Україна краснокутська районна державна адміністрація icon

Україна краснокутська районна державна адміністрація
Скачати 63.88 Kb.
НазваУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Дата конвертації12.01.2013
Розмір63.88 Kb.
ТипДокументи
УКРАЇНА


КРАСНОКУТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


62002, Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92

Е- mail: Krasnkutskarda@rambler.ruНачальнику відділу з питань запобігання та протидії корупції апарату облдержадміністрації Мухарю В.В.

№ від ____________ № _____________

на № ___________ від ____________

На лист обласної державної адміністрації від 26.07.2010 року № 01-44/4900 „Щодо створення відділу з питань запобігання та протидії корупції апарату обласної державної адміністрації” повідомляю:

В Краснокутській райдержадміністрації відповідно до вимог Конституції України, Законів України „Про засади запобігання і протидії корупції“, „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації” інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру, Регламенту районної державної адміністрації проводиться робота, спрямована на підвищення організуючої ролі апарату райдержадміністрації у запобіганні корупційним проявам серед державних службовців, покращення стану виконавської дисципліни, виконання посадових обов’язків.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 09 липня 2008 року № 238 затверджений перелік посад державних службовців райдержадміністрації, які працюють у сферах, де існує високий ризик прояву корупції та затверджені процедурні заходи, що запобігатимуть проявам корупції в процесі виконання державними службовцями райдержадміністрації службових обов’язків. Відділом кадрової роботи готується розпорядження голови райдержадміністрації для оновлення Переліку посад державних службовців, де існує високий ризик прояву корупції, з яким працівники райдержадміністрації будуть ознайомлені під розпис.

В зв’язку з кадровими змінами розпорядженням голови райдержадміністрації та наказами начальників управлінь, відділів райдержадміністрації оновлено та визначено осіб, на яких покладено обов’язки щодо запобігання і протидії корупції.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації затверджено план роботи щодо запобігання та протидії корупції в Краснокутській райдержадміністрації на 2012 рік.

З метою посилення контролю за діяльністю державних службовців райдержадміністрації, забезпечення дотримання прав і законних інтересів громадян головою районної державної адміністрації 28.07.2011 року видано доручення за № 03-04/35, виконання якого перебуває на контролі у відділ кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

Організаційна та роз’яснювальна робота щодо запобігання проявам корупції в райдержадміністрації проводиться постійно і має системний характер.

30 січня 2012 року проведено семінар з державними службовцями райдержадміністрації з питання „Ознайомлення з основними положеннями Закону України „Про державну службу” (нова редакція)”.

На лютий 2012 року планується проведення семінару – наради з працівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, які відповідають за кадрову роботу, з метою опрацювання Указу Президента України „Про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування” від 25.01.2012 року № 33 та Постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 року № 16, якою затверджено Порядок зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку - нерезидента.

В даний час відділом кадрової роботи проводиться роз’яснювальна робота по здачі до 1 квітня 2012 року декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається Закону № 3206, у відповідності з вимогами ст. 12 Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” та згідно ст. 13 Закону України „Про державну службу” здачі декларації про майновий стан і доходи (податкову декларацію) державними службовцями щорічно до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою.

У відповідності з вимогами пункту 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. N 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад в обов’язковому порядку друкується в районній газеті „Промінь” та вивішується на веб-сайті райдержадміністрації.

Державним службовцям роз’яснено про дотримання у повсякденній роботі Загальних правил поведінки державного службовця. При прийомі на державну службу дотримуються умови конкурсного відбору, одним із критеріїв оцінювання при цьому є знання антикорупційного законодавства, також проводиться бесіда з кандидатами з питань службової діяльності.

Юридичним сектором апарату райдержадміністрації систематично проводяться роз’яснення законодавства з метою підвищення рівня правової культури і правової самосвідомості державних службовців, поглиблення знань для виконання завдань професійної діяльності, активізації роботи по попередженню проявів корупції та постійно проводиться правова експертиза проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації.

В кожному випуску районної газети «Промінь» розміщується інформація з актуальних питань економічного і соціального розвитку Краснокутського району, роботи райдержадміністрації, відповіді на звернення громадян тощо. На офіційному інтернет-сайті обласної державної адміністрації створено веб-сторінку райдержадміністрації. Представники районної газети „Промінь” постійно обов’язково запрошуються на засідання колегій та щотижневі апаратні наради, які оприлюднюють результати їх роботи в газеті.

Для більш широкого інформування населення про діяльність райдержадміністрації на веб-сайті постійно оновлюється інформація щодо соціально-економічного розвитку району, анонсується проведення роботи у певні дні, надаються для ознайомлення відповідні документи.

Головою райдержадміністрації на щотижневих апаратних нарадах постійно акцентується увага начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів про відповідальність керівників за невжиття заходів щодо боротьби з корупцією, а також на безумовне виконання законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» та інших нормативних актів. При цьому акцентується увага, що невжиття заходів керівниками до державних службовців, які притягнуті до відповідальності за здійснення корупційних та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, є порушенням вимог Закону України « Про засади запобігання і протидії корупції» в частині додержання керівниками органу, як державним службовцем, Закону України „Про державну службу” та Присяги державного службовця, якою передбачено, зокрема, що державний службовець зобов’язаний суворо дотримуватись Конституції та законів України.

Порушень вимог фінансового контролю в райдержадміністрації не виявлено.

У кожному відділі, управління та структурному підрозділі райдержадміністрації проводиться постійний контроль за цільовим використанням бюджетних коштів, дотриманням процедури державних закупівель.

На виконання Закону України „Про звернення громадян”, актів Президента України та Кабінету Міністрів України стосовно забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення вживаються заходи щодо підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення всебічного розгляду порушених у них питань, оперативного їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян. Введено в практику роботи проведення керівництвом райдержадміністрації виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Прийоми громадян (в тому числі виїзні) здійснюються відповідно до затверджених графіків за попереднім записом, що сприяє детальному вивченню суті порушених у зверненнях питань. Громадяни мають можливість оперативно отримати повну відповідь або роз’яснення щодо вирішення порушених проблем безпосередньо під час прийому. Оголошення про заплановані прийоми громадян, результати їх проведення та розгляду звернень публікуються у засобах масової інформації. Особисті прийоми громадян здійснюють також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Скарг на дії державних службовців райдержадміністрації не надходили. Питання щодо роботи із зверненнями громадян знаходяться на постійному контролі в райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації, заступники голови та керівник апарату райдержадміністрації систематично проводять зустрічі з активами сільських, селищних рад.

Відповідно до плану роботи райдержадміністрації затверджено графік роботи гарячої лінії - спілкування керівництва районної державної адміністрації з населенням району, яка працює згідно затвердженого графіка.

Відділом кадрової роботи апарату райдержадміністрації до відома структурних підрозділів районної державної адміністрації постійно доводиться інформація щодо проведення управлінням державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області „прямих ліній" на тему: „Суспільство проти корупції".

На адресу райдержадміністрації з боку правоохоронних органів про допущені державними службовцями та іншими особами, уповноваженими на виконання функцій держави правопорушення не надходили.

Постанови суду про притягання до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення державних службовців не надходили.


Голова районної

державної адміністрації В.М.ЕЧКЕНКО


Ніколаєнко, 3-13-01


.
Схожі:

Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Харківська обл., смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, тел/факс: (05756) 3-14-92
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація харківської області фінансове управління
Карла Маркса, 1, смт. Краснокутськ, Харківська обл., 62002, тел./факс: (05756)3-14-18
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна близнюківська районна державна адміністрація
Кабінету Міністрів України від 28. 11. 2011року №1240, районна державна адміністрація повідомляє, що за травень 2012 року в апараті...
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна краснокутська районна державна адміністрація
Відповідно до протоколів засідань Координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей (протокол №5-7) вирішили...
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconУкраїна острозька районна державна адміністрація відділ освіти
Острозька районна державна адміністрація відділ освіти вул. Татарська, 92, м. Острог, 35800, тел./факс (03654) 2-22-92, e-mail
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconКраснокутська районна державна адміністрація
Про створення експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconКраснокутська районна державна адміністрація
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16. 07. 2010 року №227
Україна краснокутська районна державна адміністрація iconЗразок запиту на інформацію
Харківська обл., Краснокутський район, смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса 1, Краснокутська районна державна адміністрація
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи