Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» icon

Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини»
Скачати 30.62 Kb.
НазваПоложення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини»
Дата конвертації21.02.2013
Розмір30.62 Kb.
ТипПоложення

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом управління


у справах сім’ї та молоді

облдержадміністрації

№______від _______


Положення

про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини»


  1. Загальні положення1.1. Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» (далі - Фотоконкурс) проводиться управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації.

1.2. Фотоконкурс проводиться з метою поліпшення підтримки та розвитку творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління.1.3. Завданнями Фотоконкурсу є:

організація дозвілля дітей та молоді;

розширення інформаційного поля молоді через фотомистецтво;

профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі;


1.4. Строки проведення Фотоконкурсу та склад Організаційного комітету затверджується наказом управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації.


2. Вимоги до проведення Фотоконкурсу


2.1. У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 35 років.

2.2. До Фотоконкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:

«Молодь і держава»;

«Професії молодих»;

«Талановита молодь України»;

«Українське студентство»;

«Дозвілля молоді»;

«Вибір молоді – здоров’я»;

«Всі різні – всі рівні»;

«Нас єднає Україна».


2.3. Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо.

Максимальна кількість фоторобіт, які подаються учасниками – 8 шт. Фотографії повинні бути зроблені в Україні.


2.4. Для участі у Фотоконкурсі автор фоторобіт подає заявку згідно з додатком, довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі і подається на паперовому вигляді), фотороботи.

Підпис автора засвідчує зобов’язання подавати правдиву інформацію про себе.


2.5. Приймаються фотографії розміром 30 х 40 см, 20 х 30 см з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, рік фотозйомки) та в електронному вигляді (роздільна здатність знімка має бути не менше 300 пікселів/дюйм).


2.6. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.


2.7. Надіслані на Фотоконкурс фотороботи авторам не повертаються. Організатор Фотоконкурсу залишає за собою право використовувати ці фотороботи в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій тощо із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи.


2.8. До Фотоконкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу.


3. Журі Фотоконкурсу


3.1. З метою конкурсного відбору фоторобіт та визначення переможців Організаційним комітетом формується компетентне журі, до складу якого входять фотохудожники, професійні фотографи, мистецтвознавці, дизайнери, представники зацікавлених органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськість тощо.


3.2. Члени журі визначають кількість переможців Фотоконкурсу, володарів І, ІІ, ІІІ місць у кожній тематичній рубриці.


3.3. Рішення журі є остаточним та перегляду не підлягає.


  1. Нагородження переможців Фотоконкурсу


Переможці Фотоконкурсу (володарі І, ІІ, ІІІ місць) нагороджуються дипломами та цінними подарунками.


Начальник відділу

у справах сім'ї, молоді та

гендерної рівності

управління у справах сім'ї та молоді

Донецької облдержадміністрації /підпис/ Н.І.Костенко

Схожі:

Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconПоложення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Заявка на участь в обласному фотоконкурсі «Молоде обличчя Донеччини» Прізвище, ім'я, по батькові автора фоторобіт

Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconПоложення про Всеукраїнський фотоконкурс «Чому усміхаються діти?» Загальні положення Всеукраїнський фотоконкурс «Чому усміхаються діти?»
Всеукраїнський фотоконкурс «Чому усміхаються діти?» (далі — Фотоконкурс) організовано з метою
Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconРішення від 21 лютого 2013 року №340-vі про затвердження Положення про районний фотоконкурс «Близнюківщина мій рідний край»
Про затвердження Положення про районний фотоконкурс «Близнюківщина мій рідний край»
Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconДодаток 1 до постанови Президії ЦК профспілки від 19. 02. 2008 № п-5-18 положення про фотоконкурс «Наша профспілка наш захист!»
Атомпрофспілки» (далі — фотоконкурс) проводиться Професійною спілкою працівників атомної енергетики та промисловості України (далі...
Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconНаказ №95 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху»
Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» та з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання...
Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconНаказ №178/190 Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу,,Молоде покоління за безпеку дорожнього руху
...
Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconПоложення про конкурс світлин «Донеччина Європейська» в рамках діяльності проекту програми «Волонтерський рух Донеччини»
«Донеччина Європейська» це конкурс фотографій, спрямований на усвідомлення молоддю культурно-історичної спадщини Добропільщини, як...
Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconПоложення про проведення обласного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
Головне управління мвс україни в Одеській області, управління освіти І науки Одеської обласної державної адміністрації, оголошують...
Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconПоложення про обласний заочний фотоконкурс "Ми діти України" на 2006-2010 рр. Мета конкурсу підвищення ролі фотолюбительства в морально-естетичному вихованні підростаючого покоління, масове залучення школярів до фотолюбительства
Оргкомітет складає план організації і проведення конкурсу, надає організаційно-методичну допомогу колективам і окремим учасникам,...
Положення про обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» Загальні положення Обласний фотоконкурс «Молоде обличчя Донеччини» iconПоложення про обласний конкурс юних політологів загальні положення
Луганської Луганський національний обласної державної адміністрації університет імені
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи