Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року icon

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року
Скачати 301.35 Kb.
НазваВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року
Дата конвертації01.08.2013
Розмір301.35 Kb.
ТипВиконання плану


ЗВІТ


про виконання плану основних заходів

Краснокутської районної державної адміністрації

за березень 2013 року


Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації до облдержадміністрації підготовлені календарний план заходів, які будуть проводитися в Краснокутському районі протягом квітня 2013 року. Підготовлені тижневі плани заходів райдержадміністрації.

Щопонеділка забезпечено проведення апаратних нарад у голови райдержадміністрації.

Згідно графіка підготовлено та організовано проведення 3 розширених апаратних нарад, на яких розглянуто 11 питань, за результатами підготовлені доручення голови райдержадміністрації.

Відділом організаційної робота було забезпечене проведення 27 березня 2013 року спільного засідання колегії та збори адміністративно – господарського активу району, де було розглянуто 6 питань: про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 28 листопада 2012 року «Про підсумки виконання Програми підтримки малого підприємництва в Краснокутському районі на 2011-2012 роки», про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 26 грудня 2012 року «Про стан справ щодо утримання та інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони)», про підсумки роботи сільськогосподарських підприємств Краснокутського району за 2012 рік та план виробництва сільськогосподарської продукції на 2013 рік, про стан роботи з кадрами та дотримання вимог чинного законодавства про державну службу і боротьбу з корупцією в райдержадміністрації у 2012 році, про хід підготовки організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2013 року, про стан реалізації заходів Комплексної програми розвитку гуманітарної сфери у галузі освіти у 2012-2013 навчальному році.

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Протягом місяця готувались вітальні листівки з нагоди відзначення днів народження керівників установ, організацій району та області.

Підготовлений план роботи апарату райдержадміністрації на ІІ квартал та на квітень 2013 року .

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про перебування голови районної державної адміністрації.

Протягом місяця проведено перевірку виконкому Колонтаївської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. Виконкому надано довідку та акт перевірки для усунення недоліків, виявлених під час перевірки.

13 березня за участю сільських, селищних голів, секретарів сільських, селищних рад району, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації проведено нараду-семінар "Про підсумки проведення перевірок щодо здійснення виконавчими комітетами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2011-2012 роки».

Підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 13.03.2013 року №78/14 «Про нагородження працівників освіти району», розпорядження голови райдержадміністрації від 26. 03. 2013 року №90 «Про затвердження плану роботи Краснокутської райдержадміністрації на ІІ квартал 2013 року».

У березні 2013 року робота відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України „Про державну службу”, „Про засади запобіганні і протидії корупції” та інших нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом березня 2013 року були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області.

- про запобігання корупції серед державних службовців від 29.03.2013 № 03-28/1090;

- звіт про наявність вільних робочих місць від 27.03.2013 № 03-33/1041;

-звіт про прийнятих працівників від 19.03.2013 року № 03-33/943;

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 29.03.2013 року № 03-32/1094;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 29.03.2013 року № 03-30/1093;

-звіт по системі „Картка” до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації 29.03.2013 року № 03-30/1091, від 29.03.2013 року № 03-32/1052:

-звіт про призначених та звільнених керівників територіальних органів,

-звіт про якісний склад райдержадміністрації від 26.03.2012 року № 03-22/888,

-інформаційно - аналітичні матеріали про стан кадрової роботи від 19.03.2013 року № 03-30/941 та інші.

Розпочата підготовча робота про проведенню І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, проводиться прийом документів на участь в конкурсі.

Проведена робота по заповненню декларацій державними службовцями про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік.

19 березня 2013 року проведено семінар – нараду з державними службовцями апарату районної державної адміністрації, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації.

В березні відбулося спільне засідання колегії з питання «Про стан реалізації державної кадрової політики в місцевих органах виконавчої влади, підпорядкованих органах, підприємствах та організаціях»

Зараховано Дубинку О.Л. для проходження стажування на посаді начальника архівного відділу районної державної адміністрації.

Направлені документи на проходження спец перевірки на випускника магістратури ХАР РІ НАДУ при Президентові України.

Оголошено конкурс в районній газеті «Промінь» на заміщення тимчасової вакантної посади спеціаліста І категорії відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Проведено перевірку стану кадрової роботи Колонтаївської сільської ради.

За березень 2013 року видано 32 розпоряджень голови райдержадміністрації із них по особовому складу 21, розпоряджень по відпустках 6, розпоряджень по відрядженнях працівників 2, розпоряджень з адміністративно - господарських питань 3.

Продовжувалася робота по направленню працівників адміністрації на курси підвищення кваліфікації в Харківський регіональний інститут НАДУ при Президентові України (Андрійчук Т.М..– завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації) та ведення комп’ютерної бази даних в системі “Картка”.

На протязі березня 2013 року надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах райдержадміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників райдержадміністрації на 2013 рік.

На протязі березня вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства (переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

Відповідно до плану роботи відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації всі заплановані заходи виконані в установлені терміни.

За березень місяць 2013 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 276 листів, що на 18 листів менше, ніж за березень 2012 року, в тому числі: з облдержадміністрації -138;(за відповідний період минулого року 152). в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 11; (9), доручень голови облдержадміністрації - 7 (9 ), районних організацій - 44 (57 ), - інші організації за межами району - 48 ( 54), - електронною поштою - 130; ( майже на рівні минулого року).

За звітний період прийнято 31 розпорядження голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 45 розпоряджень). За результатами апаратних нарад та розширених апаратних нарад оформлено 7 протоколів та 1 доручення голови райдержадміністрації та заступників голови. Копії розпоряджень голови райдержадміністрації в установлений термін загальним відділом направлено до обласної державної адміністрації.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено за звітний період 353 листів, інформацій, звітів, що на 43 листів більше відповідного періоду минулого року.

Загальним відділом апарату районної державної адміністрації продовжується робота над підготовкою описів справ постійного зберігання, описів справ з особового складу та акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду за 2006 - 2009 роки для передачі до районного архіву для подальшого зберігання. Робота архівного підрозділу в лютому місяці здійснювалась згідно графіка, затвердженого керівником апарату райдержадміністрації. За звітний період було підготовлено фонди описів справ постійного зберігання за 2006 - 2009 роки та підготовлено доповнення до історичної довідки Краснокутської районної державної адміністрації стм Краснокутськ за 2006 - 2009 роки.

Згідно графіка перевірок делегованих повноважень районною державною адміністрацією в березні місяці 2013 року загальним відділом було проведено перевірку стану ведення діловодства та службового листування виконкому Колонтаївської сільської ради та надано методичну допомогу.

Протягом березня сектором контролю на виконання вимог Указу Президента України від 26 липня 2005 року №1132/2005 „Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України” та з метою забезпечення своєчасного виконання указів, розпоряджень та доручень Президента України, розпоряджень та доручень голови обласної та районної державних адміністрацій сектором контролю райдержадміністрації за березень 2013 року було поставлено на контроль 24 контрольних документів, з них 5 виконано у встановлений термін, 19 документів довгострокових, термін виконання по яких не настав.

За березень 2013 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації взято на контроль 7 доручень та 2 розпорядження голови обласної державної адміністрації, 2 - розпорядження. Розпоряджень голови районної державної адміністрації - 2.

Всього довгострокових документів, які надійшли за березень-13. За звітний період знято з контролю 3 доручення голови обласної державної адміністрації.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації щоп'ятниці готувались листи - нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації. Також, кожного понеділка на апаратній нараді у голови райдержадміністрації сектором контролю доповідається про стан роботи з контрольними документами на наступний тиждень.

На протязі березня 2013 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювався прийом громадян з правових питань. Всього було прийнято 12 осіб, яким було надано консультації та роз’яснення з приводу заявлених ними питань.

Крім цього, юридичним сектором розглядались заяви, звернення і скарги громадян і керівників підприємств, установ організацій. Всього було розглянуто та надано відповідей по 10 зверненнях.

Також юридичним сектором було здійснено перевірку відповідності нормам чинного законодавства та завізовано 31 проект розпоряджень голови з основної діяльності та 23 з кадрових питань, підготовлено 2 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Завідувач юридичного сектору особисто приймав участь в судових засіданнях по розгляду справ в різних судах та в роботі консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (комісії, групи). Всього було прийнято участь у 8 засіданнях судів та 4 засіданнях консультативно - дорадчих органів райдержадміністрації.

^ Сектором по роботі зі зверненнями громадин протягом березня місяця 2013 року проводився прийом звернень громадян та запитів на інформацію. До районної державної адміністрації у березні надійшло 37 письмових звернень громадян та 3 запити на публічну інформацію.

Протягом місяця було розглянуто, оформлено та відправлено 18 відповідей заявникам та 3 відповіді на запити на публічну інформацію.

Згідно затвердженого графіку за березень керівництвом райдержадміністрації було проведено 4 особисті прийоми. Виїзні прийоми відбулися у Мурафській, Пархомівській, Рябоконівській, Качалівській сільських радах та Костянтинівській селищній раді. На особистих та виїзних прийомах побувало 28 громадян. Під час проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації прийнято 7 письмових звернень. 7 питань порушених громадянами на прийомах було вирішено на місці, 5 взято на контроль, по іншим – керівництвом райдержадміністрації були надані роз’яснення та рекомендації.

Щопонеділка сектором по роботі зі зверненнями громадян надавалася інформація до облдержадміністрації щодо дотримання особистих та виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації.

У березні місяці 34 звернення знято з контролю.

12 березня проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Згідно затвердженого графіку у березні місяці здійснено перевірку стану роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації у Колонтаївській сільській раді.

Протягом місяця проводилася робота щодо оприлюднення інформації розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. У березні місяці оприлюднено 21 розпорядження голови районної державної адміністрації.

На протязі місяця до системи обліку публічної інформації внесено 53 документи, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація.

У березні 2013 року робота відділу фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України «Про порядок обчислення середньої заробітної плати», «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», «Про ведення касових операцій», інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, розпоряджень голови райдержадміністрації та голови облдержадміністрації

Протягом березня були підготовлені та здані всі місячні звіти до управління державної казначейської служби у Краснокутському районі, районному відділу статистики, Пенсійному фонду та іншим. Вчасно, без затримки, була нарахована та виплачена заробітну плату за березень 2013 року працівникам райдержадміністрації.

На протязі місяця здійснювалася проплата обов’язкових платежів та здійснювалися розподіли бюджетних коштів по місцевому та державному бюджетах між отримувачами та розпорядниками нижчого рівня, надавались різні довідки особам, які звертались до відділу. Щоденно здійснювалися облік та упорядкування банківських, касових та меморіальних документів.

Відповідно до плану роботи відділу забезпечені належні умови роботи з комп’ютерного набору та тиражування проектів службових документів районної державної адміністрації.

На протязі березня робота сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів, які відбувалися в районі та участі в масових заходах з залученням громадськості району.

Протягом місяця діяльність політичних партій та громадських організацій району була пасивною, окрім діяльності політичних партій та громадських організацій району, яка була спрямована до участі в масових заходах, що проводились на території району.

Переважна більшість громадських організацій дотримується державницьких позицій і конструктивно співпрацюють з районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування. З керівниками політичних партій і громадських організацій постійно проводяться співбесіди з метою визначення їх позицій та поглядів на суспільно-політичне життя району,області, держави.

На протязі березня місяця проводився прийом громадян, представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та релігійних громад, аналізувався банк даних про діяльність політичних партій, громадських організацій, релігійних громад та профспілок на території району.

Стан суспільно – політичної ситуації в районі припустимо оцінити, як стабільний, виразних проявів боротьби між партіями, громадськими організаціями, коаліціями та релігійними громадами не простежувалось.

За даними районного управління юстиції уточнювався список політичних партій та громадських організацій їх кількісний та якісний склад. Станом на 01.04.2013 в районі зареєстровано 58 районних організацій політичних партій з них найбільш впливовими в Краснокутському районі є Партія Регіонів, ВО «Батьківщина», КПУ, «Наша Україна», партія «Удар».

В Краснокутському районі діє 37 громадських організацій. Найбільш активну співпрацю з районної державною адміністрацією проводять такі громадські організації, як Рада Краснокутської районної організації ветеранів, Краснокутська районна організація «Союз Чорнобиль України», Спілка ветеранів Афганців Краснокутського району «Пам'ять».

На території Краснокутського району діють 24 релігійні громади, в тому числі 11- Української православної церкви, 1- Української автокефальної православної церкви, 5- євангельських християн – баптистів, 5- євангельських християн – п’ятидесятників, 2- свідків єгових.

На протязі березня місяця сектором надавалась методична допомога управлінням, відділам райдержадміністрації, відповідним службам, районним установам, сільським та селищним радам. На території Краснокутського району були проведенні заходи з відзначення Міжнародного Дня прав жінок і миру.

Протягом місяця проводився аналіз публікацій в пресі, інших засобах масової інформації щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації, сільських та селищних рад. Готувалися матеріали для районних ЗМІ про заходи до знаменних дат.

Постійно проводилася робота з керівниками установ та організацій району, щодо передплати контрольних республіканських видань, обласних видань, районної газети «Промінь» на 2013 рік.

На протязі березня 2013 року робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз обстановки з профілактики злочинності та правопорушень в районі, проведення у березні 2013 року приписки юнаків 1996 року народження до призовної дільниці Краснокутського району, підготовка до призову на строкову військову службу в квітні - травні 2013 року, контроль за виконанням заходів забезпечення режиму секретності щодо охорони державної таємниці в районній державній адміністрації, проведення заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району.

На виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2009 року №352 „Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, наказу Міністерства Оборони України від 18 серпня 2008 року № 402 „Про затвердження Положення про військово - лікарську експертизу в Збройних силах України”, організовано приписку юнаків 1996 року народження до приписної дільниці Краснокутського району, згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 13.11.2012 року № 383 «Про організацію та проведення у січні – березні 2013 року приписки юнаків 1996 року народження до призовної дільниці Краснокутського району».

12 березня проведено засідання районної міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення при райдержадміністрації, на якому були розглянуті питання: про хід виконання у 2012 році Програми правової освіти населення Краснокутського району на 2011 – 2015 роки; реалізація Закону «Про безоплатну правову допомогу»; забезпечення необхідних умов для набуття людей з обмеженими фізичними можливостями правових знань та доступу громадян до джерел правової інформації;.

29 березня 2013 року згідно договору між Краснокутською райдержадміністрацією та ТОВ «ВІКІНГ - АВТО» від 27.03.2013 року №21 забезпечено відправку юнаків до обласного збірного пункту м. Харкова.

Протягом місяця здійснювалися заходи щодо охорони державної таємниці під час проведення всіх видів секретних робіт, користування секретними документами, іншими матеріалами носіями секретної інформації, продовжувалась робота щодо перегляду грифів секретності матеріальних носіїв інформації, відвідування райдержадміністрації іноземними делегаціями, групами чи окремими іноземцями та проведення роботи з ними.

Основні зусилля були зосереджені на проведення заходів щодо підвищення рівня планування та організації мобілізаційної підготовки на території району відповідно до доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.04.2011 року №01-16/3015 за підсумками селекторної наради від 22.04.2011 року з питання «Про стан виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Краснокутської райдержадміністрації за березень 2013 року була проведена слідуюча робота:

- відомості поновлення бази даних Реєстру внесені та оброблені в повному обсязі -30 шт., застарілі відомості поновлення відсутні;

- забезпечено взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань внесення змін та доповнень до бази даних Державного реєстру;

- надавалася консультативна та практична допомога персоналу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань ведення Державного реєстру виборців;

- оперативно виконувалися поточні доручення, розпорядження Секретаріату Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації;

- підтримується в актуальному стані інформація про відділ на офіційному WEB – сайті розпорядника „Державний реєстр виборців”;

- одержані дані в порядку періодичного поновлення персональних даних виборців своєчасно вносились до бази даних реєстру виборців;

- направлено до районного сектору Головного управління Державної міграційної служби 2 запити для встановлення достовірності даних 13 виборців та усунення кратних включень у кількості – 7 чоловік, які своєчасно опрацьовані;

- в повному обсязі оброблено звіт – аналіз розбіжностей, виявлених при обробці відомостей отриманих від органів юстиції та органів внутрішніх справ - 135 чоловік;

- сформовано та опрацьовано 7 ініціативних відомостей на переадресування 2 виборців іншими ВВДРВ та виборців, які вибули з обліку відділу та 172 виборці на зміну ідентифікаційних даних, 1 на включення до реєстру.;

- сформовано та включено в звернення до Розпорядника Реєстру 34 чоловіки, внесено змін до Реєстр у - 288, включено - 23, відмовлено включень та внесення змін до Реєстру - 20, включено до наказів - 311, змін відхилено - 0, всього опрацьовано 365 виборців.

^ Фінансовим управлінням райдержадміністрації протягом місяця проведено 4 наради у начальника управління. На всіх нарадах були визначені завдання на поточний тиждень та підведені підсумки роботи за минулий тиждень.

З метою підвищення кваліфікації працівників проведено 2 заняття по вивченню законодавчих актів.

За даними Звіту про виконання місцевих бюджетів, наданого Управлінням державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області проведений аналіз виконання зведеного бюджету району за січень - лютий 2013 року з інформуванням районної державної адміністрації та районної ради. Щоденно здійснювався контроль за надходженнями до місцевих бюджетів.

Підготовлені 2 проекти розпорядження районної державної адміністрації. Забезпечений контроль за надходженням субвенції з Державного бюджету на виплату допомог сім’ям з дітьми, адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям- інвалідам, допомоги при усиновленні дитини, допомоги дітям - сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, виплату населенню пільг та житлових субсидій населенню. Одержані кошти субвенції своєчасно перераховані управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації.

Забезпечений контроль електронного зв’язку, програмне забезпечення, обробка інформації, отриманої від УДКС в Краснокутському районі Харківської області, Департаменту фінансів Харківської обл держ адміністрації, райдержадміністрації.

Управління на протязі місяця приймало участь в апаратних нарадах, колегіях, комісіях райдержадміністрації, а також у проведенні перевірок здійснення делегованих повноважень сільськими радами у сфері фінансів. Забезпечено надання Департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації, райдержадміністрації, районній раді, Управлінню державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області, іншим установам, організаціям необхідної інформації з питань складання і виконання бюджету. Працівники фінансового управління в своїй роботі керувалися Законами України та іншими нормативними документами, а також здійснювали контроль за дотриманням бюджетного законодавства сільськими, селищними радами, бюджетними установами при формуванні, затвердженні та виконанні бюджету.

Протягом березня 2013 року відділом економічного розвитку і торгівлі проведений моніторинг використання коштів усіх рівнів бюджетів виділених на будівництво, ремонт та реконструкцію.

Проводився аналіз пасажирських перевезень та роботи промислових підприємств району, аналіз стану справ населених пунктів району, де відсутні всі види торгівельного обслуговування.

Здійснено перегляд регуляторних актів на відповідність принципам державної регуляторної політики.

Здійснювався аналіз діяльності підприємств, щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, показників середньомісячної заробітної плати, чисельності працюючих, інвестиційних пропозицій, які доцільно запропонувати для впровадження інвестиційної діяльності.

Відділом економічного розвитку і торгівлі постійно здійснюється консультативна – методична допомога органам місцевого самоврядування, бюджетним організаціям району з питань регуляторної політики та з питань закупівель шляхом проведення конкурсних торгів за державні кошти.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням Законів України: «Про металобрухт» (підготовка інформації, моніторинг); «Про автомобільний транспорт» (аналіз виконання маршрутів, підготовка інформації, розгляд звернень громадян).

На протязі березня 2013 року сектором культури, методичним центром районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи надано практичну та методичну допомогу клубним установам та бібліотекам по підготовці та проведенню основних культурно – масових заходів.

В березні 2013 року проведено нараду – семінар з керівниками структурних підрозділів сектору культури з питання розробки та затвердження Колективного договору працівників культури Краснокутського району на 2013 – 2015 роки.

Згідно з планом роботи сектору культури та клубних закладів культури протягом березня 2013 року у Краснокутському районі відбулося 29 культурно – мистецьких заходів, зокрема, святкові концерти, вечори відпочинку, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня, районний культурно – мистецький захід «Масляна», в рамках якого проведені конкурс «Голосиста Масляна» та конкурс на краще представлення страв і опудала Зими (переможці – Любівська сільська рада – І місце, Качалівська сільська рада – ІІ місце, Каплунівська сільська рада – ІІІ місце)

30 березня 2013 року відбувся районний фестиваль танцювального жанру «Весела райдуга – 2013».

Кількість відвідувачів у бібліотечних закладах складає 6125 чол., з них 857 – діти.

У звітний період у бібліотечних закладах району проводилися масові заходи до календарних та знаменних дат (усні журнали, інформаційні години, інформхвилинки, тематичні вечори, вікторини, виставки – вшанування, екоуроки, години спілкування, відкриті перегляди літератури, бібліотечні уроки, години поезії, бесіди та ін.), оформлені тематичні виставки та огляди періодичних видань тощо.

В березні 2013 року записалося нових читачів по Краснокутській ЦБС – 1329 чол., відвідало бібліотеки – 6905 чол., видано літератури – 27301 примірників.

Протягом березня 2013 року відділом освіти в навчальних закладах району були проведені заходи до 8 Березня та до святкування Шевченківських днів; моніторингове дослідження якості підручників для 11-го класу.

Для різних категорій педагогічних працівників були проведені:

  • Школа молодого заступника директора з виховної роботи 12.03.2013;

  • науково – практичний семінар учителів перших класів «Сучасні навчальні технології та їх використання на уроках читання та мови» 13.03.2013;

  • майстер – клас для педагогів – організаторів, керівників гуртків 19.03.2013;

  • інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи 21.03.2013;

  • Школа молодого керівника «Розвиток професійної компетентності керівників ЗНЗ як основа підвищення якості освіти» 21.03.2013;

  • нарада керівників навчальних закладів 22.03.2013;

  • колегія відділу освіти 22.03.2013.29.03.2013 розпочалася державна атестація Рябоконівського дошкільного навчального закладу .

Протягом місяця проведено акцію «Подаруй книгу бібліотеці», зональний етап малих Олімпійських ігор „Діти Харківщини”, районний етап конкурсу експериментально -дослідницьких робіт із біології та природознавства (10 - 11 років) „Юний дослідник”, конкурс - вікторину на краще фото, малюнок, творчу роботу, вірш та оповідання під загальним гаслом „Зробимо життя безпечним”

Команда учнів району взяла участь у тренінгу з підготовки учнівської команди Харківської області до ІІ етапу Всеукраїнського турніру юних істориків 13.03.2013 р.; у тренінгу з підготовки учнівської команди Харківської області до ІІ етапу Всеукраїнського турніру юних журналістів 21.03.2013 р.

15.03.2013 випускники шкіл взяли участь в профорієнтаційному заході у Краснокутському професійному аграрному ліцеї.

Ппротягом місяця учні 11 класів взяли участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, іноземної мови, всесвітньої історії, математики, історії України, хімії, географії, світової літератури (м. Харків).

Учні району взяли участь в обласних змаганнях з шахів „Біла тура”, обласному етапі Всеукраїнського конкурсу літературних творів та творів образотворчого мистецтва «Безсмертний подвиг українського народу», обласному етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів ЮІР .

Начальником та працівниками відділу освіти протягом місяця були здійснені виїзди до навчальних закладів з метою здійснення моніторингу з питань організації харчування, стану роботи шкільних бібліотек, охорони праці та безпеки життєдіяльності; відвідування уроків.

Спеціалістами управління соціального захисту населення протягом звітного періоду розглянуто 9 звернень від громадян, з них - 3 письмових з питань надання матеріальної допомоги.

Призначено державні допомоги 230 сім’ям району, субсидії на тверде паливо та скраплений газ призначені на суму 2028,6 тис.грн, профінансовані на суму 1321,9 тис. грн.

Компенсації на продукти харчування, пільги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС нараховані 185 особам на суму 119,0 тис.грн., виплачені на суму 140,3 тис.грн., заборгованість складає 43,5 тис.грн.

За звітний період до стаціонарного відділення влаштовано 3 одиноких пенсіонерів. Матеріальну допомогу за рахунок коштів державного бюджету отримали 4 малозабезпечені громадяни на суму 1,8 тис.грн., з коштів районного бюджету 10 осіб на суму 2,0 тис.грн. Санаторно-курортним лікуванням задоволено 2 ветеранів війни, 1 супроводжуючу особу.

Протягом звітного періоду видано 26 направлень інвалідам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами, забезпечено кріслами колісними 3 інвалідів. До центрального банку даних з проблем інвалідності внесено 13 індивідуальних програм інвалідів та 10 програм дітей-інвалідів.

Безкоштовним ліками забезпечено 9 громадян постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС на суму 2,5 тис.грн.

Проведений щомісячний моніторинг щодо питань оплати праці на підприємствах району, стану зайнятості населення району.

Колективно - договірним регулюванням охоплено 4228 осіб, що складає 96,8 % від загальної чисельності працюючих в районі. Проведені перевірки підприємства з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

З початку року проведено 1 засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заробітної плати та інших соціальних виплат та 1 засідання районної комісії з легалізації робочих місць.

З метою своєчасного інформування населення про законодавчі зміни в наданні державних допомог, пільг та субсидій, забезпечено роботу „мобільного офісу”.

Спеціалістами управління агропромислового розвитку протягом місяця надавалася оперативна інформація по сільгосппідприємствах району, проведено моніторинг витрат та джерел фінансування при здійсненні комплексу весняно – польових робіт по району у 2013 році, рівня закупівельних цін на молоко, яке закуплене від сільськогосподарських підприємств та господарств населення з виплати заробітної плати по сільськогосподарських підприємствах району, щодо закупки техніки по господарствах району;

Розроблені розрахунки по забезпеченню сільськогосподарських підприємств 2013 році насіннєвим матеріалом, мінеральними добривами, засобами захисту рослин.

20 березня проведено засідання районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушення земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи.

22 березня проведена нарада з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств «Про стан готовності до весняно – польових робіт».

Проведена роз’яснювальна робота з головами сільських та селищних рад, з фізичними особами по постанові Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 р. №246 «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету» та доручення Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22.05.2012 р. №37-14-3-12/8770.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації М.М. Добкіна від 08.02.2013 р. №30 «Про проведення продовольчих ярмарків у м. Харків, районах і містах області» було забезпечено проведення продовольчих ярмарків у смт. Краснокутськ 02 та 16 березня . та щосуботи у м. Харків.

Протягом місяця розглянуто 5 звернень громадян, надавались довідки сільгосппідприємствам району.

Протягом березня 2013 року сектором у справах сім’ї, молоді та спорту було проведено заходи: засідання організаційного комітету по організації та проведенню районних змагань серед жіночих команд, присвячених до Дня 8 Березня, Спартакіади серед сільських та селищних рад, огляду - конкурсу художньої самодіяльності «Таланти, твої Краснокутщино!», районного фестивалю серед танцювальних колективів «Весела райдуга». Також були проведені районні змагання серед жіночих команд, присвячені до Дня 8 Березня, Спартакіада серед сільських та селищних рад, огляд - конкурс художньої самодіяльності «Таланти, твої Краснокутщино!», участь в зональних змаганнях з футзалу

До Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації була надана інформація стосовно оздоровлення дітей влітку 2013 року, стосовно видачі посвідчень батькам та дітям з багатодітних сімей, щодо запланованого обсягу роботи під час проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».

У березні до відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації направлено 2 пакети документів на отримання почесного звання України «Мати–героїня», надано 6 консультацій щодо продовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї, 6 консультацій щодо оздоровлення дітей пільгових категорій та 1 консультація щодо отримання почесного звання України «Мати-героїня».
Станом на 01.04.2013. сектором було видано 486 посвідчення дітям з багатодітних сімей та 228 посвідчення батькам з багатодітних сімей.

Протягом березня службою у справах дітей райдержадміністрації проводився прийом дітей, батьків, зацікавлених осіб (19 осіб).

Постійно ведеться обстеження дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах (11 сімей), всього за місяць було обстежено 3 сім’ї. Цим сім’ям надана консультативна допомога.

За березень спільно з відповідними підрозділами проведено 4 рейди по місцям концентрації молоді з метою виявлення і запобігання розвитку алкоголізму, наркоманії, СНІДу, злочинності, правопорушень серед дітей.

У березні службою у справах дітей райдержадміністрації було прийнято участь у 2 засіданнях щодо позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують свої батьківські обов’язки. Надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування 2 дітям, 1 дитині призначено піклувальника. З 2 дітей знято статус дитини, позбавленої батьківського піклування та надано статус повної цивільної дієздатності.

З дітьми, схильними до правопорушень, проводиться профілактична робота: індивідуальні бесіди, лекції.

26 березня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянуто 15 питань.

Сектором цивільного захисту райдержадміністрації протягом місяця організована робота районної комісії з перевірки стану готовності гідроспоруд водосховищ і ставків району та органів місцевого самоврядування до весняної повені 2013 року. Складені акти перевірки з переліком заходів і пропозицій комісії з зазначенням терміну їх виконання направлені орендодавцям і користувачам водних об’єктів.

20 березня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, підготовлений протокол №2, доведені до виконавців рішення комісії.

Протягом звітного періоду проводився контроль за станом виконання Плану організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо дій під час підготовки та пропуску весняної повені, льодоходу та осінньо-зимових дощових паводків у 2012-2013 роках та розпорядження голови районної державної адміністрації від 07.11.2012 р №374 „Про заходи щодо пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2012-2013 роках”.

Надані термінові та строкові донесення до Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації за підсумками роботи за І квартал 2013 року відповідно до табеля термінових донесень.

За березень 2013 року державним реєстратором проведено 47 реєстраційних дій, з них: по юридичним особам – 17 реєстраційних дій: внесення відмітки про подання фінансової звітності юридичною особою – 2; внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах – 5; внесення рішення засновників про відміну власного рішення щодо припинення юридичної особи – 1; державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи – 4; підтвердження відомостей про юридичну особу – 4; державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті приєднання - 1.

По фізичним особам – підприємцям проведено 30 реєстраційних дій, з них по державній реєстрації – 8; державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця - 10; внесення рішення фізичної особи – підприємця про припинення підприємницької діяльності до ЄДР – 7; державна реєстрація припинення підприємницької діяльності – 2; внесення рішення фізичної особи – підприємця про відміну власного рішення щодо припинення її підприємницької діяльності – 2; внесення судового рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що не пов’язано з її банкрутством - 1.

Щоденно органам влади, які здійснюють облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, надається в електронному вигляді інформація, що передбачена Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

На протязі місяця надавалася консультативна допомога установам, організаціям, підприємствам, фізичним особам з питань виконання Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та інших нормативних актів у сфері державної реєстрації.

Постійно по запиту від управління соціального захисту населення Краснокутської РДА та управління Пенсійного фонду України в Краснокутському районі, надаються довідки про те, що особи, які отримують допомоги, являються або не являються фізичними особами - підприємцями. За місяць видано 205 довідок.

По запитам від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з Єдиного державного реєстру надаються витяги, виписки, довідки про відомості по юридичним та фізичним особам - підприємцям, які містяться в ЄДР. Видано витягів з ЄДР – 11 шт.; довідок – 16 шт.; виписок – 11 шт.

За березень 2013 року до державного адміністратора звернулося 3 суб’єкти господарювання, по яким зареєстровані державні декларації відповідності об’єкта вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Всі дозвільні документи занесені до журналу обліку/реєстрації заяв та документів, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, які подає суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа державному адміністратору.

Відповідно до плану роботи дозвільного центру постійно здійснювалась консультативно - методична допомога:

- місцевим дозвільним органам з питань виконання Закону України від 06 вересня 2005 року №2806 - IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства економіки розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року № 28 «Про затвердження положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання»; постанови КМУ від 21.05.2009 року № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»; Закону України від 19 травня 2011року № 3392-VI «Про перелік документів дозвільного характеру»;

- суб’єктам господарювання з питань видачі документів дозвільного характеру.

Забезпечено щомісячний моніторинг діяльності дозвільного центру з наданням відповідної звітності до Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Сектором інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва протягом місяця розглянуто 8 звернень громадян з питань житлово-комунального господарства.

Здійснено моніторинг стану надходження коштів та виконання робіт на об’єктах газифікації та об’єктах будівництва соціальної сфери. За звітний період кошти на об’єкти Краснокутського району відповідно до Угоди про співробітництво між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Харківської області від 12.04.2011 року до району не надходили.

Проведена робота з органами місцевого самоврядування щодо роз’яснення механізму передачі коштів субвенції на виконання робіт по будівництву, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району на 2013 рік до районного бюджету з метою забезпечення їх ефективного використання у 2013 році.

Підготовлено та надано до Департаменту житлово - комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації інформацію щодо стану претензійно – позовної роботи по заборгованості населення та юридичних осіб та звіт про виконання Закону України „Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за ЖКП”, а також, інформацію про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств житлово-комунального господарства

Здійснено моніторинг стану розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги та висвітлено інформацію про розрахунки за енергоносії на веб-сайті районної державної адміністрації.

З метою забезпечення заходів по реформуванню житлово-комунального господарства проводилась робота щодо виконання планових показників зі створення ОСББ на 2013 рік.

11 березня проведено засідання комітету із забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури Краснокутського району.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р „Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля” та розпорядження голови районної державної адміністрації від 14.03.2012 року № 93, з 15 березня в Краснокутському районі розпочато проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

15 березня проведено засідання міжвідомчої комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії (електричну енергію, природній газ).

Проводилась робота щодо підготовки та висвітлення питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та апаратних нарадах райдержадміністрації.

Протягом місяця сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації розглянуто 2 звернення громадян з питань комунального господарства, житлової політики, земельних відносин.

Щопонеділка протягом місяця у секторі проводився прийом громадян, на якому було прийнято 48 громадян.

Надано методичну допомогу виконавчим комітетам місцевих рад району з питань впровадження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на 2012 – 2015 роки, а сааме щодо визначення основних етапів з розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів та їх фінансування, починаючи з 2012 року до 2015 року.

Проведено аналіз виконання Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у Краснокутському районі на 2011 - 2015 роки; районної Програми індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2012 – 2016 роки.

Проводилась робота по підготовці та висвітленню питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та на апаратних нарадах районної державної адміністрації.

Протягом місяця до архівного відділу райдержадміністрації звернулося 32 громадян району, зареєстровано 11 письмових заяв.

Протягом о місяця виготовлено та видано громадянам 40 архівних довідок.

На виконання програми Національного архівного фонду України проведена робота по перевірці наявності документів державного національного фонду, а саме справ постійного зберігання з метою виявлення унікальних документів, які знаходяться на зберіганні в архівному відділі райдержадміністрації.

13 березня поточного року проведено семінар-нараду з секретарями сільських, селищних рад , щодо ведення архівного діловодства.

Протягом березня розглянуто та направлено на затвердження Харківською обласною ЕПК експертні висновки, номенклатуру справ на 2013 рік управління юстиції у Краснокутському районі (список № 1), Мурафської, Козіївської, Костянтинівської, Пархомівської, Олексіївської, Китченківської сільських рад.


Начальник відділу організаційної роботи

апарату райдержадміністрації І.І.Моцик

Моцик, 3-11-60
Схожі:

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи