Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян icon

Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян
Скачати 54.48 Kb.
НазваРозпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян
Дата конвертації22.02.2013
Розмір54.48 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 6 грудня 2011 року № 380
Про затвердження Порядку

організації та проведення

особистого прийому громадян


Відповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян”, розпорядження голови облдержадміністрації від 4 листопада 2011 року № 610 «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян облдержадміністрації», зареєстрованого в головному управлінні юстиції у Вінницькій області 10 листопада 2011 року № 51/1013:

1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян райдержадміністрації, що додається:

2. Сектору кадрового та правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Жучковська О.В.) подати це розпорядження на державну реєстрацію до районного управління юстиції.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування у засобах масової інформації.

4. Розпорядження голови райдержадміністрації від 12.10.2010 року № 359 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації» вважати таким, що втратило чинність.


5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Боднара А.Л.


^ Голова районної

державної адміністрації Володимир Анікеєнко


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від грудня 2011 року №


П О Р Я Д О К

організації та проведення особистого прийому

громадян в районній державній адміністрації


1. Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації (далі – керівництвом райдержадміністрації) проводиться відповідно до затвердженого графіку та цього Порядку.


2. В робочі дні, в разі відсутності керівництва райдержадміністрації, прийом громадян проводиться працівником загального відділу апарату райдержадміністрації з 900 до 1600 години (перерва з 1200 до 1300 год.).


3. Інформація про Порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації опубліковується у місцевих засобах масової інформації, розміщується у приміщенні райдержадміністрації, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування в доступному для вільного огляду місцях.


4. Працівниками загального відділу апарату райдержадміністрації роз’яснюється Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в райдержадміністрації особам, які бажають записатись на особистий прийом та надається необхідна інформація щодо цього.


5. Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації проводиться у такому порядку:


5.1. Запис громадян на особистий прийом до голови районної державної адміністрації здійснюється за сукупністю таких умов:

5.1.1 Пред’явлення документа, що посвідчує особу.

5.1.2 Зазначення прізвища, імені та по батькові особи, місця реєстрації, соціального статусу, що підтверджується відповідним документом.


5.1.3 Зазначення змісту порушеного питання та фактів звернення до органів та/або посадових осіб, до компетенції яких належить вирішення питання, з приводу якого особа має намір відвідати особистий прийом громадян, і результат розгляду цього питання вищевказаними органами та/або посадовими особами, що підтверджується відповідними письмовими документами.


5.2. Під час запису громадянам даються роз’яснення щодо можливості розгляду їх звернень з порушених питань першим заступником, заступниками та керівником апарату райдержадміністрації у дні особистого прийому або згідно з поданою письмовою заявою.


5.3. Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.


5.4. Запис на повторний прийом громадян з питань, які вже розглядалися керівництвом райдержадміністрації, може бути зареєстроване лише у тому випадку, коли перше звернення не було розглянуто по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються обставини, що його зумовили, надаються відповідні роз’яснення.


6. Відповідно до тематики питань, піднятих заявниками, у особистому прийомі беруть участь перший заступник, заступники голови та керівник апарату райдержадміністрації.


7. За потреби, що визначається посадовою особою, яка проводить прийом громадян, або начальником загального відділу апарату райдержадміністрації, до участі в особистому прийомі громадян керівництвом райдержадміністрації запрошуються посадові особи, до компетенції яких належить вирішення питання, або на запит загального відділу апарату райдержадміністрації структурними підрозділами надаються документи, інші матеріали, необхідні для обґрунтованого розгляду звернення під час особистого прийому.


8. У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмового звернення.

Подане громадянином на особистому прийомі звернення розглядається у порядку, встановленому чинним законодавством.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно, за його бажанням.


9. Звернення громадян на особистому прийомі реєструється відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348.


10. Відповідно до чинного законодавства та рішення, прийнятого під час особистого прийому посадовою особою, яка здійснює особистий прийом, структурні підрозділи райдержадміністрації, територіальні органи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, яким доручено його опрацювання, зобов’язані в установлені законодавством терміни підготувати заявнику відповідь по суті питання за підписом особи, що проводила особистий прийом, або, в разі розгляду звернення в районних установах і організаціях, інформується та посадова особа, доручення якої виконувалося.


11. Загальний відділ апарату райдержадміністрації здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, терміни розгляду яких порушено, та, за потреби, інформує керівництво райдержадміністрації.


_______________________________Схожі:

Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconНаказ №5-у про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та графіка прийому громадян керівництвом управління у 2012 році
На виконання дії Закону України „Про звернення громадян”, згідно розпорядження голови Краснокутської районної державної адміністрації...
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconРозпорядження від 19 лютого 2013 року №31 Про затвердження графіків особистого прийому громадян Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 22 Закону України «Про звернення громадян», розпорядження голови облдержадміністрації...
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconРозпорядження від 19 лютого 2013 року №31 Про затвердження графіків особистого прийому громадян Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 22 Закону України «Про звернення громадян», розпорядження голови облдержадміністрації...
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconРозпорядження 19 травня 2011 року №260 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06. 09. 10 р. №556 «Про затвердження графіка особистого прийому громадян керівництвом Близнюківської районної державної адміністрації»
України «Про звернення громадян» та розпорядження Близнюківської районної державної адміністрації від 16. 05. 11 р за №114-к «Про...
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 25 січня 2013 року №29 «Про оновлений графік проведення особистого прийому громадян у 2013 році»
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 січня 2013 року №29 «Про оновлений графік проведення особистого прийому...
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconРозпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, що додається
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 29. 07. 2011 №367 Про стан роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації за перше півріччя 2011 року Згідно із Законом України «Про звернення громадян»
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України з порядку розгляду звернень громадян Каланчацькою районною державною...
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconНаказ №2 м. Валки Про організацію особистого прийому громадян
Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» від 02. 10. 1996 року №393/96-вр, керуючись ст. 6 Закону України...
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconРозпорядження 16. 02. 2012 р. 157-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, що додається
Розпорядження від 6 грудня 2011 року №380 Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян iconНаказ №17 Про затвердження Порядку особистого прийому громадян начальником та керівниками структурних підрозділів Стахановського міського управління юстиції
Про затвердження Порядку особистого прийому громадян начальником та керівниками структурних підрозділів Стахановського міського управління...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи