Урок №44 Тема. Розв\

Урок №44 Тема. Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи




НазваУрок №44 Тема. Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи
Дата конвертації14.03.2013
Розмір22.1 Kb.
ТипУрок
1. /ф_зика 8 кл/32.doc
2. /ф_зика 8 кл/35.doc
3. /ф_зика 8 кл/36.doc
4. /ф_зика 8 кл/37.doc
5. /ф_зика 8 кл/38.doc
6. /ф_зика 8 кл/39.doc
7. /ф_зика 8 кл/40.doc
8. /ф_зика 8 кл/44.doc
9. /ф_зика 8 кл/49.doc
10. /ф_зика 8 кл/50.doc
11. /ф_зика 8 кл/Дата.doc
12. /ф_зика 8 кл/ур 34.doc
13. /ф_зика 8 кл/ур.28.doc
14. /ф_зика 8 кл/ур33.doc
15. /ф_зика 8 кл/урок 25.doc
16. /ф_зика 8 кл/урок 29.doc
17. /ф_зика 8 кл/ф_зика.doc
Правила з техніки безпеки для учнів у кабінеті фізики: Лабораторне обладнання розміщуйте на своєму робочому місці аку­ратно, щоб запобігти падінню приладів або їх перекиданню
Урок №35 Тема. Механічна робота. Одиниці роботи
Урок №36 Тема уроку: Потужність та одиниці її вимірювання
Урок №37 Тема. Машини І механізми. Прості механізми. Коефіцієнт корисної дії (ккд) механізмів. «Золоте правило» механіки
Урок №38 Тема: Розв'язання задач
Урок №39 Тема. Кінетична енергія
Урок №40 Тема: Потенціальна енергія
Урок №44 Тема. Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи
Урок №49 Тема. Кількість теплоти. Питома теплоємність речовини
Правила з техніки безпеки для учнів у кабінеті фізики: • Лабораторне обладнання розміщуйте на своєму робочому місці аку­ратно, щоб запобігти падінню приладів або їх перекиданню
Урок № Тема. Виштовхувальна сила. Закон Архімеда. Гідростатичне зважування. Умови плавання тіл
Урок №34 Тема. Контрольна робота №3 з теми: «Механічні явища. Взаємодія тіл»
Урок №28 Тема. Тиск рідин і газів. Манометри. Закон Паскаля. Сполучені посудини. Насоси
Урок №33 Тема уроку: Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи
Урок №25 Тема уроку: Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи
Урок №29 Тема. Атмосферний тиск. Вимірювання атмосферного тиску. Дослід Торрічеллі. Барометри. Залежність тиску атмосфери від висоти
Урок 11 / 23. Лабораторна робота №8 «вивчення у мов рівноваги важеля»

Дата:

Урок № 44

Тема. Розв'язання задач. Підготовка до контрольної роботи.

Мета: узагальнити вивчений навчальний матеріал з теми: «Робота й енер­гія», підготувати учнів до контрольної роботи. Розвивати вміння розв'язувати типові фізичні задачі, застосо­вуючи набуті знання. Виховувати інтерес до вивчення фізики.

Тип уроку: Урок узагальнення, систематизації знань учнів, удосконалення навичок розв'язання задач.


ХІД УРОКУ

І. Організаційний етап


II. Перевірка домашнього завдання. Аналіз виконання лабораторної роботи


III. Актуалізація опорних знань та умінь

Запитання для фронтального опитування

• Що називається механічною роботою? Як вона обчислюється?

• Що називають потужністю? Як вона обчислюється?

• Що називають енергією?

• Що називають кінетичною енергією? Як вона обчислюється?

• Що називають потенціальною енергією? Як вона обчислюється?

• Як формулюється закон збереження повної механічної енергії?

• Як формулюється закон збереження енергії?

• Що називається ККД механізму?

• Як формулюється «золоте правило механіки»?


IV. Розв'язання задач

• Тиск газу під поршнем дорівнює 1,5 МПа. Яку роботу виконає сила тиску газу при переміщенні поршня на 20 см, якщо площа поршня дорівнює 20 см2?

• Яка робота виконується при підйомі з дна озера глибиною 6 м каміння масою 7 кг і об'ємом 2 дм3? Опір води не враховувати.

• Порівняйте кінетичні енергії свинцевої та сталевої кульок однакового діаметру, які рухаються з однаковими швидкостями.

• Щоб розтягти пружину на 20 см, приклали силу 300 Н. Яку роботу виконали при розтяганні пружини?

• Гранітна та бетонна плита знаходяться на однаковій висоті та мають однакові значення потенціальної енергії. Порівняйте об'єми цих плит.


V. Підбиття підсумків уроку


VI. Домашнє завдання

• Завдання за підручником. Повторити теоретичний матеріал.

• Додаткове завдання. Виписати у блокнот формули з вивченої теми.



Схожі:

Урок №44 Тема. Розв\Урок 6/40. Розв’язання задач Мета уроку: з’ясувати рівень засвоєння учнями вивченого матеріалу; перевірити їхнє вміння застосовувати отримані знання до розв’язання конкретних задач
Самостійна робота №18 «Коефіцієнт корисної дії» (робота дається наприкінці уроку)
Урок №44 Тема. Розв\Урок 6 Розв’язання задач на обчислення середньої швидкості Мета уроку: закріпити знання про середню швидкість; познайомити учнів з методами розв’язання задач
Мета уроку: закріпити знання про середню швидкість; познайомити учнів з методами розв’язання задач
Урок №44 Тема. Розв\Урок 8/42. Узагальнюючий урок Мета уроку: навчити учнів застосовувати отримані знання для розв’язання конкретних задач; показати, яка користь була
Мета уроку: навчити учнів застосовувати отримані знання для розв’язання конкретних задач; показати, яка користь була від проекту...
Урок №44 Тема. Розв\Урок 6/19. Лабораторна робота №6 «Вимірювання ваги динамометром» Мета уроку: навчитися за допомогою динамометра вимірювати вагу тіла. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань
На виконання цієї роботи бажано затратити 15 хвилин. Решту часу на уроці можна використати для розв’язання якісних і розрахункових...
Урок №44 Тема. Розв\Тема уроку. Урок одного рівняння Мета уроку
Ми з вами вивчили тему „ Тригонометричні рівняння і способи їх розв’язання”, а сьогодні я хочу, щоб ви свої знання проявили під час...
Урок №44 Тема. Розв\Урок математики та фізики
Обладнання: плакати, тексти задач для розв’язання на уроці,, графопроектор, кодопозитиви, портрети Архімеда, Ньютона, Лейбніца
Урок №44 Тема. Розв\Повідомлення теми, мети уроку. Інструктаж про застосування навчально-методичного комплексу „Алгебра 11 клас, завантаження програми, правила користування програмою Вибір в програмі завдань для контрольної роботи
Тема уроку: Узагальнююче повторення навчального матеріалу за 10клас. Підготовка до діагностичної контрольної роботи
Урок №44 Тема. Розв\Застосування закону Ома до розв'язування задач
Тип уроку: урок систематизації знань учнів, удосконалення навичок розв'язування задач
Урок №44 Тема. Розв\Урок по темі "Похідна функції". Тема уроку. Похідна. Фізичний і геометричний зміст похідної
Продовжувати формувати навики застосування формул і правил диференціювання при розв'язуванні вправ, підготувати учнів до контрольної...
Урок №44 Тема. Розв\Урок основ здоровʼя на тему: „Конфлікти і здоров'яˮ
Мета: формувати в школярів поняття про психологічні конфлікти та способи їх розв'язання; розвивати навички запобігання конфліктам...
Урок №44 Тема. Розв\Пригоди колобка на математичній стежинці
Тема. Утворення й назви чисел від 40 до 89. Лічба в межах 89. Знаходження значень виразів з дужками. Розв’язання простих та складених...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи