Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року icon

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року
Скачати 297.2 Kb.
НазваВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року
Дата конвертації01.08.2013
Розмір297.2 Kb.
ТипВиконання плану


ЗВІТ


про виконання плану основних заходів

Краснокутської районної державної адміністрації

за січень 2013 року

Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

23 січня 2013 року організаційно забезпечено проведення спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з питань: про хід виконання рішення спільного засіданні колегії та зборів адміністративно-господарського активу району від 28 листопада 2012 року «Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності в Краснокутському районі у 2012 році»; про хід виконання рішення спільного засіданні колегії та зборів адміністративно-господарського активу району від 28 листопада 2012 року «Про стан справ в галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах Краснокутського району»; про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району за 2012 рік; про підсумки роботи з контрольними документами, які надійшли до районної державної адміністрації за 2012 рік; про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації за 2012 рік.

До облдержадміністрації підготовлені календарний план заходів, які будуть проводитися в Краснокутському районі протягом лютого 2013 року. Підготовлені тижневі плани заходів райдержадміністрації.

Згідно графіка підготовлено та організовано проведення 2 розширених апаратних нарад, на яких розглянуто 6 питань, за результатами підготовлені доручення голови райдержадміністрації.

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Протягом місяця готувались вітальні листівки з нагоди відзначення днів народження керівників установ, організацій району та області.

Підготовлений план роботи апарату райдержадміністрації на лютий 2013 року .

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про перебування голови районної державної адміністрації.

Протягом місяця проведено перевірки виконкомів Пархомівської та Рябоконівської сільських рад щодо виконання ними делегованих повноважень органів виконавчої влади. Виконкомам надано довідки та акти перевірки для усунення недоліків, виявлених під час перевірки.

Протягом місяця у відділі проводилася робота щодо підготовки передачі справ за 2006-2009 роки до архіву райдержадміністрації .

В районній державній адміністрації постійно здійснюються заходи щодо надання роботі з кадрами системного планового характеру.

У січні 2013 року робота відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України „Про державну службу”, „Про засади запобіганні і протидії корупції” та інших нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом січня 2013 року були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області:

-про корупційні діяння серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Краснокутського району від 11.01.2013 року № 03-19/153;

-звіт про наявність вільних робочих місць від 25.01.2013 року № 03-33/337;

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 28.01.2013 року № 03-32/353;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 28.01.2013 року № 03-22/354;

-звіт по системі „Картка” до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації 28.01.2013 року № 03-30/350, від 28.01.2013 року № 03-32/352,

-про призначених та звільнених керівників територіальних органів від 28.01.2013 року № 03-30/351 та інші.

Проведено аналіз виконання Комплексної програми роботи з кадрами за 2012 рік.

Проведена організаційна робота по проведенню щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань, організаційна робота по прийому документів на заміщення вакантних посад державних службовців райдержадміністрації – головного спеціаліста сектору моніторингу та обробки економічної інформації, підприємницької діяльності і торгівлі відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації; спеціаліста І категорії сектору економічного аналізу і соціального розвитку відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до трьох річного віку); спеціаліста І категорії сектору культури районної державної адміністрації; провідного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації, начальника відділу маркетингу продукції рослинництва, тваринництва та матеріально - технічних ресурсів та головного спеціаліста з питань бухгалтерського обліку відділу фінансово-економічної роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Затверджено кадровий резерв на 2013 рік на посади начальників та заступників начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників відділів та завідувачів секторів апарату райдержадміністрації, начальників відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалістів апарату, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 11.01.2013 року № 12-к), на посади першого заступника та заступників голови райдержадміністрації ( розпорядження голови райдержадміністрації від 28.01.2013 року № 15-к).Надіслані листи повідомлення до організацій про зарахування працівників до кадрового резерву на посади державних службовців.

Протягом місяця проводилася підготовча робота з працівниками райдержадміністрації стосовно декларування доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру за 2012 рік.

Проведена перевірка ведення кадрового діловодства в Пархомівській та Рябоконівській сільських радах району.

За січень 2013 року видано 23 розпорядження голови райдержадміністрації із них по особовому складу 16, розпоряджень по відпустках 06, розпоряджень по відрядженнях працівників 1.

22 січня проведена нарада з працівниками апарату, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питання „Про розгляд Методичних рекомендацій щодо застосування Закону України „Про правила етичної поведінки” особами, уповноваженими на виконання функції держави, Харківської обласної державної адміністрації та районних державних адміністрації”.

На протязі місяця формувалися справи для передачі до архівного відділу райдержадміністрації, забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників райдержадміністрації на 2013 рік.

На протязі січня вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства ( переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

За січень загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 216 листів, що на 21 лист менше, ніж в січні 2012 року, в тому числі: з облдержадміністрації -113;(за відповідний період минулого року 114), в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 8; ( 7 ), доручень голови облдержадміністрації - 3 ( 2 ), районних організацій - 41; (33 ), інші організації за межами району - 43 ;( 55), електронною поштою - 103; ( на 4 більше ніж минулого року).

За звітний період прийнято 37 розпоряджень голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 28 розпоряджень).

За результатами апаратних нарад та розширених апаратних нарад оформлено 6 протоколів та 3 доручення голови райдержадміністрації та заступників голови.

За звітний період загальним відділом оформлено 1 протокол спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно - господарського активу району. Копії розпоряджень голови райдержадміністрації та протокол спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району в установлений термін направлено до обласної державної адміністрації.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено за звітний період 428 листів, інформацій, звітів, що на 62 листа більше відповідного періоду минулого року.

Архівним підрозділом загального відділу апарату районної державної адміністрації продовжується робота над підготовкою описів справ постійного зберігання, описів справ з особового складу та акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду за 2006-2009 роки для передачі до районного архіву для подальшого зберігання, розроблено графік прийому документів від структурних підрозділів апарату до архівного підрозділу загального відділу апарату райдержадміністрації.

Згідно графіка перевірок делегованих повноважень районною державною адміністрацією в січні місяці 2013 року загальним відділом було проведено перевірку стану ведення діловодства та службового листування виконкомів Пархомівської та Рябоконівської сільських рад.

В січні 2013 року було проведено 1 засідання експертної комісії районної державної адміністрації з питань віднесення інформації, якій надається гриф обмеження доступу “Для службового користування”, на якому було розглянуто питання знищення зіпсованих бланків райдержадміністрації за грудень 2012 року та знищення бланків райдержадміністрації, що не були використані в 2012 році.

Протягом місяця сектором контролю апарату районної державної адміністрації було поставлено на контроль 17 контрольних листів з обласної державної адміністрації, з них 7 виконано у встановлений термін, 10 - довгострокові, термін виконання яких не настав.

За січень 2013 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації взято на контроль 2 доручення голови обласної державної адміністрації, 2 – розпорядження, 5 -доручень голови районної державної адміністрації та 5 розпоряджень.

Всього довгострокових документів, які надійшли за січень – 10. Знятих з контролю доручень голови районної державної адміністрації –1. Розпоряджень, доручень та інших листів з відділів та управлінь облдержадміністрації, знятих з контролю –9.

В цілому створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації систематично готувались листи – нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації, також сектором контролю щотижнево здійснюється план реєстрації документів, що знаходяться на контролі.

На протязі січня 2013 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювався прийом громадян з правових питань. Всього було прийнято 8 осіб, яким було надано консультації та роз’яснення з приводу заявлених ними питань.

Крім цього, юридичним сектором розглядались заяви, звернення і скарги громадян і керівників підприємств, установ організацій. Всього було розглянуто та надано відповідей по 14 зверненнях.

Також юридичним сектором було здійснено перевірку відповідності нормам чинного законодавства та завізовано 37 проекти розпоряджень голови з основної діяльності та 23 з кадрових питань, підготовлено 4 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Крім цього, завідувач юридичного сектору особисто приймав участь в судових засіданнях по розгляду справ в різних судах та в роботі консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (комісії, групи). Всього було прийнято участь у 4 засіданнях судів та 4 засіданнях консультативно - дорадчих органів райдержадміністрації.

^ Сектором по роботі зі зверненнями громадян протягом січня проводився прийом звернень громадян. До районної державної адміністрації у січні надійшло 34 письмових звернень громадян та 3 запити на інформацію.

Протягом місяця було розглянуто, оформлено та відправлено 15 відповідей заявникам та 3 запити на інформацію.

Згідно затвердженого графіку за січень керівництвом райдержадміністрації було проведено 3 особистих прийоми. Виїзні прийоми відбулися у Пархомівській, Мурафській, Козіївській та В’язівській сільських радах. На особистих та виїзних прийомах побувало 25 громадян. Під час проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації прийнято 6 письмових звернень. 2 питання порушені громадянами на прийомах було вирішено на місці, 3 взято на контроль, по іншим - керівництвом райдержадміністрації були надані роз’яснення та рекомендації.

У січні 15 звернень знято з контролю.

10 січня проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Згідно затвердженого графіку у січні здійснено перевірку стану роботи із зверненнями громадян у Пархомівській та Рябоконівській сільських радах. За результатами перевірки підготовлено довідку та рекомендації щодо покращення роботи із зверненнями громадян.

Протягом місяця проводилася робота щодо оприлюднення інформації про діяльність Краснокутської районної державної адміністрації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. У січні оприлюднено 32 розпорядження голови районної державної адміністрації. До системи обліку внесено 116 документів, що містять публічну інформацію розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація.

У січні 2013 року робота відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету міністрів України « Про порядок обчислення середньої заробітної плати», «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», «Про ведення касових операцій», інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, розпоряджень голови райдержадміністрації та голови облдержадміністрації

Протягом січня 2013 року були підготовлені та здані всі місячні, квартальні та річні звіти до управління державної казначейської служби у Краснокутському районі, районному відділу статистики, Пенсійному фонду, Головному фінансовому управлінню ХОДА, Харківській обласній державній адміністрації, обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів, ДПІ у Краснокутському районі та іншим, розроблено та затверджено кошторис витрат на 2013 рік райдержадміністрації по місцевому та державному бюджету.

Вчасно, без затримки, було нараховано та виплачено заробітну плату за січень 2013 року працівникам райдержадміністрації

На протязі місяця здійснювалися проплата обов’язкових платежів та здійснювалися розподіли бюджетних коштів по місцевому та державному бюджетах між отримувачами та розпорядниками нижчого рівня, надавались різні довідки особам, які звертались до відділу. Щоденно здійснювалися облік та упорядкування банківських, касових та меморіальних документів.

Відповідно до плану роботи відділу забезпечені належні умови роботи з комп’ютерного набору та тиражування проектів службових документів районної державної адміністрації (розпоряджень голови райдержадміністрації, виступів та доповідей, матеріалів нарад, службового листування тощо).

На протязі січня робота сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів, які відбувалися в районі та участі в масових заходах з залученням громадськості району.

За січень діяльність політичних партій та громадських організацій району була пасивною, окрім діяльності політичних партій та громадських організацій району, яка була спрямована до участі в масових заходах, що проводились на території району.

Переважна більшість громадських організацій і профспілок дотримується державницьких позицій і конструктивно співпрацюють з районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування. З керівниками політичних партій і громадських організацій постійно проводяться співбесіди з метою визначення їх позицій та поглядів на суспільно-політичне життя району, області, держави.

Особлива увага приділяється роботі з осередками політичних партій, представники яких отримали депутатські мандати до органів місцевого самоврядування.

На протязі січня проводився прийом громадян, представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та релігійних громад. Одночасно аналізувався банк даних про діяльність політичних партій, громадських організацій, релігійних громад та профспілок на території району.

Стан суспільно – політичної ситуації в районі припустимо оцінити як стабільний, виразних проявів боротьби між партіями, громадськими організаціями, коаліціями та релігійними громадами не простежувалось.

Періодично керівництвом райдержадміністрації та районної ради, проводилось інформування населення з характеристикою соціально – економічного розвитку району, суспільно – політичних процесів, які відбуваються в районі.

За даними районного управління юстиції уточнювався список, кількісний та якісний склад легалізованих та зареєстрованих районних осередків політичних партій та громадських організацій. Станом на 04.01.12 в районі зареєстровано 58 районних організацій політичних партій і 37 громадських організацій.

Проводилися консультації з лідерами районних осередків політичних партій ПР, ВО «Батьківщина», КПУ, «Наша Україна»,партія «Удар» щодо участі в районних заходах до знаменних дат та організації суспільно-політичних заходів.

Найбільш активну співпрацю з районної державною адміністрацією проводять такі громадські організації, як рада Краснокутської районної організації ветеранів, Краснокутська районна організація «Союз Чорнобиль України», Спілка ветеранів Афганців Краснокутського району «Пам'ять».

На території Краснокутського району діють 24 релігійні громади, в тому числі 11- Української православної церкви, 1- Української автокефальної православної церкви, 5- євангельських християн – баптистів, 5- євангельських християн – п’ятидесятників, 2- свідків єгових.

У відповідності до чинного законодавства України про свободу совісті та релігійні організації, на виконання доручення Президента України від 08.07.2005 № 1-1/657 райдержадміністрація всебічно сприяє релігійним організаціям у виділенні земельних ділянок для здійснення їх статутної діяльності та у будівництві, реконструкції культових споруд.

На території Краснокутського району були проведенні заходи з відзначення релігійного свята Різдва Христового, Хрещення Господнього, Дня Соборності та свободи України, Дня Героїв Крут.

Протягом місяця проводився аналіз публікацій в пресі, інших засобах масової інформації щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації, сільських та селищних рад. Готувалися матеріали для районних ЗМІ про заходи до знаменних дат.

Постійно проводиться робота з керівниками установ та організацій району, щодо покращення передплати контрольних республіканських видань, обласних видань, районної газети «Промінь» на 2013 рік.

На протязі січня 2013 року робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на постійний аналіз обстановки з профілактики злочинності та правопорушень в районі, проведення у січні-березні 2013 року приписки юнаків 1996 року народження до призовної дільниці Краснокутського району, контроль за виконанням заходів забезпечення режиму секретності щодо охорони державної таємниці в районній державній адміністрації.

На виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2009 року №352 „Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, наказу Міністерства Оборони України від 18 серпня 2008 року № 402 „Про затвердження Положення про військово - лікарську експертизу в Збройних силах України” організовано приписку юнаків 1996 року народження до приписної дільниці Краснокутського району, згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 13.11.2012 року № 383 «Про організацію та проведення у січні –березні 2013 року приписки юнаків 1996 року народження до призовної дільниці Краснокутського району».

Проведено щорічну загальну перевірку наявності секретних документів у секторі взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації за 2012 рік. Підготовлено щорічний звіт про стан охорони державної таємниці в районній державній адміністрації за 2012 рік до Управління СБУ в Харківській області.

^ Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Краснокутської райдержадміністрації за січень 2012 року була проведена слідуюча робота:

-відомості поновлення бази даних Реєстру внесені та оброблені в повному обсязі -29 шт., застарілі відомості поновлення відсутні;

- забезпечено взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань внесення змін та доповнень до бази даних Державного реєстру;

- надавалася консультативна та практична допомога персоналу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань ведення Державного реєстру виборців;

-оперативно виконувалися поточні доручення, розпорядження Секретаріату Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації;

- підтримується в актуальному стані інформація про відділ на офіційному WEB – сайті розпорядника „Державний реєстр виборців”;

- одержані дані в порядку періодичного поновлення персональних даних виборців своєчасно вносились до бази даних реєстру виборців;

- направлено до органів внутрішніх справ 1 запит для встановлення достовірності даних виборців та усунення кратних включень на загальну кількість -2 чоловік, які своєчасно опрацьовані;

- в повному обсязі оброблено звіт – аналіз розбіжностей, виявлених при обробці відомостей отриманих від органів юстиції та органів внутрішніх справ -5 чоловік;

- сформовано та опрацьовано –4 ініціативні відомості на переадресування 1виборця іншими ВВДРВ та виборців, які вибули з обліку відділу та 3 виборців на зміну ідентифікаційних даних, 1 на включення до реєстру.;

-сформовано та включено в звернення до Розпорядника Реєстру 20 чоловік, внесено змін до Реєстру-145, включено-17, відмовлено включень та внесення змін до Реєстру -10, включено до наказів -162, всього опрацьовано 193 виборців.

^ Фінансовим управлінням протягом місяця проведено 5 нарад у начальника управління. На всіх нарадах були визначені завдання на поточний тиждень, а також підведені підсумки роботи за минулий тиждень.

З метою підвищення кваліфікації працівників проводились заняття у відділах по вивченню законодавчих актів.

За даними звіту про виконання місцевих бюджетів, наданого Управлінням державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області проведений аналіз виконання зведеного бюджету району за 2012 рік та проінформовано голів районної державної адміністрації та районної ради. Щоденно здійснювався контроль за надходженнями до місцевих бюджетів.

Проведені наради з головами та головними бухгалтерами сільських і селищних рад з питання формування проектів сільських (селищних) бюджетів на 2013 рік.

Затверджений розпис доходів і видатків районного бюджету на 2013 рік.

Проведена перевірка щодо відповідності бюджетному законодавству рішень про затвердження сільських (селищних ) бюджетів на 2013 рік.

Складений звіт по мережі, штатах і контингентах бюджетних установ району за 2012 рік та пояснювальна записка до звіту про виконання місцевих бюджетів за 2012 рік для надання до Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

Забезпечений контроль за надходженням субвенції з Державного бюджету на виплату допомог сім’ям з дітьми, адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, допомоги при усиновленні дитини, допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, виплату населенню пільг та житлових субсидій населенню. Одержані кошти субвенції своєчасно перераховані управлінню соціального захисту населення.

Забезпечений контроль електронного зв’язку, програмне забезпечення, обробка інформації, отриманої від УДКС в Краснокутському районі, Головного фінансового управління, райдержадміністрації.

Протягом січня відділом економічного розвитку і торгівлі проведений моніторинг використання коштів усіх рівнів бюджетів виділених на будівництво, ремонт та реконструкцію. Проводився аналіз пасажирських перевезень та роботи промислових підприємств району, аналіз стану справ населених пунктів району, де відсутні всі види торгівельного обслуговування.

Здійснено перегляд регуляторних актів на відповідність принципам державної регуляторної політики.

Здійснено аналіз діяльності підприємств, щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, показників середньомісячної заробітної плати, чисельності працюючих.

Здійснюється аналіз інвестиційних пропозицій, які доцільно запропонувати для впровадження інвестиційної діяльності.

Відділом постійно здійснюється консультативна – методична допомога: органам місцевого самоврядування, бюджетним організаціям району з питань регуляторної політики та з питань закупівель шляхом проведення конкурсних торгів за державні кошти.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням Законів України: «Про металобрухт» (підготовка інформації, моніторинг); «Про автомобільний транспорт» (аналіз виконання маршрутів).

На протязі січня 2013 року сектором культури, методичним центром районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи надано практичну та методичну допомогу клубним установам та бібліотекам по підготовці та проведенню основних культурно – масових заходів.

В січні 2013 року проведено нараду – семінар з клубними працівниками з питань охорони праці, пожежної безпеки та затвердження колективного договору 2013 – 2015 років.

Згідно з планом роботи сектору культури та клубних закладів культури протягом січня 2013 року у Краснокутському районі відбулося 22 культурно – мистецьких заходів, зокрема, новорічні розважальні програми, вечори відпочинку, дитячі ранки і свята, театралізовані дійства, конкурси дитячих малюнків, районний фестиваль різдвяних та новорічних віншувань «Коляда, коляда у віконце загляда» на базі Мурафського сільського Будинку культури та ін. Кількість відвідувачів складає 4050 чол., з них 870 – діти.

У звітний період у бібліотечних закладах району проводилися масові заходи до календарних та знаменних дат (усні журнали, інформаційні години, інформхвилинки, тематичні вечори, вікторини, виставки – вшанування, екоуроки, години спілкування, відкриті перегляди літератури, бібліотечні уроки, години поезії, бесіди та ін.), оформлені тематичні виставки та огляди періодичних видань тощо.

В січні 2013 року записалося нових читачів по Краснокутській ЦБС – 3447 чол., відвідало бібліотеки – 6469 чол., видано літератури –30 544 примірників.

Протягом січня 2013 року відділом освіти було проведено педагогічну декаду, в межах якої проведені такі масові та групові заходи з педагогічними працівниками:

03.01.- інструктивно – методична нарада голів районних методичних об’єднань та заступників директорів з навчально – виховної роботи;

08.01 - засідання «Школи молодого вчителя» ;

09.01 - нарада вчителів, що викладають предмети, винесені на ЗНО – 2013;

10-01 - єдиний методичний день та секційні засідання вчителів-предметників;

15.01 - майстер – класи для педагогів – організаторів і керівників гуртків;

23.01 - нарада завідуючих ДНЗ;

25.01 - практичний семінар директорів загальноосвітніх закладів району на базі Краснокутської ЗОШ № 2 .

Протягом місяця учні загальноосвітніх закладів взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з восьми навчальних дисциплін - математика, хімія, фізика, біологія, правознавство, історія, трудове навчання, фізкультура; в ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково – дослідницьких робіт Малої академії наук.

Проведені тренувальні тестування з предметів, які винесені на ЗНО – 2013.

Проведені заходи до 76-річниці народження Василя Стуса, до Дня Соборності, до Дня Героїв Крут.

Проведені спортивні районні змагання «Ігри чемпіонів», кубок ДЮСШ з баскетболу, «Малі олімпійські ігри». Начальником відділу освіти було здійснено 4 особистих прийоми громадян та виїзний прийом в Краснокутському ДНЗ №1та №2, Краснокутській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2.

Протягом місяця управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розглянуто 15 звернень від громадян, з них - 8 письмових з питань надання матеріальної допомоги.

Призначено державні допомоги 291 сім’яї району, субсидії на тверде паливо та скраплений газ призначені на суму 478,9 тис.грн.

Компенсації на продукти харчування, пільги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС нараховані 182 особам на суму 37,6 тис.грн., виплачені на суму 56,4 тис.грн. з урахуванням минулого року, заборгованість складає 46,0 тис.грн.

Укладені угоди з санаторіями «Роща», «Бермінводи», «Ялинка» та придбання санаторно-курортних путівок 15 ветеранам війни. Протягом звітного періоду видано 20 направлень інвалідам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами.

Проведений щомісячний моніторинг щодо питань оплати праці на підприємствах району, стану зайнятості населення району.

Колективно - договірним регулюванням охоплено 4193 особи, що складає 96,6 % від загальної чисельності працюючих в районі.

Проведені перевірки 5-х підприємств з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

Проведено 1 засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заробітної плати та інших соціальних виплат.

В порядку контролю за правильністю призначення та виплати управлінням Пенсійного фонду України державних пенсій, перевірено 21 пенсійну справу, виявлена недоплата на суму 14,66 грн.

Протягом місяця спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації проведена нарада з бухгалтерами сільгосппідприємств по складанню річного звіт , нарада з економістами сільгосппідприємств району по розробленню Зведеного плану розвитку АПК та сільських територій на 2013 рік.

Протягом місяця проводився збір оперативної інформації по розрахунках за земельні паї, здійснювався моніторинг в потребі кредитних коштах на проведення весняно – польових робіт.

На виконання п. 2.2 та п. 2.3 доручення першого заступника голови районної державної адміністрації від 07 грудня 2012 року № 20/03-04 "Про організацію роботи щодо передачі на баланс органів місцевого самоврядування гідротехнічних споруд водних об'єктів району, які не мають власника" 04 січня була проведена нарада з головами Каплунівської, Китченківської, Олексіївської, Пархомівської, Мурафської сільських рад, Краснокутської та Костянтинівської селищних рад за участю начальника Краснокутського міжрайонного управління водних ресурсів .

Проведена робота з сільськими, селищними головами щодо повного обліку наявного поголів’я сільськогосподарських тварин в особистих господарствах населення. Проведено підведення підсумків роботи агропромислового комплексу району за 2012 рік.

Проводився моніторинг по виплаті заробітної плати по економічно активних підприємствах району.

Начальником управління агропромислового розвитку проводився особистий прийом громадян, , розглянуто 13 звернень громадян, з них 3 звернення на Урядову гарячу лінію.

Протягом січня 2013 року сектором у справах сім’ї, молоді та спорту було проведено такі заходи: засідання з директорами ДЮСШ відділу освіти та ДЮСШ «Колос», засідання оргкомітету по організації та проведенню районних змагань з волейболу, круглого столу з питань гендерної політики, зимового семінару практикуму зі спортивного туризму, проведення районних змагання з волейболу.

До Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації надана інформація про проведення новорічних та різдвяних свят в районі, про хід підготовки закладів оздоровлення до відкриття у 2013 році, про виконання на місцях функцій з питань оздоровлення та реалізації молодіжної політики, про формування банку даних дітей, які мають право на оздоровлення у 2013 році, щодо обсягу фінансування на фізичну культуру і спорт та річний звіт за 2012 рік за формою 2-ФК.

У січні 2013 року до відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації направлено 1 пакет документів на отримання почесного звання України «Мати–героїня». Було надано 4 консультації щодо продовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї, 2 консультації щодо оздоровлення дітей пільгових категорій та 1 консультація щодо отримання почесного звання України «Мати-героїня».

Протягом січня службою у справах дітей райдержадміністрації проводився прийом дітей, батьків, зацікавлених осіб (15 осіб). Постійно ведеться обстеження дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах (11 сімей), всього за місяць було обстежено 2 сім`ї. Цим сім’ям надана консультативна допомога.

За січень спільно з відповідними підрозділами проведено 4 рейди по місцям концентрації молоді з метою виявлення і запобігання розвитку алкоголізму, наркоманії, СНІДу, злочинності, правопорушень серед дітей.

Протягом місяця було прийнято участь у 2 засіданнях щодо позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують своїх батьківських обов’язків. Знято з обліку 1 дитину , позбавлену батьківського піклування.

З дітьми схильними до правопорушень проводиться профілактична робота: індивідуальні бесіди, лекції.

15 січня 2013 року проведено комісію з питань захисту прав дитини, на якій розглянуто 9 питань.

^ Сектором цивільного захисту протягом місяця підготовлені накази начальника ЦО району « Про підсумки роботи районної евакуаційної комісії за 2012 рік та завдання на 2013 рік.» Про підготовку та основні завдання цивільного захисту ( цивільної оборони) Краснокутського району у 2013 році.» Про затвердження структури служби транспортного забезпечення Цивільного захисту ( Цивільної оборони) району та призначення посадових осіб.» Про створення(уточнення складу) служб цивільної оборони (цивільного захисту) в районі.

На протязі місяця проводився контроль за станом виконання Плану організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо дій під час підготовки та пропуску весняної повені, льодоходу та осінньо-зимових дощових паводків у 2012-2013 роках та розпорядження районної державної адміністрації від 07.11.12 р., № 374 „Про заходи щодо пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2012-2013 роках”. Проведено комісійне обстеження водосховищ Краснокутського району

Проводився контроль за станом виконання Плану організаційних і практичних заходів Краснокутської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 2012-2013 років.

Надавалась інформація оперативному черговому вузла зв’язку пункту управління начальника цивільної оборони області про стан проїзду на автошляхах району та про стан функціювання служб життезабезпечення району.

Проводилось уточнення розрахунків кількості еваконаселення на території населених пунктів району, що знаходяться в зонах можливого затоплення.

Надані термінові та строкові донесення до Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації за підсумками роботи за 2012 рік відповідно до табеля термінових донесень.

Проведена інформаційно - роз’яснювальна робота через районну газету «Промінь» з питань безпеки громадян на водних об’єктах та правил поведінки на льоду.

За січень 2013 року державним реєстратором проведено 61 реєстраційну дію, з них: по юридичним особам – 24 реєстраційні дії: включення відомостей про юридичну особу – 1; включення відомостей про юридичну особу з відміткою про те, що свідоцтво про її державну реєстрацію, вважається недійсним – 1; внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах – 10; внесення рішення засновників про відміну власного рішення щодо припинення юридичної особи – 1; внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи, яке пов’язано з реорганізацією – 2; підтвердження відомостей про юридичну особу – 4; внесення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язано з її банкрутством – 1; державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи – 1; державна реєстрація припинення юридичної особи на підставі судового рішення, що не пов’язане з банкрутством юридичної особи – 2; корегування -1.

По фізичним особам – підприємцям проведено 37 реєстраційних дій, з них по державній реєстрації – 4; державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця - 11; внесення рішення фізичної особи – підприємця про припинення підприємницької діяльності до ЄДР – 10; державна реєстрація припинення підприємницької діяльності – 4; внесення рішення фізичної особи – підприємця про відміну власного рішення щодо припинення її підприємницької діяльності – 7; постановка реєстраційної справи на облік – 1.

Щоденно органам влади, які здійснюють облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, надається в електронному вигляді інформація, що передбачена Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

На протязі місяця надавалася консультативна допомога установам, організаціям, підприємствам, фізичним особам з питань виконання Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та інших нормативних актів у сфері державної реєстрації.

Постійно по запиту від управління соціального захисту населення Краснокутської РДА та управління Пенсійного фонду України в Краснокутському районі, надаються довідки про підтвердження підприємницької діяльності особам, які отримують допомоги. За місяць видано 197 довідок.

По запитам від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з Єдиного державного реєстру надаються витяги, виписки, довідки про відомості по юридичним та фізичним особам - підприємцям, які містяться в ЄДР. Видано витягів з ЄДР – 19 шт.; довідок – 9 шт.; виписок – 11 шт.

За січень 2013 року до державного адміністратора звернулось 3 суб’єкта господарювання, яким видані документи дозвільного характеру.

Всі дозвільні документи занесені до автоматизованої інформаційної системи (АІС) «Реєстр документів дозвільного характеру» та в журнал обліку/реєстрації заяв та документів, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, які подає суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа державному адміністратору.

Відповідно до плану роботи дозвільного центру постійно здійснювалась консультативно-методична допомога: місцевим дозвільним органам з питань виконання Закону України від 06 вересня 2005 року № 2806- IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства економіки розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року № 28 «Про затвердження положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання»; постанови КМУ від 21.05.2009 року № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»; Закону України від 19 травня 2011року № 3392-VI «Про перелік документів дозвільного характеру»; суб’єктам господарювання з питань видачі документів дозвільного характеру.

Забезпечено щомісячний моніторинг діяльності дозвільного центру з наданням відповідної звітності до Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Сектором інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації протягом місяця було розглянуто 8 звернень громадян з питань житлово-комунального господарства.

Здійснено моніторинг стану надходження коштів та виконання робіт на об’єктах газифікації та об’єктах будівництва соціальної сфери. За звітний період кошти на об’єкти Краснокутського району відповідно до Угоди про співробітництво між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Харківської області від 12.04.2011 року до району не надходили.

З метою забезпечення заходів по реформуванню житлово-комунального господарства проведена робота з органами місцевого самоврядування щодо розгляду останніми питання передбачення коштів на підготовку кваліфікованих кадрів з управління діяльністю ОСББ та виконання планових показників зі створення ОСББ на 2013 рік.

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України  від 19 січня 2011 року № 52  (в редакції постанови Кабінету Міністрів України  від 29 лютого 2012 р. № 235) „Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах” з урахуванням пропозицій органів місцевого самоврядування згідно з рішенням ХХІ сесії Краснокутської районної ради VІ скликання № 263 - VІ від 24 грудня 2012 року, сектором розроблено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району, які в 2013 році пропонуються для фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету.

Підготовлено та надано до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації інформацію щодо стану претензійно – позовної роботи по заборгованості населення та юридичних осіб та звіт про виконання Закону України „Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за ЖКП”, а також, інформацію про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств ЖКГ.

Здійснено моніторинг стану розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги та висвітлено інформацію про розрахунки за енергоносії на веб-сайті районної державної адміністрації.

Проводилась робота щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та по платежам до Пенсійного фонду підприємств комунального господарства району.

23 січня проведено засідання міжвідомчої комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії (електричну енергію, природній газ), 11 січня - засідання районної конкурсної комісії з проведення в районі всеукраїнського конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”.

Підготовлено та надано до Управління паливно – енергетичного комплексу обласної державної адміністрації інформацію щодо питомих витрат водопровідно – каналізаційними підприємствами.

Підготовлено та надано до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації інформації: щодо ветхого та аварійного житлового фонду на території район, щодо основних результатів виконання державної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки, щодо виконання заходів програми «Питна вода Харківської області» на 2012-2020 роки у 2012 році, щодо реалізації галузевої програми підвищення енергоефективності на 2010-2014 роки у 2012 році.

Здійснено аналіз виконання в 2012 році завдань Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району на 2012 рік та підготовлено перелік об’єктів для включення в Програму економічного і соціального розвитку Краснокутського району на 2013 рік.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 р. № 1218 „Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів” сектором сформовано та надано до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області Перелік власників відходів, яким необхідно одержати ліміти на утворення та розміщення відходів на 2014 рік.

Проводилась робота щодо підготовки та висвітлення питань на селекторних нарадах з облдержадміністрацією та апаратних нарадах райдержадміністрації.

Протягом місяця сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації було розглянуто 4 звернення громадян з питань комунального господарства, житлової політики, земельних відносин.

Щопонеділка у секторі проводився прийом громадян, на якому було прийнято 16 громадян.

Щочетверга до відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації надавалися оперативні плани роботи на тиждень.

До відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації був наданий звіт про роботу відділу у грудні 2012 року, оперативний план роботи сектору на лютий 2013 року.

Виготовлено та видано 2 будівельних паспорти громадянам, які проживають на території Краснокутського району (смт Краснокутськ).

Надано методичну допомогу виконавчим комітетам місцевих рад району з питань впровадження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації 2011 – 2015 роки. Особливу увагу було направлено на реалізацію програми з оновлення та розроблення містобудівної документації, а саме визначено основні етапи з розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів та їх фінансування, починаючи з 2012 року до 2015 року.

Надавалася інформація до управління містобудування та архітектури облдержадміністрації щодо реалізації програми з розроблення (оновлення) містобудівної документації 2011 – 2015 роки.

Проведено аналіз виконання Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у Краснокутському районі на 2011-2015 роки; районної Програми індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2006-2011 роки.

До архівного відділу райдержадміністрації протягом місяця звернулося 52 громадян району, 2 громадян, які мешкають за межами району. За січень зареєстровано 62 запити, в тому числі 4 з Пенсійного фонду в Краснокутському районі, 1 з Пенсійного Фонду України в Охтирському районі та 1 запит з управління Пенсійного Фонду Російської Федерації. Протягом місяця виготовлено і видано громадянам 18 архівних довідок.

Протягом місяця архівним відділом райдержадміністрації розглянуто і направлено затвердження Харківською обласною ЕПК експертні висновки на 5 номенклатур справ на 2013 рік ( відділ освіти райдержадміністрації, Краснокутський районний суд, районний центр зайнятості населення, Качалівська сільська рада, Краснокутське міжгосподарське управління водного господарства, відділ статистики в Краснокутському районі), описи справ постійного зберігання з особового складу та акти про вилучення для знищення документів не внесених до Національного архівного фонду (Крансокутський районний центр зайнятості, міжгосподарське правління водного господарства, ТОВ «Муравський цукровий завод»).


Керівник апарату

райдержадміністрації С.В.Назарова

Моцик, 3-11-60
Схожі:

Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2014 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2014 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за листопад 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за липень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за червень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за травень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за серпень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за квітень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за лютий 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за січень 2013 року iconВиконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року
Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за вересень 2013 року здійснювали організаційне, кадрове,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи