Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р icon

Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р
Скачати 60.38 Kb.
НазваНаказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р
Дата конвертації25.01.2013
Розмір60.38 Kb.
ТипНаказ

КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»


НАКАЗ

01.06.2011 №


Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н.р.На виконання наказу по ліцею № від 02.09.10 р. “Про організацію роботи з обдарованими учнями” та з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку інтелектуально і творчо обдарованих дітей, на виконання районної “Комплексної програми виявлення і розвитку творчої обдарованості учнів та педагогів закладів освіти Мелітопольського району на 2010-2014 роки” в ліцеї була налагоджена система роботи з обдарованими учнями.

Згідно з річним планом проведені методичні заходи для вчителів щодо навчання, виховання і розвитку здібних учнів протягом року: семінари ”Організаційно-методичні засади науково-дослідної роботи”, «Психолого-педагогічна підтримка інтелектуального потенціалу обдарованості», психолого-педагогічний консиліум «Організація роботи з обдарованими учнями. Затвердженні заходи щодо виконання Комплексної програми виявлення і розвитку творчої обдарованості учнів . На засіданнях предметних МО були обговоренні питання роботи зі здібними та обдарованими учнями. Проведена педагогічна рада з теми «Розвиток творчих здібностей дитини як один із шляхів формування активної громадянської позиції учнів», «Психологічний супровід реалізації програми «Обдарованість».

На нарадах при директорові розглядалися підсумки участі ліцеїстів в олімпіадах, інтелектуальних та творчих конкурсах районного та обласного рівнів.

Психологом проведена діагностика і моніторинг розвитку здібностей ліцеїстів та оновлена база даних обдарованості, затверджені індивідуальні програми розвитку обдарованих учнів.

Налагодженою була традиційна співпраця з радою молодих вчених ТДАТУ. 11 учнів вчителів Неліпи С.В., Донець І.М., Фесенко Т.М., Фільчагової О.М., Шуліки В.В., Коваленко Л.В., Гаврилюк В.Л., взяли участь в семінарах для молодих вчених та виступили із доповідями на конференціях молодих вчених ТДАТА, отримали дипломи.

Систематично випускалася газета «Інтелектуал» (Головний редактор Пісоцька І.О.), випускалися тематичні номери газети присвячені окремим наукам, висвітлювалися яскраві сторінки із життя ліцеї.

Вчителі-предметники, класоводи 1-4 класів систематично впроваджують на уроках особистісно-орієнтовані технології навчання, технологію ТРІЗ, індивідуальний та диференційований підхід, залучають учнів до пошукової, експериментально-дослідницької роботи.

Активно проводили позакласну роботу з предмету вчителі Донець І.М., Єфименко Т., вчителі початкових класів, іноземної мови.

Про результативність систематичної роботи розвитку обдарувань свідчать показники участі ліцеїстів в інтелектуальних змаганнях районного, обласного рівня.

Найбільше переможців – по 7та 9 класам. В цілому у більшості класів з поглибленням окремих предметів учнів досягли добрих результатів з поглиблених предметів. Не мають призових місць учні з математики у 10 та 8 класах. Отримані результати свідчать про ефективність роботи факультативів та спецкурсів з української мови «Синтаксис української мови» , «Практикум із культури української мови», «Українське народознавство», «Культура ділового спілкування».

Переможців підготували 15 вчителів ліцею, із них:

по 4 учня - КоваленкоЛ.В. ,Тарарухіна А.Є.

по 2 учня - Неліпа С.В.,Анацька В.В., Шашко В.М.,Кондратенко А.І.,Гаврилюк В.Л.,Бородай С.А.,Мартьянова І.А. ,Шуліка В.В.,

по 1 учню –Волекжаніна Л.Д., Фесенко Т.М.,Фільчагова О.М., Маліцький І.В.,Бєляєва С.М.

Це : -11 вчителів вищої категорії, 2– І категорії, 1 – ІІ категорії,1 – спеціаліст.

Не підготували жодного переможця вчителі з вищою категорією та педагогічним званням – Талерчик Л.В., Донець І.М., Артюх Л.О.

На підставі рішень журі наказу райво до участі обласних олімпіад рекомендовано 3 учня (6,5 % від кількості учасників)

 1. Захаренкова І.. – 9 правознавство

 2. Двоєглазова А. , 9-б – біологія

 3. Голуб І. – 9-б , трудове навчання

Результатом організованої роботи з МАН стали призові місця в районному етапі МАН 6 учнів ліцею. Підготували переможців вчителі: Неліпа С.В., Донець І.М., Фільчагова О.М., Шуліка В.В., Гаврилюк В.Л., Коваленко Л.В. У ІІ(етапі) науково-дослідницьких робіт Ман брали участь 4 учня ліцею 2 зних стали переможцями : Волохова Яна - керівник Неліпа С.В., Гетьманська Юлія - керівник Донець І.М.

3 учня початкових класів брали участь у районному конкурсі науково-дослідницьких робіт «Юний науковець» та стали переможцями. Учень 3 класу Костюк Д. –І місце (керівник Маліцька І.О.), Нестеренко В. –ІІ місце (керівник Сейтаблаєва Н.І.), Деркач А. – ІІІ місце (керівник Бєляєва С.М.).

Переможцями учні стали в районному та учасниками в обласному етапі конкурсу ім.П. Яцика : Волохова Яна учениця 11 класу посіла І місце (керівник Фільчагова О.М.), Лукасевич Тетяна учениця 7 класу ІІ місце (вчитель Анацька В.В.).

Посіли призові місця учні в різноманітних творчих та інтелектальних конкурсах районного та обласного рівнів:

 • гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»:

районний етап: Науменко Я. – І місце (керівники Єфименко Т.А., Боярских О.М.); Бєляєва П. – І місце (керівник Єфименко Т.А.); Косинець В. – ІІ місце ( керівник Сапронова Н.Г.); Чипігіна В.- ІІ місце (керівник Тарарухіна А.Є.); Луханова А.- І місце (керівник Фільчагова О.М.); Гетьманська Ю. – І місце (керівник Ткаченко О.О.)

обласний етап : Косинець В. – диплом ІІІ ступеня ( керівник Сапронова Н.Г.); Чипігіна В.- диплом ІІІ ступеня (керівник Тарарухіна А.Є.); Луханова А.- диплом І ступеня (керівник Фільчагова О.М.);

 • районний конкурс учнівської творчості ІІ місце Волохова Яна (вчитель Фільчагова О.М.);

 • районний конкурс знавців Т.Г.Шевченка ІІІ місце Слюсар Вікторія

( вчитель Шуліка В.В.)

 • районний конкурс творчих робіт «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»: ІІІ м. Боярских В. 5 клас (вчитель Шуліка В.В.); ІІІм.-Шинкаренко Є. 4 клас (вчитель Сєйтаблаєва Н.І.)

 • районний етап конкурсу «Податки очима дітей»: Бєляєва П.(10 клас), Притико В. (3 клас) Моєсеєнко К.( 3 клас),Неупокой В.(3 клас)

 • районний конкурс “Сузір’я юних талантів”: в номінації «Поетичні обдарування» - ІІІ м. Волохова Яна (вчитель Фільчагова О.М.)

 • районий конкурс «Моральний вчинок» ІІмісце Луханова Ангеліна 11 клас (вчитель Фільчагова О.М.);

 • обласний заочний фотоконкурс «Юннати в дії: вивчають, допомагають, охороняють» переможець Шашко Д. 7 клас (керівник Єфименко Т.А.);

 • обласний конкурс « Майбутнє лісу в твоїх руках» переможець Овсяннікова А. 8 клас (вчитель Фільчагова О.М.);

 • обласний конкурс малюнків «Ми зразкові пішоходи. А ви зразкові водії» ІІІ місце Шапошніков М. 4 клас ( вчитель Сейтаблаєва Н.І.);

 • районний конкурс «Охорона праці очима дітей» І місце Шапошніков М. 4 клас ( вчитель Сейтаблаєва Н.І.).

серед команд перемогу здобули:

 • районний конкурс з інформатики «Вундер 2011» ІІ місце керівник Петряник Т.В.

 • районний конкурс « Юних рятівників» ІІ місце керівники Мартьянова І.А., Пісоцька І.О.;

 • районний конкурс природничо-краєзнавчого напрямку ІІ місце керівники Коваленко Л.В., Кондратенко А.І.

 • обласний конкурс скаутського руху ІІ місце керівник Шашко В.М.

У цьому році ліцеїсти взяли активну участь в Міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних конкурсах: знавців фізики „Левеня”-18, знавців математики „Кенгуру”-18, знавців української мови ім. П.Яцика-89, знавців природознавчих наук «Колосок»-47, знавців російської мови «Русский медвежонок»-55, знавців англійської мови «Грінвіч»-42,інформатики «Бобер»-12, історії «Лелека»-10.


Відповідно до Положення підведено підсумки конкурсу “Обдарованість року - 2011” та нагороджено дипломами та солодкими призами 38 учнів.

Проте, не всі вчителі здійснюють систематичну роботу по підготовці учнів в інтелектуальних змаганнях, що відображається на розвитку творчих здібностей дітей, не в повній мірі реалізовані і завдання поглибленого вивчення предметів. Так, не було жодного із переможців з математики.

На підставі вищевказаного:

н а к а з у ю:

 1. Заступнику директора з НМР Єфименко Т.А.

1.1.продовжити оновлювати банк даних здібних, обдарованих учнів ліцею (переможців олімпіад, конкурсів)

1.2. постійно контролювати роботу вчителів ліцею з обдарованими дітьми, практикувати виступи про досвід роботи найрезультативніших з них на нарадах, педрадах.

 1. Вчителям – предметникам, класоводам:

2.1 здійснювати цілеспрямовану цілорічну систематичну роботу по підготовці учнів в інтелектуальних змаганнях;

   1. 2.2 на уроках, в позакласній роботі впроваджувати індивідуальний, диференційований, особистісно-орієнтований підхід у роботі зі здібними учнями.

  1. 2.3 залучати здібних учнів до участі в інтелектуальних змаганнях різного рівня;

  2. 2.4 активізувати позакласну роботу з предмету.

3. Психологу поновити методичними рекомендаціями науково-методичну базу даних з формування психолого-фізіологічної стійкості, профілактики стресів, розумових, емоційних перенавантажень учнів

4. ЗД з ВР Артюх Л.О. постійно контролювати роботу гуртків та шкільних секцій.

5. Керівникам МО на засіданнях предметних МО систематично обговорювати кращий досвід вчителів по розвитку учнівських обдарувань.

6.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею: С.В.Неліпа


Ознайомлені: Т.А.Єфименко

Л.О.Артюх

О.В.Дудай

В.В.Шуліка

С.М.Бєляєва

Л.І.Постол

Т.В.ПерепелицяСхожі:

Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconНаказ №330 Про підсумки проведення міського етапу обласного конкурсу „ Кращий навчальний заклад щодо роботи з обдарованими дітьми в загальноосвітніх
Хуг, хсш «Інтелект» №25, зош 9, зош 18. Кожний з учасників підготував портфоліо, які містять: зміст діяльності навчального закладу...
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconАлгоритм організації роботи з обдарованими учнями в навчальному закладі
Видання наказу «Про організацію роботи з обдарованими учнями», у якому вказати відповідальних за цей напрямок та розподілити обов’язки...
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconДодаток 1 до наказу №108 від 05. 06. 2012 р. Інформація про роботу з обдарованими учнями в 2011-2012 навчальному році
«Обдарована дитина», згідно плану роботи з обдарованими учнями, наказу №147 по відділу освіти Таращанської рда від 06 вересня 2011...
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconНаказ №332 Про організацію роботи з обдарованими дітьми і школярами в 2012 2013 навчальному році
«Робота з обдарованими дітьми» Комплексної програми розвитку освіти в Будьоннівському районі м. Донецька на 2011-2015 рр., організації...
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconНаказ №119 Про організацію роботи з обдарованими учнями
Забезпечити організацію та проведення шкільних олімпіад з 10. 10. 2011 року по 31. 10. 2011 року та участь команди учнів у районних...
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconНаказ №112 Про організацію роботи обласного факультативу «Основи програмування»
Відповідно до наказу Хмельницького обласного управління освіти і науки від 02. 08. 2010 р. №488 "Про обласний експеримент по роботі...
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconНаказ 4 червня 2012року №85 про підсумки роботи з обдарованими дітьми та талановитою молоддю за 2011/2012 н р
Миронівський навчально-виховний комплекс Миронівської районної ради Київської області
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconПлан роботи з обдарованими учнями миронівського нвк на 2012-2013 навчальний рік
...
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconНаказ №336 Про організацію роботи районного центру «Лідер» для обдарованих учнів
«Робота з обдарованими дітьми» Комплексної програми розвитку освіти в Будьоннівському районі м. Донецька на 2011-2015 рр., організації...
Наказ № Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 н р iconНаказ № Про роботу з обдарованими учнями у 2013-2014 навчальному році
Затвердити шкільні заходи роботи з обдарованою молоддю на 2013-2014 навчальний рік з реалізації Програми розвитку освіти Олександрійського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи