Україна краснокутська районна державна адміністрація icon

Україна краснокутська районна державна адміністрація
Скачати 55.26 Kb.
НазваУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Дата конвертації01.08.2013
Розмір55.26 Kb.
ТипДокументи
УКРАЇНА


КРАСНОКУТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


62002, Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92

Е- mail: Krasnkutskarda@rambler.ruНачальнику відділу з питань запобігання і виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації

Мухарю В.В.

№ від ____________ № _____________

на № 01-44/4900 від 26.07.2010

Про роботу з питання запобігання і

протидії корупції в районній державній

адміністрації станом на 01.05.2013 року


В Краснокутській районній державній адміністрації відповідно до вимог Конституції України, Законів України „Про засади запобігання і протидії корупції“, „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Плану заходів з реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру, Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації у запобіганні корупційним проявам серед державних службовців, покращення стану виконавської дисципліни, виконання посадових обов’язків.

Організаційна та роз’яснювальна робота щодо запобігання проявам корупції в районній державній адміністрації проводиться постійно і має системний характер.

24 квітня 2013 року на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району в позапланово розглянуто питання відділу кадрової роботи «Про направлення державних службовців на навчання до магістратури Хар РІ НАДУ при Президентові України».

У відповідності з вимогами Указу Президента України від 25.01.2012 року № 33 „Про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування” пакети документів направлені для проведення спеціальної перевірки випускника магістратури Хар РІ НАДУ при Президентові України у відповідні інстанції, але на сьогоднішній день частину відповідей не отримали.

У відповідності з вимогами чинного законодавства звільнено одного державного службовця та призначено іншого державного службовця шляхом переведення.

09 квітня 2013 року в районній державній адміністрації проведено І Тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, скарг та претензій на проведення даного конкурсу на розгляд голові районної державної адміністрації не надходило.

На виконання листа управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 19.04.2013 року № 126/ТО1912-13 в районній газеті „Промінь” опубліковано окремі позиції позиційного матеріалу «Завдання, визначені у Національному плані дій на 2013 рік – виконуються». На офіційному веб –сайті районної державної адміністрації розміщений вищезазначений позиційний матеріал.

30 квітня 2013 року планується проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії економічного аналізу і соціального розвитку відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

В квітні місяці підвищили кваліфікацію в Харківському Регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України чотири державні службовці.

Надана методична допомога учасникам конкурсу Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".

В квітні проведено семінар – нараду з працівниками апарату відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, спеціалістами управлінь та відділів районної державної адміністрації, які відповідають за кадрову роботу, сільські та селищні голови, секретарями сільських та селищних рад району на тему «Про практику застосування Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Протягом звітного періоду здійснювалася юридична експертиза всіх проектів нормативно – правових актів, організаційно – розпорядчих документів, що видаються в районній державній адміністрації. Під час проведення юридичної експертизи проектів розпоряджень, чинників, які б сприяли чи могли б сприяти вчиненню корупційних правопорушень не виявлено; службових розслідувань (перевірок) з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційних порушень або не виконанню вимог антикорупційного законодавства не проводилось.

Важливим профілактичним заходом щодо запобігання проявам корупції в районній державній адміністрації є підвищення рівня обізнаності та правової освіти державних службовців.

Юридичним сектором апарату районної державної адміністрації систематично проводяться роз’яснення законодавства з метою підвищення рівня правової культури і правової самосвідомості державних службовців, поглиблення знань для виконання завдань професійної діяльності, активізації роботи по попередженню проявів корупції та постійно проводиться правова експертиза проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації.

В кожному випуску районної газети «Промінь» розміщується інформація з актуальних питань економічного і соціального розвитку Краснокутського району, роботи райдержадміністрації, відповіді на звернення громадян тощо. На офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації створено веб-сторінку райдержадміністрації. Представники районної газети „Промінь” постійно обов’язково запрошуються на засідання колегій та щотижневі апаратні наради, які оприлюднюють результати їх роботи в газеті.

Для більш широкого інформування населення про діяльність райдержадміністрації на веб-сайті постійно оновлюється інформація щодо соціально-економічного розвитку району, анонсується проведення роботи у певні дні, надаються для ознайомлення відповідні документи.

Питання запобігання і протидії корупції регулярно розглядаються на робочих нарадах у голови райдержадміністрації.

Державні службовці у повсякденній роботі дотримуються Загальних правил поведінки державних службовців, Законів України „Про державну службу” та „Про засади запобіганні і протидії корупції”.

На виконання Закону України „Про звернення громадян”, актів Президента України та Кабінету Міністрів України стосовно забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення вживаються заходи щодо підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення всебічного розгляду порушених у них питань, оперативного їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян. Введено в практику роботи проведення керівництвом райдержадміністрації виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Прийоми громадян (в тому числі виїзні) здійснюються відповідно до затверджених графіків за попереднім записом, що сприяє детальному вивченню суті порушених у зверненнях питань. Громадяни мають можливість оперативно отримати повну відповідь або роз’яснення щодо вирішення порушених проблем безпосередньо під час прийому. Оголошення про заплановані прийоми громадян, результати їх проведення та розгляду звернень публікуються у засобах масової інформації. Згідно затверджених графіків прийому громадян у голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації щотижнево визначені дні прийому громадян. Особисті прийоми громадян здійснюють також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Скарг на дії державних службовців райдержадміністрації не надходили. Питання щодо роботи із зверненнями громадян знаходяться на постійному контролі в райдержадміністрації.

Відповідно до плану роботи райдержадміністрації затверджено графік роботи гарячої лінії - спілкування керівництва районної державної адміністрації з населенням району, яка працює згідно затвердженого графіка.

На адресу райдержадміністрації з боку правоохоронних органів інформації про допущені державними службовцями та іншими особами, уповноваженими на виконання функцій держави правопорушення не надходили.

Постанови суду про притягання до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення державних службовців не надходили.


Голова районної

державної адміністрації В.М.ЕЧКЕНКО


Ніколаєнко 3 13 01
Схожі:

Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація харківської області фінансове управління
Карла Маркса, 1, смт. Краснокутськ, Харківська обл., 62002, тел./факс: (05756)3-14-18
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна близнюківська районна державна адміністрація
Кабінету Міністрів України від 28. 11. 2011року №1240, районна державна адміністрація повідомляє, що за травень 2012 року в апараті...
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Відповідно до протоколів засідань Координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей (протокол №5-7) вирішили...
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна острозька районна державна адміністрація відділ освіти
Острозька районна державна адміністрація відділ освіти вул. Татарська, 92, м. Острог, 35800, тел./факс (03654) 2-22-92, e-mail
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconКраснокутська районна державна адміністрація
Про створення експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconКраснокутська районна державна адміністрація
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16. 07. 2010 року №227
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconЗразок запиту на інформацію
Харківська обл., Краснокутський район, смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса 1, Краснокутська районна державна адміністрація
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи