Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, icon

Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України,
Скачати 47.68 Kb.
НазваПро роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України,
Дата конвертації01.08.2013
Розмір47.68 Kb.
ТипДокументи


Про роботу з питання запобігання і

протидії корупції в районній державній

адміністрації станом на 01.06.2013 року


В Краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, Законів України „Про засади запобігання і протидії корупції“, „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Плану заходів з реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру, Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату районної державної адміністрації у запобіганні корупційним проявам серед державних службовців, покращення стану виконавської дисципліни, виконання посадових обов’язків.

Організаційна та роз’яснювальна робота щодо запобігання проявам корупції в районній державній адміністрації проводиться постійно і має системний характер.

В травні після проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії сектору економічного аналізу і соціального розвитку відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, документи переможця конкурсу направлені для проведення спецперевірки.

16 травня відділом кадрової роботи апарату районної державної адміністрації було здійснено перевірку кадрової роботи та дотримання вимог чинного законодавства Краснокутської селищної ради.

20 травня 2013 року проведено засідання Ради по роботі з кадрами, при районній державній адміністрації, де розглядалось питання та прийнято відповідне рішення про організацію роботи щодо запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації.

29 травня 2013 року проведено семінар – нараду з працівниками апарату відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, спеціалістами управлінь та відділів районної державної адміністрації на тему «Правила етичної поведінки».


У відповідності з вимогами чинного законодавства звільнено заступника голови районної державної адміністрації, та надані документи на погодження призначення іншого кандидата, який перебував в кадровому резерві на зазначену посаду.

На виконання листа управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 19.04.2013 року № 126/ТО1912-13 в районній газеті „Промінь” опубліковані окремі позиційні матеріали «Завдання, визначені у Національному плані дій на 2013 рік – виконуються».На офіційному веб – сайті районної державної адміністрації розміщений вищезазначений позиційний матеріал.

В травні проведено семінар – нараду з працівниками апарату відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, спеціалістами управлінь та відділів районної державної адміністрації на тему «Ведення кадрового діловодства в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах районної державної адміністрації».

Протягом звітного періоду здійснювалася юридична експертиза всіх проектів нормативно – правових актів, організаційно – розпорядчих документів, що видаються в районній державній адміністрації. Під час проведення юридичної експертизи проектів розпоряджень, чинників, які б сприяли чи могли б сприяти вчиненню корупційних правопорушень не виявлено; службових розслідувань (перевірок) з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційних порушень або не виконанню вимог антикорупційного законодавства не проводилось.

Важливим профілактичним заходом щодо запобігання проявам корупції в районній державній адміністрації є підвищення рівня обізнаності та правової освіти державних службовців.

Юридичним сектором апарату районної державної адміністрації систематично проводяться роз’яснення законодавства з метою підвищення рівня правової культури і правової самосвідомості державних службовців, поглиблення знань для виконання завдань професійної діяльності, активізації роботи по попередженню проявів корупції та постійно проводиться правова експертиза проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації.

В кожному випуску районної газети «Промінь» розміщується інформація з актуальних питань економічного і соціального розвитку Краснокутського району, роботи райдержадміністрації, відповіді на звернення громадян тощо. На офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації створено веб-сторінку райдержадміністрації. Представники районної газети „Промінь” постійно обов’язково запрошуються на засідання колегій та щотижневі апаратні наради, які оприлюднюють результати їх роботи в газеті.

Для більш широкого інформування населення про діяльність райдержадміністрації на веб-сайті постійно оновлюється інформація щодо соціально-економічного розвитку району, анонсується проведення роботи у певні дні, надаються для ознайомлення відповідні документи.

Питання запобігання і протидії корупції регулярно розглядаються на робочих нарадах у голови райдержадміністрації.

Державні службовці у повсякденній роботі дотримуються Загальних правил поведінки державних службовців, Законів України „Про державну службу” та „Про засади запобіганні і протидії корупції”.

На виконання Закону України „Про звернення громадян”, актів Президента України та Кабінету Міністрів України стосовно забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення вживаються заходи щодо підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення всебічного розгляду порушених у них питань, оперативного їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян. Введено в практику роботи проведення керівництвом райдержадміністрації виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Прийоми громадян (в тому числі виїзні) здійснюються відповідно до затверджених графіків за попереднім записом, що сприяє детальному вивченню суті порушених у зверненнях питань. Громадяни мають можливість оперативно отримати повну відповідь або роз’яснення щодо вирішення порушених проблем безпосередньо під час прийому. Оголошення про заплановані прийоми громадян, результати їх проведення та розгляду звернень публікуються у засобах масової інформації. Згідно затверджених графіків прийому громадян у голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації щотижнево визначені дні прийому громадян. Особисті прийоми громадян здійснюють також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Скарг на дії державних службовців райдержадміністрації не надходили. Питання щодо роботи із зверненнями громадян знаходяться на постійному контролі в райдержадміністрації.

Відповідно до плану роботи райдержадміністрації затверджено графік роботи гарячої лінії - спілкування керівництва районної державної адміністрації з населенням району, яка працює згідно затвердженого графіка.

На адресу райдержадміністрації з боку правоохоронних органів інформації про допущені державними службовцями та іншими особами, уповноваженими на виконання функцій держави правопорушення не надходили.

Постанови суду про притягання до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення державних службовців не надходили.


Голова районної

державної адміністрації В.М.ЕЧКЕНКО


Ніколаєнко 3 13 01
Схожі:

Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconАдміністрації станом на 01. 04. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, Законів України „Про засади запобігання І протидії корупції“, „Про державну службу”
Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації...
Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconІнформація про роботу з питання запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 05. 2013 року
Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації...
Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconПро роботу з питання запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 11. 2012 року
Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації...
Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconЗвіт про роботу з питання запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2012 року
Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації...
Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconОрганізаційна та роз’яснювальна робота щодо запобігання проявам корупції в районній державній адміністрації проводиться постійно і має системний характер
Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” та дотримання Порядку підготовки та оприлюднення звіту про результати...
Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconПро затвердження Плану заходів стосовно реалізації в районній державній адміністрації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції в 2013 році

Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconПротокол першого засідання Громадської ради при Краснокутській районній державній адміністрації смт. Краснокутськ 30 травня 2011 року Порядок денний
Вибори голови Громадської ради при Краснокутській районній державній адміністрації
Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconПро роботу з питання запобігання і протидії корупції в районній державній
Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації...
Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconПро роботу з питання запобігання і протидії корупції в районній державній
Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації...
Про роботу з питання запобігання І протидії корупції в районній державній адміністрації станом на 01. 06. 2013 року в краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, iconПро роботу з питання запобігання і протидії корупції в районній державній
Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи