Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти icon

Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти
Скачати 88.82 Kb.
НазваУкраїна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти
Дата конвертації04.08.2013
Розмір88.82 Kb.
ТипДокументи
УКРАЇНА


МИХАЙЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


ВІДДІЛ ОСВІТИ


72002 Запорізька область, смт Михайлівка, вул. Леніна, 36, тел. 2-21-97, 2-03-40; e-mail mihrono@i.ua

р/р 35418015001319 УДКСУ у Михайлівському районі Запорізькій області, МФО 813015 ОКПО 02136368

08.01.2013 № 01-18/14

На №Керівникам загальноосвітніх

навчальних закладів району

Про участь у Всеукраїнському

конкурсі «Моральний вчинок»


На виконання листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації від 03.01.2013 № 02/02-1098 «Про участь у Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» просимо Вас забезпечити участь учнівської молоді у зазначеному конкурсі.

Положення про Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» розміщено на офіційному сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі www.moral.gov.ua та на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua.

Звертаємо Вашу увагу, що роботи надсилаються починаючи з 15 січня по березень місяць включно; останній термін 31 березня 2013 року (дата визначається за терміном відправлення, який зазначений на конверті) за адресою: Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі, 04053, м. Київ, вул. Артема, 73, з позначкою «Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» із зазначенням вікової категорії.

Інформацію про участь у конкурсі просимо надавати у друкованому та електронному вигляді (e-mail: metodist-ru@ukr.net) у термін до 30січня, 27 лютого та 30 березня 2013 року.

Додаток: на 4-х аркушах в 1 примірнику.


Начальник відділу освіти Т.О.Кучерява


Руденко, 2-21-96

Додаток

до листа відділу освіти

від 08.01.2013 № 01—18/14


Стартує ІІІ Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»

У В А Г А !

^ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»!


З 1 січня 2013 року Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України розпочинає ІІІ Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», який триватиме до 31 березня 2013 року.

^ Мета Конкурсу: формування моральних якостей особистості, підвищення рівня культури підростаючого покоління, виявлення соціальної активності, небайдужості до морально-етичних проблем, нині актуальних у нашому суспільстві, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.

Як стати учасником? Обери спільно з батьками і педагогами відповідно до своєї вікової категорії суспільно значущий проект, реалізуй його та надішли творчий звіт про виконання (це може бути аматорський фільм, авторська або колективна журналістська робота, дитяча стіннівка, фоторепортаж, будь-яка інша форма, що ознайомить з результатами впровадження твого проекту).

Конкурс проводиться на добровільних засадах серед п'яти вікових категорій за напрямами:

для учнів 1-4 класів – екологічний;

для учнів 5-9 класів – соціальний;

для учнів 10-11 класів – культурологічний;

для професійно-технічних навчальних закладів – культурологічний;

для студентів вищих навчальних закладів – культурологічний.

Реалізація проектів буде висвітлена в засобах масової інформації, а найкращі – розміщені на: сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі www.moral.gov.ua; Інтернет-порталі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України www.osvita.com; сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua.

Бажаємо усім наполегливості, творчого натхнення, підтримки наставників-професіоналів, вірних і надійних друзів, досягнення своїх мрій і сподівань.

Координатори Всеукраїнського конкрсу:

Єгорова Ірина Олексіївна (044) 4861684

Андросюк Оксана Романівна (044) 2482138


Положення

про Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»


І. Загальні положення


1.1. Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (далі – Конкурс) проводиться Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.


1.2. Конкурс проводиться з метою популяризації духовних, моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.


^ 1.3. Основними завданнями Конкурсу є:

- створення умов для виховання високих моральних якостей, формування громадянина, здатного до свідомого вибору, підвищення правової культури в учнів та студентів;

- пропаганда системи етичних норм, правил поведінки, що склались у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей і уявлень про добро, честь і гідність, громадянський обов`язок, совість, справедливість;

- утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей;

- поширення кращого досвіду благодійної діяльності учнівських та студентських колективів;

- упровадження нових форм організації змістовного дозвілля учнів та студентів.


ІІ. Учасники Конкурсу, умови та строки його проведення


2.1. Учасниками Конкурсу є учні та студенти навчальних закладів України (далі - учасники).

2.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах серед п'яти вікових категорій за тематичними спрямуваннями:

для учнів 1 - 4 класів – екологічні проекти;

для учнів 5 - 9 класів – соціальні проекти;

для учнів 10 - 12 класів – культурологічні проекти;

для професійно-технічних навчальних закладів – культурологічні проекти;

для студентів вищих навчальних закладів – культурологічні проекти.


2.3. Конкурс проводиться щорічно у період з грудня поточного року по квітень наступного. Матеріали надсилаються до 31 березня відповідного року, в якому проводиться Конкурс.


2.4. Роботи направляються на адресу Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі з приміткою «Всеукраїнський Конкурс «Моральний вчинок» із зазначенням вікової категорії.

ІІІ. Вимоги до оформлення матеріалів, що надсилаються на Конкурс


3.1. Для участі у Конкурсі учасники подають творчі звіти у вигляді проектів (далі – проекти) про проведення благодійної акції.


3.2. До проекту додається заявка, яка повинна містити прізвища, імена, по-батькові учасників, вік учасників, місцезнаходження навчального закладу, прізвище, ім’я, по батькові вчителя (викладача, наукового керівника).

3.3. Проект повинен містити письмову анотацію, виконану державною мовою, шрифтом Times New Roman, розміром 14 через 1,5 інтервала.


3.4. Проекти, які не відповідають вищезазначеним вимогам, організаційним комітетом не розглядаються.


3.5. Збір та обробка персональних даних здійснюються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

ІV. Організаційний комітет та журі Конкурсу

4.1. Для організації та проведення Конкурсу утворюються організаційний комітет та журі.

4.2. До складу організаційного комітету та журі включаються представники Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (за згодою), Міністерства культури України (за згодою), Національної академії педагогічних наук України (за згодою), наукових установ (за згодою), вищих навчальних закладів (за згодою), Національної спілки журналістів України (за згодою), благодійних фондів (за згодою), громадських організацій (за згодою), керівники загальноосвітніх навчальних закладів (за згодою), вчителі-методисти, які мають досвід практичної та науково-педагогічної діяльності (за згодою).

4.3. Склад організаційного комітету та журі затверджується рішенням Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

4.4. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу здійснює організаційний комітет, який визначає дату, місце, умови та порядок проведення нагородження дипломами переможців.

4.5. Журі очолює голова, який:

призначає секретаря;

організовує роботу журі та здійснює розподіл повноважень між його членами;

керує роботою з організації та проведення Конкурсу;

проводить засідання журі.


4.6. Секретар журі:

реєструє Конкурсні матеріали;

забезпечує ведення документації (протоколу засідань журі, заповнення дипломів переможців);

забезпечує дотримання порядку подання проектів, своєчасне заповнення бланків відомостей експертної оцінки;

систематизує матеріали відповідно до номінацій та за окремими закладами;

забезпечує збереження проектів, поданих на Конкурс.


4.7. Журі:

здійснює експертизу проектів, поданих на Конкурс;

визначає переможців;

забезпечує об'єктивність експертної оцінки проектів.

V. Визначення та нагородження переможців Конкурсу

5.1. Після розгляду робіт журі визначає по три переможці у кожній віковій категорії та за тематичними спрямуваннями, які набрали найбільшу кількість балів.

5.2. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

5.3. Вчителям (викладачам, науковим керівникам), які підготували переможців Конкурсу, оголошується подяка Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

5.4. Учасники мають право після завершення Конкурсу ознайомитись з експертною оцінкою журі.

5.5. Матеріали та результати Конкурсу розміщуються на офіційному інтернет-сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі www.moral.gov.ua та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України www.iitzo.gov.ua.

5.6. Матеріали Конкурсу зберігаються в Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі.

VІ. Фінансування Конкурсу

Проведення Конкурсу фінансується за рахунок коштів Державного бюджету України в межах асигнувань Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, а також коштів, не заборонених законодавством України.

Затверджено рішенням Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі від 06 грудня 2012 р. № 27Схожі:

Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна острозька районна державна адміністрація відділ освіти
Острозька районна державна адміністрація відділ освіти вул. Татарська, 92, м. Острог, 35800, тел./факс (03654) 2-22-92, e-mail
Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна борівська районна державна адміністрація харківської області відділ освіти

Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна новоград-волинська районна державна адміністрація житомирської області відділ освіти

Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна рокитнівська районна державна адміністрація рівненської області відділ освіти
Відділ освіти на виконання листа управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації за №5274-02/01-09/13 від 20. 11. 2013...
Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна рокитнівська районна державна адміністрація рівненської області відділ освіти
Відділ освіти просить довести інформацію про Арт-проект «Намалюй свято» до педагогічних працівників навчальних закладів та забезпечити...
Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна михайлівська районна державна адміністрація
Запорізька область, смт Михайлівка, вул. Леніна, 36, тел. 2-21-97, 2-03-40; e-mail
Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна хорольська районна державна адміністрація полтавської області відділ освіти
Карла Маркса, 88, м. Хорол, Полтавська область, 37800, телефон, факс(05362)33-2-39
Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна хорольська районна державна адміністрація полтавської області відділ освіти
Карла Маркса, 88, м. Хорол, Полтавська область, 37800, телефон, факс(05362)33-2-39
Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна хорольська районна державна адміністрація полтавської області відділ освіти
Карла Маркса, 88, м. Хорол, Полтавська область, 37800, телефон, факс(05362)33-2-39
Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області відділ освіти iconУкраїна хорольська районна державна адміністрація полтавської області відділ освіти
Карла Маркса, 88, м. Хорол, Полтавська область, 37800, телефон, факс(05362)33-2-39
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи