Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року icon

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року
Скачати 307.05 Kb.
НазваВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року
Дата конвертації01.08.2013
Розмір307.05 Kb.
ТипВиконання плану


ЗВІТ


про виконання плану основних заходів

Краснокутської районної державної адміністрації

за лютий 2013 року

Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації до облдержадміністрації підготовлені календарний план заходів, які будуть проводитися в Краснокутському районі протягом березня 2013 року, тижневі плани заходів райдержадміністрації та звіти про їх виконання.

Згідно графіка підготовлено та організовано проведення 3 розширених апаратних нарад, на яких розглянуто 9 питань, за результатами підготовлені доручення голови райдержадміністрації.

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Протягом місяця готувались вітальні листівки з нагоди відзначення днів народження керівників установ, організацій району та області.

До облдержадміністрації надано 2 пакети документів на присвоєння громадянкам району почесного звання «Мати-героїня».

Підготовлений план роботи апарату райдержадміністрації на березень 2013 року .

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про перебування голови районної державної адміністрації.

Протягом місяця проведено перевірку виконкому Любівської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. Виконкому надано довідку та акт перевірки для усунення недоліків, виявлених під час перевірки.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 08.01.2013 року «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та надання методичної допомоги» вивчено роботу служби у справах дітей райдержадміністрації, надано довідку для усунення недоліків.

Протягом місяця у відділі проводилася робота щодо підготовки заходів до відзначення Дня захисника Вітчизни та Міжнародного жіночого дня. Підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 19.02.2013 №55/11 »Про нагородження з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни» від 28.02.2013 №67/13 «Про нагородження з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня».

Протягом місяця у відділі проводилася робота щодо підготовки передачі справ за 2006-2009 роки до архіву райдержадміністрації.

В районній державній адміністрації постійно здійснюються заходи щодо надання роботі з кадрами системного планового характеру.

У лютому 2013 року робота відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації була спрямована на виконання законів України „Про державну службу”, „Про засади запобігання і протидії корупції” та інших нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом лютого 2013 року були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області.

-про корупційні діяння серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Краснокутського району від 28.02.2013 № 03-28/780;

-звіт про наявність вакансій робочих місць від 25.02.2013 року № 03-33/729;

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 28.02.2013 року № 03-32/755;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 24.02.2013 року № 03-30/754;

-звіт по системі „Картка” до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації 25.02.2013 року № 03-32/727, від 25.02.2013 року № 03-30/728.

За лютий 2013 року видано 23 розпорядження голови райдержадміністрації, із них по особовому складу 12, по відпустках 09, по відрядженнях працівників 2.

15 лютого 2013 року проведено – семінар- нараду стосовно декларуванням доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру за 2012 рік особами, які займають посади, пов’язані з виконанням функцій держави.

15 лютого проведено роботу Ради по роботі з кадрами де розглядалось питання про виконання Комплексної програми з кадрами в районній державный адміністрації.

25 лютого проведено конкурс на заміщення вакантних посад:

-головного спеціаліста сектору моніторингу та обробки економічної інформації, підприємницької діяльності і торгівлі відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації,

-спеціаліста І категорії сектору економічного аналізу і соціального розвитку відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до трирічного віку),

-провідного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації,

-начальника відділу маркетингу продукції рослинництва, тваринництва та матеріально - технічних ресурсів управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Матеріали переможців конкурсу надіслані для проведення спецперевірки.

Проведена щорічна оцінка виконання державними службовцями посадових обов”язків та завдань за 2012 рік.

Проведена підготовча робота з метою проведення в березні-квітні 2013 року І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”

Продовжується ведення комп’ютерної бази даних в системі “Картка”.

На протязі лютого 2013 року надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах райдержадміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників райдержадміністрації на 2013 рік.

На протязі лютого вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства (переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

Відповідно до плану роботи відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації всі заплановані заходи виконані в установлені терміни.

За лютий місяць 2013 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 227 листів, що на 170 листів менше, ніж за лютий 2012 року, в тому числі: з облдержадміністрації -118; (за відповідний період минулого року 32), в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 6; (7), доручень голови облдержадміністрації - 1 (7), районних організацій - 24; (171), інші організації за межами району - 41; (55), електронною поштою - 114; (на 8 менше ніж минулого року).

За звітний період прийнято 31 розпорядження голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 37 розпоряджень). За результатами апаратних нарад та розширених апаратних нарад оформлено 6 протоколів та 2 доручення голови райдержадміністрації та заступників голови. Копії розпоряджень голови райдержадміністрації в установлений термін загальним відділом було направлено до обласної державної адміністрації.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено за звітний період 353 листів, інформацій, звітів, що на 67 листів більше відповідного періоду минулого року.

Архівним підрозділом загального відділу апарату районної державної адміністрації продовжується робота над підготовкою описів справ постійного зберігання, описів справ з особового складу та акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду за 2006-2009 роки для передачі до районного архіву для подальшого зберігання. Робота архівного підрозділу в лютому місяці здійснювалась згідно графіка, затвердженого керівником апарату райдержадміністрації. За звітний період було підготовлено фонди описів справ постійного зберігання за 2006-2009 роки та підготовлено доповнення до історичної довідки Краснокутської районної державної адміністрації смт Краснокутськ за 2006-2009 роки.

Згідно графіка перевірок делегованих повноважень районною державною адміністрацією в лютому місяці 2013 року загальним відділом було проведено перевірку стану ведення діловодства та службового листування виконкому Любівської сільської ради. Також було проведено перевірку вивчення стилю, форм і методів роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації та надано методичну допомогу.

Протягом місяця сектором контролю апарату районної державної адміністрації було поставлено на контроль 72 контрольних листа з обласної державної адміністрації, з них 54 виконано у встановлений термін, 18 - з них довгострокові, термін виконання яких не настав.

За лютий 2013 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації взято на контроль 1 доручення голови обласної державної адміністрації, 2 - розпорядження. Доручень голови районної державної адміністрації – 2, розпоряджень – 2.

Всього довгострокових документів, які надійшли за лютий – 18.

Знято з контролю 1 розпорядження голови районної державної адміністрації. Розпоряджень, доручень та інших листів з відділів та управлінь облдержадміністрації знятих з контролю –5.

В цілому створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації систематично готувались листи – нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації, також сектором контролю щотижнево здійснюється план реєстрації документів, що знаходяться на контролі.

На протязі лютого 2013 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювався прийом громадян з правових питань. Всього було прийнято 6 осіб, яким було надано консультації та роз’яснення з приводу заявлених ними питань.

Крім цього, юридичним сектором розглядались заяви, звернення і скарги громадян і керівників підприємств, установ організацій. Всього було розглянуто та надано відповідей по 12 зверненнях.

Також юридичним сектором було здійснено перевірку відповідності нормам чинного законодавства та завізовано 31 проект розпоряджень голови з основної діяльності та 23 з кадрових питань, підготовлено 6 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

Крім цього, завідувач юридичного сектору особисто приймав участь в судових засіданнях по розгляду справ в різних судах та в роботі консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (комісії, групи). Всього було прийнято участь у 4 засіданнях судів та 5 засіданнях консультативно - дорадчих органів райдержадміністрації.

^ Сектором по роботі зі зверненнями громадян протягом лютого місяця 2013 року проводився прийом звернень громадян та запитів на інформацію. До районної державної адміністрації у лютому надійшло 42 письмових звернення громадян та 1 запит на інформацію.

Протягом місяця було розглянуто, оформлено та відправлено 23 відповіді заявникам та 1 відповідь на запит на інформації.

Згідно затвердженого графіку головою райдержадміністрації було проведено 2 особисті прийоми – 6 та 20 лютого. На особистих прийомах у голови районної державної адміністрації побувало 19 громадян. Виїзні прийоми відбулися 13 лютого у Краснокутській селищній раді та 27 лютого у Олексіївській сільській раді. На виїзних прийомах побувало 3 громадянина. Під час проведення особистих та виїзних прийомів громадян головою адміністрації прийнято 8 письмових звернень. Іншим громадянам головою райдержадміністрації під час проведення прийомів надавалися роз’яснення та рекомендації.

Щопонеділка сектором по роботі зі зверненнями громадян надавалася інформація до облдержадміністрації щодо дотримання особистих та виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації.

У лютому місяці 17 звернень знято з контролю.

До 5 березня голові райдержадміністрації був наданий статистичний звіт обліку звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за лютий місяць 2013 року.

19 лютого проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Згідно затвердженого графіку у лютому місяці здійснено перевірку стану роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації у Любівській сільській раді. За результатами перевірки підготовлено довідку та рекомендації сільському голові щодо покращення роботи із зверненнями громадян.

Протягом місяця проводилася робота щодо оприлюднення інформації розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. У лютому місяці оприлюднено 23 розпорядження голови районної державної адміністрації.

26 лютого проведено нараду-семінар "Про організацію роботи з надання структурними підрозділами райдержадміністрації публічної інформації". На протязі місяця до системи обліку публічної інформації внесено 189 документів, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація.

У лютому 2013 року робота відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету міністрів України « Про порядок обчислення середньої заробітної плати», «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», «Про ведення касових операцій», інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, розпоряджень голови райдержадміністрації та голови облдержадміністрації

Протягом лютого 2013 року були підготовлені та здані всі місячні та річні звіти до Управління державної казначейської служби у Краснокутському районі, районному відділу статистики, Пенсійному фонду та іншим.

Вчасно, без затримки, було нараховано та виплачено заробітну плату за лютий 2013 року працівникам райдержадміністрації

На протязі місяця здійснювалися проплата обов’язкових платежів та здійснювалися розподіли бюджетних коштів по місцевому та державному бюджетах між отримувачами та розпорядниками нижчого рівня, надавались різні довідки особам, які звертались до відділу. Щоденно здійснювалися облік та упорядкування банківських, касових та меморіальних документів.

Відповідно до плану роботи відділу забезпечені належні умови роботи з комп’ютерного набору та тиражування проектів службових документів районної державної адміністрації (розпоряджень голови райдержадміністрації, виступів та доповідей, матеріалів нарад, службового листування тощо).

На протязі лютого місяця 2013 року робота сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів, які відбувалися в районі та участі в масових заходах з залученням громадськості району.

За лютий місяць 2013 року діяльність політичних партій та громадських організацій району була пасивною, окрім діяльності політичних партій та громадських організацій району, яка була спрямована до участі в масових заходах, що проводились на території району.

Переважна більшість громадських організацій і профспілок дотримується державницьких позицій і конструктивно співпрацюють з районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування. З керівниками політичних партій і громадських організацій постійно проводяться співбесіди з метою визначення їх позицій та поглядів на суспільно-політичне життя району,області, держави.

На протязі лютого місяця проводився прийом громадян, представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та релігійних громад. Одночасно аналізувався банк даних про діяльність політичних партій, громадських організацій, релігійних громад та профспілок на території району.

Стан суспільно – політичної ситуації в районі припустимо оцінити, як стабільний, виразних проявів боротьби між партіями, громадськими організаціями, коаліціями та релігійними громадами не простежувалось.

За даними районного управління юстиції уточнювався список, кількісний та якісний склад легалізованих та зареєстрованих районних осередків політичних партій та громадських організацій. Станом на 01.02.2013 року в районі зареєстровано 58 районних організацій політичних партій та 37 громадських організацій.

Проводилися консультації з лідерами районних осередків політичних партій таких, як Партія Регіонів, ВО «Батьківщина», КПУ, «Наша Україна», партія «Удар» щодо участі в районних заходах до знаменних дат та організації суспільно-політичних заходів.

Найбільш активну співпрацю з районної державною адміністрацією проводять такі громадські організації, як рада Краснокутської районної організації ветеранів, Краснокутська районна організація «Союз Чорнобиль України», Спілка ветеранів Афганців Краснокутського району «Пам'ять».

На території Краснокутського району діють 24 релігійні громади, в тому числі 11- Української православної церкви, 1- Української автокефальної православної церкви, 5- євангельських християн – баптистів, 5- євангельських християн – п’ятидесятників, 2- свідків єгових.

На протязі лютого місяця сектором надавалась методична допомога управлінням, відділам райдержадміністрації, відповідним службам, районним установам, сільським та селищним радам. На території Краснокутського району були проведенні заходи з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24 –ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня захисника Вітчизни.

Проводився аналіз публікацій в пресі, інших засобах масової інформації щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації, сільських та селищних рад. Готувалися матеріали для районних ЗМІ про заходи до знаменних дат.

Постійно проводиться робота з керівниками установ та організацій району, щодо покращення передплати контрольних республіканських видань, обласних видань, районної газети «Промінь» на 2013 рік.

На протязі лютого 2013 року робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз обстановки з профілактики злочинності та правопорушень в районі, проведення у січні-березні 2013 року приписки юнаків 1996 року народження до призовної дільниці Краснокутського району, підготовка до призову на строкову військову службу весною 2013 року, контроль за виконанням заходів забезпечення режиму секретності щодо охорони державної таємниці в районній державній адміністрації.

На виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2009 року №352 „Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, наказу Міністерства Оборони України від 18 серпня 2008 року № 402 „Про затвердження Положення про військово - лікарську експертизу в Збройних силах України”, організовано приписку юнаків 1996 року народження до приписної дільниці Краснокутського району, згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 13.11.2012 року № 383 «Про організацію та проведення у січні –березні 2013 року приписки юнаків 1996 року народження до призовної дільниці Краснокутського району», підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2013 №38 „Про призов громадян на строкову військову службу у квітні-травні 2013року”.

27 лютого 2013 року організовано проведення засідання Ради протидії злочинності та корупції при райдержадміністрації, на якому були розглянуті питання: „Про стан забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян у Краснокутському районі Харківської області” та „Про стан роботи з поліпшення безпеки дорожнього руху на дорогах Краснокутського району”.

На виконання Указів Президента України від 17 лютого 2001 року № 101 “Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення” та №683/2002”Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади” сектор проводить свою роботу в напрямку оборонної та мобілізаційної роботи.

Відділом ведення^ Державного реєстру виборці апарату Краснокутської райдержадміністрації за лютий 2012 року була проведена слідуюча робота:

-відомості поновлення бази даних Реєстру внесені та оброблені в повному обсязі -29 шт., застарілі відомості поновлення відсутні;

- забезпечено взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань внесення змін та доповнень до бази даних Державного реєстру;

- надавалася консультативна та практична допомога персоналу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань ведення Державного реєстру виборців;

-оперативно виконувалися поточні доручення, розпорядження Секретаріату Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації;

- підтримується в актуальному стані інформація про відділ на офіційному WEB – сайті розпорядника „Державний реєстр виборців”;

- одержані дані в порядку періодичного поновлення персональних даних виборців своєчасно вносились до бази даних реєстру виборців;

- направлено до органів внутрішніх справ 1 запит для встановлення достовірності даних виборців та усунення кратних включень на загальну кількість -1 чоловік, які своєчасно опрацьовані;

- в повному обсязі оброблено звіт – аналіз розбіжностей, виявлених при обробці відомостей отриманих від органів юстиції та органів внутрішніх справ -6 чоловік;

- сформовано та опрацьовано 3 ініціативні відомості на переадресування 1 виборця іншими ВВДРВ та виборців, які вибули з обліку відділу та 1 виборець на зміну ідентифікаційних даних, 5 на включення до реєстру.;

- сформовано та включено в звернення до Розпорядника Реєстру 23 чоловік, внесено змін до Реєстру-148, включено-23, відмовлено включень та внесення змін до Реєстру -6, включено до наказів -172, змін відхилено- 1, всього опрацьовано 204 виборців.

До архівного відділу райдержадміністрації потягом місяця звернулося 68 громадян району, зареєстровано 54 запити, в тому числі 2 з Пенсійного фонду в Краснокутському районі, 1 з відділу Держземагенства у Краснокутському районі.

З питань видачі архівних довідок про нарахування заробітної плати – 18 письмових запитів, підтвердження факту роботи звернень – 14 запитів, з майнових питань громадян – 11 запитів. Протягом місяця виготовлено і видано громадянам 45 архівних довідок.

Протягом місяця архівним відділом райдержадміністрації розглянуто і направлено затвердження Харківською обласною ЕПК експертні висновки на 11 номенклатур справ на 2013 рік ( Козіївська, Колонтаївська, Любівська, Пархомівська, Каплунівська, Китченківська, Мурафська, Рябоконівська сільські та Краснокутська селищна ради, Краснокутське міжгосподарське управління водного господарства, відділ освіти райдержадміністрації, управління юстиції).

Описи справ постійного зберігання, з особового складу та акти про вилучення для знищення документів не внесених до Національного архівного фонду Краснокутського міжгосподарського управління водного господарства в Краснокутському районі та Краснокутської селищної ради.

Прийнято згідно затвердженого опису справ та зберігання до архівного відділу райдержадміністрації 78 од. зб. документів постійного зберігання.

Протягом лютого місяця надавалась методична та практична допомога директорам шкіл, дошкільних навчальних закладів району з питань щодо розроблення номенклатури справ та ведення архівного діловодства.

^ Фінансовим управлінням протягом лютого місяця проведено 4 наради у начальника управління. На всіх нарадах були визначені завдання на поточний тиждень, а також підведені підсумки роботи за минулий тиждень.

З метою підвищення кваліфікації працівників проводились заняття у відділах по вивченню законодавчих актів.

За даними Звіту про виконання місцевих бюджетів, наданого Управлінням державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області проведений аналіз виконання зведеного бюджету району за січень 2013 року з інформуванням районної державної адміністрації та районної ради. Надана інформація управлінню економіки. Щоденно здійснювався контроль за надходженнями до місцевих бюджетів.

Проведена робота по зведеному бюджету Краснокутського району на 2013 рік, плану по мережі, штатах і контингентах бюджетних установ району на 2013 рік та підготовлена пояснювальна записка до бюджету району на 2013 рік. Відповідні документи надані до Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

Підготовлені 2 проекти рішень районної ради: “Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік”, Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2012 року “Про районний бюджет на 2013 рік” та додатків до нього. Також підготовлений проект розпорядження “Про заходи щодо виконання районного та інших місцевих бюджетів району в 2013 році”

Забезпечений контроль за надходженням субвенції з Державного бюджету на виплату допомог сім’ям з дітьми, адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім”ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, допомоги при усиновленні дитини, допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім”ях, виплату населенню пільг та житлових субсидій населенню. Одержані кошти субвенції своєчасно перераховані Управлінню соціального захисту населення.

Забезпечений контроль електронного звя’язку, програмне забезпечення, обробка інформації, отриманої від УДКС в Краснокутському районі, Головного фінансового управління, райдержадміністрації.

Управління на протязі місяця приймало участь в апаратних нарадах, колегіях, комісіях райдержадміністрації, а також у проведенні перевірок здійснення делегованих повноважень селищними та сільськими радами у сфері фінансів.

Забезпечено надання Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, районній раді, Управлінню державної казначейської служби України у Краснокутському районі, іншим установам, організаціям необхідної інформації з питань виконання бюджету.

Працівники фінансового управління в своїй роботі керувалися Законами України та іншими нормативними документами, а також здійснювали контроль за дотриманням бюджетного законодавства сільськими, селищними радами, бюджетними установами при формуванні, затвердженні та виконанні бюджету.

Протягом лютого 2013 року відділом економічного розвитку і торгівлі вживалися заходи щодо безумовного виконання планів роботи Краснокутської районної державної адміністрації. Всі заплановані заходи, що були передбачені планом роботи, виконані.

Проведений моніторинг використання коштів усіх рівнів бюджетів виділених на будівництво, ремонт та реконструкцію.

Проводився аналіз пасажирських перевезень та роботи промислових підприємств району.

Проведений аналіз стану справ населених пунктів району, де відсутні всі види торгівельного обслуговування.

Здійснено перегляд регуляторних актів на відповідність принципам державної регуляторної політики.

Здійснюється аналіз діяльності підприємств, щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, показників середньомісячної заробітної плати, чисельності працюючих.

Здійснюється аналіз інвестиційних пропозицій, які доцільно запропонувати для впровадження інвестиційної діяльності.

Відділом економічного розвитку і торгівлі постійно здійснюється консультативна – методична допомога: органам місцевого самоврядування, бюджетним організаціям району з питань регуляторної політики та з питань закупівель шляхом проведення конкурсних торгів за державні кошти.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням Законів України: «Про металобрухт» (підготовка інформації, моніторинг); «Про автомобільний транспорт» (аналіз виконання маршрутів, підготовка інформації, розгляд звернень громадян).

На протязі лютого 2013 року сектором культури, методичним центром районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи надано практичну та методичну допомогу клубним установам та бібліотекам по підготовці та проведенню основних культурно – масових заходів.

В лютому 2013 року проведено семінар-нараду з клубними працівниками з питань проведення чергової атестації працівників культури Краснокутського району.

Згідно з планом роботи сектору культури та клубних закладів культури протягом лютого 2013 року у Краснокутському районі відбулося 20 культурно – мистецьких заходів, зокрема, святкові концерти, вечори відпочинку, присвячені Дню захисника Вітчизни, дню виведення військ з ДР Афганістан та ін. Кількість відвідувачів складає 3795 чол., з них 645 – діти.

У звітний період у бібліотечних закладах району проводилися масові заходи до календарних та знаменних дат (усні журнали, інформаційні години, інформхвилинки, тематичні вечори, вікторини, виставки – вшанування, екоуроки, години спілкування, відкриті перегляди літератури, бібліотечні уроки, години поезії, бесіди та ін.), оформлені тематичні виставки та огляди періодичних видань тощо.

В лютому 2013 року записалося нових читачів по Краснокутській ЦБС – 2027 чол., відвідало бібліотеки – 6398 чол., видано літератури – 24858 примірників.

Протягом лютого 2013 року відділом освіти та навчальними закладами проведено:

Протягом місяця команда учнів району взяла участь в обласній олімпіаді з економіки та обласних змаганнях з волейболу м. Харків, в обласній олімпіаді з інформатики та інформаційних технологій , астрономії , географії, української мови та літератури, екології, російської мови та літератури, іноземних мов.

07.02.2013 року проведено ІV засідання «Школи молодого вчителя».

13.02.2013 року проведено районні змагання з шахів «Біла тура» серед учнів загальноосвітніх закладів району.

14.02.2013 року проведена регіональна нарада керівників навчальних закладів (м. Богодухів) , інструктивно – методична нарада заступників директорів з навчально – виховної роботи.

20.02.2013 року проведено районний семінар – практикум зі спортивного туризму серед учнів загальноосвітніх закладів району.

22.02.2013 проведено нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів та керівників дошкільних навчальних закладів.

Протягом місяця вивчено стан роботи бібліотек у Дублянській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Городнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, вивчено питання щодо організації виховної роботи в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мурафській ЗОШ І-ІІ ступенів, Любівській ЗОШ І- ІІ ступенів. Вивчено стан діяльності щодо організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у Краснокутській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 , Мурафській ЗОШ І-ІІІ ступенів, стан діяльності щодо харчування у Козіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мирнянській ЗОШ І-ІІ ступенів.

28.02.2013 року проведено районний семінар – практикум заступників директорів з навчально - виховної роботи у Качалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Протягом місяця проведено реєстрацію випускників загальноосвітніх начальних закладів та минулих років на зовнішнє незалежне оцінювання 2013 року; здійснено апробацію підручників з фізики, світової літератури (Костянтинівська, Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів), проведено конкурс «В об’єктиві натураліста», районний етап історико – географічної експедиції «Історія міст і сіл України».

Протягом лютого місяця спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації приймали активну участь в роботі районних комісій. Забезпечено підготовку звітів до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, районних служб, райдержадміністрації. Здійснювався прийом громадян з питань соціального захисту населення.

Протягом звітного періоду розглянуто 23 звернення від громадян, з них - 15 письмових з питань надання матеріальної допомоги.

Призначено державні допомоги 520 сім’ям району, субсидії на тверде паливо та скраплений газ призначені на суму 1218,6 тис.грн, профінансовані на суму 602,0 тис. грн.

Компенсації на продукти харчування, пільги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС нараховані 183 особам на суму 37,7 тис.грн., виплачені на суму 47,2 тис.грн., заборгованість складає 36,5 тис.грн.

Пільги ветеранам війни і праці нараховані на суму 615,8 тис.грн.

Санаторно - курортним лікуванням задоволено 4 ветеранів війни та 1 супроводжуючу особу.

Протягом звітного періоду видано 22 направлення інвалідам на забезпечення протезно - ортопедичними виробами, забезпечено кріслами колісними 2 інвалідів. До центрального банку даних з проблем інвалідності внесені 94 індивідуальні програми інвалідів та 11 програм дітей - інвалідів.

Безкоштовним ліками забезпечено 14 громадян постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС на суму 2,8 тис.грн.

Автомобіль „ Джилі СК-2” отримав 1 інвалід Вітчизняної війни.

Проведений щомісячний моніторинг щодо питань оплати праці на підприємствах району, стану зайнятості населення району.

Колективно - договірним регулюванням охоплено 4225 осіб, що складає 96,7 % від загальної чисельності працюючих в районі.

Проведені перевірки 7 підприємств з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

З початку року проведено 2 засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заробітної плати та інших соціальних виплат та 1 засідання районної комісії з легалізації робочих місць.

З метою своєчасного інформування населення про законодавчі зміни в наданні державних допомог, пільг та субсидій забезпечено роботу «мобільного офісу” у 2 сільських радах, в районній газеті „Промінь” опубліковано 2 інформаційні замітки..

План роботи на лютий 2013 року спеціалістами управління агропромислового розвитку був виконаний у повному обсязі, проводилася слідуюча робота:

- надавалася оперативна інформація по сільгосппідприємствах району.

- здані та захищені в Департаменті агропромислового розвитку Харківської облдержадміністраціїі. Зведені плани розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Краснокутського району, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах, та господарствах населення на 2013 рік.

- проведений моніторинг рівня закупівельних цін на молоко, яке закуплене від сільськогосподарських підприємств та господарств населення.

15 лютого з керівниками, головними агрономами, головними зоотехніками, головними інженерами господарств проведений семінар-нарада під головуванням голови районної державної адміністрації Ечкенко В.М. «Підсумки роботи галузі рослинництва, тваринництва у 2012 році»

Розроблені розрахунки по забезпеченню сільськогосподарських підприємств 2013 році насіннєвим матеріалом, мін. добривами, засобами захисту рослин.

Розробили «Робочий план проведення весняно – польових робіт у 2013 році».

Проводиться щодекадний моніторинг стану сходів озимих культур по всіх господарствах району.

Проводився моніторинг по виплаті заробітної плати по економічно активних підприємствах району.

Здані фінансові звіти господарської діяльності управління агропромислового розвитку.

Протягом місяця здійснювався особистий прийом громадян згідно графіку -розглянуто 12 звернень громадян.

Протягом місяця надавалися довідки сільгосппідприємствам району, виконувалися доручення голови обласної державної адміністрації та голови районної державної адміністрації.

Протягом лютого 2013 року сектором у справах сім’ї, молоді та спорту було проведено такі заходи: засідання оргкомітету по організації та проведенню малих Олімпійських ігор серед учнівської молоді, турніру з міні-футболу в честь пам'яті воїнів-афганців Краснокутського району, зимового семінару – практикуму зі спортивного туризму, свята до Дня захисника Вітчизни, Спартакіади серед сільських та селищних рад, проведення круглого столу з питань гендерної політики, малих Олімпійських ігор серед учнівської молоді, семінар-тренінг з питань профілактики насильства в сім'ї, районні змагання зі стрітболу, районні змагання з шахів «Біла тура», турнір з міні-футболу в честь пам'яті воїнів-афганців Краснокутського району, зимовий семінар-практикум зі спортивного туризму, свято до Дня захисника Вітчизни, Спартакіада серед сільських та селищних рад

До Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації надана інформація стосовно паспорту району та кількості діючих установ (центрів, клубів, об’єднань) патріотичного виховання молоді, які існують в районі, щодо плану використання коштів обласного бюджету на капітальний ремонт та модернізацію «ДЗОЗ «Каразінський» відділу освіти районної державної адміністрації

Протягом місяця надано 5 консультації щодо продовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї, 4 консультації щодо оздоровлення дітей пільгових категорій та 2 консультації щодо отримання почесного звання України «Мати-героїня».
Станом на 01.02.2013 р. відділом було видано 477 посвідчення дітям з багатодітних сімей та 225 посвідчення батькам з багатодітних сімей.

Протягом лютого 2013 року службою у справах дітей райдержадміністрації проводився прийом дітей, батьків, зацікавлених осіб (29 осіб). Постійно ведеться обстеження дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах (11 сімей), всього за місяць було обстежено 5 сімей. Цим сім’ям надана консультативна допомога.

За лютий спільно з відповідними підрозділами проведено 4 рейди по місцям концентрації молоді з метою виявлення і запобігання розвитку алкоголізму, наркоманії, СНІДу, злочинності, правопорушень серед дітей.

У лютому 2013 року службою у справах дітей райдержадміністрації було прийнято участь у 4 засіданнях щодо позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують свої батьківські обов’язки. Надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування 1 дитину, 1 дитині призначено опікуна та 1 дитині змінено піклувальника.

З дітьми схильними до правопорушень проводиться профілактична робота: індивідуальні бесіди, лекції.

13 та 27 лютого 2013 року проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянуто 23 питання.

^ Сектором цивільного захисту протягом місяця проводився контроль за станом виконання Плану організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо дій під час підготовки та пропуску весняної повені, льодоходу та осінньо-зимових дощових паводків у 2012-2013 роках та розпорядження голови районної державної адміністрації від 07.11.12 № 349 „Про заходи щодо пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2012-2013 роках”.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 25.02.2013 року» № 60 «Про утворення районного оперативного штабу для вжиття невідкладних заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків льодоходу і весняної повені у 2013 році» та розпорядження голови райдержадміністрації від 25.02.2013 року» № 61 «Про створення комісії по перевірці готовності органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій, установ та підприємств району до безаварійного пропуску льодоходу та весняної повені».

Проводився постійний моніторинг стану проїзду на автошляхах району, сталої роботи систем життєзабезпечення та важливих для діяльності господарського комплексу об’єктів в умовах різкого зниження температури, щоденно готувалась інформація по пунктах обігріву в районі та об’єктах життєзабезпечення до облдержадміністрації.

На протязі лютого проводився контроль за станом виконання Плану організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 2012-2013 років.

Надавалась інформація оперативному черговому вузла зв’язку пункту управління начальника ЦО області про стан роботи об’єктів життєзабезпечення, пунктів обігріву на території району, а також надані інформації на листи та запити облдержадміністрації, Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації, організацій і установ.

За лютий 2013 року державним реєстратором проведено 74 реєстраційні дії, з них: по юридичним особам – 34 реєстраційні дії: внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах – 20; внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи – 2; підтвердження відомостей про юридичну особу – 6; державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи – 3; державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті приєднання - 1; державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації за рішенням засновників, що не пов’язано з реорганізацією – 2.

По фізичним особам – підприємцям проведено 40 реєстраційних дій, з них по державній реєстрації – 11; державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця - 8; внесення рішення фізичної особи – підприємця про припинення підприємницької діяльності до ЄДР – 11; державна реєстрація припинення підприємницької діяльності – 3; внесення рішення фізичної особи – підприємця про відміну власного рішення щодо припинення її підприємницької діяльності – 4; постановка реєстраційної справи на облік – 2; внесення судового рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що не пов’язано з її банкрутством - 1.

Щоденно органам влади, які здійснюють облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, надається в електронному вигляді інформація, що передбачена Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

На протязі місяця надавалася консультативна допомога установам, організаціям, підприємствам, фізичним особам з питань виконання Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та інших нормативних актів у сфері державної реєстрації.

Постійно по запиту від управління соціального захисту населення Краснокутської РДА та управління Пенсійного фонду України в Краснокутському районі, надаються довідки про те, що особи, які отримують допомоги, являються або не являються фізичними особами - підприємцями. За місяць видано 219 довідок.

По запитам від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з Єдиного державного реєстру надаються витяги, виписки, довідки про відомості по юридичним та фізичним особам - підприємцям, які містяться в ЄДР. Видано витягів з ЄДР – 19 шт.; довідок – 15 шт.; виписок – 13 шт.

Згідно Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України „Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності” видача документів дозвільного характеру здійснювалась за принципом організаційної єдності, виключно в Дозвільному центрі.

За лютий 2013 року до державного адміністратора звернулося 3 суб’єкти господарювання, одному з яких видано документ дозвільного характеру.

Всі дозвільні документи занесені до автоматизованої інформаційної системи (АІС) «Реєстр документів дозвільного характеру» та в журнал обліку/реєстрації заяв та документів, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, які подає суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа державному адміністратору.

Відповідно до плану роботи дозвільного центру постійно здійснювалась консультативно-методична допомога місцевим дозвільним органам з питань виконання Закону України від 06 вересня 2005 року № 2806- IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства економіки розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року № 28 «Про затвердження положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання»; постанови КМУ від 21.05.2009 року № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»; Закону України від 19 травня 2011року № 3392-VI «Про перелік документів дозвільного характеру»; суб’єктам господарювання з питань видачі документів дозвільного характеру.

Забезпечено щомісячний моніторинг діяльності дозвільного центру з наданням відповідної звітності до Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Сектором інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва протягом місяця розглянуто 4 звернення громадян з питань житлово-комунального господарства.

Здійснено моніторинг стану надходження коштів та виконання робіт на об’єктах газифікації та об’єктах будівництва соціальної сфери. За звітний період кошти на об’єкти Краснокутського району відповідно до Угоди про співробітництво між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Харківської області від 12.04.2011 року до району не надходили.

З метою забезпечення заходів по реформуванню житлово-комунального господарства проведена робота з органами місцевого самоврядування щодо розгляду останніми питання передбачення коштів на підготовку кваліфікованих кадрів з управління діяльністю ОСББ та виконання планових показників зі створення ОСББ на 2013 рік.

Підготовлено та надано до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації інформацію щодо стану претензійно – позовної роботи по заборгованості населення та юридичних осіб та звіт про виконання Закону України „Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за ЖКП”, а також, інформацію про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств ЖКГ.

Здійснено моніторинг стану розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги та висвітлено інформацію про розрахунки за енергоносії на веб-сайті районної державної адміністрації. Проводилась робота щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та по платежам до Пенсійного фонду підприємств комунального господарства району.

15 лютого 2013 року проведено засідання міжвідомчої комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії (електричну енергію, природний газ).

20 лютого 2013 року на сесії Краснокутської районної ради здійснено розгляд проектів рішень:

-„Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району до комунальної власності Краснокутської селищної ради об'єктів нерухомості та майна Краснокутського підприємства теплових мереж".

-„Про затвердження Переліку суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району”.

-„Звіт про хід виконання в 2012 році Програми поводження з твердими побутовими відходами по Краснокутському районі на 2011-2014 роки ”.

- „Звіт про хід виконання в 2012 році Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Краснокутського району на 2010-2014 роки”.

-„Звіт про хід виконання в 2012 році Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів Краснокутського району на 2010-2014 роки”.

Проводилась робота щодо підготовки та висвітлення питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та апаратних нарадах райдержадміністрації.

Протягом місяця сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації розглянуто 2 звернення громадян з питань житлової політики, земельних відносин.

Щопонеділка та на протязі усього місяця у секторі проводився прийом громадян, на якому було прийнято 31 громадянина.

Надано методичну допомогу виконавчим комітетам місцевих рад району з питань впровадження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації 2011 – 2015 роки. Особливу увагу було направлено на реалізацію програми з оновлення та розроблення містобудівної документації, а саме визначити основні етапи з розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів та їх фінансування, починаючи з 2012 року до 2015 року.

Проведено аналіз виконання Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у Краснокутському районі на 2011-2015 роки; районної Програми індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2006-2011 роки.

Надавалася інформація до обласної державної адміністрації щодо рішень прийнятих органами місцевого самоврядування про залучення замовників будівництва до пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів.
Схожі:

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за березень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за грудень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи