Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району icon

Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району
Скачати 57.44 Kb.
НазваРозпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району
Дата конвертації21.02.2013
Розмір57.44 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРОЗПОРЯДЖЕННЯвід 18 травня 2011 року № 143


Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою

населених пунктів та поліпшення санітарного стану території районуВідповідно до статей 6, 13, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови облдержадміністрації від 10 травня 2011 року №227 «Про підсумки проведення благоустрою та поліпшення санітарного стану території області», розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 березня 2011 року № 65 "Про проведення в районі двомісячника благоустрою населених пунктів", розглянувши пропозиції районної робочої групи по визначенню переможців проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів району та з метою поліпшення екологічного стану територій району:

1. Схвалити пропозиції районної робочої групи по визначенню переможців проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів району і нагородити Почесними Грамотами райдержадміністрації і районної ради:

- за належну організацію і здійснення робіт по благоустрою та озелененню населеного пункту - Мурованокуриловецьку селищну раду (селищний голова Цибульська Г.М.).

- за зайняте перше місце – Конищівську сільську раду (сільський голова Смілянець А.С.);

- за друге місце – Галайковецьку сільську раду (сільський голова

Ільніцька С.А. );

- за третє місце Снітківську сільську раду (сільський голова Ольшевський В.В.) та Вищеольчедаївську сільську раду (сільський голова Квятковська Т.В.).

2. Відзначити активну роботу в організації проведення двомісячника по благоустрою та оголосити подяку райдержадміністрації і районної ради:

^ В номінації благоустрою парків, скверів та територій кладовищ:

- Вербовецьку сільську раду (сільський голова Войтко Ю.І.);

- Жванську сільську раду (сільський голова Марецька Л.С.);

- Котюжанівську сільську раду (сільський голова Арнаут М.П.);

- Курашовецьку сільську раду (сільський голова Наконечний О.П.);

- Лучинецьку сільську раду (сільський голова Коваль А.М.)

- Михайловецьку сільську раду (сільський голова Лосковський В.Є.);

- Морозівську сільську раду (сільський голова Позур І.А.);

- Роздолівську сільську раду (сільський голова Волкотруб Б.Г.);

^ В номінації благоустрою газонів та квітників в населених пунктах:

- Обухівську сільську раду (сільський голова Мельник В.М.);

- Рівненську сільську раду (сільський голова Якимчик Г.І.);

^ В номінації благоустрою адміністративних приміщень сільських рад, закладів культури та освіти:

- Лучинчицьку сільську раду (сільський голова Медвідь В.П.);

- Надністрянську сільську раду (сільський голова Денисова Н.В.);

- Плосківську сільську раду (сільський голова Шевчук І.В.);

^ В номінації благоустрою закладів охорони здоров’я:

- Немерченську сільську раду (сільський голова Михайленко А.О.);

- Попелюхівську сільську раду (сільський голова Фартушняк В.П.);

- Степанківську сільську раду (сільський голова Гуцол П.П.);

^ В номінації кращої організації вивозу побутових відходів та облаштування під’їзних шляхів до сміттєзвалища:

- Бахтинську сільську раду (сільський голова Слободянюк В.П.);

- Дерешівську сільську раду (сільський голова Семенюк В.П.);

- Долинянську сільську раду (сільський голова Городинський В.С.);

3. Оголосити подяку райдержадміністрації і районної ради:

3.1. За вагомий внесок в організації і забезпечення роботи по благоустрою територій населених пунктів:

- Власюку Сергію Васильовичу - директору комунального підприємства „Мурованокуриловецький комунсервіс";

- Кондратюку Дмитру Івановичу - начальнику філії "Муровано-куриловецький райавтодор";

3.2 За плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування у проведенні заходів з благоустрою та озеленення територій населених пунктів територіальних громад району:

- Дмитруку Володимиру Івановичу – директору ПАТ «Вищеольчидаївське»;

- Гуменюку Євгену Миколайовичу - директору ПОП «Весна»;

- Горі Віктору Володимировичу - директору ФГ «Стріла»;

- Струсевичу Петру Павловичу - директору ФГ «Велес Віта»;

- Скрипнику Анатолію Івановичу – директору ПП «Скрипник і Ко»;

- Чорному Олександру Миколайовичу - директору ПП «Бонас»;


4. Управлінням, відділам райдержадміністрації, виконкомам селищної та сільських рад продовжити роботу по виконанню Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та реалізації Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.11.09 №1320-р, сприяти активності територіальних громад в поліпшенні екологічного стану населених пунктів району.


5.Виконавчим комітетам селищної та сільських рад:

5.1 За підсумками конкурсу відзначити активних учасників двомісячника по благоустрою населених пунктів.


5.2. Розробити та забезпечити виконання заходів щодо утримання підпорядкованих територій у належному санітарному стані.


5.3. Організувати проведення щоп’ятниці "санітарних днів" підприємствами, організаціями та установами всіх форм власності на закріплених прилеглих територіях.


5.4. Забезпечити відпрацювання дієвих схем санітарної очистки населених пунктів. Розробити та затвердити правила благоустрою населених пунктів та активізувати роботу адміністративних комісій з притягнення до адміністративної відповідальності правопорушників.


5.5. Провести роботу щодо недопущення стихійних сміттєзвалищ та розробити графіки вивезення побутових відходів з територій населених пунктів.

5.6. Забезпечити контроль за станом протипожежної безпеки територій та місць відпочинку населення та вжити заходів для заборони використання відкритого вогню у не відведених для цього місцях.


5.7. Вжити заходів щодо притягнення до адміністративної відповідальності користувачів земельних ділянок за бездіяльність і невжиття заходів з гасіння пожеж, що виникли на ділянках стерні, луків, пасовищ, площ із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах.


6. Управлінням, відділам райдержадміністрації забезпечити утримання у належному санітарному стані прилеглих територій підпорядкованих бюджетних установ.


7. Редакції районної газети «Наше Придністров'я» (Кубляк С.А.), комунальному підприємству «Мурованокуриловецьке районне ефірне радіомовлення» (Добровольська В.В.) постійно висвітлювати позитивні приклади проведення заходів з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів та територій району.


8.Районій санітарно-епідеміологічній станції (Юрченко І.В.) продовжити перевірки населених пунктів та забезпечити вжиття відповідних заходів впливу до осіб відповідальних за санітарний стан територій.


9. Філії «Мурованокуриловецький райавтодор» (Кондратюк Д.І.) забезпечити належне утримання доріг загального користування та придорожніх смуг.

10. За результатами проведеної роботи виконавцям цього розпорядження інформувати сектор контролю райдержадміністрації щоквартально до 8 числа місяця, наступного за звітним періодом для узагальнення та подальшого інформування головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.


10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Якимцева М.Є.


Голова районної

державної адміністрації Віктор ЗіничСхожі:

Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconРозпорядження від 16 березня 2012 року №88 Про проведення в районі двомісячника по благоустрою населених пунктів
Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 06 серпня 1998 року №855/98 "Про День...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconМазуркевич І. В., методист центру дистанційного
«Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів», з метою поліпшення стану навколишнього природного...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconРозпорядження від 31 серпня 2011 року №916 "Про проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів"
України від 04. 11. 2009 №1320-р „Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconНаказ №132 Про проведення двомісячника благоустрою
Київської облдержадміністрації від 12. 03. 2011 р. №84 «Про проведення двомісячника благоустрою» та з метою приведення до належного...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconРозпорядження голови Богуславської районної державної адміністрації від 12. 03. 2013 №65 " Про проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів " наказую: Провести у навчальних закладах Богуславського району з 12.
На виконання розпорядження голови Богуславської районної державної адміністрації від 12. 03. 2013 №65 “ Про проведення в Богуславському...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconНаказ №64 Про проведення двомісячника благоустрою міста «Зелена весна-2013»
Харкова», наказу управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради від 13. 03. 2013 №74 «Про проведення...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconРозпорядження голови Богуславської районної державної адміністрації від 16. 09. 2013 р. №301 "Про проведення в Богуславському районі осіннього місячника по благоустрою населених пунктів " з метою поліпшення стану навколишнього природнього середовища,
Богуславської районної державної адміністрації від 16. 09. 2013 р. №301 “Про проведення в Богуславському районі осіннього місячника...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconНаказ №77 Про проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою міст, селищ та сільських населених пунктів в району
«Про проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою міст, селищ та сільських населених пунктів в області» та з метою приведення...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconРозпорядження " 03 " 08 2012 р. №506-р Про проведення декади санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької області
Керуючись ст. 6, ст. 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 19. 06. 2012...
Розпорядження від 18 травня 2011 року №143 Про підсумки проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів та поліпшення санітарного стану території району iconНаказ №397 Про проведення місячника благоустрою територій закладів освіти
Київської облдержадміністрації від 10. 10. 2012 р. №548 «Про проведення місячника по благоустрою» та з метою поліпшення стану навколишнього...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи