Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 icon

Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319
Скачати 462.64 Kb.
НазваВиконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319
Сторінка1/4
Дата конвертації01.08.2013
Розмір462.64 Kb.
ТипВиконання плану роботи
  1   2   3   4З В І Т

про виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.09.2012 № 319

Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами з питань організаційно-правової роботи органів державної влади, Регламентом районної державної адміністрації та відповідно до плану роботи райдержадміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.09.2012 № 319 зусилля Краснокутської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших, наданих державою, а також делегованих районною радою, повноважень.

Завдяки постійній координації роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів виконавчої влади вирішувалися найважливіші питання життєдіяльності району. Особлива увага приділялася покращанню соціально-економічних показників району, розвитку малого бізнесу, розв’язанню соціальних проблем інвалідів, ветеранів війни і праці, забезпеченню функціонування житлово-комунального господарства району, поліпшенню санітарного стану населених пунктів району.

Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації протягом ІV кварталу 2012 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Планом роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року заплановано до виконання 279 питань. Заплановані заходи, що були передбачені планом роботи райдержадміністрації виконані.

Планом було передбачено 154 питання з перевірки виконання раніше прийнятих рішень, в тому числі з перевірки виконання Законів України – 58, актів Президента України – 12, актів Уряду –31, розпоряджень голови обласної державної адміністрації – 20, розпоряджень голови районної державної адміністрації -26, інші документи –7.

В ІV кварталі 2012 року робота відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації було підготовлено всі необхідні матеріали і організаційно забезпечено проведення 3 спільних засідань колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району на яких розглянуті питання:

31 жовтня: про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району за 9 місяців 2012 року; про порядок призначення житлових субсидій у зв’язку з початком опалювального сезону; про підсумки введення житла в експлуатацію за 9 місяців 2012 року; про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах та структурних підрозділах райдержадміністрації; про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 26 липня 2012 року «Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району за І півріччя 2012 року»; про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 26 липня 2012 року «Про стан забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян району за 6 місяців 2012 року»; про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 26 липня 2012 року «Про стан цінової ситуації на споживчому ринку Краснокутського району».

28 листопада: про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності в Краснокутському районі у 2012 році; про підсумки виконання Програми підтримки малого підприємництва в Краснокутському районі на 2011-2012 роки; про стан справ у галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах Краснокутського району; про стан роботи райдержадміністрації з добору кандидатів для участі в конкурсному відборі до Хар РІ НАДУ при Президентові України та Харківського національного економічного університету та затвердження списку осіб, які рекомендовані на навчання в 2013 році; про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 22 серпня 2012 року «Про підсумки роботи навчальних закладів за 2011-2012 навчальний рік та визначення пріоритетних завдань на 2012-2013 навчальний рік; про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 26 вересня 2012 року «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років».

26 грудня: про підсумки виконання пріоритетних напрямків роботи районної державної адміністрації за 2012 рік та затвердження їх на 2013 рік; про стан справ щодо утримання та інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони); про влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання; про хід виконання Плану заходів щодо проведення в Краснокутському районі у 2012 році Року спорту та здорового способу життя; про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 31 жовтня 2012 року «Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району за 9 місяців 2012 року»; про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 31 жовтня 2012 року «Про порядок призначення житлових субсидій у зв’язку з початком опалювального сезону»; про хід виконання рішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 31 жовтня 2012 року «Про підсумки введення житла в експлуатацію за 9 місяців 2012 року».

Загалом у ІV кварталі 2012 року на спільних засіданнях колегії райдержадміністрації та зборах адміністративно-господарського активу району розглянуто 20 питань (12 планових, 8 - у порядку контролю), за наслідками прийнято 12 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Було забезпечено проведення 9 розширених апаратних нарад у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, відповідних керівників підприємств, установ та організацій району, на яких розглянуто 30 питань. За їх наслідками головою райдержадміністрації видано відповідні доручення, вживаються заходи щодо їх виконання у встановлені строки.

Підготовлено необхідні матеріали та забезпечено проведення 13 апаратних нарад у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників відділів, завідувачів секторів апарату райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Всього головою райдержадміністрації у ІV кварталі 2012 року було прийнято 316 розпорядження, з них: 174 розпоряджень з основної діяльності, 142- з кадрових питань.

Щомісяця та щотижня готувалися плани основних заходів, які будуть проводитися управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації. Здійснювався упереджувальний контроль за підготовкою до їх проведення.

Щоденно та щотижня узагальнювалися матеріали про місце перебування голови районної державної адміністрації.

Щоп’ятниці забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Підготовлені матеріали до організаційного відділу облдержадміністрації для присвоєння почесного звання „Мати-героїня” 4 громадянкам Краснокутського району.

Протягом кварталу підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації від 20.12.2012 №444 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади»; від 21.12.2012 №446 Про затвердження плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2013 рік; від 25.12.2012 №449 «Про затвердження перспективного плану (основних напрямів) діяльності Краснокутської районної державної адміністрації на 2013 рік»; від 25.12.2012 №455 «Про затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на І квартал 2013 року».

Протягом кварталу проводилася робота щодо здійснення в районі заходів з підготовки і проведення виборів народних депутатів України

Проводилась спільна з районною радою робота щодо підготовки матеріалів з питань, що розглядаються на сесіях ради та засіданнях постійних комісій ради.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 20.04.2012 № 147 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та надання методичної допомоги» перевірено управління соціального захисту населення та фінансове управління райдержадміністрації. За результатами перевірок надані довідки для усунення виявлених недоліків.

Протягом звітного періоду було перевірено роботу усіх консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації за ІV квартал 2012 року. Всього в райдержадміністрації створено і працюють станом на 01.01.2013 57 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, персональний склад яких постійно підтримується в актуальному стані. Засідання проводяться згідно з відповідними положеннями.

Щоквартально відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації узагальнюється інформація щодо їх діяльності, кількості проведення засідань, підготовлених проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

В районній державній адміністрації постійно здійснюються заходи щодо надання роботі з кадрами системного планового характеру.

У жовтні-грудні 2012 року робота відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України „Про державну службу”, „Про засади запобіганні і протидії корупції” та різноманітних нормативних актів, що стосуються кадрової роботи, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

Протягом ІV кварталу були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості та управління державної служби України в Харківській області:

-про притягнення державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до дисциплінарної відповідальності за допущення порушень фінансової дисципліни від 24.12.2012 року № 01-22/4955;

-про роботу з питань запобігання і протидії корупції від 02.11.2012 № 03-19/4334, від 03.12.2011 № 03-19/4649 від 25.12.2012 № 03-19/4982,

-звіт про наявність вільних робочих місць від 29.10.2012 року № 03-25/4272, від 26.11.2012 року № 03-25/4554; від 24.12.2012 року № 03-25/4949;

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 30.10.2012 року № 03-24/4279, від 26.11.2012 року № 03-24/4563, від 24.12.2012 року № 03-24/4954;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 30.10.2012 року № 03-22/4280, від 26.11.2012 року № 03-22/4562, від 24.12.2012 року № 03-22/4953;

-звіт по системі „Картка” до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації від 30.10.2012 року № 03-22/4281, від 30.10.2012 року № 03-24/4282, від 26.11.2012 року № 03-22/4560, від 29.11.2012 року № 03-24/4597, від 24.12.2012 року № 03-24/4945, від 26.12.2012 року № 03-22/5034,

-звіт про призначених та звільнених керівників територіальних органів від 30.10.2012 року № 03-22/4294, від 26.11.2012 року № 03-22/4561, від 24.12.2012 року № 03-22/4947,

-інформацію про якісний склад державних службовців від 25.12.2012 року № 03-22/4983,

-інформація про стан кадрової роботи від 18.12.2012 року № 03-22/4863;

-моніторинг учасників І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” від 29.11.2012 року № 03-24/4599, від 29.12.2012 року № 03-24/5001,

-інформацію про наявність вакантних посад до фінансового управління райдержадміністрації від 24.12.12 року № 03-25/4952,

-звіт про відрядження за кордон від 24.12.12 року № 03-22/4946,

-про працевлаштування , звільнення чи переведення на інше місце роботи магістрів від 07.12.2012 року № 03-24/4740 та від 17.12.2012 року № 03-24/4849 та інші.

Продовжувалася робота по направленню працівників райдержадміністрації на курси підвищення кваліфікації На протязі кварталу в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ( м.Харків, Московський проспект,75) підвищила кваліфікацію : Перебийніс Н.В., начальник загального відділу апарату райдержадміністрації, : Медяник О.Г, начальник відділу освіти райдержадміністрації, Пісна Н.І. начальник фінансового управління РДА. В ДННУ „Академія фінансового управління” 30.11.2012 року підвищили кваліфікацію Пісна Н.І. начальник фінансового управління РДА та Буцька Н.М. начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА, головний бухгалтер.

Проводилася робота по стажуванню на посадах державних службовців: розпорядження від 01.11.2012 року № 153-к ( Воробйова Н.С. на посаді провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації), від 01.11.2012 року № 150-к (Тішакіна Л.В. на посаді завідувача сектору служби у справах дітей райдержадміністрації та Шостак Я.М. на посаді спеціаліста І категорії загального відділу апарату райдержадміністрації), від 01.11.2012 року № 154-к (Кулієва М.О. на посаді спеціаліста ІІ категорії сектору по роботі зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації), від 01.11.2012 року № 149-к ( Горлачова О.М. на посаді головного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату РДА та Загородська Л.А. на посаді спеціаліста І категорії загального відділу апарату РДА)

Проведено підбір кандидатур для участі в конкурсному відборі на навчання в 2012 році в магістратурі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (Каліберда С.О., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації) та Харківського Національного економічного університету (Дубинка О.Л., головний спеціаліст управління економіки та Марчук О., спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації).

Для проходження виробничої практики в райдержадміністрації зараховано студентку Інституту післядипломної освіти Харківського національного педагогічного інституту ім. Г.С.Сковороди Медведєву З.О., головного спеціаліста з питань праці відділу праці та зайнятості населення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців – РП голови райдержадміністрації від 17.10.2012 року № 139 –к – спеціаліста сектору по роботі зі зверненнями громадян апарату РДА, РП голови райдержадміністрації від 15.10.2012 року № 138-к –головного спеціаліста відділу організаційної роботи; спеціаліста І категорії загального відділу; провідного спеціаліста юридичного сектору. Проводився прийом документів від претендентів на участь у конкурсі.

Проведено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців – головного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації, спеціаліста І категорії загального відділу апарату районної державної адміністрації, провідного спеціаліста юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, спеціаліста ІІ категорії сектору по роботі зі зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації.

Проведено спеціальну перевірку осіб, які претендують на зайняття посад державних службовців – Шостак Я.М., Кулієва М.О., Бондар М.В., Горлачова О.М.

Проведено роботу по розробленню та затвердженню профілів професійної компетентності посад державних службовців в районній державній адміністрації.

Щомісячно з працівниками райдержадміністрації проводяться семінари-наради із роз’яснення основних положень Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”.

Сформований кадровий резерв на посади заступників голови районної державної адміністрації та зданий до обласної державної адміністрації 27 листопада 2012 року.

Сформований кадровий резерв на посади начальників та заступників начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників відділів та завідувачів секторів апарату райдержадміністрації та спеціалістів апарату на 2013 рік.

За ІV квартал 2012 року видано 142 розпорядження голови райдержадміністрації із них по особовому складу 84, розпоряджень по відпустках 38, розпоряджень по відрядженнях працівників 16.

За листами - поданнями підприємств, організацій та установ району відділ займався нагородними документами, підготовкою Почесних грамот, Подяк райдержадміністрації для вручення працівникам району видано 4 розпорядження. .

Проведено перевірку стану кадрового діловодства в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та фінансовому управління райдержадміністрації.

На протязі місяця формувалися справи для передачі до архіву.

При райдержадміністрації діє, як дорадчий орган рада по роботі з кадрами, яка надає практичну допомогу управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації. Свою діяльність рада здійснює згідно з планом роботи. Так, за 4 квартал 2012 року проведено засідання від 24 грудня 2012 року протокол № 4.

Продовжувалася робота по веденню комп’ютерної бази даних в системі “Картка”.

Протягом кварталу надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах райдержадміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників райдержадміністрації на 2012 рік, вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства ( переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

За ІV квартал 2012 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 692 листа, що на 159 листів більше , ніж за ІV квартал 2011 року, в тому числі: з облдержадміністрації – 378 ;(за відповідний період минулого року 91), в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 37; ( 43 ), доручень голови облдержадміністрації – 18 ( 15), районних організацій – 108 ;( на 131 менше минулого року), інші організації за межами району – 134 ;( на 38 більше минулого року), електронною поштою – 426; ( на 101 більше минулого року)

За звітний період прийнято 174 розпоряджень голови райдержадміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 129 розпорядження). За результатами апаратних нарад оформлено 8 доручень голови та заступників райдержадміністрації. Всі доручення поставлено на контроль. За звітний період загальним відділом оформлено 3 протоколи спільних засідань колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району та 22 протоколи апаратних нарад. Примірники розпоряджень та протоколи колегій щомісячно відправляються в облдержадміністрацію на перевірку.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено 1140 листів, інформацій, звітів, що на 620 листів більше, ніж за відповідний період 2011 року.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації постійно проводиться робота над описами справ та підготовка справ для передачі до районного архіву для подальшого зберігання за 2006-2009 роки.

В ІV кварталі 2012 року проведено 3 засідання експертної комісії районної державної адміністрації з питань віднесення інформації, якій надається гриф обмеження доступу “Для службового користування” , на яких розглядалися питання знищення зіпсованих бланків райдержадміністрації

Протягом кварталу сектором контролю апарату районної державної адміністрації було поставлено на контроль 131 контрольних листів з обласної державної адміністрації, з організацій та установ, з-за меж району та від районних організацій, з них: 66 виконано у встановлений термін, 65 документів довгострокових.

за ІУ квартал 2012 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації взято на контроль 16 доручень та 9 розпоряджень голови обласної державної адміністрації. Доручень голови районної державної адміністрації – 5, розпоряджень – 19.

Всього довгострокових документів, які надійшли за ІУ квартал 2012 року – 59.

Знятих з контролю доручень і розпоряджень та інших листів з відділів та управлінь облдержадміністрації – 66.

В цілому створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи контролю сектором контролю апарату районної державної адміністрації систематично готувались листи – нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації. Також, сектором контролю щотижнево здійснюється план реєстрації документів, що знаходяться на контролі.

Протягом ІV кварталу 2012 року до
  1   2   3   4Схожі:

Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconВиконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 22. 06. 2012 №204
Краснокутської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на І квартал 2012 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2013 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2013 року
Відповідно п 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconВиконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 03. 201№90
Краснокутської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconПро затвердження плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на І квартал 2014 року
Відповідно п. 1 Регламенту Краснокутської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconРозпорядження 21. 06. 2012 Валки №400 Про затвердження плану роботи Валківської районної державної адміністрації на III квартал 2012 року
Відповідно до п. Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації...
Виконання плану роботи Краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2012 №319 iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 26. 09. 2012 №319 план роботи краснокутської районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року № п/п
На спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи