Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року icon

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року
Скачати 311.8 Kb.
НазваВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року
Дата конвертації01.08.2013
Розмір311.8 Kb.
ТипВиконання плану


ЗВІТ


про виконання плану основних заходів

Краснокутської районної державної адміністрації

за квітень 2013 року


Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації до облдержадміністрації підготовлені календарний план заходів, які будуть проводитися в Краснокутському районі протягом травня 2013 року. Підготовлені тижневі плани заходів райдержадміністрації.

Щопонеділка забезпечено проведення апаратних нарад у голови райдержадміністрації.

Згідно графіка підготовлено та організовано проведення 3 розширених апаратних нарад, на яких розглянуто 12 питань, за результатами підготовлені доручення голови райдержадміністрації.

Відділом організаційної роботи було забезпечене проведення 24 квітня 2013 року спільне засідання колегії та збори адміністративно – господарського активу району, де було розглянуто 5 питань:

- про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 23 січня 2013 року «Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району за 2012 рік»;

-про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 23 січня 2013 року «Про підсумки роботи з контрольними документами, які надійшли до районної державної адміністрації за 2012 рік»;

- про підсумки економічного і соціального розвитку Краснокутського району за І квартал 2013 року;

- про підсумки проведення опалювального сезону 2012-2013 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років;

- про внесення змін до списку осіб, які рекомендуються для участі в конкурсному відборі на навчання в Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Харківський національний економічний університет у 2013 році, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2012 року №400».

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Протягом місяця готувались вітальні листівки з нагоди відзначення днів народження керівників установ, організацій району та області.

Підготовлені план роботи райдержадміністрації та план роботи апарату райдержадміністрації на травень 2013 року.

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про перебування голови районної державної адміністрації.

Підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 23.04.2013 №116 «Про нагородження Катасонової Т.Я.», розпорядження голови райдержадміністрації від 09.04.2013 №112 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови районної державної адміністрації».

В районній державній адміністрації постійно здійснюються заходи щодо надання роботі з кадрами системного планового характеру.

У квітні 2013 року робота відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації була спрямована на виконання законів України „Про державну службу”, „Про засади запобіганні і протидії корупції” та інших нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом квітня були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області:

-про запобігання корупції серед державних службовців від 26.04.2013 № 03-28/1467;

-звіт про наявність вільних робочих місць від 26.04.2013 № 03-33/1411;

-звіт про прийнятих працівників від 26.04.2013 року № 03-33/1466;

- звіт про заплановане вивільнення працівників від 25.04.2013 року № 03-33/1463;

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 24.04.2013 року № 03-32/1446;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 24.04.2013 року № 03-30/1445;

-звіт про призначених та звільнених керівників територіальних органів від 24.04.2013 року № 03-30/1413;

- звіт про зміни облікових даних державних службовців ІV – VII та ІІІ категорії районної державної адміністрації до Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації від 24.04.2013 року № 03-32/1416, від 24.04.2013 року № 03-30/1417

- звіт про відомості про осіб, які закінчили навчання в Харківському регіональному інституті державного управління при Президентові України та відомості про магістрів державного управління, які працюють в районній державній адміністрації, із зазначенням їх просування по службі від 08.04.2013 року 3 03-30/1231

09 квітня 2013 року в районній державній адміністрації проведено І Тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, скарг та претензій на проведення даного конкурсу на розгляд голові районної державної адміністрації не надходило.

В квітні проведено семінар – нараду з працівниками апарату відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, спеціалістами управлінь та відділів районної державної адміністрації, які відповідають за кадрову роботу, сільськими та селищними головами, секретарями сільських та селищних рад району на тему «Про практику застосування Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Призначено Дубинку О.Л. на посаду начальника архівного відділу районної державної адміністрації.

Направлені для проведення спеціальної перевірки пакети документів випускника магістратури Хар РІ НАДУ при Президентові України у відповідні інстанції.

Проведено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії економічного аналізу і соціального розвитку відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

В квітні підвищили кваліфікацію в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України чотири державні службовці (Лихвар В.І., Лучка С.М., Баранова В.Б., Кабашний Д.О.).

Надана методична допомога учасникам конкурсу Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

За квітень 2013 року видано 35 розпоряджень голови районної державної адміністрації із них по особовому складу 16, розпоряджень по відпустках 13, розпоряджень по відрядженнях працівників 4, розпоряджень з адміністративно - господарських питань 2.

Продовжувалася робота ведення комп’ютерної бази даних в системі “Картка”.

На протязі місяця надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах районної державної адміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників районної державної адміністрації на 2013 рік.

На протязі квітня вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства ( переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

Відповідно до плану роботи відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації всі заплановані заходи виконані в установлені терміни.

За квітень місяць 2013 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 308 листів, що на 40 листів більше, ніж за квітень 2012 року, в тому числі: - з облдержадміністрації -169;(за відповідний період минулого року 135), в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 16; (20), доручень голови облдержадміністрації - 7 (8 ), районних організацій - 43 (49); інші організації за межами району - 59 ( 53); електронною поштою - 142; ( 108).

За звітний період прийнято 27 розпоряджень голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 50 розпоряджень). За результатами апаратних нарад та розширених апаратних нарад оформлено 8 протоколів та 2 доручення голови райдержадміністрації та заступників голови. Копії розпоряджень голови райдержадміністрації в установлений термін загальним відділом було направлено до обласної державної адміністрації.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено за звітний період 424 листів, інформацій, звітів, що на 70 листів більше відповідного періоду минулого року.

Загальним відділом апарату районної державної адміністрації закінчено роботу по підготовці описів справ постійного зберігання, описів справ з особового складу та акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду за 2006-2008 роки для передачі до районного архіву для подальшого зберігання. На засіданні ЕК Державного архіву Харківської області (протокол №4 від 24.04.2013 року) погоджено описи справ постійного зберігання, описи справ з особового складу та акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду за 2006-2008 роки для передачі до районного архіву для подальшого зберігання

Робота архівного підрозділу в квітні місяці здійснювалась згідно графіка, затвердженого керівником апарату райдержадміністрації.

^ Сектором контролю райдержадміністрації за квітень 2013 року було поставлено на контроль 34 контрольних документів, з них 11 виконано у встановлений термін, 23 документів довгострокових, термін виконання по яких не настав.

За квітень 2013 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації взято на контроль 7 доручень та 5 розпоряджень голови обласної державної адміністрації. Розпоряджень голови районної державної адміністрації – 4, доручень-2.

Всього довгострокових документів, які надійшли за квітень-23.

За звітний період знято з контролю 2 доручення голови обласної державної адміністрації.

В цілому в райдержадміністрації створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації щоп'ятниці готувались листи- нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації. Також, кожного понеділка на апаратній нараді у голови райдержадміністрації сектором контролю доповідається про стан роботи з контрольними документами на наступний тиждень.

На протязі квітня 2013 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювався прийом громадян з правових питань. Всього було прийнято 9 осіб, яким було надано консультації та роз’яснення з приводу заявлених ними питань.

Крім цього, юридичним сектором розглядались заяви, звернення і скарги громадян і керівників підприємств, установ організацій. Всього було розглянуто та надано відповіді по 23 зверненнях, скаргах, заявах

Також юридичним сектором було здійснено перевірку відповідності нормам чинного законодавства та завізовано 27 проектів розпоряджень голови з основної діяльності та 35 з кадрових питань, підготовлено 2 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Завідувач юридичного сектору особисто приймав участь в судових засіданнях по розгляду справ в різних судах та в роботі консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (комісії, групи). Всього було прийнято участь у 22 засіданнях .Протягом місяця проводилася робота по підготовці додаткових угод до договорів оренди землі, направлені листи до суб’єктів господарювання з пропозицією змінити умови договорів. Всього було укладено з орендаторами 4 додаткових угод до договорів оренди землі.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.12.2012 №730 направлено до облдержадміністрації 2 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

^ Сектором по роботі зі зверненнями громадян протягом квітня проводився прийом звернень громадян та запитів на інформацію.

До районної державної адміністрації у квітні місяці надійшло 39 письмових звернень громадян та 4 запити на публічну інформацію.

Протягом місяця було розглянуто, оформлено та відправлено 39 відповідей заявникам та надано інформацію на 4 інформаційні запити.

Згідно затвердженого графіку за квітень керівництвом райдержадміністрації проведено 3 особисті прийоми. Виїзні прийоми відбулися у Олексіївській, Рябоконівській, Качалівській сільських та Краснокутській селищній раді. На особистих та виїзних прийомах побувало 16 громадян. Під час проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації прийнято 3 письмових звернення. 6 питань порушених громадянами на особистих прийомах було вирішено на місці, 3 взято на контроль, по іншим – керівництвом райдержадміністрації були надані роз’яснення та рекомендації.

Щопонеділка сектором по роботі зі зверненнями громадян надавалася інформація до облдержадміністрації щодо дотримання особистих та виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації.

У квітні місяці 37 звернень знято з контролю.

Підготовлено статистичний звіт обліку звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за квітень місяць 2013 року.

18 квітня проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Протягом місяця проводилася робота щодо оприлюднення інформації розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. У квітні місяці оприлюднено 14 розпоряджень голови районної державної адміністрації.

На протязі місяця до системи обліку публічної інформації, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація внесено 129 документів.

Протягом місяця сектором по роботі зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації надавалася методична допомога структурним підрозділам райдержадміністрації з питань доступу до публічної інформації.

У квітні 2013 року робота відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету міністрів України « Про порядок обчислення середньої заробітної плати», «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», «Про ведення касових операцій», інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, розпоряджень голови райдержадміністрації та голови облдержадміністрації

Протягом квітня 2013 року були підготовлені та здані всі місячні та квартальні звіти до управління державної казначейської служби України у Краснокутському районі, районному відділу статистики, Пенсійному фонду, фінансовому управлінню Краснокутської райдержадміністрації, до Головного фінансового управління облдержадміністрації, ДПІ у Краснокутському районі та іншим. Вчасно, без затримки, була нарахована та виплачена заробітна плата за квітень 2013 року працівникам райдержадміністрації. Зроблені пропозиції та надіслані до Головного фінансового управління ХОДА щодо перерозподілу бюджетних призначень по державному бюджету.

На протязі місяця здійснювалася проплата обов’язкових платежів та здійснювалися розподіли бюджетних коштів по місцевому та державному бюджетах між отримувачами та розпорядниками нижчого рівня, надавались різні довідки особам, які звертались до відділу. Щоденно здійснювалися облік та упорядкування банківських, касових та меморіальних документів.

Відповідно до плану роботи відділу забезпечені належні умови роботи з комп’ютерного набору та тиражування проектів службових документів районної державної адміністрації.

На протязі квітня робота сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів, які відбувалися в районі та участі в масових заходах з залученням громадськості району.

За квітень місяць 2013 року діяльність політичних партій та громадських організацій району була пасивною, окрім діяльності політичних партій та громадських організацій району, яка була спрямована до участі в масових заходах, що проводились на території району.

Переважна більшість громадських організацій дотримується державницьких позицій і конструктивно співпрацюють з районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування. З керівниками політичних партій і громадських організацій постійно проводяться співбесіди з метою визначення їх позицій та поглядів на суспільно-політичне життя району,області, держави.

На протязі квітня місяця проводився прийом громадян, представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та релігійних громад. Одночасно аналізувався банк даних про діяльність політичних партій, громадських організацій, релігійних громад та профспілок на території району.

Стан суспільно – політичної ситуації в районі припустимо оцінити, як стабільний, виразних проявів боротьби між партіями, громадськими організаціями, коаліціями та релігійними громадами не простежувалось.

За даними районного управління юстиції уточнювався список політичних партій та громадських організацій їх кількісний та якісний склад. Станом на 01.05.2013 в районі зареєстровано 58 районних організацій політичних партій з них найбільш впливовими в Краснокутському районі є Партія Регіонів, ВО «Батьківщина», КПУ, «Наша Україна», партія «Удар».

В Краснокутському районі діє 37 громадських організацій. Найбільш активну співпрацю з районної державною адміністрацією проводять такі громадські організації, як Рада Краснокутської районної організації ветеранів, Краснокутська районна організація «Союз Чорнобиль України», Спілка ветеранів Афганців Краснокутського району «Пам'ять».

На території Краснокутського району діють 24 релігійні громади, в тому числі 11- Української православної церкви, 1- Української автокефальної православної церкви, 5- євангельських християн – баптистів, 5- євангельських християн – п’ятидесятників, 2- свідків єгових.

На протязі квітня місяця сектором надавалась методична допомога управлінням, відділам райдержадміністрації, відповідним службам, районним установам, сільським та селищним радам.

На території Краснокутського району були проведенні заходи до Дня Чорнобильської трагедії.

Протягом квітня місяця готувались звіти до Харківської обласної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації.

Проводився аналіз публікацій в пресі, інших засобах масової інформації щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації, сільських та селищних рад. Готувалися матеріали для районних ЗМІ про заходи до знаменних дат.

Постійно проводилася робота з керівниками установ та організацій району, щодо покращення передплати контрольних республіканських видань, обласних видань, районної газети «Промінь» на 2013 рік.

На протязі квітня робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз обстановки з профілактики злочинності та правопорушень в районі, проведення призову на строкову військову службу в квітні 2013 року, контроль за виконанням заходів забезпечення режиму секретності щодо охорони державної таємниці в районній державній адміністрації, проведення заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району.

На виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2009 року №352 „Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, наказу Міністерства Оборони України від 18 серпня 2008 року № 402 „Про затвердження Положення про військово - лікарську експертизу в Збройних силах України”, Указу Президента України від 09.11.2012 № 635/2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році», розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2013 №38 „Про призов громадян на строкову військову службу у квітні-травні 2013 року” проводився призов громадян 1995 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни 1988-1994 років народження, у яких закінчилась відстрочка від призову або які не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин на строкову військову службу у квітні 2013 року. 23 квітня 2013 року згідно договору між Краснокутської райдержадміністрацією та ТОВ „ВІКІНГ- АВТО” від 27.03.2013 №21 забезпечено відправку 11 призовників від призовної дільниці Краснокутського району до обласного збірного пункту м. Харкова.

22 квітня 2013 року організовано проведення заняття з посадовими особами райдержадміністрації, яким надано допуск та доступ до державної таємниці з вивчення вимог з питань охорони державної таємниці

Розробляв на основі вимог законодавства та здійснював заходи щодо: охо­рони державної таємниці під час проведення всіх видів секретних робіт, ко­ристування секретними документами, іншими матеріальними носіями секре­тної інформації, продовжував роботу щодо перегляду грифів секретності матеріальних носіїв інформації, відвідування райдержадміністрації іноземними делегаціями, групами чи окремими іноземцями та проведення роботи з ними.

Основні зусилля були зосереджені на проведені заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району відповідно до доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.04.2011 №01-16/3015 за підсумками селекторної наради від 22.04.2011 з питання "Про стан виконання Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Краснокутської райдержадміністрації за квітень 2013 року була проведена слідуюча робота:

- відомості поновлення бази даних Реєстру внесені та оброблені в повному обсязі -30 шт., застарілі відомості поновлення відсутні;

- забезпечено взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань внесення змін та доповнень до бази даних Державного реєстру;

- надавалася консультативна та практична допомога персоналу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань ведення Державного реєстру виборців;

- оперативно виконувалися поточні доручення, розпорядження Секретаріату Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації;

- підтримується в актуальному стані інформація про відділ на офіційному WEB – сайті розпорядника „Державний реєстр виборців”;

- одержані дані в порядку періодичного поновлення персональних даних виборців своєчасно вносились до бази даних реєстру виборців;

- направлено до районного сектору Головного управління Державної міграційної служби 2 запити для встановлення достовірності даних 11 виборців та усунення кратних включень у кількості –5 чоловік, які своєчасно опрацьовані;

- в повному обсязі оброблено звіт – аналіз розбіжностей, виявлених при обробці відомостей отриманих від органів юстиції та органів внутрішніх справ - 13 чоловік;

- сформовано та опрацьовано 3 ініціативні відомості на переадресування 2 виборців іншими ВВДРВ та виборців, які вибули з обліку відділу та 12 виборців на зміну ідентифікаційних даних, 1 на включення до реєстру;

- сформовано та включено в звернення до Розпорядника Реєстру 24 чоловіки, внесено змін до Реєстру -88, включено - 23, відмовлено включень та внесення змін до Реєстру - 2, включено до наказів - 31, змін відхилено - 1, всього опрацьовано 217 виборців.

^ Фінансовим управлінням райдержадміністрації протягом місяця проведено 5 нарад у начальника управління. На всіх нарадах були визначені завдання на поточний тиждень та підведені підсумки роботи за минулий тиждень.

З метою підвищення кваліфікації працівників проведено 2 заняття по вивченню законодавчих актів.

За даними Звіту про виконання місцевих бюджетів, наданого Управлінням державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області проведений аналіз виконання зведеного бюджету району за січень-березень 2013 року з інформуванням районної державної адміністрації та районної ради. Надана інформація управлінню економіки. Щоденно здійснювався контроль за надходженнями до місцевих бюджетів.

Підготовлені 2 проекти рішень районної ради: «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року», Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього.

Забезпечений контроль за надходженням субвенції з Державного бюджету на виплату допомог сім’ям з дітьми, адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, допомоги при усиновленні дитини, допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, виплату населенню пільг та житлових субсидій населенню. Одержані кошти субвенції своєчасно перераховані Управлінню соціального захисту населення.

Забезпечений контроль електронного зв’язку, програмне забезпечення, обробка інформації, отриманої від УДКС в Краснокутському районі Харківської області, Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, райдержадміністрації.

Управління на протязі місяця приймало участь в апаратних нарадах, колегіях, комісіях райдержадміністрації, а також у проведенні перевірок здійснення делегованих повноважень сільськими радами у сфері фінансів.

Забезпечено надання Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, районній раді, Управлінню державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області, іншим установам, організаціям необхідної інформації з питань складання і виконання бюджету.

.Протягом квітня 2013 року відділом економічного розвитку і торгівлі проведений моніторинг використання коштів усіх рівнів бюджетів виділених на будівництво, ремонт та реконструкцію. Проаналізовано заходи, пов’язані з розвитком побутового обслуговування населення. Проводився аналіз щодо кількості створених робочих місцьв торгівлі, ресторанному господарстві, побітовому обслуговуванні.

Проводився аналіз пасажирських перевезень та роботи промислових підприємств району, аналіз стану справ населених пунктів району, де відсутні всі види торгівельного обслуговування.

Протягом місяця здійснювалася інвентаризація вільних земельних ділянок.

Відділом економічного розвитку і торгівлі постійно здійснюється консультативна – методична допомога органам місцевого самоврядування, бюджетним організаціям району з питань регуляторної політики та з питань закупівель шляхом проведення конкурсних торгів за державні кошти.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням Законів України: «Про металобрухт» (підготовка інформації, моніторинг); «Про автомобільний транспорт» (аналіз виконання маршрутів, підготовка інформації, розгляд звернень громадян).

Протягом квітня сектором культури, методичним центром районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи надано практичну та методичну допомогу клубним установам та бібліотекам по підготовці та проведенню культурно – масових заходів, присвячених Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років, Дню матері та Міжнародному дню захисту дітей.

На виконання плану роботи сектору культури та клубних закладів району протягом квітня 2013 року у Краснокутському районі відбулося 29 культурно – мистецьких заходів, зокрема, розважальні програми, вечори відпочинку, присвячені Дню гумору, тематичні вечори, години, вечори – реквієми, години пам’яті, приурочені до 27 – річниці трагедії на ЧАЕС, 09 та 17 квітня 2013 року на базі дитячої музичної школи та професійного аграрного ліцею відбулися відбіркові етапи обласного конкурсу – фестивалю «Весняні дзвіночки – 2013», переможці яких візьмуть участь у обласних фестивалях «Весняні дзвіночки – 2013» та «Таланти ІІІ тисячоліття» (м. Харків). З 11 по 14 квітня 2013 року представники Краснокутського району взяли участь у Міжнародному фестивалі виконавців естрадної пісні «Жива вода – 2013» (м. Дергачі), на якому солістка Мурафського Будинку культури Аліна Перець здобула номінацію «Надія фестивалю». Також учасники художньої самодіяльності району, а саме аматорський драматичний колектив «Акцент» Дублянського сільського клубу взяли участь 20 квітня 2013 року у регіональному фестивалі аматорських театральних колективів «На крилах Мельпомени – 2013» (м. Пісочин).

На протязі квітня 2013 року кількість відвідувачів склала 6075 чол., з них 940 – діти.

У звітний період у бібліотечних закладах району проводилися масові заходи до календарних та знаменних дат (усні журнали, інформаційні години, інформхвилинки, тематичні вечори, вікторини, виставки – вшанування, екоуроки, години спілкування, відкриті перегляди літератури, бібліотечні уроки, години поезії, бесіди та ін.), оформлені тематичні виставки та огляди періодичних видань тощо.

В квітні 2013 року записалося нових читачів по Краснокутській ЦБС – 10679 чол., відвідало бібліотеки – 6318 чол., видано літератури – 24502 примірників.

Протягом квітня відділом освіти райдержадміністрації були проведені заходи до Чорнобильської трагедії; районний конкурс «Кращий учень року» та «Юні зірки Краснокутщини»; районні змагання з прикладних навичок предмету „Захист Вітчизни” як складової дитячо-юнацької військово-юнацької патріотичної гри Українського козацтва „Сокіл”(„Джура”); першість ДЮСШ з настільного тенісу; районні змагання з легкоатлетичного чотириборства; районні змагання „Старти надій”; районний етап виставки–конкурсу дитячої та юнацької творчості образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Знай та люби свій край»; районний етап обласної виставки-акції „SOS”- вернісаж.

14 квітня проведено районний фестиваль «Весняні дзвіночки», 30 квітня-; районний етап змагань Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця».

З 8 по 14 квітня проведено весняні канікули в загальноосвітніх закладах району.

Команди учнів району взяли участь в обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства, обласних змаганнях з футболу „Шкіряний м’яч” 27.04.2013; в Першості області з футболу серед ДЮСШ; в ІІІ етапі малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» 27.04.2013 та 30.04.2013; в обласному зльоті учнівських лісництв 18.04.2013; в зональному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних 23.04.2013.

Для різних категорій педагогічних працівників були проведені: засідання атестаційної комісії 01.04.2013 та 02.04.2013; засідання "Школи молодого заступника директора з виховної роботи" на базі Слобідської ЗОШ 16.04.2013; нарада керівників навчальних закладів 19.04.2013; показовий День цивільного захисту 19.04.2013; навчально–практичний семінар для директорів ЗНЗ «Ефективні шляхи активізації дитячої творчості» 19.04.2013.

Завершено державну атестацію Рябоконівського ДНЗ.

У навчальних закладах завершено опалювальний сезон. У закладах освіти організовано щорічну Всеукраїнську акцію благоустрою «За чисте довкілля».

Начальником та працівниками відділу освіти протягом місяця були здійснені виїзди до навчальних закладів з метою здійснення моніторингу, відвідування уроків.

Спеціалісти управління соціального захисту населення приймали активну участь в роботі районних комісій.

Протягом звітного періоду розглянуто 11 звернень від громадян, з них - 8 письмових з питань надання матеріальної допомоги.

Призначено державні допомоги 216 сім’ям району, субсидії на тверде паливо та скраплений газ призначені на суму 2469,2 тис.грн, профінансовані на суму 1321,9 тис. грн.

Компенсації на продукти харчування, пільги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС нараховані 185 особам на суму 38,3 тис.грн., виплачені на суму 43,8 тис.грн., заборгованість складає 38,3 тис.грн.

За звітний період до стаціонарного відділення влаштовано 3 одиноких пенсіонерів. Матеріальну допомогу за рахунок коштів державного бюджету отримали 6 малозабезпечені громадяни на суму 1,2 тис.грн. Санаторно-курортним лікуванням задоволено 4 ветеранів війни.

Протягом звітного періоду видано 22 направлення інвалідам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами, забезпечено кріслом колісним 1 інваліда. До центрального банку даних з проблем інвалідності внесено 51 індивідуальна програма інвалідів та 6 програм дітей-інвалідів.

Безкоштовним ліками забезпечено 12 громадян постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС на суму 2,3 тис.грн., 9 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС скористалися пільгою зубопротезування на суму 5,3 тис. грн..

Проведений щомісячний моніторинг щодо питань оплати праці на підприємствах району, стану зайнятості населення району.

Колективно - договірним регулюванням охоплено 4230 осіб, що складає 97 % від загальної чисельності працюючих в районі. Проведені перевірки 4 підприємств з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

З метою своєчасного інформування населення про законодавчі зміни в наданні державних допомог, пільг та субсидій, забезпечено роботу „мобільного офісу”.

Спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом місяця- надавалася оперативна інформація по сільгосппідприємствах району.

Проведений моніторинг витрат та джерел фінансування при здійсненні комплексу весняно-польових робіт по району у 2013 році, моніторинг рівня закупівельних цін на молоко, яке закуплене від сільськогосподарських підприємств та господарств населення, моніторинг виплати заробітної плати по сільськогосподарських підприємствах району, моніторинг закупки техніки по господарствах району.

Розроблені розрахунки по забезпеченню сільськогосподарських підприємств у 2013 році насінневим матеріалом, мін. добривами, засобами захисту рослин.

24 квітня проведено засідання районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушення земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 року № 246 «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету» та доручення Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22.05.2012 року № 37-14-3-12/8770 надано до Департаменту агропромислового розвитку відомість на нарахування дотацій за молодняк великої рогатої худоби в сумі 64750 грн.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації М.М. Добкіна від 08.02.2013 року № 30 « Про проведення продовольчих ярмарків у м . Харків, районах і містах області » було забезпечено проведення у смт. Краснокутськ ярмарків 20 квітня 2013 року та 27 квітня 2013 року та щосуботи у м. Харків.

Розглянуто дев’ять звернень громадян, надавалися довідки сільгосппідприємствам району, виконувалися доручення голови обласної державної адміністрації та голови районної державної адміністрації.

Протягом квітня сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації було проведено заходи: участь команди Краснокутського району у фіналі обласних змагань з футзалу, участь команди Краснокутського району в обласних змаганнях з волейболу серед жіночих команд.

Протягом місяця проведено: змагання з волейболу серед чоловічих команд на Кубок льотчика-космонавта А.Левченка, районний фестиваль «Весняні дзвіночки», районні змагання з легкоатлетичного чотирьохборства, районні змагання «Старти надій»

Команда державних службовців Краснокутської районної державної адміністрації приймала участь в обласній Спартакіаді серед команд державних службовців райдержадміністрацій.

До Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації була надана інформація стосовно жінок Краснокутського району, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», оновлені планові показники літньої оздоровчої кампанії 2013 року, щодо забезпечення оздоровленням дітей послугами оздоровлення під час літніх канікул, про хід підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2013 році, про заходи з підготовки та експлуатації фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд у весняно-літній період 2013 року.

У квітні 2013 року було надано 4 консультацій щодо продовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї, 5 консультацій щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.
Станом на 30.04.2013 . сектором було видано 488 посвідчення дітям з багатодітних сімей та 230 посвідчення батькам з багатодітних сімей.

Протягом квітня службою у справах дітей райдержадміністрації проводився прийом дітей, батьків, зацікавлених осіб (12 осіб).

Постійно ведеться обстеження дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах (11 сімей), всього за місяць було обстежено сім’ї. Цим сім’ям надана консультативна допомога.

За квітень спільно з відповідними підрозділами проведено 4 рейди по місцям концентрації молоді з метою виявлення і запобігання розвитку алкоголізму, наркоманії, СНІДу, злочинності, правопорушень серед дітей.

Протягом місяця службою у справах дітей райдержадміністрації було прийнято участь у 3 засіданнях щодо позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують свої батьківські обов’язки. Надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування 2 дітям, 1 дитині призначено піклувальника. З 2 дітей знято статус дитини, позбавленої батьківського піклування та надано статус повної цивільної дієздатності.

До дитячого будинку сімейного типу Пекшевої влаштовано 2 дітей.

З дітьми, схильними до правопорушень, проводиться профілактична робота: індивідуальні бесіди, лекції.

22 квітня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянуто 10 питань.

Сектором цивільного захисту райдержадміністрації протягом місяця підготовлено розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.04.2013 року № 107 «Про затвердження плану залучення сил та засобів на гасіння пожеж у Краснокутському районі на 2013 рік», від 16.04.2013 року № 115 «Про запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах району».

Затверджений план організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах.

Спільно з Головним Управлінням Державної служби з питань надзвичайних ситуацій у Харківськвй області та відділом планування, моніторингу заходів з питань запобігання та реагування на надзвичайні ситуації облдержадміністрації 11.04.2013 проведена перевірка готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, лісокористувачів, організацій, підприємств та установ до протипожежного захисту лісів та реагування у випадку виникнення лісових пожеж в області у весняно-літній період 2013 року.

В районній газеті «Промінь» від 06.04.2013№27-28 надрукована стаття «Будьте обережні з вогнем) щодо правил поведінки та пожежної безпеки при відвідуванні лісових насаджень. Стаття розміщена на веб-сайті райдержадміністрації.

19.04.2013 проведено підсумкові тактико-спеціальні навчання «День цивільної оборони» в Краснокутській гімназії.

24.04.2013 проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Надані термінові та строкові донесення Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації за підсумками роботи за І квартал 2013 року, відповідно до табеля термінових донесень.

За квітень 2013 року державним реєстратором проведено 56 реєстраційних дій, з них: по юридичним особам – 35 реєстраційні дії: внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах – 7; державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи – 1; підтвердження відомостей про юридичну особу – 22; державна реєстрація припинення юридичної особи у зв’язку з визнанням її банкрутом - 1; державна реєстрація новоутвореної шляхом заснування юридичної особи – 1; внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи, яке пов’язано з реорганізацією - 3.

По фізичним особам – підприємцям проведено 21 реєстраційну дію, з них по державній реєстрації – 7; державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця - 1; внесення рішення фізичної особи – підприємця про припинення підприємницької діяльності до ЄДР – 8; державна реєстрація припинення підприємницької діяльності – 4; внесення рішення фізичної особи – підприємця про відміну власного рішення щодо припинення її підприємницької діяльності – 1.

Щоденно органам влади, які здійснюють облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, надається в електронному вигляді інформація, що передбачена Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

На протязі місяця надавалася консультативна допомога установам, організаціям, підприємствам, фізичним особам з питань виконання Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та інших нормативних актів у сфері державної реєстрації.

Постійно по запиту від управління соціального захисту населення Краснокутської РДА та управління Пенсійного фонду України в Краснокутському районі, надаються довідки про те, що особи, які отримують допомоги, являються або не являються фізичними особами - підприємцями. За місяць видано 190 довідок.

По запитам від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з Єдиного державного реєстру надаються витяги, виписки, довідки про відомості по юридичним та фізичним особам - підприємцям, які містяться в ЄДР. Видано витягів з ЄДР – 19 шт.; довідок – 14 шт.; виписок – 10 шт.

За квітень 2013 року до державного адміністратора звернулося 18 суб’єктів господарювання, в тому числі зареєстрована 1 декларація про готовність об’єкта до експлуатації, зареєстровано та видано 7 документів дозвільного характеру, 3 відмови у видачі документів дозвільного характеру.

Всі дозвільні документи занесені до журналу обліку/реєстрації заяв та документів, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, які подає суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа державному адміністратору.

Відповідно до плану роботи дозвільного центру постійно здійснювалась консультативно-методична допомога:

- місцевим дозвільним органам з питань виконання Закону України від 06 вересня 2005 року № 2806- IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства економіки розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року № 28 «Про затвердження положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання»; постанови КМУ від 21.05.2009 року № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»; Закону України від 19 травня 2011року № 3392-VI «Про перелік документів дозвільного характеру»;

- суб’єктам господарювання з питань видачі документів дозвільного характеру.

Забезпечено щомісячний моніторинг діяльності дозвільного центру з наданням відповідної звітності до Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Сектором інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва було розглянуто 13 звернень громадян з питань житлово-комунального господарства.

Здійснено моніторинг стану надходження коштів та виконання робіт на об’єктах газифікації та об’єктах будівництва соціальної сфери. За звітний період кошти на об’єкти Краснокутського району відповідно до Угоди про співробітництво між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Харківської області до району не надходили.

Проводилась робота щодо передачі коштів субвенції на виконання робіт по будівництву, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району на 2013 рік до районного бюджету з метою забезпечення їх ефективного використання у 2013 році та підготовлено проект рішення на розгляд Краснокутської районної ради з питання „Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього комплексу Краснокутського району на 2012-2016 роки”.

Надано до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації інформацію щодо стану претензійно – позовної роботи по заборгованості населення та юридичних осіб та звіт про виконання Закону України „Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за ЖКП”, а також, інформацію про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств ЖКГ.

Здійснено моніторинг стану розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги та висвітлено інформацію про розрахунки за енергоносії на веб-сайті районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р „Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля” та розпорядження районної державної адміністрації від 14.03.2012 року № 93, з 15 березня 2013 року в Краснокутському районі проходила щорічна всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

15 квітня 2013 року проведено засідання міжвідомчої комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії (електричну енергію, природній газ).

Проводилась робота щодо підготовки та висвітлення питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та апаратних нарадах райдержадміністрації.

Також, в квітні 2013 році сектором винесено на розгляд Краснокутської районної ради питання „Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району до комунальної власності Краснокутської селищної ради об'єктів нерухомості та майна Краснокутського підприємства теплових мереж”.

Протягом місяця сектором містобудування і архітектури райдержадміністрації було розглянуто 2 звернення громадян з питань комунального господарства, житлової політики, земельних відносин.

Щопонеділка та на протязі усього місяця у секторі проводився прийом громадян, на якому було прийнято 22 громадян.

На протязі усього місяці було прийнято 40 громадянина.

Надано методичну допомогу виконавчим комітетам місцевих рад району з питань впровадження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації 2012 – 2015 роки. Особливу увагу було направлено на реалізацію програми з оновлення та розроблення містобудівної документації, а саме визначити основні етапи з розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів та їх фінансування, починаючи з 2012 року до 2015 року.

Надавалася інформація до управління містобудування та архітектури облдержадміністрації щодо реалізації програми з розроблення (оновлення) містобудівної документації 2011 – 2015 роки.

Надавалася інформація до управління містобудування та архітектури ОДА, а саме звіт Краснокутського району Харківської області щодо актуалізації містобудівної документації на регіональному та місцевих рівнях.

Надавалася інформація до управління містобудування та архітектури облдержадміністрації щодо введення житла в експлуатацію та перелік забудовників по Краснокутському району.

Проведено аналіз виконання Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у Краснокутському районі на 2011-2015 роки, районної Програми індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2006-2011 роки.

Надавалася інформація до обласної державної адміністрації щодо рішень прийнятих органами місцевого самоврядування про залучення замовників будівництва до пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів.

Проводилась робота по підготовці та висвітленню питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та на апаратних нарадах районної державної адміністрації.

До архівного відділу райдержадміністрації протягом квітня 2013 року звернулося 39 громадян району. Надійшов 1 запит з Пенсійного фонду в Краснокутському районі з питань надання архівних довідок про підтвердження факту роботи та нарахування заробітної плати для призначення, перерахунку пенсії. Протягом квітня 2013 року зареєстровано 37 заяв, переважна кількість яких складають заяви з питань щодо нарахування заробітної плати – 24 заяви, підтвердження факту роботи громадян - 13 заяв. Виготовлено і видано громадянам 41 архівна довідка.

З метою формування Національного архівного фонду та експертизи цінності документів на державне зберігання прийнято 51 одиниця збереження.

Архівним відділом було надано методичну та практичну допомогу з питань роботи архівного підрозділу в трьох сільських радах району, а саме у Олексіївській, В’язівській та Качалівській. Відповідальним працівникам роз’яснені правила складання номенклатури справ та звернена увага секретарів сільських рад на додержання Примірної номенклатури справ сільських і селищних рад та їх виконавчих комітетів.


Керівник апарату

райдержадміністрації С.В.НАЗАРОВА

Моцик, 3-11-60
Схожі:

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи