Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» icon

Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік»
Скачати 33.97 Kb.
НазваРішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік»
Дата конвертації14.01.2013
Розмір33.97 Kb.
ТипРішення

Аналіз регуляторного впливу

Проекту рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік»

Проект рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» розроблений відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів» від 22.12.2011 року за № 4235-VI, та з метою поповнення бюджету міської ради для виконання програми соціально-економічного розвитку територіальної громади, ефективного використання земель комунальної власності.


 1. Визначення та аналіз проблем, яку буде розв’язано шляхом регулювання.

Проектом рішення передбачається створення умов для надходження до бюджету міської ради коштів одержаних від ставок земельного податку за земельні ділянки у межах населених пунктів Кремінської міської ради.


 1. ^ Обґрунтування прийняття регуляторного акта.

Проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Податкового Кодексу та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів».


 1. ^ Визначення цілей державного регулювання.

Основною метою прийняття відповідного рішення є виконання місцевого бюджету та ефективне використання коштів для виконання Програми економічного та соціального розвитку територіальної громади, забезпечення прозорості та відкритості надходження та використання коштів бюджету.


 1. ^ Альтернативні способи досягнення встановлення цілей.

В якості альтернативи до запропонованого регулювання можна розглянути збереження існуючої ситуації, що призводить до поглиблення існуючої проблеми. Надходження до місцевого бюджету чітко регулюється Бюджетним кодексом України. Основними джерелами надходжень є – податок на прибуток та ставка земельного податку. Ставку земельного податку за земельні ділянки можна корегувати диференціюючи розмір ставки податку.

У той же час обраний спосіб забезпечує принципи державної регуляторної політики та покращення підприємницького середовища.


 1. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми і відповідні заходи.

Проектом рішення затверджується:

 • Ставка земельного податку в межах населених пунктів на 2012 рік;

 • Податок на землю з пільгової категорії громадян;

 • Податок для земель іншого призначення в т.ч. під торговими точками.
 1. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту.

Ймовірність досягнення цілей акту ґрунтується на високій мотивації суб’єктів господарювання стосовно виконання вимог акту, яка полягає у:

 • простоті та доступності положень акту;

 • простоті виконання вимог акту;

 • врегулювання прав і обов’язків суб’єктів господарювання, на яких поширюється даний акт;

 • встановлення чіткого порядку розрахунку земельного податку за земельні ділянки державної та комунальної власності у межах населених пунктів;

Можлива шкода у разі настання очікуваних наслідків дії акту не прогнозується.

 1. ^ Визначення очікуваних результатів прийняття регуляторного акта.

Прийняття рішення дозволить забезпечити надходження коштів до місцевого бюджету від ставки земельного податку, що дозволить виконання Програми економічного та соціального розвитку територіальної громади.


 1. Обґрунтування строку чинності регуляторного акту.

З моменту набрання чинності даного проекту рішення термін дії до 01.01.2013 року


 1. Заходи з відстеження результативності регуляторного акту.

Оголошення щодо розробки проекту рішення було розміщено на сайті Кремінської міської ради 19.01.2012 року в розділі проекти рішень міської ради та газети «Кремінщина» від . базове відстеження було здійснено у період з 22.02.2012 року по та оприлюднене на дошці оголошень.

Повторне відстеження результативності Рішення Кремінської міської ради буде здійснено через рік після набрання ним чинності.

Відстеження результативності рішення Кремінської міської ради буде здійснюватись шляхом порівняльного аналізу статистичний даних, даних податкової адміністрації.


Кремінській міський голова В.І. ГриценкоСхожі:

Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconРішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік»
Кремінської міської ради на підставі Податкового Кодексу України, поповнення державного та місцевого бюджетів для життєдіяльності...
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconЗвіт про повторне відстеження регуляторного акту рішення сесії Кремінської міської ради від 22. 02. 2012 р. №22/12 «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік»
Кремінської міської ради на підставі Податкового Кодексу України, поповнення державного та місцевого бюджетів для життєдіяльності...
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconЗвіт про базове відстеження регуляторного акту рішення сесії Кремінської міської ради від 22. 02. 2012 р. №22/12 «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік»
Кремінської міської ради на підставі Податкового Кодексу України, поповнення державного та місцевого бюджетів для життєдіяльності...
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconРішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2013 рік»
Есення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків І зборів від 22. 12. 2011 року за №4235-vi, та з...
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconРішення Кремінської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, ставок вартості патенту на здійснення торгової діяльності»
Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconРішення Кремінської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, ставок вартості патенту на здійснення торгової діяльності»
Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconРішення Кремінської міської ради Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, ставок вартості патенту на здійснення
...
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconРішення №20/ "22" лютого 2011 р м. Кремінна Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік
Кремінського відділення Рубіжанської одпі від 17. 01. 2012 року за №156/15-21 та висновок постійної комісії з питань землекористування,...
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconРішення №22/12 "22" лютого 2012 р м. Кремінна Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік
Кремінського відділення Рубіжанської одпі від 17. 01. 2012 року за №156/15-21 та висновок постійної комісії з питань землекористування,...
Рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік» iconРішення про встановлення ставок єдиного податку № п\п класифікація виду економічної діяльності ставки єдиного податку, грн Діяли в 2011 р /сплач. 43%
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення про встановлення ставок єдиного податку
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи