Урок №25 Тема уроку: Розв\

Урок №25 Тема уроку: Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи




НазваУрок №25 Тема уроку: Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи
Дата конвертації14.03.2013
Розмір25.2 Kb.
ТипУрок
1. /ф_зика 8 кл/32.doc
2. /ф_зика 8 кл/35.doc
3. /ф_зика 8 кл/36.doc
4. /ф_зика 8 кл/37.doc
5. /ф_зика 8 кл/38.doc
6. /ф_зика 8 кл/39.doc
7. /ф_зика 8 кл/40.doc
8. /ф_зика 8 кл/44.doc
9. /ф_зика 8 кл/49.doc
10. /ф_зика 8 кл/50.doc
11. /ф_зика 8 кл/Дата.doc
12. /ф_зика 8 кл/ур 34.doc
13. /ф_зика 8 кл/ур.28.doc
14. /ф_зика 8 кл/ур33.doc
15. /ф_зика 8 кл/урок 25.doc
16. /ф_зика 8 кл/урок 29.doc
17. /ф_зика 8 кл/ф_зика.doc
Правила з техніки безпеки для учнів у кабінеті фізики: Лабораторне обладнання розміщуйте на своєму робочому місці аку­ратно, щоб запобігти падінню приладів або їх перекиданню
Урок №35 Тема. Механічна робота. Одиниці роботи
Урок №36 Тема уроку: Потужність та одиниці її вимірювання
Урок №37 Тема. Машини І механізми. Прості механізми. Коефіцієнт корисної дії (ккд) механізмів. «Золоте правило» механіки
Урок №38 Тема: Розв'язання задач
Урок №39 Тема. Кінетична енергія
Урок №40 Тема: Потенціальна енергія
Урок №44 Тема. Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи
Урок №49 Тема. Кількість теплоти. Питома теплоємність речовини
Правила з техніки безпеки для учнів у кабінеті фізики: • Лабораторне обладнання розміщуйте на своєму робочому місці аку­ратно, щоб запобігти падінню приладів або їх перекиданню
Урок № Тема. Виштовхувальна сила. Закон Архімеда. Гідростатичне зважування. Умови плавання тіл
Урок №34 Тема. Контрольна робота №3 з теми: «Механічні явища. Взаємодія тіл»
Урок №28 Тема. Тиск рідин і газів. Манометри. Закон Паскаля. Сполучені посудини. Насоси
Урок №33 Тема уроку: Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи
Урок №25 Тема уроку: Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи
Урок №29 Тема. Атмосферний тиск. Вимірювання атмосферного тиску. Дослід Торрічеллі. Барометри. Залежність тиску атмосфери від висоти
Урок 11 / 23. Лабораторна робота №8 «вивчення у мов рівноваги важеля»

Дата:

Урок № 25

Тема уроку: Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи

Мета уроку: узагальнити вивчений навчальний матеріал з теми: «Взаємодія », підготувати учнів до контрольної роботи.. Розвивати вміння учнів застосовува знання на практиці. Виховувати інтерес до вивчення фізики.


Тип уроку: урок узагальнення, систематизації знань учнів, удосконалення вичок розв'язання задач.


Хід уроку.

І. Організаційний етап

Повідомлення теми і мети уроку.


ІІ. Перевірка домашнього завдання

ІІІ. Актуалізація опорних знань та умінь

Запитання для фронтального опитування

Що називають інерцією?

Що називають силою?

Що називають деформацією тіла?

Сформулюйте закон Гука.

Що називають силою тяжіння?

Що називають вагою тіла?

Що називають невагомістю?

Що називають силою тертя спокою?

Що називають силою тертя ковзання?

Для чого призначені прості механізми?

Що називають важелем?

Що називають плечем важеля?

За яких умов важіль знаходиться у стані рівноваги?

Для чого застосовують рухомий блок?

Для чого застосовують нерухомий блок?


IV. Розв'язання задач

На тіло вздовж однієї прямої діють дві сили, прикладені в одній точці, модулі яких дорівнюють 7 и З Н. Чому дорівнює модуль рівнодіючої сили? Скільки відповідей має задача?

Маса космонавта 80 кг. Чому дорівнює вага космонавта, який зна­ходиться на космодромі? На орбітальній станції?

· Довжина ребра кубика дорівнює 10 см. На кубик діє сила тяжіння 27 Н. Знайдіть густину матеріалу і визначте, з якої речовини виго­товлено кубик. Вважати, що прискорення вільного падіння має зна­чення 10 м/с.

· До кінців невагомого стрижня підвішені вантажі масами 300 и 100 г. Стрижень перебуває в рівновазі. Де має бути розташована точка опори, якщо довжина стрижня 80 см?

· На тонкому дроті висить вантаж масою 500 кг. Визначте подовження дроту, якщо його жорсткість 1 кН/м.

· Який вантаж можна підняти за допомогою рухомого блока вагою 40 Н, якщо мотузку тягнути з силою 0,5 кН?


V. Підбиття підсумків уроку

VI. Домашнє завдання

Виписати у блокнот формули з вивченої теми.



Схожі:

Урок №25 Тема уроку: Розв\Урок 6/40. Розв’язання задач Мета уроку: з’ясувати рівень засвоєння учнями вивченого матеріалу; перевірити їхнє вміння застосовувати отримані знання до розв’язання конкретних задач
Самостійна робота №18 «Коефіцієнт корисної дії» (робота дається наприкінці уроку)
Урок №25 Тема уроку: Розв\Урок 6 Розв’язання задач на обчислення середньої швидкості Мета уроку: закріпити знання про середню швидкість; познайомити учнів з методами розв’язання задач
Мета уроку: закріпити знання про середню швидкість; познайомити учнів з методами розв’язання задач
Урок №25 Тема уроку: Розв\Тема уроку. Урок одного рівняння Мета уроку
Ми з вами вивчили тему „ Тригонометричні рівняння і способи їх розв’язання”, а сьогодні я хочу, щоб ви свої знання проявили під час...
Урок №25 Тема уроку: Розв\Урок 6/19. Лабораторна робота №6 «Вимірювання ваги динамометром» Мета уроку: навчитися за допомогою динамометра вимірювати вагу тіла. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань
На виконання цієї роботи бажано затратити 15 хвилин. Решту часу на уроці можна використати для розв’язання якісних і розрахункових...
Урок №25 Тема уроку: Розв\Повідомлення теми, мети уроку. Інструктаж про застосування навчально-методичного комплексу „Алгебра 11 клас, завантаження програми, правила користування програмою Вибір в програмі завдань для контрольної роботи
Тема уроку: Узагальнююче повторення навчального матеріалу за 10клас. Підготовка до діагностичної контрольної роботи
Урок №25 Тема уроку: Розв\Урок №9 Тема уроку
...
Урок №25 Тема уроку: Розв\Урок 8/42. Узагальнюючий урок Мета уроку: навчити учнів застосовувати отримані знання для розв’язання конкретних задач; показати, яка користь була
Мета уроку: навчити учнів застосовувати отримані знання для розв’язання конкретних задач; показати, яка користь була від проекту...
Урок №25 Тема уроку: Розв\Урок алгебри та початків аналізу в 11 класі. Тема уроку
Тема уроку: „Застосування визначеного інтегралу до розв’язування задач геометричного, фізичного та економічного змісту”
Урок №25 Тема уроку: Розв\Урок Тема уроку. Розв'язування трикутників
Мета уроку. Повторити з учнями основні поло­ження теореми косинусів, синусів і наслідків з них, розвивати вміння розв'язувати трикутники...
Урок №25 Тема уроку: Розв\Застосування закону Ома до розв'язування задач
Тип уроку: урок систематизації знань учнів, удосконалення навичок розв'язування задач
Урок №25 Тема уроку: Розв\Урок по темі "Похідна функції". Тема уроку. Похідна. Фізичний і геометричний зміст похідної
Продовжувати формувати навики застосування формул і правил диференціювання при розв'язуванні вправ, підготувати учнів до контрольної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи