Запит цінових пропозицій icon

Запит цінових пропозицій
Скачати 110.46 Kb.
НазваЗапит цінових пропозицій
Дата конвертації22.01.2013
Розмір110.46 Kb.
ТипДокументиЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В І Д Д І Л О С В І Т И


вул. Лозовського , 10 а, м. Лозова, 64600 тел. 2-58-55

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ (КОТИРУВАНЬ)

Керуючись ст. 35-36 Розділу VI Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 2289- VI Замовник – Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації запрошує Вас прийняти участь у запиті щодо цінових пропозицій (котирувань) на закупівлю Продукції рибної (код Державного класифікатору продукції та послуг ДК 016-97 –15.20.1 )

1. Замовник:

1.1. Найменування: Відділ освіти Лозівської РДА Харківської області.

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ – 02146162

1.3. Місцезнаходження: Харківська область, м. Лозова, вул. Лозовського, 10-а, 64600

1.4. Реєстраційний рахунок замовника: р\р 35416003000966 в ГУДКСУ Харківської обл., МФО 851011.

1.5. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, E-mail).

Лукашенко Наталія Юріївна, економіст тел. (05745) 2 38 11, E-mail: loz_rvo@meta.ua.

1.6. Головний розпорядник коштів (повна назва та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ) – Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації, 02146162

2. Джерело фінансування закупівлірайонний бюджет

3. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщується інформація про закупівлю: www.tender.me.gov.ua.

4. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщується інформація про закупівлю: www.lozrvo.at.ua.

5. Інформація про предмет закупівлі:

5.1. Найменування предмета закупівлі: 15.20.1 Продукція рибна.

5.2. Опис предмета закупівлі: Хек свіжоморожений - 4500 кг, з хребтом, без голови та без нутрощів. Зовнішній вигляд, колір, запах – повинні бути притаманні даному продукту і відповідати ГОСТу 7631-85.

5.3. Строк поставки товарів або надання послуг. Протягом 2012 р

5.4. Місце поставки: 64600 Харківська область, загальноосвітні заклади Лозівського району.

5.5. Час поставки: Щодня, крім суботи та неділі. З 600 до 1600 .

6. Основні умови договору: наведені у Додатку № 2 до цього запиту.

7. Строк дії цінових пропозицій: 120 днів.

8. Подання цінових пропозицій:

8.1. Місце. Харківська область м. Лозова, вул. Лозовського, 10-а, кімн. 61, 64600

8.2. Строк. Строк: 03.04.2012 р. до 13.00

9. Розкриття цінових пропозицій:

9.1. Місце. Харківська область, м. Лозова, вул. Лозовського, 10-а, кімн. 70, 64600

9.2. Дата. 03.04.2012 р..

9.3. Час. 14.00

10. Додаткова інформація:

До Цінової пропозиції (Додаток № 1 до Запиту) Учасник має також надати1 кваліфікаційні дані, які відповідають таким критеріям:

1.  Наявність обладнання та матеріально-технічної бази;

1.1. Перелік основних засобів, що знаходяться на балансі учасника з поданням копії відповідних документів, що підтверджують право власності чи копій договорів оренди, якщо засоби орендуються учасником

2. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів (не менше двох):

2.1. Оригінал довідки у довільній формі, що містить відомості про виконання аналогічних договорів (за предметом та обсягом постачання).

2.2. Копії укладених аналогічних договорів про поставку товарів (не менше двох).

2.3. Оригінали листів відгуків від замовників, про виконання учасником аналогічних договорів щодо якості поставки товару (не менше двох)

3. Інформація, що містить опис технічних можливостей підприємства учасника:

3.1. Копія звіту про наявність та рух основних фондів, амортизація(знос) ф 11-ОЗ за останній звітній період.

3.2. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід

3.2.1. Оригінал довідки наданої в довільній формі про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід щодо виконання поставок товару, що є предметом закупівлі (зазначається кількість працівників, посада, П.І.Б., освіта, наявність сертифікатів, дипломів або інших документів про підвищення кваліфікації чи проходженні курсів).

3.2.2. Копія звітів з праці ф № 1-ПВ за останній звітній період (ця вимога встановлюється для учасників торгів – юридичних осіб, визначених за переліком органів держстатистики).

4. Наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами).

4.1. Копія балансу підприємства ф-1 за останній звітній період

4.2. Копія звіту про фінансові результати ф-2 за останній звітній період

4.3. Копія звіту про рух грошових коштів ф-3 за останній звітній

4.4. Довідка про відсутність заборгованості по кредитах, про сплату відсотків по кредитах, що є дійсною на момент розкриття пропозицій

4.5. Копія фінансового звіту суб’єкта малого підприємтницва (стандарт бухгалтерського обліку № 25) за останній звітній період та період

4.6. Копія звіту про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість (ф-1б) за останній звітній період

5. Документи, які повинен подати Учасник для підтвердження того, що він здійснює підприємницьку діяльність відповідно до положень Статуту:

5.1. Копія Статуту (зі змінами) нотаріально завірена.

5.2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

5.3. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності), завірена власною печаткою.

5.4. Копія довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (для юридичних осіб), завірена власною печаткою.

6. Документи, які повинен подати Учасник для підтвердження того, що він сплатив податки і збори передбачені законодавством України:

6.1. Довідка з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості перед бюджетом чинна на дату розкриття пропозицій конкурсних торгів. (оригінал або нотаріально завірена копія)

6.2. Довідка від Пенсійного фонду про відсутність заборгованості, чинна на дату розкриття пропозицій конкурсних торгів. (оригінал або нотаріально завірена копія).

6.3. Копія довідки про взяття на облік платника податку (форма № 4-ОПП), завірена власною печаткою

6.4. Копія свідоцтва про реєстрацію Учасника, який є платником податку на додану вартість чи єдиного податку (окрім осіб, що є нерезидентами України), завірена власною печаткою

7. Документи, які повинен подати Учасник – юридична особа для підтвердження того, що він в установленому порядку не визнаний банкрутом чи проти нього не порушена справа про банкрутство:

7.1. Оригінал або нотаріально завірена копія довідки уповноваженого органу з питань банкрутства або Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України про відсутність підприємства Учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено впровадження у справі про банкрутство (не більше двомісячної давнини відносно дати розкриття пропозицій на момент розкриття пропозицій конкурсних торгів).

8. Інші документи:

8.1. Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про організацію (завірена власною печаткою):

а) місцезнаходження, телефон, факс, електронна адреса (за наявності), банківські реквізити;

б) керівництво (посада, прізвище, ім'я, по батькові, телефон для контактів) - для юридичних осіб;

в) форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб).

8.2. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб).

8.3. Копія паспорту (для фізичних осіб).

8.4. Довідка інформаційного центру МВС України про наявність або відсутність судимості, пов’язаної з порушенням процедури закупівлі чи інший злочин, вчинений з корисливих мотивів, посадовою особою Учасника, відповідальною за проведення даної процедури закупівлі, дійсна на дату розкриття. (оригінал або нотаріально завірена копія).

9. Підтвердження якості товару:

- ветеринарна довідка на товар;

- сертифікат якості товару;

- висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи на товар;

- експертний висновок на потужність приміщення.

10. Санітарний паспорт на машину.

11. Санітарна книжка водія та експедитора.

12. Підтвердження згоди із основними умовами договору. (Додаток № 2 до Запиту)

1 Всі документи, окрім оригіналів виданих іншими установами (організаціями), повинні бути завірені власною печаткою Учасника (підписом Учасника-фізичної особи), якщо інше не передбачено чинним законодавством України; та бути станом не пізніше ніж 03.04.2012 року

2. Документи, які не передбачені Господарським кодексом для суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб, не подаються останніми в складі своїх цінових пропозицій.

Перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним та іншим вимогам замовника встановлені статтею 16 та 17 Закону.

У разі необхідності замовник має право запросити від будь-якого учасника процедури закупівлі повторне підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій.


Пакет документів подається особисто або поштою за адресою:

Харківська область м Лозова, вул. Лозовського, 10-а, кімн. 61, 64600. не пізніше 03.04.2012 р. до 13.00, у запечатаному, відповідно промаркованому конверті: обов’язково зазначається найменування і адреса Замовника, назва предмету закупівлі, назва Учасника, його адреса, номери контактних телефонів та e-mail (за наявності), а також робиться відмітка «Цінова пропозиція. Не розкривати до початку торгів». На місцях склеювання конвертів має стояти відбиток печатки Учасника. Документи, що стосуються цінової пропозиції викладаються українською\російською мовою та мають бути підписані уповноваженою особою та скріплені печаткою Учасника Якщо конверт не запечатаний або не промаркований у відповідності з вищенаведеними вимогами, Замовник не несе відповідальності за неправильне або передчасне відкриття пропозиції. Цінові пропозиції, отримані Замовником після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам, що їх подали.

Кожен учасник має право подати тільки одну цінову пропозицію, яка не може бути в подальшому змінена. Цінова пропозиція подається у письмовій формі за підписом учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою, у запечатаному конверті. До розкриття цінових пропозицій замовник запрошує всіх учасників, що подали свої цінові пропозиції. Під час розкриття цінових пропозицій перевіряється наявність всіх необхідних документів, правильність їх оформлення, а також оголошуються замовником присутнім представникам учасника найменування та адреса кожного учасника, ціна кожної цінової пропозиції.

Під час розкриття пропозицій складається протокол, копія якого подається всім учасникам на їх запит протягом одного робочого дня після отримання відповідного запиту.

Ціни на товар встановлюються в національній валюті України (гривня).

Пропозиції, що задовольняють вимогам Запиту, будуть оцінені порівнянням їхніх цін у гривнях. Найкращою буде визнана пропозиція, що відповідає вимогам Запиту та має найменшу ціну.


Додаток 1 — Форма «Пропозиція».

Додаток 2 — Істотні умови договору


Голова комітету з конкурсних торгів,

Начальник відділу освіти О.О.Терехов


ДОДАТОК № 1

до Запиту цінових пропозицій


ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Уважно вивчивши Ваш Запит щодо цінових пропозицій (котирувань), цим подаємо нашу пропозицію на участь у торгах на закупівлю

Продукції рибної.

(назва предмета закупівлі)


1. Повне найменування учасника ____________________________________________

2. Адреса (юридична, фактична) _____________________________________________

3. Телефон, факс, e-mail _____________________________________________________

4. Керівництво (прізвище, ім’я, по-батькові) _________________________________

5. Банківські реквізити ____________________________________________________

6. Цінова пропозиція:Найменування товари

Одиниця виміру

Кількість

Ціна за одиницю

(з ПДВ)

Сума, грн

(з ПДВ)

1

Хек свіжоморожений

кг

4500


Разом:


Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 120 календарних днів з дня розкриття цінових пропозицій, встановленого Вами. Наша пропозиція буде обов’язковою для нас і може бути акцептована Вами у будь-який час до закінчення зазначеного строку.


Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі цінові пропозиції згідно з умовами Запиту, та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.


Наступним ми беремо на себе зобов'язання у разі визнання нас переможцем торгів укласти з Вами Договір про закупівлю у термін не раніше ніж через п'ять робочих днів з дня публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель повідомлення про акцепт цінової пропозиції, але не пізніше ніж через 14 днів з дня визначення переможця.(посада керівника)

(підпис)

(П.І.Б.)
М. П.


ДОДАТОК № 2

до Запиту цінових пропозицій


ІСТОТНІ УМОВИ ДОГОВОРУ


  • Постачальник надає Замовникові товар, а Замовник сплачує за наданий товар за цінами, які зазначені у Договорі.

  • Товар поставляється в асортименті, кількості та за ціною, визначеною Договором.

  • Обсяги закупівлі товарів можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків.

  • Ціна за одиницю товару може бути змінена не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі, та відбудеться не раніше трьох місяців з дня його укладення.

  • Розрахунки за наданий Товар згідно Договору здійснюються на умовах Бюджетного кодексу України у національній валюті (гривні).

  • Поставка Товару за Договором здійснюється на умовах DDP - Україна, за адресами визначеними у Договорі, відповідно до Міжнародних правил тлумачення торговельних термінів "Інкотермс 2000".

  • Товар має бути поставлений протягом 2012 року

  • Договір про закупівлю набирає чинності з дня його підписання і діє до 31.12.2012 року.

  • Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

  • Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від умов цінової пропозиції.Голова комісії з конкурсних торгів

Начальник відділу освіти О.О.ТереховСхожі:

Запит цінових пропозицій iconВідділосвіт и вул. Лозовського, 10 а, м. Лозова, 64600 тел. 2-58-55 запит цінових пропозицій
України «Про здійснення державних закупівель» №2289- VI замовник – Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації запрошує...
Запит цінових пропозицій iconПротокол №21 від «27» травня 2013 р. Засідання комітету з конкурсних торгів
Засідання комітету з конкурсних торгів Відділу освіти Рожнятівської райдержадміністрації щодо розгляду цінових пропозицій за процедурою...
Запит цінових пропозицій iconВідділосвіт и вул. Лозовського, 10 а, м. Лозова, 64600 тел. 2-58-55 запит цінових пропозицій
України «Про здійснення державних закупівель» №2289- VI замовник – Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації запрошує...
Запит цінових пропозицій iconЗапит цінових пропозицій
Найменування: Відділ освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації Вінницької області
Запит цінових пропозицій iconЗапит цінових пропозицій
Реєстраційний рахунок замовника: 35416001000746 в гудксу в Чернівецькій області, мфо 856135
Запит цінових пропозицій iconЗапит цінових пропозицій
Місцезнаходження. Івано-Франківська обл, Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів Шкільна,1, 77600
Запит цінових пропозицій iconЗапрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю
Місце. Івано-Франківська обл, Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів Шкільна,1, 77600, кабінет групи матеріально-технічного забезпечення...
Запит цінових пропозицій iconЗапрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю
Місце. Івано-Франківська обл, Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів Шкільна,1, 77600, кабінет групи матеріально-технічного забезпечення...
Запит цінових пропозицій iconЗапит цінових пропозицій
Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону...
Запит цінових пропозицій iconПротокол розкриття пропозицій конкурсних торгів ( кваліфікаційних пропозицій, цінових пропозицій)
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи