Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\

Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді від 27 липня 2004 року n 672/831/623/120 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
Скачати 83.23 Kb.
НазваНаказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді від 27 липня 2004 року n 672/831/623/120 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
Дата конвертації16.01.2013
Розмір83.23 Kb.
ТипДокументи
1. /d124.docНаказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді від 27 липня 2004 року n 672/831/623/120 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

Про затвердження Порядку взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок)


Наказ Міністерства транспорту України,
Міністерства внутрішніх справ України,
Міністерства освіти і науки України,
Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді
від 27 липня 2004 року N 672/831/623/120

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 серпня 2004 р. за N 1064/9663

На виконання Указу Президента України від 20 травня 2004 року N 570/2004 "Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом", з метою забезпечення безпеки перевезень організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) (далі - Порядок), що додається.

2. Керівникам відповідних структурних підрозділів Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді довести наказ до відома підпорядкованих регіональних органів виконавчої влади, керівників навчальних та оздоровчих закладів, перевізників, які здійснюють автомобільні пасажирські перевезення.

3. Територіальним органам вищезазначених міністерств забезпечити координацію при вирішенні питань щодо організації перевезення організованих груп дітей відповідно до цього Порядку.

4. Державному департаменту автомобільного транспорту Міністерства транспорту України (Закіров Є. О.) подати цей наказ у встановленому порядку до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра транспорту України Кроля С. С., заступника Міністра внутрішніх справ України Присяжнюка А. Й., заступника Міністра освіти і науки України Богомолова А. Г. та заступника Міністра України у справах сім'ї, дітей та молоді Кияницю З. П.

 

Міністр транспорту України 

Г. М. Кірпа 

Міністр внутрішніх справ України 

М. В. Білоконь 

Міністр освіти і науки України 

В. Г. Кремень 

Міністр України у справах
сім'ї, дітей та молоді 

 
В. І. Довженко  


ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді
від 27 липня 2004 р. N 672/831/623/120

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
30 серпня 2004 р. за N 1064/9663 


ПОРЯДОК
взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок)

1. Загальні положення


1.1. Цей Порядок визначає процедуру взаємодії центральних та регіональних органів виконавчої влади при організації перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) з метою забезпечення їх безпеки під час здійснення цих поїздок.

1.2. На регіональному рівні територіальні органи Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді забезпечують координацію діяльності та вирішення всіх питань, пов'язаних з перевезенням організованих груп дітей, у межах їх компетенції. Питання, які не є компетенцією територіальних органів, вирішуються зазначеними центральними органами виконавчої влади за поданням їх територіальних органів.

1.3. Поняття, що вживаються в цьому Порядку, мають таке значення:

- графік руху - відомості про час і послідовність виконання рейсу;

- замовник транспортних послуг - юридична або фізична особа, яка замовляє транспортні послуги;

- організована група дітей - належно впорядкована група (певна кількість) дітей, які здійснюють спільну поїздку автобусом за певним маршрутом;

- пасажирський перевізник - суб'єкт підприємницької діяльності, який відповідно до законодавства та одержаної ліцензії надає послуги за договором про перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування;

- розклад руху - сукупність графіків руху автобусів за маршрутом перевезення дітей.

2. Порядок взаємодії


2.1. Під час підготовки перевезень організованих груп дітей у табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) органи Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді повідомляють відповідні підрозділи Державтоінспекції МВС України з метою вжиття заходів щодо посилення нагляду за рухом на маршрутах перевезень та вирішення питання про супроводження колон автобусів спеціальними транспортними засобами.

2.2. Перевезення організованих груп дітей здійснюється пасажирськими перевізниками в порядку, визначеному Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року N 176 (із змінами і доповненнями), за умови, коли є у перевізника ліцензія.

2.3. Замовник транспортних послуг не пізніше ніж за 15 днів повідомляє пасажирського перевізника щодо здійснення перевезення організованих груп дітей.

2.4. Перевізник не пізніше ніж за 10 днів до здійснення перевезень подає письмове звернення до автотранспортного управління для отримання дозволу на перевезення організованих груп дітей за формою та в порядку, встановленому Міністерством транспорту України та Міністерством освіти і науки України, відповідно до пункту 48 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року N 176.

2.5. Пасажирський перевізник не пізніше ніж за 3 дні повідомляє територіальний підрозділ Державтоінспекції МВС України про початок перевезення організованої групи дітей, представляє схему маршруту та розклад руху автобусів для погодження та повертає замовнику транспортних послуг на затвердження.

2.6. Видачу дозволів на перевезення організованих груп дітей на відпочинок у міжобласному і в міжнародному сполученні автотранспортні управління погоджують з Міністерством транспорту України.

2.7. Для перевезення організованих груп дітей пасажирські перевізники виділяють водіїв, які мають посвідчення водія відповідної категорії та стаж керування автобусом більше трьох років, пройшли періодичний медичний огляд, мають медичну довідку встановленого зразка, забезпечують проходження щозмінного передрейсового медичного огляду відповідно до вимог спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України і Міністерства внутрішніх справ України від 05.06.2000 N 124/345 "Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18.07.2000 за N 435/4656, та пройшли інструктаж щодо правил і порядку безпечного перевезення організованих груп дітей.

Перевезення дітей дозволяється тільки в автобусах середньої та великої місткості, які пройшли передрейсовий технічний огляд, і здійснюється тільки у світлу пору доби та за сприятливих умов.

2.8. Замовник транспортних послуг і пасажирські перевізники:

- визначають маршрут перевезення організованих груп дітей, як правило такий, яким уже здійснюються регулярні автобусні перевезення;

- встановлюють зупинки автобуса:

технічні - одна на перші 50 кілометрів і не менше однієї - на кожні наступні 100 кілометрів маршруту;

для відпочинку - на 5 хвилин через кожну годину руху і на 30 хвилин - через кожні 5 годин руху (допускається поєднання 30-хвилинного відпочинку з перервою на обід);

для приймання їжі - через 3 - 5 годин руху;

для ночівлі;

- складають схему маршруту;

- складають розклад руху автобуса.

2.9. Замовник транспортних послуг:

- до початку перевезення складає список дітей у трьох примірниках (для пасажирського перевізника, замовника транспортних послуг і керівника групи);

- допускає до поїздки дітей, які зазначені у списках і не мають протипоказань для далеких переїздів за станом здоров'я;

- призначає на кожну групу з десяти дітей керівника, відповідального за супроводження їх під час поїздки, а на групу з тридцяти дітей - медичного працівника та проводить інструктаж про правила поведінки і техніки безпеки;

- керівник групи проводить бесіду з дітьми, ознайомлює їх з правилами поведінки і техніки безпеки під час поїздки.

2.10. Керівники У(В)ДАІ ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, УМВС України в областях, м. Севастополі для прийняття рішення про супроводження автобусів з організованими групами дітей патрульними автомобілями ДАІ повідомляють про це Департамент ДАІ МВС України із зазначенням часу початку руху, маршруту, умов руху і супроводження, контактних телефонів замовника транспортних послуг, відповідального за перевезення, та пасажирського перевізника.

2.11. Територіальні підрозділи Державтоінспекції МВС України, не пізніше ніж за одну добу до початку перевезення, проводять перевірку технічного стану автобусів, призначених для перевезення організованих груп дітей та відповідність усієї документації на ці перевезення.

У разі виявлення технічних несправностей або порушень, які не можуть бути усунені на місці, забороняють такі перевезення з обов'язковим інформуванням автотранспортного управління, місцевих органів Міністерства освіти і науки України та пасажирського перевізника.

2.12. До забезпечення супроводження організованих груп дітей залучаються екіпажі у складі найбільш досвідчених та підготовлених працівників ДАІ МВС України після ретельних та детальних інструктажів щодо суворого дотримання ними правил дорожнього руху, вибору безпечної швидкості руху, особливостей маршруту та забезпечення в цілому високого рівня безпеки під час супроводження.

2.13. Екіпажам патрульних автомобілів ДАІ МВС України забороняється під час супроводження змінювати маршрут руху і здійснювати обгін колоною будь-яких транспортних засобів.

2.14. Супроводження автобусів з організованими групами дітей здійснюється тільки територією обслуговування, у світлу пору доби і за сприятливих погодних умов, з увімкненими спеціальними світловими сигнальними пристроями із світловим сигналом синього кольору, а в разі необхідності - звуковим сигнальним пристроєм.

2.15. Призначені замовником транспортних послуг для супроводження дітей особи повинні проходити спеціальний інструктаж щодо забезпечення перевезення дітей автобусами. Інструктаж проводиться посадовою особою, яка відповідає за забезпечення безпеки дорожнього руху або експлуатацію транспортних засобів, які належать пасажирському перевізнику.

2.16. Перевізник повинен забезпечити екіпаж автобуса телефонним зв'язком та телефонами чергових Департаменту ДАІ МВС України, Міністерства транспорту України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді та чергових частин У(В)ДАІ ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, УМВС України в областях, м. Севастополі за маршрутом їх руху.

2.17. У разі виникнення надзвичайних подій або дорожньо-транспортних пригод водій повинен повідомити про це територіальним підрозділам Державтоінспекції, а в разі затримки в русі, несвоєчасного прибуття або технічної несправності автобуса водій сповіщає про це пасажирського перевізника, замовника транспортних послуг або автотранспортне управління.

Пасажирський перевізник повинен мати резервні транспортні засоби та організувати вивезення дітей у разі виникнення позаштатних ситуацій.

2.18. Пасажирський перевізник інформує обласне автотранспортне управління про завершення перевезень дітей.

2.19. Територіальні органи Міністерства транспорту України, Державтоінспекції МВС України, Міністерства освіти й науки України та Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді один раз на місяць здійснюють спільні перевірки стану перевезень організованих груп дітей.

 

Директор Департаменту розвитку
та координації транспортних
систем Мінтрансу України 

 

Г. М. Легенький 

Начальник Департаменту Державної
автоінспекції МВС України 

 
Г. В. Георгієнко 

Директор Департаменту економіки
та фінансування Міносвіти України 

 
П. М. Куліков 

Начальник Відділу організації
оздоровлення, відпочинку та дозвілля
Мінсім'їдітимолодь України 

 

В. Г. Осадча Схожі:

Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Наказ №68 Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу
Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім’ї,молоді та спорту...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Наказ №166 Про заборону користування мобільним зв’язком у школі
Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України у справах сім’ї, молоді і спорту від 27. 05. 2007 року,...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу
На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу
На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу
На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу
На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Рішення №337 від 13 червня 2007 року Про звернення до Львівської міської ради, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України
Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок постійної комісії з питань молоді...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України Наказ Міністерства освіти і науки України від 13 липня 2007 року №605 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 серпня 2007 р за №899/14166
З метою вдосконалення порядку заохочувального відзначення працівників освіти І науки наказую
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Положення про ІІ етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»
Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України та Міністерства...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Наказ №165 Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Міністерства освіти та науки України,Міністерства культури І мистецтва України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді...
Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім\Конкурс серед учнівської молоді
Міжгалузевої програми «Пізнай свою країну», затвердженої наказом Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи