Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік icon

Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік
Скачати 137.98 Kb.
НазваРозпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік
Дата конвертації21.02.2013
Розмір137.98 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА

АДМІНІСТРАЦІЯРОЗПОРЯДЖЕННЯвід 12 березня 2012 року № 87


Про підсумки економічного і соціально розвитку району

за 2011 рік та завдання на 2012 рік


Згідно статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження облдержадміністрації від 10 лютого 2012 року № 59 “Про підсумки соціально-економічного розвитку області в 2011 році та основні завдання на 2012 рік” та враховуючи матеріали колегії райдержадміністрації по підсумках економічного і соціального розвитку району за 2011 рік:

1. Управлінню економіки райдержадміністрації (Гончар І.П.):

1.1. В промисловості здійснити заходи по збільшенню реалізації продукції на 3 відсотки і довести її обсяги до 30,4 млн. грн.

1.2. Сприяти створенню в селах району цехів по переробці сільськогосподарської продукції та виробництву промислових товарів і продуктів харчування.

1.3. Надати допомогу селищному та сільським головам щодо розробки проектів розвитку територіальних громад та забезпечити їх участь в 9 обласному конкурсі фінансування розвитку громад, а також у Всеукраїнському конкурсі розвитку громад.

1.4. В будівництві та інвестиційній діяльності сприяти залученню та освоєнню 35 млн. грн. капітальних інвестицій.

1.5. Надати методичну допомогу по завершенню будівництва першої черги системи електроопалення житлових будинків в селищі Муровані Курилівці на суму 675 тис. грн. і ввести об’єкт в експлуатацію в четвертому кварталі 2012 року.

1.6. Сприяти завершенню реконструкції дитсадка в с. Вищеольчедаїв на суму 1125 тис. грн. та ввести його в експлуатацію в третьому кварталі поточного року.

1.7. Сприяти завершенню будівництва полігону твердих побутових відходів в смт. Муровані Курилівці, освоївши 3,4 млн. грн. та ввести його в експлуатацію в другому півріччі 2012 року.

1.8. Вжити заходів по завершенню утеплення приміщення школи в с. Рівне та облаштування спортивних майданчиків.

1.9. Здійснити заходи по збільшенню кількості фізичних та юридичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності і створити не менше 235 робочих місць в галузі малого і середнього бізнесу.

1.10. Продовжити роботу по створенню торгової мережі товаровиробників, закріплення за ними постійних торгових місць на ринках, сприяння налагодженню партнерських відносин між суб’єктами підприємницької діяльності у сфері виробництва і торгівлі.

^ 2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Невлад М.І.), управлінню ветеринарної медицини в районі (Кушнір С.М.):

2.1. Здійснити заходи по виробництву 76,5 тис. т зерна та 54 тис. т цукрових буряків на основі розширення посівних площ, підвищення урожайності та запровадження інтенсивних технологій.

2.2. Провести до 15 березня 2012 року комплекс організаційних заходів щодо підготовки сільськогосподарських товаровиробників до весняно-польових робіт, забезпечення їх необхідними фінансовими та матеріально-технічними ресурсами, високоякісним насінням, мінеральними добривами, паливно-мастильними матеріалами, засобами захисту рослин, підготовки техніки до весняно-польових робіт.

2.3. З метою стабілізації цінової ситуації на продукти харчування, уточнити структуру посівних площ та розширити посадку овочів, картоплі, закладку садів для забезпечення потреб населення району.

2.4. Проаналізувати причини скорочення чисельності поголів’я великої рогатої худоби, забезпечити його нарощення за рахунок власного відтворення та закупівлі сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності молодняка великої рогатої худоби в племінних господарствах та племінних теличок в населення району. Провести комплекс заходів по збільшенню поголів’я високопродуктивних тварин і птиці, нарощуванню поголів’я свиней та овець. Забезпечити відновлення тваринницької галузі в усіх агроформуваннях району.

2.5. Сприяти в проведенні реконструкції тваринницьких приміщень під комплекс по виробництву молока на промисловій основі у ФГ “Велес Віта” в с. Дружба з метою створення сучасної молочнотоварної ферми на 250 корів.

2.6. Надати допомогу в організації будівництва комплексу по виробництву молока на промисловій основі на 1200 голів в с. Вищеольчедаїв, продовжити роботи по створенню свиноферми на 2000 голів свиней в фермерському господарстві “Рубін” с. Конищів, а також свиноферми на 1000 голів свиней в приватно-орендному підприємстві “Весна” с. Долиняни.

2.7. Налагодити роботу по створенню культурних пасовищ, збільшити заготівлю кормів, використавши новітні технології.

2.8. Вдосконалити роботу ветеринарної служби району та завершити створення в селах району ветеринарних пунктів згідно потреби з метою поліпшення племінної роботи та пунктів штучного запліднення тварин, в тому числі пересувних.

2.9. До 1 липня 2012 року вжити заходів щодо створення нових та відновлення роботи раніше діючих молокозаготівельних пунктів в усіх територіальних громадах району та забезпечити їх постійну роботу на договірних засадах з молокозаводами.

2.10. Розробити до 15 березня 2012 року план проведення весняно-польових робіт. Провести аналіз виконання діючих галузевих програм розвитку сільського господарства району та розробити і затвердити нові програми та додаткові заходи щодо розвитку виробництва в агропромисловому комплексі в 2012 році.

2.11. Продовжити роботу по впровадженню в сільськогосподарське виробництво високопродуктивних сортів, гібридів сільськогосподарських культур, племінного молодняка тварин та енергозберігаючих технологій.

2.12. Здійснювати постійний аналіз стану забезпеченості жителів району основною групою продовольчих товарів та утворити робочу групу з моніторингу за споживчими цінами на продовольчому ринку.

2.13. Сприяти залученню і закріпленню на селі молодих висококваліфікованих спеціалістів з вищою освітою, а також кадрів масових професій.

^ 3. Відділу Держкомзему у Мурованокуриловецькому районі (Тарановський М.В.):

3.1. Завершити інвентаризацію земель та переглянути розміри плати за землю не менше 3% від нормативно-грошової оцінки землі з урахуванням коефіцієнту 1,756 та .

3.2. Прискорити переукладання договорів і їх реєстрацію на оренду земельних часток (паїв) по кожній сільській раді.

3.3. Провести до 1 липня 2012 року роботу по передачі в продуктивне використання земель запасу і резервного фонду, що не використовуються шляхом створення фермерських господарств.

3.4. Максимально спрямувати роботу відділу Держкомзему, виконкомів сільських рад на проведення нормативно-грошової оцінки землі, як основи додаткового надходження коштів до сільських бюджетів.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Войтенко Т.І.), управлінню Пенсійного фонду України в Мурованокуриловецькому районі (Реморова Т.С.), районному центру зайнятості (Мельник В.І.):

4.1. Здійснювати моніторинг з питань дотримання нормативів щодо нарахування заробітної плати, пенсій, пільг та своєчасного оформлення і виплати субсидій населенню району.

4.2. Вжити заходів по недопущенню заборгованості по заробітній платі на економічно-активних підприємствах, в організаціях та установах бюджетної сфери і не допустити нарахування і виплати її нижче мінімального розміру.

4.3. Забезпечити максимальну повноту збору страхових внесків, єдиного соціального внеску, погашенню заборгованості минулих років, точності планування та виконання доходної частини бюджету Пенсійного фонд України в районі.

4.4. Збільшити приватним перевізникам суму компенсації витрат на перевезення пільгових категорій громадян в повному обсязі.

4.5. Продовжити роботу по легалізації тіньової зайнятості та незаконних виплат зарплати в “конвертах”.

4.6. Створити в усіх сферах господарської діяльності 275 робочих місць, знизити рівень безробіття до 5 відсотків, а також працевлаштувати протягом 2012 року 660 незайнятих громадян.

4.7. Забезпечити у 2012 році приріст заробітної плати не менше 17 %, довівши її середньомісячний розмір по району не нижче 2000 грн.

^ 5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Власова Г.М.), Мурованокуриловецькому відділенню Барської міжрайонної податкової інспекції (Неселовський О.Є.):

5.1. Разом із селищним та сільськими головами, керівниками підприємств і організацій, здійснювати контроль за виконанням місячних та квартальних завдань по виконанню бюджету на 2012 рік.

5.2. Забезпечити в повному обсязі фінансування бюджетних організацій по розрахунках за електроенергію, водопостачання, водовідведення та виплаті заробітної плати.

5.3. Регулярно здійснювати моніторинг по використанню бюджетних коштів за класифікацією та нормативами.

5.4. Забезпечити збільшення надходжень до місцевих бюджетів шляхом перегляду розміру орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського, несільськогосподарського призначення (в тому числі водного фонду), місцевих податків і зборів, єдиного податку.

5.5. З метою виконання податку плати з доходів фізичних осіб, проводити моніторинг нарахування зарплати не нижче мінімального рівня спільно з Пенсійним фондом України в районі та управлінням праці і соціального захисту населення, використовуючи оперативні дані ПФУ.

5.6. Домагатися щоквартального перевиконання районного бюджету на 105 і більше відсотків з метою вирішення соціально-гуманітарних проблем бюджетних закладів та установ району.

^ 6. Відділу освіти райдержадміністрації (Чернелівська Є.Ф.):

6.1. Спрямувати зусилля на впорядкування мережі шкіл, чисельності працівників, створення шкільних округів та відновлення дошкільних навчальних закладів.

6.2. Забезпечити належний рівень дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, створення організаційно-педагогічних, методичних та матеріально-технічних умов діяльності закладів освіти.

6.3. До 01.09.2012 року облаштувати внутрішні санвузли в кожному навчальному закладі та вивести з підвального приміщення котельню в школі № 2 І-Ш ст. смт. Муровані Курилівці. Забезпечити водопостачанням шкіл в селах Обухів та Конищів.

6.4. Здійснити комплекс заходів по відновленню роботи дитячого садка в селі Дружба та забезпечити дошкільним вихованням дітей дошкільного віку на рівні не менше 90 відсотків їх чисельності.

6.5. Вжити заходів по зміцненню матеріально-технічної бази навчально- виховних закладів та визначитися з об’єктами які потребують впровадження енергозберігаючих заходів, а також проведення реконструкції котелень із заміною котлів на більш енергоефективні.

^ 7. В галузі охорони здоров’я (Олійник М.В., Сидоренко Л.Г.), районній санітарно-епідеміологічній станції (Юрченко І.В.):

7.1. Вирішити проблему кадрового забезпечення лікарських спеціальностей в медичних закладах району.

7.2. Привести матеріально-технічну базу комунальної установи “Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” у відповідність з табелем оснащення, забезпечити Обухівську і Снітківську лікарські амбулаторії транспортними засобами. Провести організаційну роботу та отримати ліцензію на медичну практику комунальної установи.

7.3. Провести ремонт приміщень центральної районної лікарні та комунальної установи і забезпечити їх сучасним медичним обладнанням. В центральній районній лікарні завершити ремонт дитячої поліклініки, терапевтичного відділення та провести реконструкцію пральні, котельні із заміною котлів та теплових мереж.

7.4. В закладах комунальної установи “Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” підвести воду та облаштувати внутрішні санвузли в Обухівській амбулаторії, а також на ФАПах сіл: Виноградне, Жван, Дерешова, Перекоринці, Морозівка, Привітне, Долиняни, Плоске, Лучинчик, Курашівці та відремонтувати центральний офіс комунальної установи.

7.5. Вжити до 1 липня 2012 року невідкладних заходів щодо забезпечення комп’ютерною технікою комунальної установи медико-санітарної допомоги та центральної районної лікарні для впровадження електронного реєстру пацієнтів району.

7.6. Посилити санітарно-освітню роботу серед населення з висвітленням об’єктивних матеріалів з питань специфічної профілактики інфекційних захворювань.

7.7. Вжити заходів щодо підвищення рівня забезпечення населення кваліфікованою медичною допомогою та лікарськими засобами, особливо у сільській місцевості, шляхом вдосконалення системи профілактичних медичних оглядів населення.

7.8. Посилити контроль за виконанням програми імунопрофілактики, охопленням дитячого та дорослого населення профілактичними щепленнями в максимальних обсягах з урахуванням наявності вакцин.

^ 8. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Веклюк В.М.):

8.1. Продовжити роботу по оновленню матеріально-технічної бази закладів культури, забезпеченню бібліотек книгами та періодичними виданнями, розширенню інформаційних функцій бібліотек.

8.2. Сприяти розвитку народної творчості, брати активну участь у відзначенні державних та місцевих свят і традицій, налагоджувати дозвілля населення району.

8.3. Спрямувати роботу на вирішення завдань із забезпечення повноцінного функціонування та розвитку культурно-дозвільної та туристичної інфраструктури, збереження і використання пам’яток культурної спадщини, організацію зеленого туризму в селах району.

9. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Григораш В.І.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Багрій П.В.), відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації (Химич Л.В.):

9.1. Продовжити роботу щодо запровадження нових форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту прав дітей в неблагополучних сім’ях.

9.2. Спрямувати роботу на підтримку молодих сімей, особливо багатодітних родин. Сприяти у працевлаштуванні молоді. Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання дітей.

9.3. Проводити роз’яснювальну роботу серед дітей та молоді щодо недопущення наркозалежності, тютюнопаління, антигромадських вчинків та інших асоціальних проявів.

9.4. Продовжити роботу по створенню будинків сімейного типу, прийомних сімей та вихованню сиріт в сім’ях опікунів.

9.5. До 1 червня 2012 року спільно з виконкомами сільських рад визначити та надати райдержадміністрації юридично оформлені документи про реальний стан забезпечення житлом дітей-сиріт, які перебувають на позачерговому квартирному облік.

10. Відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації (Жук В.В.), директору Мурованокуриловецької районної дитячо-юнацької спортивної школи (Ціона А.О):

10.1 Сприяти у поновленні в селах району стадіонів, спортивних майданчиків. Відновити роботу спортивних секцій, інструкторів з фізичної культури і спорту.

10.2. Проводити нарощування матеріально-технічної бази закладів фізичної культури і спорту з метою розширення залучення населення до зайняття спортом, що сприятиме здоровому способу життя.

10.3. Вишукати кошти для завершення будівництва роздягальні на стадіоні “Колос” та завершити облаштування стадіону.

11. Відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації (Базишен В.Д.), відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації (Позур Ю.А.), виконкомам: Мурованокуриловецької селищної ради (Цибульська Г.М.), сільських рад:

11.1. Продовжити роботи по оновленню мереж водопостачання в селищі, і селах району.

11.2. Протягом 2012 року завершити будівництво другого пускового комплексу групового водогону с. Вербовець – смт. Муровані Курилівці, реконструкцію каналізаційного колектора по вулиці Радянській в смт. Муровані Курилівці, капітальний ремонт дороги по вулиці Пушкіна, ввести в експлуатацію полігон твердих побутових відходів в смт. Муровані Курилівці.

11.3. До 1 квітня 2012 року виготовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по вулиці Кірова смт. Муровані Курилівці та розпочати ремонтні роботи.

11.4. Продовжити роботи по ремонту комунальних доріг, освітленню вулиць в селах і селищі району.

11.5. Надати методичну допомогу в оформленні документації з метою прийняття в експлуатацію 6 будинків для переселенців із зони затоплення в с. Жван.

11.6. Починаючи з 1 березня 2012 року на системній та послідовній основі, розгорнути в місцевих засобах масової інформації широку популяризацію економічних та соціальних переваг економії енергоресурсів, енергозбереження та енергоефективності.

11.7. Постійно здійснювати благоустрій на підвідомчій території. Провести ліквідацію стихійних сміттєзвалищ та налагодити роботу паспортизованих сміттєзвалищ в кожній територіальній громаді, впорядкувати їх території та влаштувати під’їзні дороги.

11.8. Організувати впорядкування територій водоймищ в селах та на р. Дністер, налагодити зони відпочинку і місця для купання населення.

11.9. До 1 квітня 2012 року розробити проект районної програми енергозбереження та використання альтернативних видів палива.

11.10. Домогтися економії 3-5 % вугілля та електроенергії, що використовуються в закладах бюджетної сфери району.

^ 12. Відділу з надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Скляр С.В.), виконкомам селищної та сільських рад:

12.1. Забезпечити виконання державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

12.2. Організувати роботу по реалізації заходів щодо пропуску весняних паводків та облаштувати на водоймах пірси для забору води пожежними автомобілями.

12.3. Вийти з клопотанням до Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації у сприянні утилізації непридатних для використання пестицидів.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу обов’язків.


^ Голова районної

державної адміністрації Володимир АнікеєнкоЯкимцев М.Є.


Тарановська Т.В.


Боднар А.Л.


Гончар І.П.


Сектор кадрового та

правового забезпечення

апарату райдержадміністрації

Жучковська О.В.


Сектор контролю апарату

райдержадміністрації

Кузь Л.П.


Загальний відділ апарату

райдержадміністрації

Мельник Л.Є.


___________ ___________

(підпис) (дата)

___________ ___________

(підпис) (дата)

___________ ___________

(підпис) (дата)

___________ __________

(підпис) (дата)


___________ __________

(підпис) (дата)


___________ __________

(підпис) (дата)


____________ __________

(підпис) (дата)Схожі:

Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconРозпорядження 17. 02. 2012 Валки №100 Про підсумки соціально-економічного розвитку Валківського району за 2011 рік та завдання на 2012 рік
Заступнику голови райдержадміністрації Козарю Є.Є., начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Редько М....
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconДодаток до розділу І
Про підсумки соціально-економічного розвитку Валківського району за 2011 рік та завдання на 2012 рік
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconПланові питання : Про підсумки роботи галузі тваринництва району за 2012 рік та завдання на 2013 рік
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2012 рік та завдання на 2013 рік
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconРішення від 30 грудня 2011 року №111 смт Новгородка Про програму соціально-економічного розвитку Новгородківського району на 2012 рік
Розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект програми соціально-економічного розвитку Новгородківського району на...
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconРозпорядження 02 лютого 2012 року №108 Про підсумки соціально економічного розвитку району за 2011 рік та планування пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації на 2012 рік
Заступникам голови районної державної адміністрації Лобановському С. М., Воронкіну А. В., Лисенку О. М., керівникам управлінь, відділів...
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconРозпорядження 02 листопада 2011 року №644 Про підсумки економічного та соціального розвитку району за 9 місяців 2011 рік Керуючись ст ст. 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
С. М., Воронкіну А. В., Лисенко О. М. керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації вжити...
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconРішення від 29 грудня 2011 року №120 смт. Олександрівка Про виконання програми економічного І соціального розвитку Олександрівського району на 2011 рік та про програму економічного І соціального розвитку Олександрівського району на 2012 рік
Ціального розвитку Олександрівського району на 2011 рік, розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект програми економічного...
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconПлан роботи близнюківської районної державної адміністрації
Підсумки соціально-економічного розвитку району за 2010 рік та завдання на 2011 рік
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconРозпорядження 01 серпня 2012 року смт Близнюки №880 Про підсумки соціально економічного розвитку району за І півріччя 2012 року Керуючись ст ст. 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
Заступникам голови райдержадміністрації Лобановському С. М., Воронкіну А. В., Лисенко О. М., керівникам управлінь, відділів та інших...
Розпорядження від 12 березня 2012 року №87 Про підсумки економічного І соціально розвитку району за 2011 рік та завдання на 2012 рік iconПро підсумки соціально-економічного розвитку Волочиського району за 9 місяців 2011 року
Організаторська робота районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування протягом 9 місяців 2011 року спрямовувалася...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи