;

-звіт про зміни облікових даних державних службовців ІV – VII та ІІІ категорії районної державної адміністрації до Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації від 28.05.2013 року №03-32/1813, від 28.05.2013 року № 03-30/1814;

В травні після проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії сектору економічного аналізу і соціального розвитку відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, документи переможця конкурсу направлені для проведення спецперевірки.

16 травня відділом кадрової роботи апарату районної державної адміністрації було здійснено перевірку кадрової роботи та дотримання вимог чинного законодавства Краснокутської селищної ради.

20 травня 2013 року проведено засідання Ради по роботі з кадрами, при районній державній адміністрації, де розглядалось питання та прийнято відповідне рішення про організацію роботи щодо запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації.

29 травня 2013 року проведено семінар – нараду з працівниками апарату відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, спеціалістами управлінь та відділів районної державної адміністрації на тему «Правила етичної поведінки».

У відповідності з вимогами чинного законодавства звільнено заступника голови районної державної адміністрації, та надані документи на погодження призначення іншого кандидата, який перебував в кадровому резерві на зазначену посаду.

На виконання листа управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 19.04.2013 року № 126/ТО1912-13 в районній газеті „Промінь” опубліковані окремі позиційні матеріали «Завдання, визначені у Національному плані дій на 2013 рік – виконуються».На офіційному веб – сайті районної державної адміністрації розміщений вищезазначений позиційний матеріал.

В травні проведено семінар – нараду з працівниками апарату відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, спеціалістами управлінь та відділів районної державної адміністрації на тему «Ведення кадрового діловодства в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах районної державної адміністрації».

За травень 2013 року видано 38 розпоряджень голови районної державної адміністрації із них по особовому складу 21, розпоряджень по відпустках 12, розпоряджень по відрядженнях працівників 5, розпорядження з адміністративно - господарських питань не видавалися.

Продовжувалася робота ведення комп’ютерної бази даних в системі “Картка”.

На протязі травня 2013 року надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах районної державної адміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників районної державної адміністрації на 2013 рік.

На протязі травня вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства ( переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

Відповідно до плану роботи відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації всі заплановані заходи виконані в установлені терміни.

За травень місяць 2013 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 262 листа, що на 22 листа більше, ніж за травень 2012 року, в тому числі:

- з облдержадміністрації -121;(за відповідний період минулого року 108)

в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 12; (10)

доручень голови облдержадміністрації - 3 (7 )

- районних організацій - 36 (25 );

- інші організації за межами району - 55 (43);

- електронною поштою - 122; ( 109).

За звітний період прийнято 34 розпорядження голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 20 розпоряджень). За результатами апаратних нарад та розширених апаратних нарад оформлено 6 протоколів та 1 доручення голови райдержадміністрації та заступників голови. Копії розпоряджень голови райдержадміністрації в установлений термін загальним відділом було направлено до обласної державної адміністрації. Також, щомісяця до 25 числа копії розпоряджень голови райдержадміністрації та реєстр розпоряджень направляються направлені до прокуратури Краснокутського району.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено за звітний період 349 листів, інформацій, звітів, що на 23 листа більше відповідного періоду минулого року.

Загальним відділом апарату районної державної адміністрації проведено експертизу цінностей за 2009-2011 роки, підготовлено описи справ постійного зберігання та описи справ з особового складу за 2009-2011 роки для передачі до районного архіву для подальшого зберігання.

Робота архівного підрозділу загального відділу апарату райдержадміністрації в травні місяці здійснювалась згідно графіка, затвердженого керівником апарату райдержадміністрації.

В травні місяці було проведено одне засідання експертної комісії районної державної адміністрації щодо вирішення питання про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду смт Краснокутська по державному реєстратору, про схвалення номенклатури справ сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації на 2013 рік та про схвалення номенклатури справ сектору цивільного захисту райдержадміністрації на 2013 рік.

Загальним відділом апарату закінчено роботу по підготовці розпоряджень голови райдержадміністрації за 2012 рік до постійного зберігання.

На виконання вимог Указу Президента України від 26 липня 2005 року №1132/2005 „Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України” та з метою забезпечення своєчасного виконання указів, розпоряджень та доручень Президента України, розпоряджень та доручень голови обласної та районної державних адміністрацій сектором контролю райдержадміністрації за травень 2013 року було поставлено на контроль 30 контрольних документів, з них 3 виконано у встановлений термін, 27 документів довгострокових, термін виконання по яких не настав. За період з січня по травень 2013 року було поставлено на контроль 154 документа, з них 60 виконано у встановлений термін, 94 документа довгострокові, термін виконання яких не настав.

За травень 2013 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації взято на контроль 2 доручення та 5 розпоряджень голови обласної державної адміністрації. Розпоряджень голови районної державної адміністрації – 1, доручень-1.

Всього довгострокових документів, які надійшли за травень-30.

За звітний період знято з контролю 1 доручення голови обласної державної адміністрації.

В цілому в райдержадміністрації створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації щоп'ятниці готувались листи - нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації. Також, кожного понеділка на апаратній нараді у голови райдержадміністрації сектором контролю доповідається про стан роботи з контрольними документами на наступний тиждень.

На протязі травня 2013 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювався прийом громадян з правових питань.

Всього було прийнято 16 осіб, яким було надано консультації та роз’яснення з приводу заявлених ними питань.

Крім цього, юридичним сектором розглядались заяви, звернення і скарги громадян і керівників підприємств, установ, організацій.

Всього було розглянуто та надано відповіді по 25 зверненнях, скаргах і заявах.

Також юридичним сектором було здійснено перевірку відповідності нормам чинного законодавства та завізовано 34 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Крім цього, завідувач юридичного сектору особисто приймав участь в судових засіданнях по розгляду справ в різних судах та в роботі консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (комісії, групи).

Всього було прийнято участь у 15 засіданнях.

Протягом місяця проводилась робота по підготовці додаткових угод до договорів оренди землі. Були направлені листи до суб’єктів господарювання з пропозицією змінити умови договорів. Всього було укладено з орендаторами 2 додаткових угод до договорів оренди землі.

^ Сектором по роботі зі зверненнями громадян протягом травня місяця 2013 року проводився прийом звернень громадян та запитів на інформацію. До районної державної адміністрації у травні надійшло 23 письмових звернення громадян та 1 запит на публічну інформацію.

Протягом місяця було розглянуто, оформлено та відправлено 14 відповідей заявникам та 1 відповідь на запит на публічну інформацію.

Згідно затвердженого графіку за травень керівництвом райдержадміністрації було проведено 3 особисті прийоми. Виїзний прийом відбувся у Любівській сільській раді. На особистих та виїзному прийомі побувало 6 громадян. Під час проведення особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації прийнято 1 письмове звернення. 2 питання порушені громадянами на прийомах було вирішено на місці, 1 взято на контроль, по іншим – керівництвом райдержадміністрації були надані роз’яснення та рекомендації.

Щопонеділка сектором по роботі зі зверненнями громадян надавалася інформація до облдержадміністрації щодо дотримання особистих та виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації.

У травні місяці 26 звернень знято з контролю.

До 04 травня був підготовлений статистичний звіт обліку звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за травень місяць 2013 року.

13 травня проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Згідно затвердженого графіку у травні місяці здійснено перевірку стану роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації у Краснокутській селищній раді. За результатами перевірки підготовлено довідку та рекомендації селищному голові щодо покращення роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації. Також в травні місяці проведено перевірку щодо вивчення стилю, форм і методів роботи зі зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації у секторі цивільного захисту райдержадміністрації.

Протягом травня місяця сектором по роботі зі зверненнями громадян проводилася робота щодо оприлюднення публічної інформації, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація. Всього оприлюднено 46 документів щодо діяльності районної державної адміністрації. З них 32 розпорядження голови районної державної адміністрації.

На протязі місяця до системи обліку публічної інформації внесено 72 документи, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація.

Сектором по роботі зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації проводилася робота щодо організації та проведення 22 травня семінар-наради з начальниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації з питання "Про дотримання Законів України "Про звернення громадян" та "Про доступ до публічної інформації" в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Робота відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації у травні 2013 року була спрямована на виконання законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету міністрів України « Про порядок обчислення середньої заробітної плати», «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», «Про ведення касових операцій», інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, розпоряджень голови райдержадміністрації та голови облдержадміністрації

Протягом травня 2013 року були підготовлені та здані всі місячні звіти до управління державної казначейської служби у Краснокутському районі, районному відділу статистики, Пенсійному фонду, фінансовому управлінню Краснокутської райдержадміністрації та іншим. Вчасно, без затримки, була нарахована та виплачена заробітна плата за травень 2013 року працівникам райдержадміністрації. Зроблені та надіслані до Департаменту фінансів ХОДА довідки про зміни до річного та помісячного розпису асигнувань загального фонду Державного бюджету на 2013 рік по апарату райдержадміністрації.

На протязі місяця здійснювалася проплата обов’язкових платежів та здійснювалися розподіли бюджетних коштів по місцевому та державному бюджетах між отримувачами та розпорядниками нижчого рівня, надавались різні довідки особам, які звертались до відділу. Щоденно здійснювалися облік та упорядкування банківських, касових та меморіальних документів.

Відповідно до плану роботи відділу забезпечені належні умови роботи з комп’ютерного набору та тиражування проектів службових документів районної державної адміністрації.

На протязі травня місяця 2013 року робота сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів, які відбувалися в районі та участі в масових заходах з залученням громадськості району.

За травень місяць 2013 року діяльність політичних партій та громадських організацій району була пасивною, окрім діяльності політичних партій та громадських організацій району, яка була спрямована до участі в масових заходах, що проводились на території району.

Переважна більшість громадських організацій дотримується державницьких позицій і конструктивно співпрацюють з районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування. З керівниками політичних партій і громадських організацій постійно проводяться зустрічі з метою визначення їх позицій та поглядів на суспільно-політичне життя району, області, держави.

На протязі травня місяця проводився прийом громадян, представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та релігійних громад. Одночасно аналізувався банк даних про діяльність політичних партій, громадських організацій, релігійних громад та профспілок на території району.

Стан суспільно – політичної ситуації в районі припустимо оцінити, як стабільний, виразних проявів боротьби між партіями, громадськими організаціями, коаліціями та релігійними громадами не простежувалось.

За даними районного управління юстиції станом на 01.06.2013 в районі зареєстровано 58 районних організацій політичних партій з них найбільш впливовими в Краснокутському районі є Партія Регіонів, ВО «Батьківщина», КПУ, «Наша Україна», партія «Удар».

В Краснокутському районі діє 37 громадських організацій. Найбільш активну співпрацю з районної державною адміністрацією проводять такі громадські організації, як Рада Краснокутської районної організації ветеранів, Краснокутська районна організація «Союз Чорнобиль України», Спілка ветеранів Афганців Краснокутського району «Пам'ять».

На території Краснокутського району діють 24 релігійні громади, в тому числі 11- Української православної церкви, 1- Української автокефальної православної церкви, 5- євангельських християн – баптистів, 5- євангельських християн – п’ятидесятників, 2- свідків єгових.

На протязі травня місяця сектором надавалась методична допомога управлінням, відділам райдержадміністрації, відповідним службам, районним установам, сільським та селищним радам.

На території Краснокутського району були проведенні заходи до Міжнародного дня солідарності трудящих, релігійного свята Світлого Христового Воскресіння, Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Дня пам’яті жертв політичних репресій.

Протягом травня місяця готувались звіти до Харківської обласної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації.

Проводився аналіз публікацій в пресі щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації, сільських та селищних рад. Готувалися матеріали для районних ЗМІ про заходи до знаменних дат.

Постійно проводилася робота з керівниками установ та організацій району, щодо покращення передплати контрольних республіканських видань, обласних видань, районної газети «Промінь» на 2013 рік.

На протязі травня місяця 2013 року робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз обстановки з профілактики злочинності та правопорушень в районі, проведення призову на строкову військову службу в травні 2013 року, контроль за виконанням заходів забезпечення режиму секретності щодо охорони державної таємниці в районній державній адміністрації, проведення заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району.

На виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2009 року №352 „Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, наказу Міністерства Оборони України від 18 серпня 2008 року №402 „Про затвердження Положення про військово - лікарську експертизу в Збройних силах України”, Указу Президента України від 09.11.2012 №635/2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році», розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2013 №38 „Про призов громадян на строкову військову службу у квітні-травні 2013 року ” проводився призов громадян 1995 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни 1988-1994 років народження, у яких закінчилась відстрочка від призову або які не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин на строкову військову службу у травні 2013 року.

15 травня 2013 року організовано проведення навчання з працівниками апарату, управлінь та відділів райдержадміністрації, які допускаються до роботи з виданням з грифом “Для службового користування” та ознайомлені з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року № 1893 „Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави ”.

16 травня 2013 року, згідно графіку, проведено перевірку Краснокутської селищної ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. відповідно до ст. 36 Закону України „Про місцеве самоврядування ”.

23 травня 2013 року організовано проведення засідання Ради протидії злочинності та корупції при райдержадміністрації, на якому були розглянуті питання: „Стан боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в 2013 році ”” та „Про стан виконання суб’єктами господарювання вимог трудового та податкового законодавства”.

Розробляв на основі вимог законодавства та здійснював заходи щодо: охо­рони державної таємниці під час проведення всіх видів секретних робіт, ко­ристування секретними документами, іншими матеріальними носіями секре­тної інформації, продовжував роботу щодо перегляду грифів секретності матеріальних носіїв інформації, відвідування райдержадміністрації іноземними делегаціями, групами чи окремими іноземцями та проведення роботи з ними.

Основні зусилля були зосереджені на проведенні заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району відповідно до доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.04.2011 №01-16/3015 за підсумками селекторної наради від 22.04.2011 з питання "Про стан виконання Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Протягом травня місяця готувалися звіти до Харківської облдержадміністрації про результати діяльності райдержадміністрації.

На виконання Указів Президента України від 17 лютого 2001 року №101 “Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення ” та №683/2002 ”Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади” сектор проводить свою роботу в напрямку оборонної та мобілізаційної роботи.

Відділом ведення^ Державного реєстру виборці апарату Краснокутської райдержадміністрації за травень 2013 року була проведена слідуюча робота:

- відомості поновлення бази даних Реєстру внесені та оброблені в повному обсязі - 25 шт., застарілі відомості поновлення відсутні;

- забезпечено взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань внесення змін та доповнень до бази даних Державного реєстру;

- надавалася консультативна та практична допомога персоналу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань ведення Державного реєстру виборців;

- оперативно виконувалися поточні доручення, розпорядження Секретаріату Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації;

- підтримується в актуальному стані інформація про відділ на офіційному WEB – сайті розпорядника „Державний реєстр виборців”;

- одержані дані в порядку періодичного поновлення персональних даних виборців своєчасно вносились до бази даних реєстру виборців;

- направлено до районного сектору Головного управління Державної міграційної служби 2 запити для встановлення достовірності даних 15 виборців та усунення кратних включень у кількості –1 чоловік, які своєчасно опрацьовані;

- в повному обсязі оброблено звіт – аналіз розбіжностей, виявлених при обробці відомостей отриманих від органів юстиції та органів внутрішніх справ - 13 чоловік;

- сформовано та опрацьовано 2 ініціативні відомості на переадресування 2 виборців іншими ВВДРВ та виборців, які вибули з обліку відділу та 2 виборців на зміну ідентифікаційних даних, 2 на включення до реєстру;

- сформовано та включено в звернення до Розпорядника Реєстру 28 чоловіки, внесено змін до Реєстру - 100, включено - 22, відмовлено включень та внесення змін до Реєстру - 7, включено до наказів - 123, змін відхилено - 1, всього опрацьовано 161 виборець.

^ Фінансовим управлінням райдержадміністрації згідно плану організаційної і контрольно-економічної роботи на травень 2013 року проведені організаційні заходи:

- проведено 4 наради у начальника управління. На всіх нарадах були визначені завдання на поточний тиждень та підведені підсумки роботи за минулий тиждень;

- з метою підвищення кваліфікації працівників проведено 2 заняття по вивченню законодавчих актів.

За даними Звіту про виконання місцевих бюджетів, наданого Управлінням державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області проведений аналіз виконання зведеного бюджету району за січень-квітень 2013 року з інформуванням районної державної адміністрації та районної ради. Надана інформація управлінню економіки. Щоденно здійснювався контроль за надходженнями до місцевих бюджетів.

Підготовлений проект рішення районної ради:” Про внесення змін до рішення районної ради “Про районний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього, затвердженого рішенням районної ради від 24 грудня 2012 року (зі змінами) .

Забезпечений контроль за надходженням субвенції з Державного бюджету на виплату допомог сім”ям з дітьми, адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім”ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, допомоги при усиновленні дитини, допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім”ях, виплату населенню пільг та житлових субсидій населенню. Одержані кошти субвенції своєчасно перераховані Управлінню соціального захисту населення.

Забезпечений контроль електронного зв”язку, програмне забезпечення, обробка інформації, отриманої від УДКС в Краснокутському районі Харківської області, Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, райдержадміністрації.

Управління на протязі місяця приймало участь в апаратних нарадах, колегіях, комісіях райдержадміністрації, а також у проведенні перевірок здійснення делегованих повноважень сільськими радами у сфері фінансів.

Забезпечено надання Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, районній раді, Управлінню державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області, іншим установам, організаціям необхідної інформації з питань складання і виконання бюджету.

Працівники фінансового управління в своїй роботі керувалися Законами України та іншими нормативними документами, а також здійснювали контроль за дотриманням бюджетного законодавства сільськими, селищними радами, бюджетними установами при формуванні, затвердженні та виконанні бюджету.

Протягом травня 2013 року відділом економічного розвитку і торгівлі вживалися заходи щодо безумовного виконання планів роботи Краснокутської районної державної адміністрації. Всі заплановані заходи виконані.

Направлена до Департаменту економіки і міжнародних відносин:

  • Інформація щодо економічного атласу Краснокутського району.

  • Інформація про заходи щодо заборони торгівлі рідкісними ранньоквітучими рослинами.

  • Інформація для уточнення даних щодо державних підприємств, установ, організацій та внесення їх до Єдиного реєстру об’єктів державної власності.

Для прокуратури Краснокутського району підготовлена та надана інформація по основним показникам економічного розвитку району за 2010-2012 роки.

На виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації вживалися заходи для забезпечення виконання показників доходної частини місцевого бюджету: активізована робота з питання стягнення наявної заборгованості з плати за оренду земельних ділянок.

Також протягом місяця здійснювався збір інформації щодо залучення іноземних інвестицій для реалізації програми місцевого і регіонального розвитку. Була підготовлена та надана до відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації інформація по виконанню Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” та інформація для якісного наповнення даних підсистеми обліку державних службовців єдиної державної комп’ютерної системи „Кадри”. Надавалася консультативно-методична допомога органам місцевого самоврядування, бюджетним організаціям району з питань державних закупівель, з питань регуляторної політики.

Відповідно до Закону України „Про металобрухт" на території району проводився контроль заготівлі брухту та відходів чорних та кольорових металів. Шляхом аналізу виконання маршрутів, підготовки інформації й розгляду звернень громадян відбувався контроль за дотриманням Закону України „Про автомобільний транспорт” по перевізникам на приміських маршрутах в частині дотримання умов перевезення визнаних „Замовником”.

Протягом травня 2013 року сектором культури, методичним центром районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи надано практичну та методичну допомогу клубним установам та бібліотекам по підготовці та проведенню культурно – масових заходів, присвячених Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років та Міжнародному дню захисту дітей.

Протягом звітного періоду до Департаменту культури і туризму ОДА надавалася інформація та звітність про проведені культурно – масові заходи, поповнення та стан матеріально – технічної бази, фінансовий стан галузі, роботу закладів культури в осінньо – зимовий період та ін.

На виконання плану роботи сектору культури та клубних закладів району протягом травня 2013 року у Краснокутському районі відбулося 35 культурно – мистецьких заходів, зокрема, святкові концерти, мітинги, години пам’яті, присвячені 68 – й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років, 07 травня на базі Пархомівського сільського Будинку культури №2 проведено районний фестиваль, присвячений Дню Перемоги «Відлуння тих далеких днів сльозою на струні бринить», музично – розважальні програми, вечори відпочинку, конкурсно – розважальні програми, присвячені Дню матері. 17 травня відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників культури та аматорів мистецтва. 25 травня аматорський драматичний колектив «Акцент» Дублянського сільського клубу отримав ІІІ місце у регіональному фестивалі аматорських театральних колективів «На крилах Мельпомени – 2013» (м. Пісочин).

На протязі травня 2013 року кількість відвідувачів склала 8450 чол., з них 2570 – діти.

У звітний період у бібліотечних закладах району проводилися масові заходи до календарних та знаменних дат (усні журнали, інформаційні години, інформхвилинки, тематичні вечори, вікторини, виставки – вшанування, екоуроки, години спілкування, відкриті перегляди літератури, бібліотечні уроки, години поезії, бесіди та ін.), оформлені тематичні виставки та огляди періодичних видань тощо.

В травні 2013 року записалося нових читачів по Краснокутській ЦБС –702 чол., відвідало бібліотеки – 5826 чол., видано літератури – 22609 примірників.

Протягом травня місяця відділом освіти райдержадміністрації були проведені заходи до Дня Перемоги, Дня сім’ї, Дня матері; нагородження переможців олімпіад та конкурсів, інтелектуальне свято «Парад обдарувань» 21.05.2013; конкурс „Збережемо пам'ять про подвиг” з метою створення історико-меморіального збірника „Книга пам'яті Краснокутського району”та конкурс „Вивчення історії рідного краю”, районний туристичний зліт 18.05.2013; районний фестиваль, присвячений Дню Перемоги «Відлуння тих далеких днів сльозою на струні бринить» на базі Пархомівського сільського будинку культури №2 07.05.2013.

У загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах були проведені «День цивільної оборони» та «Тиждень безпеки». З 01 по 13 травня 2013 року проведені заходи щодо 100-річчя олімпізму в Україні та Олімпійський день.

Вихованці Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь в обласному фестивалі дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» 18.05.2013. Команда учнів району взяла участь в обласній військово-патріотичній історико-краєзнавчій акції «Слобожанські дзвони Перемоги» 18.05.2013.

13-21.05.2013 державну підсумкову атестацію проведено у 4-х класах, 23-29.05.2013 – в 11-х класах, з 28.05.2013 розпочато державну підсумкову атестацію у 9-х класах. 27-30.05.2013 проведено навчальні екскурсії та навчальну практику для учнів 1-8-х та 10-х класів.

24.05.2013 відбулося завершення навчальних занять у 1-11 класах та Свято Останнього дзвоника, 31.05.2013 проведено в 11-х класах випускні вечори.

3 27.05.2013 розпочали роботу дитячі заклади оздоровлення та відпочинку на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Команди учнів району взяли участь в обласних змаганнях „Козацький гарт” та „Старти надій” 22.05.2013.

Для різних категорій педагогічних працівників були проведені: семінар для керівників пришкільних таборів 15.05.2013, нарада керівників навчальних закладів 28.05.2013. Методистами районного методичного кабінету проведено моніторинг навчальних досягнень учнів 5-11 класів та навчальних досягнень учнів початкової школи.

У закладах освіти проведено щорічну Всеукраїнську акцію благоустрою «За чисте довкілля».

Начальником та працівниками відділу освіти протягом місяця були здійснені виїзди до навчальних закладів з метою здійснення моніторингу завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації.

Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації приймали активну участь в роботі районних комісій, нарадах та обласному семінарі на тему „ Всеукраїнська мережа людей , що живуть з ВІЛ/СНІД.”. Забезпечено підготовку звітів до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, районних служб, райдержадміністрації. Здійснювався прийом громадян з питань соціального захисту населення.

Протягом звітного періоду розглянуто 4 звернення від громадян, з них - 4 письмових з питань надання матеріальної допомоги.

Призначено державні допомоги 232 сім’ям району, субсидії на тверде паливо та скраплений газ призначені на суму 2312,3 тис.грн, профінансовані на суму 2253,5 тис. грн.

Компенсації на продукти харчування, пільги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС нараховані 185 особам на суму 39,1 тис.грн., виплачені на суму 38,5 тис.грн., заборгованість складає 38,9 тис.грн.

За звітний період до стаціонарного відділення влаштовано 1 одинокого пенсіонера. Матеріальну допомогу за рахунок коштів районного бюджету отримали 2 малозабезпечених осіб на суму 0,4 тис.грн. Санаторно-курортним лікуванням задоволено 2 ветеранів війни. Пільги на тверде паливо та скраплений газ отримали готівкою 243 пільговики на суму 14,6 тис.грн.

Протягом звітного періоду видано 17 направлень інвалідам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами. До центрального банку даних з проблем інвалідності внесено 39 індивідуальних програм інвалідів.

Безкоштовним ліками забезпечено 9 громадян постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС на суму 1,0 тис.грн.

Проведений щомісячний моніторинг щодо питань оплати праці на підприємствах району, стану зайнятості населення району.

Колективно - договірним регулюванням охоплено 4230 осіб, що складає 97 % від загальної чисельності працюючих в районі. Проведені перевірки 4 підприємств з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

З метою своєчасного інформування населення про законодавчі зміни в наданні державних допомог, пільг та субсидій, забезпечено роботу „мобільного офісу ”. В районній газеті здійснено публікацію 2 інформаційно - роз’яснювальних матеріалів з питань соціального захисту населення.

Протягом звітного періоду проведено 1 засідання тимчасової комісії з питань погашення заробітної плати та інших соціальних виплат, 1 засідання комісії для вирішення конфліктних питань по наданню населенню субсидій та соціальної допомоги та 1 засідання комісії з надання адресної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам.

Начальником управління на особистому прийомі прийнято 1 особу з питання отримання пільг передбачених діючим законодавством.

Спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом місяця надавалася оперативна інформація по сільгосппідприємствах району.

Проведений моніторинг витрат та джерел фінансування при здійсненні комплексу весняно-польових робіт по району у 2013 році, моніторинг рівня закупівельних цін на молоко, яке закуплене від сільськогосподарських підприємств та господарств населення, моніторинг виплати заробітної плати по сільськогосподарських підприємствах району, моніторинг закупки техніки по господарствах району.

Розроблені розрахунки по забезпеченню сільськогосподарських підприємств у 2013 році насінневим матеріалом, мін. добривами, засобами захисту рослин.

Проведено моніторинг рівня закупівельних цін на молоко, яке закуплене від сільськогосподарських підприємств та господарств населення.

Проведений моніторинг закупки техніки по господарствах району.

Проведено моніторинг по фіто-санітарному стану культур по господарствам району.

Проведений моніторинг про кількість прийнятих документів для виплати дотацій фізичним особам за утримання молодняка ВРХ.

Сформована та затверджена в Департаменті довідка про зміни до помісячного плану спеціального фонду бюджету.

Проведено збір інформації про хід укладення форвардних договорів закупки зерна.

Проведений збір інформації про хід укладення договорів на проведення поливів.

На виконання телеграм Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації від 22.05.2013 року №206 та відповідно листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.05.2013 року №37-13-1-12/9861 27 травня 2013 року створено робочу групу та проведено засідання з питань проведення моніторингу стану посівів цукрових буряків.

Здано до Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації звітність по тваринництву.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 року №246 «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету» та доручення Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22.05.2012 року № 37-14-3-12/8770 надано до Департаменту агропромислового розвитку відомість на нарахування дотацій за молодняк великої рогатої худоби в сумі 41500 грн.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації М.М. Добкіна від 08.02.2013 року №30 «Про проведення продовольчих ярмарків у м . Харків, районах і містах області » було забезпечено проведення щосуботи у м. Харків, та щочетверга здані звіти до Департаменту.

Здані фінансові звіти господарської діяльності управління агропромислового розвитку.

За участю голови Краснокутської районної державної адміністрації та згідно програми 30 травня 2013 року проведено «День поля».

Розроблені, затверджені та доведені до відома керівників господарств заходи щодо стабілізації та розвитку галузі тваринництва в господарствах Краснокутського району.

Згідно наказу Міністерства фінансів України від 21.02.2011 року №214 «Про затвердження порядку призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи» підготовлені листи та подання на особу, яка претендує на зайняття посади головного спеціаліста з питань бух обліку.

Здійснювався особистий прийом згідно графіку.

Розглянуто 4 звернення громадян, надавались довідки сільгосппідприємствам району, виконувались доручення голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації.

Протягом травня 2013 року сектором у справах сім’ї, молоді та спорту було проведено такі заходи: конкурс ввійськово-патріотичної пісні «Пам'ятаймо минуле заради майбутнього», районний фестиваль для дітей ДНЗ району «Золоте яєчко», свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, проведений велопробіг, присвячений Дню перемоги, Кубок ліцею з футболу, районні змагання з настільного тенісу, команда району брала участь в обласних змаганнях з настільного тенісу.

До Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації була надана інформація стосовно спортивних майданчиків Краснокутського району, про встановлений тренажерний майданчик у 2013 році по пров. Заклепенко, 8, стосовно виконання вимог зазначених в протоколі № 2 засідання обласної Комісії з питань ТЕБ та НС від 26 квітня 2013 року, про хід підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, про видачу посвідчень дітям та батькам з багатодітних сімей.

У травні 2013 року було надано 3 консультації щодо продовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї, 5 консультацій щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.
Станом на 31.05.2013 р. сектором було видано 491 посвідчення дітям з багатодітних сімей та 232 посвідчення батькам з багатодітних сімей.

Протягом травня службою у справах дітей райдержадміністрації проводився прийом дітей, батьків, зацікавлених осіб (9 осіб).

Постійно ведеться обстеження дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах (11 сімей), всього за місяць було обстежено 1 сім’ю. Цим сім’ям надана консультативна допомога.

За травень спільно з відповідними підрозділами проведено 4 рейди по місцям концентрації молоді з метою виявлення і запобігання розвитку алкоголізму, наркоманії, СНІДу, злочинності, правопорушень серед дітей.

Протягом місяця службою у справах дітей райдержадміністрації було прийнято участь у 4 засіданнях щодо позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують свої батьківські обов’язки. Надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування 2 дітям, 2 дитині призначено піклувальника.

З дітьми, схильними до правопорушень, проводиться профілактична робота: індивідуальні бесіди, лекції .

У травні 2013 року відбулося знайомство прийомних батьків з дітьми, які мають статус дитини, позбавленої батьківського піклування та перебуває в реабілітаційному центрі для подальшого влаштування цих дітей до сімейних форм виховання.

Розроблені заходи з виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» у Краснокутському районі та спільні плани та роботи з усіма зацікавленими службами та відділами району на період 2013 року (Служба у справах дітей райдержадміністрації, РЦСССДМ, КЗОЗ Краснокутська районна лікарня, відділ освіти сектор сім’ї, молоді та спорту).

29 травня проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянуто 5 питань.

Сектором цивільного захисту райдержадміністрації протягом травня місяця проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС 16.05.13 року протокол №4 (Тактико-спеціальні навчання) «Про надзвичайну ситуацію, яка склалася внаслідок лісової пожежі на території ДП «Гутянське лісове господарство».

Проведено 16.05.2013 року тактико-спеціальне навчання по діям підрозділів районної ланки Краснокутського району територіальної підсистеми цивільного захисту Харківської області єдиної державної системи цивільного захисту України за темою: “Дії органів управління, та сил районної ланки територіальної підсистеми ЄДС НС в Харківській області при проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру ” (лісова пожежа).

Проводився контроль за станом виконання Плану організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2013 року.

Підготовлено розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.05.2013 року №143 «Про виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 11.04.2013 року №141 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2013 року

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 21.05.2013 року № 152 «Про визначення місць масового відпочинку населення на воді в літній період 2013 року». Проведені заходи по облаштуванню пляжу відповідно до вимог Наказу МНС України від 03.12.2001 № 272.

Надані інформації на листи та запити облдержадміністрації, Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації, організацій і установ.

Надані термінові та строкові донесення до Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації відповідно до табеля термінових донесень.

За травень 2013 року державним реєстратором проведено 56 реєстраційних дій, з них: по юридичним особам – 35 реєстраційні дії: внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах – 7; державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи – 1; підтвердження відомостей про юридичну особу – 22; державна реєстрація припинення юридичної особи у зв’язку з визнанням її банкрутом - 1; державна реєстрація новоутвореної шляхом заснування юридичної особи – 1; внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи, яке пов’язано з реорганізацією - 3.

По фізичним особам – підприємцям проведено 21 реєстраційну дію, з них по державній реєстрації – 7; державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця - 1; внесення рішення фізичної особи – підприємця про припинення підприємницької діяльності до ЄДР – 8; державна реєстрація припинення підприємницької діяльності – 4; внесення рішення фізичної особи – підприємця про відміну власного рішення щодо припинення її підприємницької діяльності – 1.

Щоденно органам влади, які здійснюють облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, надається в електронному вигляді інформація, що передбачена Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

На протязі місяця надавалася консультативна допомога установам, організаціям, підприємствам, фізичним особам з питань виконання Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ” та інших нормативних актів у сфері державної реєстрації.

Постійно по запиту від управління соціального захисту населення Краснокутської РДА та управління Пенсійного фонду України в Краснокутському районі, надаються довідки про те, що особи, які отримують допомоги, являються або не являються фізичними особами - підприємцями. За місяць видано 190 довідок.

По запитам від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з Єдиного державного реєстру надаються витяги, виписки, довідки про відомості по юридичним та фізичним особам - підприємцям, які містяться в ЄДР. Видано витягів з ЄДР – 19 шт.; довідок – 14 шт.; виписок – 10 шт.

^ За травень 2013 року до державного адміністратора звернулося 16 суб’єктів господарювання, в тому числі зареєстровано 9 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, зареєстровано та видано 14 документів дозвільного характеру, надано 7 консультацій суб’єктам господарювання стосовно реєстрації (оформлення та видачі) документів дозвільного характеру.

Всі дозвільні документи занесені до журналу обліку/реєстрації заяв та документів, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, які подає суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа державному адміністратору.

Відповідно до плану роботи дозвільного центру постійно здійснювалась консультативно-методична допомога:

- місцевим дозвільним органам з питань виконання Закону України від 06 вересня 2005 року № 2806 - IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства економіки розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року № 28 «Про затвердження положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання»; постанови КМУ від 21.05.2009 року №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»; Закону України від 19 травня 2011року № 3392-VI «Про перелік документів дозвільного характеру»;

- суб’єктам господарювання з питань видачі документів дозвільного характеру.

Забезпечено щомісячний моніторинг діяльності дозвільного центру з наданням відповідної звітності до Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Робота у секторі проводилась відповідно до затвердженого плану основних заходів сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва у травні 2013 року.

Було розглянуто 6 звернень громадян з питань житлово-комунального господарства.

Щочетверга до відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації надавалися оперативні плани роботи сектору на тиждень.

До відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації був наданий звіт про роботу відділу в квітні 2013 року, оперативний план роботи сектору на червень 2013 року.

Здійснено моніторинг стану надходження коштів та виконання робіт на об’єктах газифікації та об’єктах будівництва соціальної сфери. За звітний період кошти на об’єкти Краснокутського району відповідно до Угоди про співробітництво між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Харківської області до району не надходили.

Проводилась робота щодо передачі коштів субвенції на виконання робіт по будівництву, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району на 2013 рік до районного бюджету з метою забезпечення їх ефективного використання у 2013 році. Так, 29.05.2013 року на сесії Краснокутської районної ради прийнято рішення „Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього комплексу Краснокутського району на 2012-2016 роки”.

Сектором підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про визначення замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району, які пропонуються для фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2013 році», яким буде визначено замовником робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району та одержувачем бюджетних коштів – Службу автомобільних доріг у Харківській області.

Надано до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації інформацію щодо стану претензійно – позовної роботи по заборгованості населення та юридичних осіб та звіт про виконання Закону України „Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за ЖКП”, а також, інформацію про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств ЖКГ.

Здійснено моніторинг стану розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги.

Протягом травня на території району здійснювались заходи в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля”.

На розширеній апаратній нараді районної державної адміністрації, яка відбулася 22 травня, підведені підсумки проведення в Краснокутському районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля”.

15 травня 2013 року проведено засідання міжвідомчої комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії (електричну енергію, природній газ).

Інформація щодо рівня розрахунків споживачів району висвітлена на вебсайті Краснокутської районної державної адміністрації.

Проводилась робота щодо підготовки та висвітлення питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та апаратних нарадах райдержадміністрації.

Також, в травні 2013 році сектором розпочато підготовку проекту рішення Краснокутської районної ради з питання «Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами в Краснокутському районі на 2011-2014 роки».

Протягом місяця здійснювалося вивчення, розгляд та виконання розпоряджень, доручень та кореспонденції ОДА, РДА та інших структур з безумовним дотриманням термінів їх виконання.

^ Протягом місяця сектором містобудування і архітектури проводилась робота відповідно до затвердженого плану основних заходів сектору містобудування та архітектури у травні 2013 року.

Було розглянуто 3 звернення громадян з питань комунального господарства, житлової політики, земельних відносин.

Щопонеділка та на протязі усього місяця у секторі проводився прийом громадян, на якому було прийнято 5 громадян.

На протязі усього місяця було прийнято 13 громадянина.

Щочетверга до відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації надавалися оперативні плани роботи на тиждень.

До відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації був наданий звіт про роботу відділу у квітні 2013 року, оперативний план роботи сектору на травень 2013 року.

Надано методичну допомогу виконавчим комітетам місцевих рад району з питань впровадження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації 2012 – 2015 роки. Особливу увагу було направлено на реалізацію програми з оновлення та розроблення містобудівної документації, а саме визначити основні етапи з розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів та їх фінансування, починаючи з 2012 року до 2015 року.

Надавалася інформація до управління містобудування та архітектури ОДА щодо реалізації програми з розроблення (оновлення) містобудівної документації 2011 – 2015 роки.

Надавалася інформація до управління містобудування та архітектури ОДА, а саме звіт Краснокутського району Харківської області щодо актуалізації містобудівної документації на регіональному та місцевих рівнях.

Надавалася інформація до управління містобудування та архітектури ОДА щодо введення житла в експлуатацію та перелік забудовників по Краснокутському району.

Проведено аналіз виконання:

- Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у Краснокутському районі на 2011-2015 роки;

- Районної Програми індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2006 - 2011 роки.

Надавалася інформація на доручення голови ОДА Добкіна М.М. щодо введення житла в експлуатацію.

Надавалася інформація до обласної державної адміністрації щодо рішень прийнятих органами місцевого самоврядування про залучення замовників будівництва до пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів.

Протягом місяця здійснювалося вивчення, розгляд та виконання розпоряджень, доручень та кореспонденції ОДА, РДА та інших структур з безумовним дотриманням термінів їх виконання.

Проводилась робота по підготовці та висвітленню питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та на апаратних нарадах районної державної адміністрації.

До архівного відділу райдержадміністрації протягом травня 2013 року звернулося 25 громадян району. Надійшли 3 запита з Пенсійного фонду в Краснокутському районі з питань надання архівних довідок про підтвердження факту роботи та нарахування заробітної плати для призначення, перерахунку пенсії. Протягом травня 2013 року зареєстровано 25 заяв, переважна кількість яких складають заяви з питань щодо нарахування заробітної плати – 10 заяв, підтвердження факту роботи громадян - 15 заяв. Виготовлено і видано громадянам 25 архівних довідок.

З метою формування Національного архівного фонду та експертизи цінності документів на державне зберігання прийнято 191 одиниця збереження.

Архівним відділом було надано методичну та практичну допомогу сільським та селищним радам району з питання: «Створення трудових архівів при сільських та селищних радах».

Протягом травня 2013 року в архівосховищі проводились слідуючі види робіт :

- перевірка наявності справ у фондах архіву;

- картонування справ;

- приймання на державне зберігання архівних документів;

- санітарні дні;

- удосконалення описів справ.

.


Керівник апарату

райдержадміністрації С.В. НАЗАРОВА

Горлачова, 3-11-60
Схожі:

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи