Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" icon

Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"
Скачати 98.52 Kb.
НазваНаказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"
Дата конвертації03.03.2014
Розмір98.52 Kb.
ТипНаказ


МАКАРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ


18.10.2013 № 296


Про проведення І (районного) туру

Всеукраїнського конкурсу

"Учитель року – 2014"


На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 "Про всеукраїнський конкурс "Учитель року", Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, наказу Міністерства освіти і науки України від 2 вересня 2013 року № 1255 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" наказу Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 24.09.2013 р. № 312 «Про проведення першого та другого турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013 »» та з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків


НАКАЗУЮ:


 1. У 2013-2014 навчальному році провести І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року–2014” у номінаціях :

 • «географія»,

 • «початкові класи»,

 • «світова література»,

 • «трудове навчання»,

 • «директор школи».

 1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. Загальношкільний конкурс “Учитель року–2014” провести до 10 жовтня 2013 року.

  2. Матеріали для участі в районному турі конкурсу (додаток 1,2,3,4) подати до районного методичного кабінету до 15 жовтня 2013 року.
 1. Районному методичному кабінету (завідуюча Матейчук О. В.):

  1. Провести перший (районний, міський) тур Конкурсу до 15.11. 2013.
  1. Забезпечити організаційний та науково-методичний супровід проведення І (районного) туру конкурсу з відповідних номінацій.

  2. Перший районний тур конкурсу “Учитель року–2014” провести у ІІ етапи:

І етап – заочний аналіз документів, співбесіда з учасниками з 15 жовтня по 31 жовтня 2013 року;

ІІ етап – проведення уроків та їх самоаналіз, виконання практичної роботи – 06 листопада 2013 року.

  1. Підвести підсумки районного туру конкурсу та подати відповідні матеріали до Організаційного комітету ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року–2014” до 1 грудня 2013 року на паперових та електронних носіях.

  2. Результати конкурсу висвітлити в засобах масової інформації та в роботі районної педагогічної виставки "Освіта Макарівщини".
 1. Затвердити склад оргкомітету та журі І (районного) туру конкурсу (додаток 5, 6).
 1. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти Котигорошко Н. І. забезпечити фінансування проведення та преміювання переможців І (районного) туру, участі у ІІ (обласному) турі конкурсу.
 1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу районним методичним кабінетом Матейчук О. В. та головного спеціаліста відділу освіти Савченко В. М.^ Начальник відділу освіти В. О. Гартфіль


Додаток 1

до наказу відділу освіти

Макарівської районної

державної адміністрації

від ________________

Перелік


матеріалів, які необхідно подати для участі в першому (районному) турі

всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2014” у номінаціях “географія”, “початкові класи”, “світова література”, “трудове навчання”


 1. Заява вчителя (написана власноруч) на ім’я голови обласного оргкомітету щодо участі в конкурсі, в якій підтверджується згода вчителя з умовами організації та проведення конкурсу.

 2. Анкета учасника конкурсу.

 3. Фотографії вчителя (кольоровий портрет розміром 9х14, 2-3 жанрові кольорові фотографії з уроку та позакласного заходу). Фотографії подаються в паперовому та електронному варіантах без зменшення розміру.

 4. Лист-представлення відділу освіти районної державної адміністра­ції, міської ради, управління освіти, управління освіти і науки міської ради (до 1 стор.). Подається на бланку відділу (управління) освіти за підписом начальника.

 5. Висновок районного (міського) методичного кабінету, центру, науково-методичного центру щодо педагогічної та методичної діяльності претендента. Висновок має містити відомості про систему роботи вчителя, результативність його педагогічної діяльності (участь учнів у предметних олімпіадах різних рівнів, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, конкурсах, конференціях, виставках, фестивалях тощо) та методичну діяльність на рівні навчального закладу, району, міста, області (не більше 2 стор.).

 6. Опис та презентація досвіду.

  1. Опис досвіду подається в паперовому варіанті обсягом до 5 друкованих сторінок та електронному вигляді. У ньому вчитель висвітлює проблему, над якою працює, методи і засоби її реалізації, розкриває індивідуальні особливості своєї роботи. Електронний варіант виконується в Microsoft Word.

  2. Презентація досвіду (до 15 слайдів) виконується в програмі Microsoft Power Point і подається в електронному варіанті.

 1. Матеріали з досвіду роботи учасника (розробка 4-5 уроків різних типів однієї з навчальних тем та одного позакласного заходу), що розкривають специфіку роботи вчителя над проблемою, сучасні підходи до вивчення відповідного навчального предмету.

 2. Дидактичне забезпечення, що ілюструє вирішення проблеми, над якою працює вчитель.

 3. Публікації вчителя (за наявності).Додаток 2

до наказу відділу освіти

^ Макарівської районно

державної адміністрації

від ___________ _____


А Н К Е Т А

учасника першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу

Учитель року-2014”

 1. Прізвище, ім’я, по батькові __________________________________________

 2. Дата і місце народження ____________________________________________

 3. Повна домашня адреса з поштовим індексом, телефон, e-mail _____________

 4. Паспортні дані (серія, №, ким, коли виданий, адреса реєстрації) ___________

 5. Ідентифікаційний код _______________________________________________

 6. Освіта, назва навчального закладу, рік закінчення, спеціальність за дипломом____________________________________________________________

7. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу) ____________________

8. Стаж роботи: загальний __________ у тому числі педагогічний ___________

9. Кваліфікаційна категорія ___________________________________________

10. Звання __________________________________________________________

11. Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження) __________
___________________________________________________________________

12. Класи, в яких викладаєте ___________________________________________

13. Мова викладання __________________________________________________

14. Проблема (тема), над якою працюєте _________________________________


15. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються ___________

16. Науково-педагогічна література, якою користуєтесь при підготовці до уроку


17. Ваше педагогічне кредо ____________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________
18. Опишіть (у формі короткої замітки від третьої особи, обсягом до однієї сторінки) власний педагогічний портрет або свою візитну картку______ ____________________________________________________________________

 1. Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів у періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням

____________________________________________________________________


Дата Підпис учасника


Додаток 3

до наказу відділу освіти

^ Макарівської районно

державної адміністрації

від ___________ _____

Перелік


матеріалів, які необхідно подати для участі в другому (обласному) турі

всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2014” у номінації “директор школи”


 1. Заява учасника (написана власноруч) на ім’я голови обласного оргкомітету щодо участі в конкурсі, в якій підтверджується згода з умовами організації та проведення конкурсу.

 2. Анкета учасника конкурсу (додаток 6).

 3. Фотографії учасника (кольоровий портрет розміром 9х14, 2-3 жанрові кольорові фотографії (проведення засідань ради навчального закладу, педради, нарад при директору, загальношкільних батьківських зборів тощо). Фотографії подаються в паперовому та електронному варіантах без зменшення розміру.

 4. Лист-представлення відділу освіти районної державної адміністра­ції, міської ради, управління освіти, управління освіти і науки міської ради (до 1 стор.) та висновок щодо управлінської діяльності претендента, його особистих досягнень та досягнень очолюваного ним навчального закладу на рівні району/міста, області не більше, ніж за 5 останніх років (до 2 стор.). Подається на бланку відділу (управління) освіти, управління освіти і науки за підписом начальника.

 5. Опис та презентація досвіду.

 6. Опис досвіду подається в електронному та паперовому варіантах у вигляді есе обсягом до 15 друкованих сторінок без фотографій, схем і малюнків. У ньому керівник навчального закладу повинен презентувати головне досягнення школи за останні п’ять років. У матеріалі визначаються засоби досягнення певних результатів та описується управлінська діяльність керівника щодо їх досягнення. Також пропонується оцінити значущість відповідного досягнення для навчального закладу та всіх учасників навчально-виховного процесу, проблеми школи та управлінської діяльності, що заважали цьому досягненню; вказати управлінські рішення та задіяні ресурси, що дали змогу досягнути відповідних результатів; означити факт визнання даного результату учнями, педагогами, колегами-директорами, керівниками місцевих органів управління освітою.

 7. Електронний варіант виконується в Microsoft Word.

 8. Презентація досвіду (до 15 слайдів) виконується в програмі Microsoft Power Point і подається в електронному варіанті.

 9. Творче завдання: розроблена власноруч програма або концепція розвитку навчального закладу на 5 років.

 10. Публікації конкурсанта, перелік наукових праць, науково-методичних розробок (за наявності).Додаток 4

до наказу відділу освіти

^ Макарівської районно

державної адміністрації

від ___________ _____

А Н К Е Т А

учасника другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу

Учитель року-2014” в номінації «директор школи»

 1. Прізвище, ім’я, по батькові __________________________________________

 2. Дата і місце народження ____________________________________________

 3. Повна домашня адреса з поштовим індексом, телефон, e-mail _____________

 4. Паспортні дані (серія, №, ким, коли виданий, адреса реєстрації) ___________

 5. Ідентифікаційний код _______________________________________________

 6. Освіта, назва навчального закладу, рік закінчення, спеціальність за дипломом_________________________________________________________

7. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу) ____________________

8.Стаж роботи: загальний __________ , педагогічний __________, управлінської діяльності _____________________________________________

9. Кваліфікаційна категорія ___________________________________________

10. Звання __________________________________________________________

11. Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження) __________
___________________________________________________________________

14. Управлінська проблема, яку реалізуєте_______________________________


15. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

16. Науково-педагогічна література, якою користуєтесь ____________________

___________________________________________________________________


17.Ваше управлінське кредо ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
18. Опишіть (у формі короткої замітки від третьої особи, обсягом до однієї сторінки) Вашу діяльність як управлінця або представте свою візитну картку______ ________________________________________________________

 1. Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів у періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням

____________________________________________________________________


Дата Підпис учасника


Додаток 5

до наказу відділу освіти

^ Макарівської районно

державної адміністрації

від ____________ ____


Склад

організаційного комітету з підготовки і проведення

районного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2014”


Гартфіль Віктор Омельянович – голова оргкомітету, начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації


Матейчук Олена Володимирівна – заступник голови оргкомітету, завідуюча районним методичним відділом


^ Члени оргкомітету


Хохлюк Валентина Дмитрівна – голова районної ради профспілок працівників освіти


Савченко Валентина Миколаївна – головний спеціаліст відділу освіти Макарівської райдержадміністрації


Волощенко Віра Іванівна – методист районного методичного кабінету


Українець Надія Миколаївна – методист районного методичного кабінету


Волощенко Ірина Миколаївна – методист районного методичного кабінету


Дзюба Тетяна Михайлівна – методист районного методичного кабінету


Корабельська Ольга Петрівна – методист районного методичного кабінету


Горбунова Ірина Семенівна – методист районного методичного кабінету


Коноваленко Ігор Степанович – методист районного методичного кабінету


Годенков Ігор Леонідович – директор ЦТДЮ ім. Д. Туптала


Додаток 6

до наказу відділу освіти

^ Макарівської районно

державної адміністрації

від ____________ _____


Склад журі

районного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2014”


Гартфіль В. О. – голова журі, начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації


Матейчук О. В. – заступник голови журі, завідуюча районним методичним відділом


Волощенко І.М.. – секретар журі, методист районного методичного кабінету


Хохлюк В. Д. – голова районної ради профспілок працівників освіти


Савченко В. М. – головний спеціаліст відділу освіти Макарівської райдержадміністрації


Волощенко В. І. – методист районного методичного кабінету


Українець Н. М. – методист районного методичного кабінету


Дзюба Т. М. – методист районного методичного кабінету


Горбунова І.С.– методист районного методичного кабінету


Коноваленко І. С. – методист районного методичного кабінету


Годенков І. Л. – директор ЦТДЮ ім. Д. Туптала


Омельчук В. В. – заступник директора з НВР Андріївського НВО


Гузь З. В. – заступник директора з НВР Макарівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – природничо – математичний ліцей»


Ковалінська О. А. – заступник директора з НВР Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія»Схожі:

Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ № Про підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011»
«Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011» в листопаді-грудні цього року проведено районний тур...
Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №233 Про проведення І (районного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"
Київської обласної державної адміністрації від 24. 09. 2013 року №312 „Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу „Учитель...
Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №10 смт. Мангуш Про підсумки проведення районного туру XIX всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» за такими номінаціями: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання»,...
Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №234 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»
«Учитель року-2014», наказу обласного управління освіти І науки від 14. 10. 2013 року №338 «Про проведенні І і ІІ турів Всеукраїнського...
Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №426 Про підсумки проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2014
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» в таких номінаціях:“Початкові класи”, “Світова література”, “Трудове навчання”
Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №127 Про проведення у 2013 /2014 навчальному році районного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №225-н Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014"
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в області», наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту №2213-но від 31 жовтня 2013...
Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №574 Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
Хмельницької обласної державної адміністрації від 23. 11. 2012 №697-но «Про проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель...
Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №222 Про проведення І туру всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2014
Міністерства освіти і науки України від 02. 09. 2013 №1255 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», з метою...
Наказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2014\" iconНаказ №14 Про проведення другого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року 2013
Про проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2013”, наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи