Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі icon

Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі
Скачати 108.92 Kb.
НазваРозпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі
Дата конвертації21.02.2013
Розмір108.92 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРОЗПОРЯДЖЕННЯвід 14 квітня 2011 року № 121


Про відзначення в районі
66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній


війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років

Відповідно до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", Указу Президента України від 26 листопада 2000 року № 1245/2000 "Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни 1941-1945 років", розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 березня 2011 року № 403/2010 " Про заходи з підготовки та відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 квітня 2011 року №160 "Про відзначення в області 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років", з метою належної підготовки та відзначення у 2011 році 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування ветеранів війни, збереження пам’яті про захисників Вітчизни :

1. Затвердити районний організаційний комітет з підготовки і проведення в районі заходів з підготовки та відзначення в районі 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років (далі – Оргкомітет) у складі згідно з додатком та затвердити план заходів, що додається.

2. Управлінням та відділам райдержадміністрації, виконкомам селищної та сільських рад забезпечити виконання заходів щодо належної підготовки та відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у кожному населеному пункті району та інформувати про хід їх виконання сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації до 15 травня 2011 року та 25 червня 2011 року.

3. Фінансування видатків з вищезазначених заходів провести коштом, передбаченим в районному бюджеті на відзначення загальнодержавних свят, згідно з кошторисом.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Тарановську Т.В.^ Голова районної

державної адміністрації Віктор Зінич


Додаток

до розпорядження голови райдержадміністрації

від 14квітня 2011 року №121

Склад

районного організаційного комітету з підготовки та відзначення

66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років
Зінич

Віктор Григорович

- голова райдержадміністрації, голова оргкомітету
Гук

Василь Арсенійович

- голова районної ради, співголова оргкомітету (за згодою)
Березовський

Олег Костянтинович

- голова районної організації спілки інвалідів війни та Збройних Сил України (за згодою)
Богацький

Володимир Васильович

- начальник відділу освіти райдержадміністрації
Боднар

Анатолій Леонідович

- керівник апарату райдержадміністрації
Веклюк

Валентина Миколаївна

- начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації
Власова

Галина Михайлівна

- начальник фінансового управління райдержадміністрації
Войтенко

Тетяна Іллівна

- начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
Гончар

Іван Петрович

- начальник управління економіки райдержадміністрації
Добровольська

Валентина Володимирівна

- редактор комунального підприємства "Мурованокуриловецька районна редакція ефірного радіомовлення" (за згодою)
Жук

Володимир Володимирович

- начальник відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації
Жучковський

Валерій Павлович

- начальник РВ УМВС України у Вінницькій області (за згодою)
Колісніченко

Володимир Леонтійович

- завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації
Кубляк

Світлана Анатоліївна

- редактор районної газети "Наше Придністров’я" (за згодою)
Макітрук

Віктор Семенович

- голова районної організації ветеранів України (за згодою)
Невлад

Микола Іванович

- начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністраціїОлійник


Мирослав Вікторович

- головний лікар центральної районної лікарні (за згодою)Тарановська


Тетяна Василівна

- заступник голови райдержадміністраціїХимич


Лариса Вікторівна

- начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації
^ Чорпіта

Василь Іванович


Шатух

Валентина Василівна

- начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації


- начальник відділення Пенсійного фонду України в Мурованокуриловецькому районі (за згодою)
Шевчук

Микола Васильович

- заступник голови районної ради (за згодою)
Цибульська

Галина Миколаївна

- Мурованокуриловецький селищний голова
(за згодою)
Якимцев

Микола Євгенїйович

- перший заступник голови райдержадміністрації^ Керівник апарату районної

державної адміністрації Анатолій Боднар


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від 14квітня 2011 року №121

План заходів

з підготовки та відзначення в районі 66- ї річниці Перемоги
у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років


1. Використати підготовку та відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років для консолідації Українського народу в шанобливому ставленні до ветеранів Великої Вітчизняної війни, увічненні пам’яті про Перемогу, героїчні, бойові і трудові звитяги Українського народу в часи Великої Вітчизняної війни, виховання насамперед у молоді почуття патріотизму, поваги та вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх ратні і трудові подвиги у боротьбі з фашизмом.

Постійно

Оргкомітет, управління та відділи райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної та сільських рад

2. Організувати широке висвітлення підготовки та відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у засобах масової інфор­мації з використанням інформаційно-довідкових архівних та історичних дже­рел, залучивши до участі ветеранів війни.

Постійно

Редакції: районної газети “Наше Придністров'я” та комунального підприємства "Мурованокуриловецька районна редакція ефірного радіомовлення"

3. Вжити заходів щодо поліпшення матеріально-побутових умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни та вдів загиблих героїв, їх медичного, соціально-побутового обслуговування. Взяти на контроль своєчасне забезпечення ветеранів вій­ни засобами пересування, реабілітації, протезно-ортопедичними та санаторно-курортними путівками.

Забезпечити ветеранів війни ліками згідно із встановленими пільгами.

Постійно


^ Управління праці та соціального захисту населення, фінансове управління райдержадміністрації, центральна районна лікарня, органи місцевого самоврядування

4. Провести в районному будинку культури "Жовтень" урочисті збори громадськості району та святковий концерт, присвячені 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

^ 6 травня 2011 року

Оргкомітет, управління та відділи райдержадміністрації

5. Провести в смт. Муровані Курилівці та населених пунктах району мітинги-реквієми, урочисті покладання квітів до пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків загиблим у Великій Вітчизняній війні з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

^ Перша декада травня, 22 червня 2011 року.

Виконавчі комітети селищної та сільських рад

6. Провести у загальноосвітніх навчальних закладах району тематичні уроки, бесіди, лекції з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років за участю ветеранів, екскурсії до музеїв, походи по місцях бойової слави.

^ Квітень-травень 2011 року

Відділ освіти райдержадміністрації


7. Організувати виставки творів мистецтв, документів та архівних матеріалів в кімнатах бойової слави, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення творчих зустрічей, концертних програм з виконанням пісень воєнних часів.^ Квітень-травень 2011 року

Відділи : культури і туризму;архівний райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної та сільських рад


8. Провести спортивно-масові заходи, молодіжно-патріотичні акції, присвячені 66-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.

^ Травень 2011 року.

Відділи: у справах сім’ї та молоді; фізичної культури і спорту райдержадміністрації

9. Звернутись до керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, благодійних та релігійних організацій з проханням надати ма­теріальну, фінансову та соціально-побутову допомогу інвалідам та учасникам бойових дій у Великій Вітчи­зняній війні 1941-1945 років, вдовам загиблих.
^ До 25 квітня 2011 року

Виконавчі комітети селищної та сільських рад

10. Рекомендувати релігійним конфесіям провести поминальні та заупокійні богослужіння в храмах та біля пам’ятників, обелісків, меморіальних комплексів героїв Великої Вітчизняної війни.
Травень-червень 2011 року

Оргкомітет, виконавчі комітети селищної та сільських рад


___________________________________


^

Пояснювальна записка


до проекту розпорядження голови райдержадміністрації "Про відзначення в районі 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років"

  1. ^ Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження.

Необхідністю прийняття розпорядження є відзначення в районі 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, з метою консолідації суспільства, порозуміння і примирення між учасниками війни, утвердження героїчних традицій старших поколінь, патріотичного виховання громадян, поваги та посилення державної турботи про ветеранів війни і вдів загиблих воїнів, враховуючи велике історичне значення Перемоги


^ 2. Мета і завдання прийняття розпорядження.

Метою прийняття розпорядження є виконання заходів по відзначенню в районі 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.


  1. ^ Характеристика та основні положення проекту розпорядження.

Проект розпорядження відображає необхідність затвердження додаткових заходів з підготовки і відзначення в районі 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.


  1. ^ Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

Проект розпорядження підготовлено відповідно до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", Указу Президента України від 26 листопада 2000 року №1245/2000 "Про День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 березня 2011 року № 403/2010 " Про заходи з підготовки та відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 квітня 2011 року №160 "Про відзначення в області 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні – 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років".  1. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття розпорядження.

Прийняття розпорядження та виконання заходів сприятиме розвитку демократичної держави, формування громадянського суспільства в Україні.


Завідувач сектору з питань внутрішньої

політики та зв’язків із засобами масової

інформації і громадськістю

апарату райдержадміністрації Володимир Колісніченко


12.04.2011 рокуСхожі:

Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconПро додаткові заходи щодо відзначення в районі 15-ї річ­ниці Конституції України
Ь голови районної державної адміністрації від 04 травня 2011 року №289/2011-р "Про відзначення в районі 15-ї річниці Конституції...
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconНаказ №226 Про відзначення 20-ї річниці незалежності України в загальноосвітніх навчальних Закладах Богуславського району
На виконання розпорядження Богуславської районної державної адміністрації від 20 квітня 2011 року №276 «Про відзначення у Богуславському...
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconРозпорядження від 12 жовтня 2011 року №316 Про відзначення в районі 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників
На виконання доручення Президента України В. Януковича щодо належного відзначення в Україні 28 жовтня 2011 року Дня визволення України...
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 15. 11. 2011 року №429/2011-р "Про відзначення в області 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з
Про відзначення в районі 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 квітня 2011 року №169/2011-р "Про заходи щодо відзначення в області Дня Європи", з метою більш широкого
Про День Європи", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 квітня 2011 року №169/2011-р "Про заходи щодо відзначення...
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconРозпорядження 06. 06. 2012 №288/72-2012-рс м. Красилів Про заходи з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка
Т. Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання”, відповідного розпорядження голови облдержадміністрації від 18 травня 2012...
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 травня 2011 року №215/2011-р "Про заходи з відзначення у 2011 році в області Дня скорботи і вшанування
Про заходи з відзначення у 2011 році в районі Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої...
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconРозпорядження від 20 квітня 2012 року №156 Про проведення в районі тижня охорони праці
Про День охорони праці", на виконання розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 17 квітня 2012 року №198...
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconРозпорядження від 07. 06. 2011 року №28-р м. Чернівці Про відзначення в Садгірському районі 70-ти річчя початку ввв
У зв’язку із наближенням 70-ти річчя початку Великої Вітчизняної війни та відповідно до листа Глави Адміністрації Президента України...
Розпорядження від 14 квітня 2011 року №121 Про відзначення в районі iconРозпорядження голови миколаївської районної державної адміністрації від 6 квітня 2011р. №162 м. Миколаїв Про відзначення 15-ї річниці Конституції України
Відповідно до ст ст. 16, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови облдержадміністрації від...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи